Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (36 összesen)

Téma: AC FunRace - GT3 Class

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    AC FunRace - GT3 Class

    Kedves Versenyzők!

    Jövő héten elkezdődik a várva várt 2. Asseto Corsa Tesztkupa (infókért katt ide), ahol is a Ti szavazaitok szerint a GT3-as gépekkel fogjuk majd hétről hétre jó alaposan megkergetni egymást!
    Ráhangolódás képen az e heti FUN programot a szezonyitó futam kombójával fogjuk megtartani, hogy az éles összecsapásra már mindenki felkészülten érkezhessen!



    Helyszín: Spa-Francorchamps
    Időpont:
    2014.12.04 (csütörtök) & 2014.12.07 (vasárnap)
    Autók: BMW Z4 GT3, McLaren MP4 12C GT3, Mercedes-Benz SLS GT3, Lotus Evora GTC
    Nevezés:
    nincs, annyi szervert indítunk, amennyire csak szükség lesz..
    Időmérő: 21:00 - 21:20 (20 perc)
    Futam hossza: 18 kör (~45 perc)
    ABS és TC: engedélyezett
    Sérülés: 50%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    Szerver: GTR-Masters.hu #Fun, #Fun2, #Fun3...
    Szerverjelszó:
    masters


    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!
    • Mivel az Assetto Corsa multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 07. 22:13.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Gyakorlás és Fun-olás céljából elindítottam a FUN szervert 20 perc qual-lal és 5 kör futammal, ami 0-24 elérhető:

    Szerver:
    GTR-Masters.hu #FUN
    Pass: masters

    A gyakorló szerver "Pickup"-os, tehát bármikor lehet rá csatlakozni!

  3. #3
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Azt hiszem a lofütty evorat ki is vehetjük
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem a lofütty evorat ki is vehetjük
    Hát nem tudom, a Rank oldalak szerint van abban is potenciál, lehet csak meg kéne hajtani egyszer rendesen!
    Persze ha nincs rá jelentkező, akkor nem fogjuk erőltetni..

  5. #5
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nem tudom, a Rank oldalak szerint van abban is potenciál, lehet csak meg kéne hajtani egyszer rendesen!
    Persze ha nincs rá jelentkező, akkor nem fogjuk erőltetni..
    ahogy nézem RSR-en itt Spa-ban pl a GTC-vel 2.17 vége a világcsúcs... persze ezen biztos javítanának innen páran , de azért másodpercekkel lassabbnak tűnik a GT3-as autókhoz képest...

    más: csak megkérdezem meginta tesztbajnokin jól gondolom h azzal az autóval kell végignyomnunk a többi pályát is amin jövőhéten indulunk Spa-ban, vagy más a terv?ha azzal kell végignyomni, akkor azok akik mondjuk csütörtökön és vasárnap is fognak indulni, azok mehetnek e más autóval a két nap (ha már külön pontozás van)?

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ahogy nézem RSR-en itt Spa-ban pl a GTC-vel 2.17 vége a világcsúcs... persze ezen biztos javítanának innen páran , de azért másodpercekkel lassabbnak tűnik a GT3-as autókhoz képest...
    Más pályán sokkal kisebb a különbség, illetve az Evora nem annyira felkapott/népszerű autó, így lehet, hogy közel sincs még kimaxolva. Ha pár élmenő nekiveselkedne, akkor lehet, hogy kiderül, hogy versenyképes... persze erre nincs garancia.

    más: csak megkérdezem meginta tesztbajnokin jól gondolom h azzal az autóval kell végignyomnunk a többi pályát is amin jövőhéten indulunk Spa-ban, vagy más a terv?ha azzal kell végignyomni, akkor azok akik mondjuk csütörtökön és vasárnap is fognak indulni, azok mehetnek e más autóval a két nap (ha már külön pontozás van)?
    Teljesen szabad autóválasztás lesz...

  7. #7
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Hát, remélem a sok "needforspeed huszár" összeszedi magát a futamokra...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Nos, az eddig futott körök fényében a BMW a legnépszerűbb, aztán a Merci és végül a McLaren... így ezekből a gépekből ebben a sorrendben 8 + 7 + 5 db lesz elérhető a szerveren. (a Lotus Evora csak kifejezett kérésre lesz elérhető)

    A szerver 21:00 előtt újraindításra kerül, a kocsik lefoglalása érkezési sorrendben történik. Amennyiben betelik a szerver, akkor indítunk második szervert is pár perc csúszással!


    Akinek bármi gondja van, az GTR-Masters Team Speak-en elér!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 12. 04. 21:34.

  9. #9
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nos, az eddig futott körök fényében a BMW a legnépszerűbb, aztán a Merci és végül a McLaren... így ezekből a gépekből ebben a sorrendben 8 + 7 + 5 db lesz elérhető a szerveren. (a Lotus Evora-t csak kifejezett kérésre lesz elérhető)

    A szerver 21:00 előtt újraindításra kerül, a kocsik lefoglalása érkezési sorrendben történik. Amennyiben betelik a szerver, akkor indítunk második szervert is pár perc csúszással!


    Akinek bármi gondja van, az GTR-Masters Team Speak-en elér!
    Kérnék 1 Evorát...
    fogyasztás terén látok némi tesztelési potenciált
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Kérnék 1 Evorát...
    fogyasztás terén látok némi tesztelési potenciált
    OK!

    Majd replay-t, meg végeredményt kérlek mentsetek!

  11. #11
    Kálóczi Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 08. 25.
    Üzenetek
    26
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    OK!

    Majd replay-t, meg végeredményt kérlek mentsetek!
    Sajna nekem nem sikerült menteni a futamot mer pont átváltott a köv részre Nem tudtam kilépni időben.

  12. #12
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Repiről pont lemaradtam, éppen átváltott a kövire mikor kiléptem...

    a Lotust hivatalosan is kukázottnak minősítem, nyilván az alienek biztos tudnának vele jobbat menni, én fele benyával tudtam kb. a lépést tartani..de cska nagyjából, és akkor ott a boxkiállás..szóval nagyon hendikepes
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  13. #13
    Leitner Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    565
    Az első körben valakinek nekimentem a pálya közepén a csiki csukiba, tőle utólag is bocsi.
    Utána meg kellett várnom az egész mezőnyt, hogy elmenjen mert nem tudtam visszajönni a pályára.
    Utána elég jó tempót mentem, Cipur versenyben futott legjobb körét is megjavítottam, bár nem tudom ő mennyit hagyott benne.

    Kár volt az első körért, mert jó csata lehetett volna

  14. #14
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.997

  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi!

  16. #16
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416

    Zárt szerver

    Szeretném kérni, hogy ne legyen nyílt szerver, mert bejön olyan ember aki nem tudja, hogy itt mik az elfogadott szabályok.

  17. #17
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416

    profik

    tegnap feltünt egy fura dolog. 250-nél, kb 350-nel előzőtt az, aki nem tudott egy jó időt menni elötte, fura volt. nem az ufok közül.

  18. #18
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Elég nagy különbségek vannak még a versenyzők között, ez megmutatkozott az időmérőn és a versenyen is. Azért sikerült egy nagyjából jó időmérős kört is futni, ahol nem tartottak fel, így a 6. helyről rajtolhattam. Sajnos a versenyre nem állítottam át az 1. fokozatot, így megtorpant az autó rajtolás után. T1-ig páran elmentek mellettem, de ez még nem lett volna baj, viszont nem tudom, hogy Laccoo miért nem tudott elfordulni rendesen. Azt hittem, hogy valakitől kapott egy lökést és ezért ment kifelé és tólt engem is ki, de replayt visszanézve nem volt mellette senki. Ebből adódóan kaptam egyett hátúlról ami miatt keresztbe csúsztam a pályán, szerencsére senki nem talált el, így a 13. helyre visszacsúszva tudtam folytatni a versenyt. Az első két körben még volt kivel küzdenem, de viszonylag gyorsan át tudtam hámozni magam a lassabb pilótákon és pár kör után a 4. helyen haladtam. Az elejétől folyamatosan kaptam pár tizedet a hátuljának meg ennél többet adtam, úgyhogy unalmas körözgetés volt a végéig.

    Laccoo írta másik fórumon és én is észrevettem, hogy sajnos többen nagyon vágták és szélesítették a pálya bizonyos részeit.

    Pár ember gondolom nem olvasta el még mindig az általános részvételi feltételeket ( és valószínű a Masterses versenyszabályokkal sincs tisztában).

  19. #19
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    A pálya levágásokra létezik egy hatékony megoldás.....

  20. #20
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Gyűlöletes egy dolog (szerintem), amit a Kunos csinál (remélem egyelőre) a pályalevágás ellen, ekéztem már eleget (ezt is), de kell!

    Még valami. Mióta nem lehet (vagy tudok) oldalra nézni a BMW-ben? Csak az ülést látom. Rohadtul kellett az oda.
    Utoljára módosította: Morgo; 2014. 12. 05. 17:42.


  21. #21
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretném kérni, hogy ne legyen nyílt szerver, mert bejön olyan ember aki nem tudja, hogy itt mik az elfogadott szabályok.
    Ha csak szervertagok jöhetnének futamra, akkor bizony igencsak megcsappanna a mezőny. Az Tesztkupa futamain nagyon oda fogunk figyelni a szabályok betartására, betartatására..
    Mindenestre ha kiugróan unfair versenyzőkkel találkoztok a pályán, akkor kérlek jelezzétek + küldjetek róla replay-t és mi majd "elbeszélgetünk" vele...

    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    tegnap feltünt egy fura dolog. 250-nél, kb 350-nel előzőtt az, aki nem tudott egy jó időt menni elötte, fura volt. nem az ufok közül.
    Ha úgy véled csalás van mögötte, akkor nevet és replay-t szeretnénk kérni és utána nézünk..

    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Laccoo írta másik fórumon és én is észrevettem, hogy sajnos többen nagyon vágták és szélesítették a pálya bizonyos részeit.
    Melyek ezek a bizonyos részek? Külön oda fogunk figyelni rá, illetve még az is lehet, hogy szoftveresen megtámogatjuk, de ezt egyelőre még nem ígérem biztosra.

  22. #22
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.997
    egy 25 perces videó a tegnapi futamról (a futam első fele ami eseménydúsabb volt, illetve a befutó)


    a vágásra pedig van valóban szerintem is nagyon fasza megoldás ahogy Csori is említette... (tegnap sikerült is megúsznom az áthajtásos büntit, de csak épphogy )
    jó lenne minél előbb használni , h egyenlőek legyenek a feltételek, meg a későbbiekben se utólagos videózgatás kelljen

  23. #23
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Melyek ezek a bizonyos részek? Külön oda fogunk figyelni rá, illetve még az is lehet, hogy szoftveresen megtámogatjuk, de ezt egyelőre még nem ígérem biztosra.
    Ezen a pályán elég sok van. Ilyenek a 2, 4, 7, 10, 14, 15 és a 17-es kanyarok. Elég ha ebből párat kiszélesítenek és már több tizedmásodpercet nyernek vele. Sajnos Kunos is engedi ezt, mert ezekből több helyen a Masters app sem jelzi, hogy elhagyjuk a pályát.

  24. #24
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    egy 25 perces videó a tegnapi futamról (a futam első fele ami eseménydúsabb volt, illetve a befutó)
    Az a befutóm..
    Amúgy amellett hogy lassú ez a kocsi, legalább az irányítása is teljesen kiszámíthatatlan...nagyban megkönnyítve ezzel az ember dolgát. És mint a példa mutatja azokat - és úgy általában mindegyik - rázókövet se igazán tolerálja, és ami még érdekes volt és ezért is forszíroztam ott az utolsó körben hogy rámenjek mert néha eldobta néha nem, egyszer korábban már sikerült ott leorrolnom a palánkot, pedig akkor teljesen sima érzéssel mentem rá a rázóra...

    Egy a lényeg, szerintem Szabi most már nem kell érvelned mellette..legalábbis nme a többivel együtt, de ezután a futam után én már soha többet nem venném elő
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Egy a lényeg, szerintem Szabi most már nem kell érvelned mellette..legalábbis nme a többivel együtt, de ezután a futam után én már soha többet nem venném elő
    Nekem teljesen mindegy, gondoltam adjunk neki egy esélyt, hátha... ha vki azzal nevez majd éles futamra akkor lesz, ha nem akkor nem.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •