Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 39 (39 összesen)
  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Mindenki jöhet R1 szerverre.

    20:15-től 5 perc booking annak, aki nem nevezett, de most már megbánta, mert csirkének érzi magát!

  2. #27
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenki jöhet R1 szerverre.

    20:15-től 5 perc booking annak, aki nem nevezett, de most már megbánta, mert csirkének érzi magát!


  3. #28
    jönnék én is csak a nagy gyakorlásban elfelejtettem nevezést leadni

  4. #29
    Most látom nem 9kor kezdünk, akkor erről csúnyán lecsúsztam

  5. #30
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Valaki nem streamel? Twitch, youtube ect.. szívesen mézném élőben hogy mi történik, hogy mentek ha dolgozom, meg itthonról is. Hátha ezeket nézve kedvet kap más is. De egyéb futamokat is szívesen néznék.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  6. #31
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    erre nem tudok mást mondani mint hogy megba..a a jó k..va an..át

    csak a historic futamokról dobott le...zsinórban ...
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Sziszka; 2016. 05. 19. 21:59.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  7. #32
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Most látom nem 9kor kezdünk, akkor erről csúnyán lecsúsztam
    Én a vasárnapi 4 órás Nordra gyakoroltam, azért nem tudtam ide készülni, de szerettem volna indulni itt is. Sajnos most ébredtem, mert hulla voltam.


  8. #33
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Hát ez kemény volt, de közel nem annyira mint vártam!
    Igazából meglepően jól el lehetett a bitang döggel autókázni, közel nem volt halálfutam

  9. #34
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez kemény volt, de közel nem annyira mint vártam!
    Igazából meglepően jól el lehetett a bitang döggel autókázni, közel nem volt halálfutam


    Ezer hála Sziszkának, Gábornak és Szabinak a "fűszerezésért"!
    Remélem nem voltam nagyon "udvariatlan". (Bár az óvásoknál majd megtudom.)

    Sziszka: részvétem!

  10. #35
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310
    Jó kis izzasztó, fárasztó futam volt. A végére folyt rólam a víz.

    A kvalin nem tudtam igazán jól összerakni a kört, de sikerült megcsípni az első rajtkockát. A rajttól tartottam, illetve az első pár kanyartól, és be is igazolódott a félelmen, túlságosan elizgultam az első pár kanyart és Kristóf elment mellettem. Aztán kicsit összekaptam magam, lenyugodtam és az első kör vége előtt a hosszú egyenesben szélárnyékból kibújva sikerült elmenni Kristóf mellett. Ezután jött 5, végigizgulós, "nyomom amennyire csak lehet" kör. Kristóf is szépen jött mögöttem, nem hibázhattam, pár másodpercre volt mögöttem. Az 5. körig a gumik szépen bírták, az utolsó körre már érezhetően jobban csúszkáltam, ott már óvatosan féktávokat kellett vennem. De megérte ennyit gyakorolni rá. Az elején alig tudtam tiszta kört menni, de a kb. 1 órás gyakorlások esténként sokat segítettek. Már csak a manuális váltóval való versenyzést kellene megtanulnom (párszor megpróbáltam de nagyon nem megy még), csak ahhoz rengeteg idő kellene.

    Sajnálom hogy élmenők közül nem jöttek, Gaál Laci, Horváth Józsi (tudom neki VGA gondjai vannak), meg tudták volna kavarni az elejét és odacsaphattak volna nekem . De ettől függetlenül élveztem a versenyt, nagyon bejön nekem Nord, nagyon odafigyelős pálya, nem lehet lazítani (max a hosszú egyenesben a végén). Itt el tudnék képzelni még pár versenyt, és várom is hogy legyen még...még...még
    Asrock 880G Extreme 3 | AMD Phenom II X4 965 (3.4GHz) | Corsair XMS3 8GB (2x4GB) | Sapphire Radeon HD 6950 2GB | Corsair TX650 v2 | Samsung BX2231 | Logitech G27

  11. #36
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.058
    Idézet Eredetileg Mizo írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Igen pontosan úgy történt ahogy iirod. Egy esélyem volt a legelején, amit sikerült kicsikarni, de az időkön is (prek) láttam hogy tiszta körülmények között gyorsabb vagy. A nagy egyenesben meg elmentél mellettem. Próbáltam rád tapadni, hogy érezd a tarkódon hogy jövök, rajtad vagyok, egy hiba sem csúszhat be, és emiatt csak hibázol valamit az 5 kör alatt. Megmég a kiállásodban is reménykedtem. De végig hibanélkül húztad a szekeret.
    Igazából már dicsértelek, vagy akartalak, hogy sokat fejlődtél az utóbbi időben. 1-2éve még lassabb voltál nálam, de mostanában már Te nyomsz le engem. Minek köszönhető, vagy mit csináltál mostanában másképpen?

  12. #37
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Igen pontosan úgy történt ahogy iirod. Egy esélyem volt a legelején, amit sikerült kicsikarni, de az időkön is (prek) láttam hogy tiszta körülmények között gyorsabb vagy. A nagy egyenesben meg elmentél mellettem. Próbáltam rád tapadni, hogy érezd a tarkódon hogy jövök, rajtad vagyok, egy hiba sem csúszhat be, és emiatt csak hibázol valamit az 5 kör alatt. Megmég a kiállásodban is reménykedtem. De végig hibanélkül húztad a szekeret.
    Igazából már dicsértelek, vagy akartalak, hogy sokat fejlődtél az utóbbi időben. 1-2éve még lassabb voltál nálam, de mostanában már Te nyomsz le engem. Minek köszönhető, vagy mit csináltál mostanában másképpen?
    Köszi. Hát nem is tudom, talán az van hogy most már jobban ismerem a pályákat, és valahogy könnyebben, rövidebb idő alatt hozzá tudok szokni a különböző autókhoz. De egyébként semmi sem változott, kormány, monitor, gép is ugyanaz maradt, minden. Öregedek, ennyi. Meg próbálok sokat is gyakorolni egy-egy pályára. Tegnap is mentem egy futamtávot (6 kört) a verseny előtt Nordon, el is fáradtam szépen, verseny előtt 1 órával nem volt annyira jó ötlet. De végül is megnéztem hogy mennyire bírja a gumi, illetve az üzemanyag mennyiséget belőttem.
    Asrock 880G Extreme 3 | AMD Phenom II X4 965 (3.4GHz) | Corsair XMS3 8GB (2x4GB) | Sapphire Radeon HD 6950 2GB | Corsair TX650 v2 | Samsung BX2231 | Logitech G27

  13. #38
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    silverstone óta amikor elindultam (3-ból 3) megszakadt a cuccos...míg a GT-ben nem volt gondom...most letesztelem majd csütörtök este hátha az időponttal függ össze (bár nem hiszem hogy globális Digi reset lenne minden csütörtök este )

    amúgy tűrhetően alakult(volna) a verseny. Nem terveztem alapból boxot, csak ha megtöröm a gépet. Ez sikerült is, plusz úgy éreztem hogy fel is tartanak a kollégák előttem (előzni ugye nem könnyű) így a 2. kör végén kimentem egy kis javításra meg friss gumira, aztán a 3. körben féltávnál megszakadt
    ennyi...
    Utoljára módosította: Sziszka; 2016. 05. 22. 09:45.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  14. #39
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    silverstone óta amikor elindultam (3-ból 3) megszakadt a cuccos...míg a GT-ben nem volt gondom...most letesztelem majd csütörtök este hátha az időponttal függ össze (bár nem hiszem hogy globális Digi reset lenne minden csütörtök este )

    amúgy tűrhetően alakult(volna) a verseny. Nem terveztem alapból boxot, csak ha megtöröm a gépet. Ez sikerült is, plusz úgy éreztem hogy fel is tartanak a kollégák előttem (előzni ugye nem könnyű) így a 2. kör végén kimentem egy kis javításra meg friss gumira, aztán a 3. körben féltávnál megszakadt
    ennyi...
    Nálam 168 óránként van reset, de valszeg router beállítás, nem tudom, beletúrni nem akarok. Mindenesetre szombat reggel egyszer megcsináltam, azóta minden szombat reggel lemegy és kész. Ilyesmi lehet nálad is?


Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •