Találatok: 1 - 15 (15 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    R3E - GT3 Summer Cup

    Indul a RaceRoom GT3 Summer Cup!



    Július 5.-én elrajtol legújabb szimulátorunkkal, a RaceRoom-mal és a GT3-as gépekkel vívott küzdelem, melyben a ADAC GT Masters 2013-2014 és a GTR3 kategória autói csapnak össze egymással. Célunk - amellett persze, hogy jól érezzük magunkat - hogy komoly versenykörülmény között is alaposan próbára tegyük a RaceRoom-ot és előkészítsük a terepet az ősszel induló éles bajnokságoknak!

    A GT3 Summer Cup összesen 5 fordulóból fog állni, melyek kéthetente vasárnap esténként kerülnek megrendezésre. Az autóválasztás szabad, a futamokon való részvétel teljesen nyílt, a versenyzőkkel szemben az egyelten elvárás a szabályok betartása, valamint a versenytársak és a fairplay maximális tiszteletben tartása mind a pályán és mind a fórumon! A nyárra való tekintettel az összesített pontozásban az 5 versenyből csak a 3 legjobb futam eredménye számít, de ha csak 1-1 futamra szeretnél beugrani egy jót körözni, akkor is várunk szeretettel!

    A RaceRoom GT3 kupával párhuzamosan más sorozatok is fognak indulni, minden második vasárnap azonos pályákon az Assetto Corsa-val is megrendezése kerül egy GT3-as sorozat, hogy szemtől szembe vethessük össze egymással a két új generációs szimulátort, de ezen kívül indul még RaceRoom - WTCC 2014 és Assetto Corsa - Historic nyári kupa is, így mindenki megtalálhatja a neki szimpatikus kihívást és szórakozást!


    Versenynaptár:
    1. futam: 07.05 - 21:00 - Nürburgring: az 1. futam topikja
    2. futam: 07.19 - 21:00 - Monza: a 2. futam topikja
    3. futam: 08.02 - 21:00 - Zandvoort: a 3. futam topikja
    4. futam: 08.16 - 21:00 - Hockenheim: a 4. futam topikja
    5. futam: 08.30 - 21:00 - Oschersleben: az 5. futam topikja


    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:
    • Az RaceRoom szimulátor letöltése és telepítése a Steam-ről. (INGYENES)
    • Autók: a következő kategóriákból legalább 1 autóval rendelkezni: ADAC GT Masters 2013, ADAC GT Masters 2014, GTR3 (AUTÓ CSOMAGOK: 2013 & 2014)
    • Pályák: a bajnokság aktuális pályájával rendelkezni: RaceRoom Store - Tracks (PÁLYA CSOMAGOK: European Track Pack, ADAC GT 2013, DTM 2013)
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az RaceRoom-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • RaceRoom Leaderboard használata a legjobb köridők regisztrációjához
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!



    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!



    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 25. 08:29.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    GT3 - Shakedown futam

    Szerda este tartunk egy kis bemelegítő futamot az első verseny helyszínén, hogy ne az éles bevetésen érjenek minket a meglepetések!
    Örömmel látunk mindenkit, azt is aki tervezi az indulást a Nyári Kupán, meg azt is, aki csak versenyezne egy jót a GT3-as vasakkal: R3E - GT3 Shakedown futam!

    -----------------------------

    RaceRoom - bajnoksághoz szükséges tartalmak!

    Aki szeretne velünk tartani a RaceRoom Summer Cup-on és majd ősszel is az éles bajnokságokban, az úgy jár a legjobban, ha beszerzi a DTM 2013 Experince Pack-ot, ami a kocsikon felül 9 pályát is tartalmaz. Ezen kívül a nyár során csak egyedül Monza-ra lesz majd még szükség. Autókat illetően attól függően, hogy melyik kupában szeretnétek indulni, szükséges lesz egy WTCC 2014-es autóra és/vagy egy GT autóra... illetve akit elsősorban a GT kategória érdekel, annak megfontolandó vétel az ADAC GT Masters 2013 vagy 2014 Pack is, melyek szintén tartalmazzák a szükséges pályákat.

    A teljes csomagok a Steam-en a legolcsóbbak, de aki már rendelkezik belőlük tartalmakkal, annak a RaceRoom Store-ban is érdemes megnézni az árakat, mert a levonásokkal együtt már lehet itt olcsóbban kijön.
    Annak is érdemes a Pack-okat megnéznie, aki idővel az összes pályát szeretné bezsebelni, hiszen például a DTM 13 Pack megvétele után már jelentősen olcsóbban juthat hozzá az European Track Pack-hez is...
    (a DTM 13 Pack és European Track Pack egymás után megvéve olcsóbb, mint a Track Pack önmagában!)


    -------------------------------
    Ha vesztek valamilyen tartalmat, kérlek ne felejtsétek el frissíteni a táblázatot: R3E táblázat
    A cél az, hogy a jövőben is olyan tartalmakkal rendezzünk FunRace-eket, ami a lehető legtöbb embernek megvan, de ehhez tudnunk kell mitek van..



    Szavazás:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5289-RaceRoom-(R3E)-Felmérés!!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 15. 14:19.

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Az igen szép kör volt Ákos, lesz ebből még WR is a hétvégére!

  4. #4
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az igen szép kör volt Ákos, lesz ebből még WR is a hétvégére!
    Igyekszek!

  5. #5

    WR
    Lesz hozzá videó+Setup is
    Csatolt képek Csatolt képek

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    WR
    Lesz hozzá videó+Setup is

  7. #7
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 02. 17:31.

  8. #8
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    WR
    Lesz hozzá videó+Setup is

    Ahogy látom már ez is a múlté....
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 03. 13:47.

  9. #9
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy látom már ez is a múlté....
    jólvan corvette ellen nem tudok mit csinálni

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Beindult a reklám kampányunk a Facebook oldalunkon a R3E GT3 kupáról
    ...és ha nem nagy kérés szeretnénk mindenkitől kérni egy Like-ot és egy megosztást, és szóljatok a szimulátoros spanoknak is, hogy jöjjenek!

    Szeretnénk, ha jó lenne a buli és ha minél komolyabb mezőny gyűlne össze, ezért ez Nektek is érdeketek, hogy eljusson mindenkihez hír, köszi!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 02. 17:46.

  11. #11
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy látom már ez is a múlté....
    Bocsi, nézd meg mégegyszer



    Volt olyan köröm ami ezredre ugyanannyi
    Csatolt képek Csatolt képek

  12. #12
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, nézd meg mégegyszer

    Volt olyan köröm ami ezredre ugyanannyi
    A hsz-t csak poénnak szántam,de látom éléggé "ösztönző" volt.
    Mellesleg ezek az időmérő "kockulások" nagyon hidegen hagytak mindig.
    De akinek ez az "élete" csak hajrá.
    Természetesen a GRAT jár.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 03. 13:46.

  13. #13
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    A hsz-t csak poénnak szántam,de látom éléggé "ösztönző" volt.
    Mellesleg ezek az időmérő "kockulások" nagyon hidegen hagytak mindig.
    De akinek ez az "élete" csak hajrá.
    Természetesen a GRAT jár.
    Igen, ösztönző volt Köszönöm

  14. #14
    Mihály Gábris Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Tokod (Esztergom)
    Üzenetek
    25

    Autók

    Azt szeretném megkérdezni, hogy ha az első futamon Mercivel mentem akkor kötelező a többin is azt használni? Vagy lehet menet közben autót váltani?
    Nézzétek el ha buta kérdés még új vagyok.

  15. #15
    Idézet Eredetileg LnB írta Hozzászólás megtekintése
    Azt szeretném megkérdezni, hogy ha az első futamon Mercivel mentem akkor kötelező a többin is azt használni? Vagy lehet menet közben autót váltani?
    Nézzétek el ha buta kérdés még új vagyok.
    1. hsz.:
    „...Az autóválasztás szabad (...) a versenyzőkkel szemben az egyelten elvárás a szabályok betartása, valamint a versenytársak és a fairplay maximális tiszteletben tartása...”

    Én ezt úgy értelemezem, hogy azzal mész amivel jól esik. Egy autózni majd az éles bajnokságban, ott viszont szigorúan, pontvesztés terhe mellett.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •