Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (33 összesen)

Téma: AC FunRace - Fiat Abarth 500

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    AC FunRace - Fiat Abarth 500

    Update: következő Assetto Corsa fun program: GT3 - Spa-Francorchamps
    ----------------------------------------------------------------------------------------


    Kedves Versenyzők!


    Rövidesen kezdődik a 2. Asseto Corsa tesztkupa, ahol is a szavazás szerint úgy látszik valamelyik GT géposztállyal fogunk majd megmérkőzni egymással! (még lehet szavazni! )
    Ennek fényében eddig főleg GT autókat próbálgattunk, most viszont kicsit más vizekre evezünk és e héten a Fiat Abarth 500-at fogjuk jó alaposan meghajtani csütörtök és vasárnap este!



    A lebonyolítási rendszer az AC Tesztkupában már jól bevált módszert követi:

    Helyszín: Magione
    Autó:
    Fiath Abarth 500 S1
    Időpont:
    2014.11.27 (csütörtök) & 2014.11.30 (vasárnap)
    Nevezés: 20:30 - 21:00 (Masters Rank app-pal)
    Booking: 21.00 - 21:03 (annak, aki nem nevez előre, vagy szeretne Skin-t választani)
    Időmérő: 21:03 - 21:23 (20 perc)
    Futam hossza: 21 kör
    ABS és TC: nem engedélyezett


    Az nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    Szerver: GTR-Masters.hu #E0 , #E1, #E2..
    Szerverjelszó:
    masters


    A meghirdetett futam után 22:00-kor és 23:00-kor is újra elindul a szerver ha van nevező, bátran lehet folytatni a kergetőzést!

    Nevezési rendszer részletes leírása: AC Prekval és nevezési rendszer (érdemes éles futam előtt egyszer kipróbálni )
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!
    • Mivel az Assetto Corsa multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 03. 20:12.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Gyakorlás és Fun-olás céljából elindítottam a FUN szervert 20 perc qual-lal és 12 kör futammal, ami 0-24 elérhető:

    Szerver:
    GTR-Masters.hu #FUN
    Pass: masters

    A gyakorló szerver "Pickup"-os, tehát bármikor lehet rá csatlakozni!

    A csütörtöki és vasárnapi futamra a prekvalifikáció és a nevezés is a szokott módon működik!
    TC, ABS és ESP nem engedélyezett, a kuplung segítség természetesen használható!
    Figyelem, aki vág, annak az ideje nem kerül feltöltésre a prekvalra!

  3. #3
    Szekely Domokos Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 09. 21.
    Város
    Maglód
    Üzenetek
    7
    Mért nem lehet ABS-szel menni? Anélkül elég hamar kipurcan a gumi... Pedig lenne kedvem versenyezni egy jót... Persze, persze óvatosan kell fékezni, de az meg olyan jó. Tüntetést szervezek az ABS mellett

  4. #4
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Jóeste....

    Szabi,
    Nincs időm prequal-ban, pedig most mentem pár kört....

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs időm prequal-ban, pedig most mentem pár kört....
    Valószínűleg nem volt tiszta a köröd..

    Amúgy nem hiszem, hogy be fog telni a szerver, akinek gondja van a prekval-lal, az 21:00 és 21:03 között tud majd booking-olni

  6. #6
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Valószínűleg nem volt tiszta a köröd..

    Amúgy nem hiszem, hogy be fog telni a szerver, akinek gondja van a prekval-lal, az 21:00 és 21:03 között tud majd booking-olni
    Azóta mentem egy 12 körös versenyt, de most sincs időm. És remélem a 12 kör legalább egyike tiszta volt!
    ... de köszi, akkor bookingolok

  7. #7
    Kálóczi Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 08. 25.
    Üzenetek
    26
    Bocs Sz. Attila (Toyo)

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Ha nagyon kínkeserves így, akkor bekapcsolom a szerveren az ABS-t a vasárnapi futamra.

    Várjuk ide a véleményeket, ellenvéleményeket... ezek fényében döntünk majd.

  9. #9
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nagyon kínkeserves így, akkor bekapcsolom a szerveren az ABS-t a vasárnapi futamra.

    Várjuk ide a véleményeket, ellenvéleményeket... ezek fényében döntünk majd.
    nem az abs a legnagyobb bajom...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  10. #10
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Nekem sem az ABS-el van a bajom,és nem is a játék tehet a csökkenő letszámról.
    Én most a szabadidőmmel küzdök, de amikor tehetem, indulok, és sztem vannak még sokan igy ezzel.
    GT-re készülünk(nénk), erre a kacsakergetővel inditasz kombót egy gokart pályán amin crash nélkül szinte lehetetlen előzni.
    Nem roszból, de ez igy nem haladás.
    Kellenek az újjitások, új ötletek,amivel fel keltsük az érdeklődést, különben bepunyhad az egész.
    Lehet sokan (köztük én is) a fejlesztéseket és javitásokat várják Kunoséktól a multira, de attól még a tesztkupát el lehetne inditani.
    Sorry, ha ezzel megbántottam valakit, nem direkt, csak őszinte vagyok.

  11. #11
    Szalai Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 02. 10.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    45
    Üzenetek
    24
    Idézet Eredetileg Kálóczi Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs Sz. Attila (Toyo)
    Semmi baj Gábor, nem történt semmi! Elvoltunk a mezőny végén

    Szabi, én alapból támogatom a segítségek kikapcsolását, hadd kűzdjön mindenki (bár így sem egyenlőek a feltételek a különböző controllerek miatt, de mindegy).
    De, ezen a kis pályán amúgy is elég alacsony tud lenni az fps ha sokan vagyunk, pluszban ez a füstölő fékezés eléggé betett a gépemnek. Gyakorlatilag az összes kanyarban néztem egy kis diavetítést. Fun futamon voltunk max egyszerre 13-an, versenyre ki is kapcsoltam teljesen a füstöt (low-on volt előtte), de akkor már csak sajnos hatan maradtunk.
    A másik ez a 100%-os törés.. ehhez nagyon ragaszkodtok? Kis túlzással a menetszéltől bepókhálósodik a szélvédő. Annyira szerintem nem buli, apró kocc az elején és menjél úgy még félórát, hogy keresztben áll a kormány, a szélvédő pedig a '87-es Test Drive-t idézi.

    Még annyit, hogy fun futamokon lehetne többféle autót is összeereszteni.. legalábbis én kedvelem ha van választási lehetőség. és most nem gt autókra gondolok, mert abból van/volt elég szerintem.

  12. #12
    Kálóczi Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 08. 25.
    Üzenetek
    26
    Sokkal jobb lenne ha GT2-GZ3-as autóval mennénk futamokat és akár egyszerre 3 fajtával is lehetne menni. Ez a Fiat 500 semmire sem jó sztem Vagyis inkább azt modnom hogy verseny autúkkal menni. Ott lehet sztem fejlődni jobban.

    Edit: Azt elfelejtettem, hogy szerintem is jobb ha semmi segítség nincs csak a saját magad vezetési tudása.
    Utoljára módosította: Kálóczi Gábor; 2014. 11. 28. 22:48.

  13. #13
    Kiss Dávid Regisztrált dadamc logója
    Csatlakozott
    2012. 05. 25.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    16
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem sem az ABS-el van a bajom,és nem is a játék tehet a csökkenő letszámról.
    Én most a szabadidőmmel küzdök, de amikor tehetem, indulok, és sztem vannak még sokan igy ezzel.
    GT-re készülünk(nénk), erre a kacsakergetővel inditasz kombót egy gokart pályán amin crash nélkül szinte lehetetlen előzni.
    Nem roszból, de ez igy nem haladás.
    Kellenek az újjitások, új ötletek,amivel fel keltsük az érdeklődést, különben bepunyhad az egész.
    Lehet sokan (köztük én is) a fejlesztéseket és javitásokat várják Kunoséktól a multira, de attól még a tesztkupát el lehetne inditani.
    Sorry, ha ezzel megbántottam valakit, nem direkt, csak őszinte vagyok.
    Teljesen egyetértek, meg lettek szavazva a GT autók. Ez azt mutatja a közösség nagy része ezekkel a gépekkel szeretne menni. Ennek ellenére erőltetitek itt azokat az autókat amiknek semmi közük a GT autókhoz. Nem is tudom miért csodálkoztok ha apad a létszám. Mindenki a GT-re vár, és arra nem vagytok képesek hogy legalább egy versenynaptárat kirakjatok, hogy az ember tudjon rá gyakorolni, ha már csak ilyen autókkal vannak fun futamok. Nem látok semmi szervezettséget.
    Megértem hogy halogatjátok, mert a multi rész még mindig nem az igazi, de így is lehetne GT autókkal menni fun futamokat. Szerintem jobban is érdekelné a közösséget, engem biztosan mint az Abarth 500.
    P8Z68-VPRO/GEN3 | Intel(R) Core i5-2500 CPU @ 3,30 GHz | GV-N670OC-2GD | Corsair VengeanceŸ 8GB Dual Channel DDR3 Memory | Corsair Force Series 3 240GB SATA 3 6Gb/s | Corsair Builder Series CX600 | Samsung SA350 S21 | Logitech G27

  14. #14
    Andrási Norbert Regisztrált KTMNORBI logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    129
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem sem az ABS-el van a bajom,és nem is a játék tehet a csökkenő letszámról.
    Én most a szabadidőmmel küzdök, de amikor tehetem, indulok, és sztem vannak még sokan igy ezzel.
    GT-re készülünk(nénk), erre a kacsakergetővel inditasz kombót egy gokart pályán amin crash nélkül szinte lehetetlen előzni.
    Nem roszból, de ez igy nem haladás.
    Kellenek az újjitások, új ötletek,amivel fel keltsük az érdeklődést, különben bepunyhad az egész.
    Lehet sokan (köztük én is) a fejlesztéseket és javitásokat várják Kunoséktól a multira, de attól még a tesztkupát el lehetne inditani.
    Sorry, ha ezzel megbántottam valakit, nem direkt, csak őszinte vagyok.
    +1

  15. #15
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Szekely46 írta Hozzászólás megtekintése
    Mért nem lehet ABS-szel menni? Anélkül elég hamar kipurcan a gumi... Pedig lenne kedvem versenyezni egy jót... Persze, persze óvatosan kell fékezni, de az meg olyan jó. Tüntetést szervezek az ABS mellett
    Csatlakozom majd, ha lesz FB event ^^

  16. #16
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg dadamc írta Hozzászólás megtekintése
    Teljesen egyetértek, meg lettek szavazva a GT autók. Ez azt mutatja a közösség nagy része ezekkel a gépekkel szeretne menni. Ennek ellenére erőltetitek itt azokat az autókat amiknek semmi közük a GT autókhoz. Nem is tudom miért csodálkoztok ha apad a létszám. Mindenki a GT-re vár, és arra nem vagytok képesek hogy legalább egy versenynaptárat kirakjatok, hogy az ember tudjon rá gyakorolni, ha már csak ilyen autókkal vannak fun futamok. Nem látok semmi szervezettséget.
    Megértem hogy halogatjátok, mert a multi rész még mindig nem az igazi, de így is lehetne GT autókkal menni fun futamokat. Szerintem jobban is érdekelné a közösséget, engem biztosan mint az Abarth 500.
    mindent jól látsz és jól értesz,ez teljes mértékben így van,vártam én is hogy majd ráhangolódunk valami GT-s géppel,az van hogy már én is arra fanyalodok ha van némi időm hogy vagy public,vagy megyek 1 másik magyar szerverre azt csók szégyen nem szégyen de így van

    szal sok dolgot megértek de azt nem ha valamit úgy csinálnak hogy menjél hülyegyerek örülj hogy mehetsz,annyi lehetőség van és sok mindent kilehetett volna próbálni,részben ki is lett, ha valaki ezt akarta volna,modok pályák lebonyolítás eldönteni akkor hogy mi a cél ahh ezer meg ezerlehetőség ami adva van és élni kéne vele,bevonni embereket akik új szint hoznak ebbe a világba és igen kellenek mert ezt nem 2-3 embernek kell csinálni akik már sajnos nemlátnak át mindent és nem tudnak érdemben ott lenni ahol kell
    igenis kikell alakítnai 1 egységet úgy ahogy kivolt a gtr-ben a race-ben gtl-ben,ne 1-2 ember csináljon már mindent könyörgöm,peregni kell az eseményeknek látni kéne hogy kialakulóban akar lenni itt valami,kellenek a szervezők VB stb szedd már össze Szabi magad köré a megfelelő embereket,szivesen segítek én is amiben tudok de sztem rajtam kívül is akadnak itt bőven jelentkezők csak kérni kell és nem lesz itt gond

    csupán jó indulatból írtam a szervezőség felé,és bízom benne hogy jó irányba indul ez a dolog el mihamarabb,mert eggyenlőre csak az van hogy dec4.-en kezdődik valami dehogy mi azt nem tudjuk,és ha a korábbi szervezetséget nézzük akkor majd köv csütörtökön este derül ki ha kifog
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  17. #17
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    mindent jól látsz és jól értesz,ez teljes mértékben így van,vártam én is hogy majd ráhangolódunk valami GT-s géppel,az van hogy már én is arra fanyalodok ha van némi időm hogy vagy public,vagy megyek 1 másik magyar szerverre azt csók szégyen nem szégyen de így van

    szal sok dolgot megértek de azt nem ha valamit úgy csinálnak hogy menjél hülyegyerek örülj hogy mehetsz,annyi lehetőség van és sok mindent kilehetett volna próbálni,részben ki is lett, ha valaki ezt akarta volna,modok pályák lebonyolítás eldönteni akkor hogy mi a cél ahh ezer meg ezerlehetőség ami adva van és élni kéne vele,bevonni embereket akik új szint hoznak ebbe a világba és igen kellenek mert ezt nem 2-3 embernek kell csinálni akik már sajnos nemlátnak át mindent és nem tudnak érdemben ott lenni ahol kell
    igenis kikell alakítnai 1 egységet úgy ahogy kivolt a gtr-ben a race-ben gtl-ben,ne 1-2 ember csináljon már mindent könyörgöm,peregni kell az eseményeknek látni kéne hogy kialakulóban akar lenni itt valami,kellenek a szervezők VB stb szedd már össze Szabi magad köré a megfelelő embereket,szivesen segítek én is amiben tudok de sztem rajtam kívül is akadnak itt bőven jelentkezők csak kérni kell és nem lesz itt gond

    csupán jó indulatból írtam a szervezőség felé,és bízom benne hogy jó irányba indul ez a dolog el mihamarabb,mert eggyenlőre csak az van hogy dec4.-en kezdődik valami dehogy mi azt nem tudjuk,és ha a korábbi szervezetséget nézzük akkor majd köv csütörtökön este derül ki ha kifog
    Szia. Egyetértek!
    Ha kell egy jó szervező, Tilussal és Neilszabbal megbeszélem, miben tudnánk mi segíteni.
    Én Szabikával (Tóth Szabolcs) egy szezon Gran Turismo-t levezényeltünk, ő is átül az Asetto-ba, így tudunk segédkezni.
    Ő és én értjük a dolgunkat, több bajnokságot írtunk ki, mint Ecclestone
    Úgyhogy ha gondoljátok segítünk.
    Már csak egy hozzáférés kell a szerverhez, hogy meg tudjam valósítani az ötleteimet.
    Üdv.
    J.

  18. #18
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg Zsinor János írta Hozzászólás megtekintése
    Szia. Egyetértek!
    Ha kell egy jó szervező, Tilussal és Neilszabbal megbeszélem, miben tudnánk mi segíteni.
    Én Szabikával (Tóth Szabolcs) egy szezon Gran Turismo-t levezényeltünk, ő is átül az Asetto-ba, így tudunk segédkezni.
    Ő és én értjük a dolgunkat, több bajnokságot írtunk ki, mint Ecclestone
    Úgyhogy ha gondoljátok segítünk.
    Már csak egy hozzáférés kell a szerverhez, hogy meg tudjam valósítani az ötleteimet.
    Üdv.
    J.

  19. #19
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Sziasztok, elnézést kérek, az elmúlt pár napban nem voltam, szeretnék reagálni pár dologra...

    Az első és legfontosabb, hogy nekem minden alkalommal óriási fejtörést okoz, hogy milyen autó és kocsi kombót tegyünk be egy adott hétre, legtöbbször csak ülök a monitor előtt eltorzult pofával magam elé meredve, tanácstalanul bámulva az autólistát és azon gyötrődöm, hogy mi legyen, mi legyen a heti kombó... Rettentő hálátlan feladat és nem tudok mindig jól dönteni, ha nem segítetek. Már többször kértem, hogy ebbe a topikba írjátok le előre, hogy milyen/pálya kocsi kombót szeretnétek egy adott hétre, de rettentő kevés visszajelzést kapok, és így nagyon nehéz eltalálni a jó programot.

    Azt pontosan tudom, hogy elsősorban GT-ét szeretnétek, 4 hete GT volt, 3 hete GT volt, 2 hete pedig egy olyan mod volt, amit mindenki nagyon dicsért, miközben a partner ligánknál GT volt , szóval szerintem egyáltalán nem mondhatjátok, hogy alul reprezentált lenne a GT a programban. E hétre balga módon gondoltam legyen vmi teljesen más, hát ezek szerint nem jött be, sorry, van ilyen.
    Most akkor az az igény (a fun futamokat illetően), hogy csak GT legyen és semmi más? Ha igen, akkor mondjátok meg, ide!



    MÁS:
    A hamarosan induló GT bajnokság kezdő dátumával kapcsolatban még vívódom, alapvetően le akartam tolni 2 futamot még karácsony előtt, de ezt és más AC topikokat olvasgatva is nagyon az jött le, hogy rengetegen küzdenek így év végén idő problémával, szóval lehet ez most nem lenne szerencsés. A Maszim is hamarosan el fogja indítani a Seat Leon Eurocup tesztbajnokságát és abban már megegyeztünk, hogy váltott héten lesznek megrendezve a futamok, bennem az is felmerült, hogy a versenynaptár is lehetne közös az egyszerűség jegyében...ha így lesz, akkor csak januárban indul a GT Tesztkupa. De az is lehet, hogy már jövő héten kezdünk, hogy addig is legyen vmi pezsgés.... ha igen, azt legkésőbb hétfőn kiírom.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 11. 30. 21:39.

  20. #20
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Mostantól lehet nevezni 21:00-ig, illetve akinek nincs prekvalos ideje annak 21:00 után lesz egy 3 perces booking időszak, hogy be tudjon lépni szerverre.

    Nem kell túlgondolni a dolgot, ezt a kombót egy egyszerű és könnyed bohóckodásnak szántam csak a móka kedvéért, bátran lehet jönni annak is, aki egy kört sem tett még bele!

  21. #21
    Kálóczi Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 08. 25.
    Üzenetek
    26
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, elnézést kérek, az elmúlt pár napban nem voltam, szeretnék reagálni pár dologra...

    Az első és legfontosabb, hogy nekem minden alkalommal óriási fejtörést okoz, hogy milyen autó és kocsi kombót tegyünk be egy adott hétre, legtöbbször csak ülök a monitor előtt eltorzult pofával magam elé meredve, tanácstalanul bámulva az autólistát és azon gyötrődöm, hogy mi legyen, mi legyen a heti kombó... Rettentő hálátlan feladat és nem tudok mindig jól dönteni, ha nem segítetek. Már többször kértem, hogy ebbe a topikba írjátok le előre, hogy milyen/pálya kocsi kombót szeretnétek egy adott hétre, de rettentő kevés visszajelzést kapok, és így nagyon nehéz eltalálni a jó programot.

    Azt pontosan tudom, hogy elsősorban GT-ét szeretnétek, 4 hete GT volt, 3 hete GT volt, 2 hete pedig egy olyan mod volt, amit mindenki nagyon dicsért, miközben a partner ligánknál GT volt , szóval szerintem egyáltalán nem mondhatjátok, hogy alul reprezentált lenne a GT a programban. E hétre balga módon gondoltam legyen vmi teljesen más, hát ezek szerint nem jött be, sorry, van ilyen.
    Most akkor az az igény (a fun futamokat illetően), hogy csak GT legyen és semmi más? Ha igen, akkor mondjátok meg, ide!



    MÁS:
    A hamarosan induló GT bajnokság kezdő dátumával kapcsolatban még vívódom, alapvetően le akartam tolni 2 futamot még karácsony előtt, de ezt és más AC topikokat olvasgatva is nagyon az jött le, hogy rengetegen küzdenek így év végén idő problémával, szóval lehet ez most nem lenne szerencsés. A Maszim is hamarosan el fogja indítani a Seat Leon Eurocup tesztbajnokságát és abban már megegyeztünk, hogy váltott héten lesznek megrendezve a futamok, bennem az is felmerült, hogy a versenynaptár is lehetne közös az egyszerűség jegyében...ha így lesz, akkor csak januárban indul a GT Tesztkupa. De az is lehet, hogy már jövő héten kezdünk, hogy addig is legyen vmi pezsgés.... ha igen, azt legkésőbb hétfőn kiírom.
    Ez mind szép és jó, de mindig lesznek olyanok akik idő problémával fognak küzdeni. Illetve szerintem vannak páran akik nem akarnak egyenlőre letölteni félkész appokat a játékhoz sem pálya sem pedig kocsi.
    A "többség" a GT autók mellett tette le a voksát így sztem egyenlőre abban kellene gondolkozni. Persze tudom könnyű mondani sok mindent de így nem lehet sztem fejlődni hogy mindenki külön utakon jár vagy olyan servereken járnak amin "csak" a kilökésre mennek sokan.Így nem lehet fejlődni anniyt sztem.

  22. #22
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Most akkor az az igény (a fun futamokat illetően), hogy csak GT legyen és semmi más? Ha igen, akkor mondjátok meg, ide!
    az igény az lenne szerintem sokunknál, h végre ne fun futamok legyenek...hanem bajnokság, nagy létszámmal , komoly mezőnnyel...
    addig meddig megy már ez a tesztelgetős fun , h egyre kevbesebbeket érdekel , készülni sincs kedve rá az embernek , mert minek?ugyanolyan funfutam mint , amit egy délután össze lehet hozni ,van ezer meg egy hasonló lehetőség mindenki számára(a program kihirdetése is azt sugallja h ,még ti se veszitek komolyan, mára az is nagy szó ha futam előtti nap megtudjuk h mi a heti terv)

    ráadásul a koncepció se nagyon látszik, h tulajdonképpen mit is teszelgettek (látszólag semmivel sem vagyunk előrébb mint mondjuk júniusban)...
    pl a boxkiállásos verseny nekem tetszett, azóta se nagyon jött szóba h esetleg felmérjétek az igényeket pl ezügyben is egy majdani bajnokival kapcsolatban...másik vesszőparipám a gyári autók használata vs minden autó elektronika nélkül kérdés sem lett szerintem felmérve ahogy azt kellett volna szerintem (na de ez mindegy csak legyen már értelme készülni valamire, mert május óta funolunk)
    a nagy tesztsorozatban pl mastersen még soha nem mentünk egy mod pályán sem (pl Hungaroring szerintem elég népszerű lett volna , de van rengeteg versenyzőcsalogató mod ezen kívül is)

    2 nap is akarsz tesztbajnokit szervezni már vagy 2 hónapja, de hol az az 1?
    persze ne maradjon le az se aki mondjuk egyik nap nem ér rá , maradjon le mindenki inkább...

    érdekes amit írsz erről az időhiányos dologról is a karácsonyi szezonban...utóbbi időben én is egyre kevesebbet játszok, mert kevesebb időm van ,a funok pedig mára már így 6-7 hónap után egyáltalán nem vonzóak már...egy bajnokságban megyek most is , de ha elindulna végre az itteni bajnokság is akkor tudom h itt is megpróbálnék beleadni apait-anayit... és jönne a tömeg is, mert szerintem kb ugyanazokat a fórumokat olvasgatjuk és én azt látom h ki van éhezve mindenki a bajnokira...

    ez a mostani abarthos tesztfutam is azért jött ki hülyén szerintem , mert te dec 4 ei indulást említettél... amiről persze semmit nem tudunk 1 héttel korábban ... mindenki a bajnokságról akart hallani már valami infot , így a kis fityó még annak is csalódás volt aki amúgy imádja...

    UI: a karácsonyi szezonos dologgal kapcsolatban emlékeztetnélek egy korábbi hasonló kijelkentésedre:
    ha jól emlékszem te mondtad anno h a Világbajnokság ideje alatt nem szerveztek , mert azért nem jönnek az emberek a szervereitekre...
    a barcalaci84 szerveren minden este 12-18 fő volt, a Maszim adott rendes szervert és gyak egész nyáron lehetett funolgatni esténként...

  23. #23
    Kiss Dávid Regisztrált dadamc logója
    Csatlakozott
    2012. 05. 25.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    16
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Azt pontosan tudom, hogy elsősorban GT-ét szeretnétek, 4 hete GT volt, 3 hete GT volt, 2 hete pedig egy olyan mod volt, amit mindenki nagyon dicsért, miközben a partner ligánknál GT volt , szóval szerintem egyáltalán nem mondhatjátok, hogy alul reprezentált lenne a GT a programban. E hétre balga módon gondoltam legyen vmi teljesen más, hát ezek szerint nem jött be, sorry, van ilyen.
    Most akkor az az igény (a fun futamokat illetően), hogy csak GT legyen és semmi más? Ha igen, akkor mondjátok meg, ide!
    10.30-11.02 AC fun Shelby Cobra (nem gt3, okés sokan akarták semmi gond)
    11.06-09 AC fun Race Lotus Evora GTC (nem gt3 de elmegy)
    11.13-16 AC fun Corvette (mod, alap verdákkal nem futottunk még bajnokságot de azért nyomjuk a modokat)
    11.20-23 AC fun Ford Sierra (mod, nem gt3, nem is értem minek? nem volt elég a bmw bajnoki?)
    11.27-30 AC fun Abarth 500 (nem gt3, itt tettem fel magamnak a kérdést, vajon miért is szimulátorozik az ember?)

    Ezek után én nem állítanám hogy el vagyunk halmozva a gt autókkal, konkrétan 1 GT3 vagy GT2 autóval nem volt fun. Amennyiben erre az lenne a válasz hogy a társszervereken volt, akkor mondjátok azt hogy menjünk versenyezni oda, akkor nem várok rátok. Nem tudom ki miért kezdett el szimulátorozni, de én tudom miért. Azért hogy kiélhessem a versenyzés iránti szeretetemet, valamint azért, hogy olyan autók "vezetési élményét" tapasztalhassam meg amikbe a büdös életben nem fogok ülni, se én és jó eséllyel ti sem... nah most nem tudom ki mennyire izgulna rá egy Abarth 500asra ha ott áll mellette egy Z4GT3 vagy egy McLaren. A csajainknak izzadna a puncijuk érte max, de könyörgöm, lépjünk már oda rendesen.
    P8Z68-VPRO/GEN3 | Intel(R) Core i5-2500 CPU @ 3,30 GHz | GV-N670OC-2GD | Corsair VengeanceŸ 8GB Dual Channel DDR3 Memory | Corsair Force Series 3 240GB SATA 3 6Gb/s | Corsair Builder Series CX600 | Samsung SA350 S21 | Logitech G27

  24. #24
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Látod mennyire nem vagyunk egyformák, én pedig úgy érzékeltem, hogy az elmúlt 1 hónapban minden héten volt lehetőség GT-vel menni (vagy nálunk, vagy a Maszim-nál) és hogy ez így bőven elég.
    De akkor most e héten GT3 lesz!


    Illetve abban sem hasonlítunk egymásra, hogy ha ott állna előttem egy GT3-as gép és egy Abarth is és mind a kettővel mehetek, akkor én bizony mind a kettővel mennék!

  25. #25
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.997
    azt se értem h minek tipródsz magadban Szabi h indíts vagy ne indíts bajnokságot...
    ha ilyen kételyeid voltak az elmúlt időszakban, akkor nem az embereket kellene/kellett volna megkérdezni?
    mikor kb másfél hete írtad h dec 4én már bajnokságra gondoltál, akkor miért nem írtál ki egy szavazást h induljon a bajnokság vagy idén inkább maradjanak a funracek?persze ez már elég késői most addig meddig örlődtél...
    ehelyett magadban tépelődsz és azt mondod h nem érnek rá az emberek SZERINTED

    másfél hónapja hitegetitek az embereket h indul a bajnokság...akkor vagy 100 embert értetek el a szavazással, azokat hagyjátok cserben folyamatosan...én 10.20-án nem arra szavaztam h majd 2015-ben mivel szeretnék tesztelgetni (hisz ugye azt is tesztnek szánjátok)
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2014. 12. 01. 12:18.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •