Találatok: 1 - 20 (20 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    R3E GT3 SC - Hockenheim - 08.16

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a RaceRoom GT3 Summer Cup, negyedik helyszínünk a híres Hockenheim!



    4. Futam: Hockenheim GP (LINK)
    Autók: GTR3, ADAC GT Masters 2013-2014 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez: GTR3, ADAC 2013, ADAC 2014)
    Időpont: 2015.08.16 - vasárnap
    Nevezés:futam napján este 20:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Practice: 20:15 (45 min)
    Qual: 21:00 (20 min)
    Race: 21:20 (~55 min)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás:
    nem kötelező
    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat:
    100%

    Az nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Szerver1: GTR-Masters.hu #1
    Szerver2: GTR-Masters.hu #2
    Gyakorló: GTR-Masters.hu - GT
    Szerverjelszó:
    masters
    (gyakorlás alatt)

    Indulási feltételek: R3E GT3 Summer Cup
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!
    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!




    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters

  2. #2
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Ennyire nincs érdeklődés, vagy ennyire el van dugva?
    Szerintem a "RaceRoom Bajnokság"-ban lenne a helye.
    Utoljára módosította: Bakos Gábor; 2015. 08. 14. 08:23.

  3. #3
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Ennyire nincs érdeklődés, vagy ennyire el van dugva?
    Szerintem a "RaceRoom Bajnokság"-ban lenne a helye.
    Én már várom, mert sikerült talán jól belőni a Mercit.
    Csodálkoztam is hogy még nincs neki topic. Ezek szerint csak rossz helyen volt

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Én már várom, mert sikerült talán jól belőni a Mercit.
    Csodálkoztam is hogy még nincs neki topic. Ezek szerint csak rossz helyen volt
    Az összes korábbi futam is itt volt kihirdetve, a Szimulátorok --> RaceRoom (R3E) --> Szervezett futamok fórumcsoportban, illetve a RaceRoom Bajnokság csoportból meg mutat ide link..

    A nagyobb gond inkább az, hogy mindenki az utolsó pillanatra hagyja a Prekvalifikáció kitöltését , így viszont mindenki azt hiszi, hogy nem jön senki a futamra , ezért nem is készülnek olyan lelkesedéssel, akik amúgy meg jönnének. Töltsétek szorgalmasan azt a táblát, hogy a többiek is lássák, hogy van élet és lesz verseny!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 14. 10:43.

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem, holnap futam, ne hagyjátok az utolsó pillanatra a nevezést!

    A korábbi visszajelzések alapján a vágás figyelést ki fogjuk kapcsolni a szerveren az Summer Cup futamok során.

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Srácok, a futam nem marad el, eddig mindig 15 fő felett voltunk, nyomjátok csak bátran azt a nevezést, ne egymásra várjatok!

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Mindenki jöhet a GTR-Masters.hu #1-es szerverre!

    Megy a szerver, pass: masters

    Mivel van még szabad hely a szerveren, így bátran lehet még csatlakozni a futamhoz annak, aki biztonságosan tud közlekedni a pályán és nem jelet veszélyt a többiekre.

  8. #8
    Nem leszünk túl sokan, de sebaj! Jó versenyzést mindenkinek!

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Nem leszünk túl sokan, de sebaj! Jó versenyzést mindenkinek!
    Nem tudom mi ennek az oka, de az első több szerveres futamhoz képest folyamatosan esik le a létszám. A távol maradók jó lenne ha írnának pár sort, hogy ennek mi az oka, és hogy tudunk-e mi változtatni valamit ahhoz, hogy javuljon az indulási kedv?

    Illetve látom többen "visszamenekültek" a Race07-hez a R3E-re szavazók közül is...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 16. 20:50.

  10. #10
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mi ennek az oka, de az első több szerveres futamhoz képest folyamatosan esik le a létszám. A távol maradók jó lenne ha írnának pár sort, hogy ennek mi az oka, és hogy tudunk-e mi változtatni valamit ahhoz, hogy javuljon az indulási kedv?

    Illetve látom többen "visszamenekültek" a Race07-hez a R3R-re szavazók közül is...
    Egyetlen prózai oka van. Éjszakás vagyok!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  11. #11
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Kostolgatom más ligák nyári futamait is, gondolkozom merre tovább.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  12. #12
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Kevesen voltunk, azt hittem majd Szántai Zolival meccselünk egy jót, de nem így lett, kicsit nagyon unalmas volt így.
    Csatolt képek Csatolt képek

  13. #13
    Jó lehetett volna, de túl gyors voltál, én meg sok aprót hibáztam

    Tapatalk-kal küldve az én LG-H815-el

  14. #14
    Focis nyelven szólva "a meccs elején bent maradtam az öltözőben", mert negyed óráig csak csetlettem-botlottam. A rajtnál összeakadtam Cinke Ádámmal, ami azt hiszem nem az én hibám volt. A megforgás, és az első pár kör után komolyan fontolgattam, hogy kiállok, sőt még azt is, hogy végleg szögre akasztom a bukósisakot. Aztán sikerült egyre jobb köröket futni, így célba vettem Vásárhelyi Lászlót. Pontosan nem tudom hány másodperces hátrányt dolgoztam le, de úgy úgy 25-30 lehetett. Már nem volt sok hátra, amikor a második kanyar előtt kifékeztem Lacit, de ő visszabújt, és pár centivel elém jött vissza. Sajnos nem olyan ütemben gyorsított, ahogy számítottam rá, így megpöcköltem és megforgott. A verseny közben még nem voltam benne biztos, de most már tudom, hogy az én hibám volt. Elnézést kérek érte! Ha büntetést kapok érte, vállalom.

    Ha fejben jobban össze tudom rakni a versenyt, kis szerencsével még a dobogóra is felférhettem volna. Szívesen visszanézném a köridőket, de tudom, hogy a játék jelenlegi fejlesztési stádiumában ez nem lehetséges. Bakos Gábornak gratulálok!

  15. #15
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mi ennek az oka, de az első több szerveres futamhoz képest folyamatosan esik le a létszám. A távol maradók jó lenne ha írnának pár sort, hogy ennek mi az oka, és hogy tudunk-e mi változtatni valamit ahhoz, hogy javuljon az indulási kedv?

    Illetve látom többen "visszamenekültek" a Race07-hez a R3E-re szavazók közül is...
    Én borzasztóan vártam a WTCC bajnokságot (is), erre az induláskor elromlott a kormányom, a logitech support meg tojik a fejemre 2 hete, nem válaszolnak a nyitott ticketemre.
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  16. #16
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mi ennek az oka, de az első több szerveres futamhoz képest folyamatosan esik le a létszám. A távol maradók jó lenne ha írnának pár sort, hogy ennek mi az oka, és hogy tudunk-e mi változtatni valamit ahhoz, hogy javuljon az indulási kedv?

    Illetve látom többen "visszamenekültek" a Race07-hez a R3E-re szavazók közül is...
    Belekezdtem egy ház felújításba, ezért nekem konkrétan minden jellegű verseny kimarad kb. októberig mert mindenem szanaszét van! Változtatni azon lehetne, ha olyan 20-30 ember innen a mastersről eljönne vagy 2 hétre dolgozni hozzám! Na akkor javulna az indulási kedvem!!
    Vagy legyen nálam Egerben a találkozó, pálinkát sört, jó bort állom!!! Bár akkor nem haladnánk csak fejen állnánk!

  17. #17
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Én a barátaimmal voltam sörözni.
    Nekem talán észrevétlnek annyi, hogy furi így vasárnap után egyből szerdán rajtrácsra állni, aztán másfél hétig semmi. (nekem a fun race nem igazán játszik).
    Másrészt annyira nem csodálkoznék, ha a nagy meleg miatt sokaknak élni sem volt kedve. Nekem mondjuk még most sincs

  18. #18
    Bár én teljesen új vagyok itt nálatok, 2 dolog miatt nem neveztem végül tegnap (és a 2 végül is összefügg egymással).

    1: kicsit későn indulnak a versenyek, túl hosszú practice és qualy sessionökkel... aki részt akar venni tud gyakorolni 2 héten keresztül, van idő összerakni setupokat stb... szal szerintem 8-kor zarható lenne nevezés, 15 perc practice (csak azért hogy mindenki összeverődjön), 15 perc qualy, és 2030-tól mehetne verseny

    2: hosszú a verseny, különösen kisebb létszámú induló esetén a mezőny viszonylag gyorsan hajlamos szétrázódni a pályán, aztán csak körözgetünk...illetve a késői kezdés hosszú versennyel előrevetiti a késői befejezést is... nálam hétfőn reggel meló....

    persze ez csak az én véleményem

  19. #19
    Semmi gond Sury, legalább versenyeztem valakivel egy rövid ideig.

  20. #20
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Belekezdtem egy ház felújításba, ezért nekem konkrétan minden jellegű verseny kimarad kb. októberig mert mindenem szanaszét van! Változtatni azon lehetne, ha olyan 20-30 ember innen a mastersről eljönne vagy 2 hétre dolgozni hozzám! Na akkor javulna az indulási kedvem!!
    Vagy legyen nálam Egerben a találkozó, pálinkát sört, jó bort állom!!! Bár akkor nem haladnánk csak fejen állnánk!
    Én szívesen odamegyek segíteni, még utaznom sem kell Bár maximum pakolni tudok, mert egy szöget nem bírok egyenesen beverni a falba

    Idézet Eredetileg Vásárhelyi László írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond Sury, legalább versenyeztem valakivel egy rövid ideig.
    Köszönöm! Én is nagyon élveztem az üldözésedet, ennyi pozitívuma volt a versenyemnek. Legközebb óvatosabb leszek!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •