Találatok: 1 - 1 (1 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    R3E - Seat Leon FunCup

    Indul a RaceRoom Seat Leon FunCup!



    November 18.-án rajtol el a Seat Leon FunCup, amely egy 3 fordulós nyílt sorozat a RaceRoom-mal! Elsődleges célunk, hogy könnyed kikapcsolódást nyújtsunk mindenkinek a WTCC bajnokság futamai között, a főszerepben a barátságosan kezelhető 2013-as Seat Leon Cupra fog állni, a versenyek kéthetente szerda esténként kerülnek megrendezésre.

    A futamokon való részvétel teljesen nyílt, a versenyzőkkel szemben az egyelten elvárás a szabályok betartása, valamint a versenytársak és a fairplay maximális tiszteletben tartása mind a pályán és mind a fórumon! Szeretettel várunk mindenkit aki szeretne részt venni a versenyeken!

    Versenynaptár:
    1. futam: 11.18 - 21:00 - Hungaroring: az 1. futam topikja
    2. futam: 12.02 - 21:00 - Monza: a 2. futam topikja
    3. futam: 12.16 - 21:00 - Oschersleben: a 3. futam topikja


    Az induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:
    • Az RaceRoom szimulátor letöltése és telepítése a Steam-ről. (INGYENES)
    • Autók: a WTCC 2013-as kategóriából a Seat Leon-nal rendelkezni: WTCC 2013 (TELJES CSOMAG: WTCC 2013 PACK)
    • Pályák: a bajnokság aktuális pályájával rendelkezni: RaceRoom Store - Tracks (PÁLYA CSOMAGOK: European Track Pack, WTCC 2013 PACK)
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani a RaceRoom-ban is használt neved
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!



    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!



    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2015. 12. 05. 20:47. Indoklás: plk

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •