Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (88 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    R3E WTCC - Portimao - 09.16

    Fontos infók az esti futammal kapcsolatban: LINK!!
    ---------------------------------------------------------

    Kedves Versenyzők!

    Szeptember 16.-án (szerda) elrajtol a Masters WTCC Bajnokság az új generációs szimulátorral, a RaceRoom-mal!
    Most hétfő este tartunk egy nyílt bemelegítő futamot, infók itt, gyertek: WTCC 2014 - Portimao



    1. Futam: Portimao GP (INGYENES)
    Autók: WTCC 2014 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez: WTCC 2014)
    Időpont: 2015.09.16 - szerda
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Practice: 20:15 (45 min)
    Qual1: 21:00 (20 min)
    Race1: 21:20 (~22 min)
    Qual2: 21:45 (15 min)
    Race2: 22:00 (~22 min)

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás:
    nem kötelező
    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat:
    100%

    Aktuális köridők: WTCC 2014 Leaderboard
    A nevezéshez érvényes nevezés szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles szerver:
    GTR-Masters.hu #1, #2
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu - WTCC /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCC Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!
    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!




    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 19. 14:30.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    A bajnokság különböző részelteinek kiírása és topikjainak megnyitás folyamatban van, melyek rövidesen elérhetők lesznek az oldalon...

    Addig is a legfontosabb infó, hogy most szerdán tartunk egy bemelegítő "SHAKEDOWN" futamot, ahol örömmel látunk mindenkit!



    R3E WTCC - SHAKEDOWN futam - 09.09
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 08. 20:49.

  3. #3
    Egy Chevy setup, ha valakinek esetleg hasznos lenne: katt ide!
    A pálya hátsó részén a nyolcas kanyarban szereti a hátulját elkönnyíteni, ott hajlamos keresztbe állni, ahogy felér a dombra és fékez az ember. Ha esetleg erre van valakinek javaslata, amivel ez csökkenthető, ne tartsa magában

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Aktuális köridők: WTCC 2014 Leaderboard
    A nevezéshez érvényes nevezés szükséges a Prekvalifikációban!!
    Srácok, a prekval táblába kérlek írjátok be az aktuális köridőket, ne várjatok vele a futam napjáig!

    Egyrészt jó ha a többiek is látják mekkora lesz a mezőny és mennyire kell majd iparkodni az "A" szerveres helyekért, másrészt nekünk is könnyebb, ha előre át tudjuk nézni a listát és még időben tudjuk jelezni, ha esetleg gond van például a névhasználattal, vagy a szervertagsággal vagy bármivel... szóval kérlek töltsétek a prekval-t, köszi!

  5. #5
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, a prekval táblába kérlek írjátok be az aktuális köridőket, ne várjatok vele a futam napjáig!

    Egyrészt jó ha a többiek is látják mekkora lesz a mezőny és mennyire kell majd iparkodni az "A" szerveres helyekért, másrészt nekünk is könnyebb, ha előre át tudjuk nézni a listát és még időben tudjuk jelezni, ha esetleg gond van például a névhasználattal, vagy a szervertagsággal vagy bármivel... szóval kérlek töltsétek a prekval-t, köszi!
    A régi prekvalis megoldást elvetettétek, vagy várható lesz még a R3E alatt is ?

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    A régi prekvalis megoldást elvetettétek, vagy várható lesz még a R3E alatt is ?
    Nem vetettük el, de a szerver nagyon máshogy működik ilyen tekintetben mint a Race07 és egyelőre nem megoldott a régi prekval rendszer bevezetése.
    Reméljük idővel az is működni fog.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 14. 10:04.

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Akartok ma este még egy ráhangolódó futamot, elindítsam a szervert?

  8. #8
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Akartok ma este még egy ráhangolódó futamot, elindítsam a szervert?
    én támogatom!

  9. #9
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Akartok ma este még egy ráhangolódó futamot, elindítsam a szervert?
    Jöhet, jöhet, köszönjük

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Akartok ma este még egy ráhangolódó futamot, elindítsam a szervert?
    OK, akkor a ma esti menet:

    Pálya: Portimao GP (INGYENES)
    Autók: WTCC 2014 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez: WTCC 2014)

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu - WTCC /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters

    Practice: 20:15 (45 min)
    Qual1: 21:00 (10 min)
    Race1: 21:10 (20 min)
    Qual2: 21:30 (10 min)
    Race2: 21:40 (20 min)


    Figyelem, a ma esti futamhoz nem szükséges szervertagság, mindenkit szívesen látunk a rajtrácson!
    A fokozott óvatosságot és a sportszerű viselkedést viszont mindenkitől elvárjuk a szerveren, ez nem egy FUN futam, tessék odafigyeli egymásra!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 14. 18:47.

  11. #11
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    OK, akkor a ma esti menet:

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu - WTCC /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Practice: 20:15 (45 min)
    Qual1: 21:00 (10 min)
    Race1: 21:10 (20 min)
    Qual2: 21:30 (10 min)
    Race2: 21:40 (20 min)

    Szuper! Én is megyek! :-)

  12. #12
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851
    Üdv. Nem találom a játékban a Profil név megadását, valaki segítene?

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv. Nem találom a játékban a Profil név megadását, valaki segítene?
    Itt van leírva minden:

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:




  14. #14
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Itt van leírva minden:
    Köszi időközben kibogoztam.
    Ma nem tudok gyakorlásképpen versenyezni, de holnap már gyakorlok a szerdai futamra. A tagdíjat elutaltam szóval szerdára elvileg rendben kellene lennie. Nevezhetek egyedül is csapat nélkül? Festésem sincs ha egyáltalán kötelező. Holnap mindent elintézek a nevezéssel kapcsolatban.

  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Megy a szerver, ha megtelik majd indítok másodikat is!

    Replay-t végeredményt kéretik menteni és feltölteni, köszi szépen!

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu - WTCC /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters

    Practice: 20:15 (45 min)
    Qual1: 21:00 (10 min)
    Race1: 21:10 (20 min)
    Qual2: 21:30 (10 min)
    Race2: 21:40 (20 min)
    Figyelem, ez nem FunRace!
    A fokozott óvatosságot és a sportszerű viselkedést mindenkitől elvárjuk a szerveren, tessék odafigyeli egymásra!

  16. #16
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Húúú, most úgy nem jött meg a kedvem a szerdai futamhoz... Figyeljünk már egy kicsit jobban egymásra. Erik a második futamon borzasztóan laggoltál. Nem tudom, hogy tehettél-e róla, csak jelzem.

  17. #17
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Szépen összejöttünk Jó volt!
    Grat Gábor! Jó volt az a kis gyakorlás a második futamon

  18. #18
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Húúú, most úgy nem jött meg a kedvem a szerdai futamhoz... Figyeljünk már egy kicsit jobban egymásra. Erik a második futamon borzasztóan laggoltál. Nem tudom, hogy tehettél-e róla, csak jelzem.
    Én ugyanazt láttam belőled, aztán egyszer csak eltűntél előlem. Egyébként az egész időmérő rendszer meg volt zavarodva, végig hülyeségeket mutatott. Még a végeredményben is, láttam magam 3. helyen is, meg ugyanabban az értékelésben 13.-on is. Aztán meg mindenkit célba érkezettnek írt ki, én meg még running-oltam, pedig már rég célba értem...

  19. #19
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én ugyanazt láttam belőled, aztán egyszer csak eltűntél előlem. Egyébként az egész időmérő rendszer meg volt zavarodva, végig hülyeségeket mutatott. Még a végeredményben is, láttam magam 3. helyen is, meg ugyanabban az értékelésben 13.-on is. Aztán meg mindenkit célba érkezettnek írt ki, én meg még running-oltam, pedig már rég célba értem...
    Mögötted Varga Ákos ugyanúgy lagot látott nálad. De már időmérőn, hol előttem voltál az időeredmények között, hol eltűntél. Az utóbbi másfél hónapban mintha megszaporodtak volna az ilyen jellegű problémák (legalábbis nekem jobban feltűnnek)
    Utoljára módosította: dtom84; 2015. 09. 14. 22:32.

  20. #20
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Szépen összejöttünk Jó volt!
    Grat Gábor! Jó volt az a kis gyakorlás a második futamon
    igen, reméltem hogy rajt után felzárkózól és gyakorolhatunk. A motorkinyírás kicsit aggasztó, belelehet futni ha nem figyel az ember 2.futamon már figyeltem rá, de kicsit a tempó kárára ment, szerdáig az még kipipálandó feladat
    Any Given Sunday!

  21. #21
    Szokásos melegiben:

    1. futam - Totál beragadás a rajtnál a 9. vagy 10. helyről, el is mentek jó páran, de az első két kanyarban szerencsére visszaszereztem a pozíciókat. Amennyire láttam, viszonylag simán eljött a társaság. Utána Hegyi Zsolt mögé keveredtem, akivel mondhatni szokásos módon jól elszórakoztunk két körig, de a kettes kanyarban elfékezte kicsit, így ott el tudtam menni. Eztán légüres térben autózás következett a célig 5.-6. helyen, csak Ságodi Dani lelassuló Hondája jelentett társaságot, de nem sokáig. Ha jól sejtem, ismét a Honda-motor fáradt el...
    2. futam - Jobb rajt, de az első kanyar után egy koccanás miatt visszaestem az utolsó helyre (többekkel együtt), így kezdődhetett a felzárkózás. Ez ment is, míg összejöttünk jövendőbeli csapattársammal, Mészáros Gáborral és Hegyi Zsolttal. Gáborral óvatos küzdés volt, az első kanyarban egyszer kifékeztem, de aztán visszaengedtem, mert nem éreztem teljesen fair-nek azt az előzést. Két körrel később aztán a kettesben bepróbálkoztam egy rövid féktávval, de koccanás lett belőle, így leszakadtam tőlük. Utána volt még fejen pörgés, sima megpörgés, többször visszaelőztem Zoli bá't és Trib Gergőt. Mondjuk úgy, tanulságos futam volt
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2015. 09. 14. 22:38.

  22. #22
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Mögötted Varga Ákos ugyanúgy lagot látott nálad. De már időmérőn, hol előttem voltál az időeredmények között, hol eltűntél. Az utóbbi másfél hónapban mintha megszaporodtak volna az ilyen jellegű problémák (legalábbis nekem jobban feltűnnek)
    Hmm, amúgy ezt mi okozhatja? Nálam a net nem valószínű, mert 120Mbit/sec, kábellel bekötve, atomstabil.

  23. #23
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Hmm, amúgy ezt mi okozhatja? Nálam a net nem valószínű, mert 120Mbit/sec, kábellel bekötve, atomstabil.
    A megabitek itt nem annyira számítanak, nézz egy ping tesztet (pl pingtest.net)

  24. #24
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Szokásos melegiben:

    Két körrel később aztán a kettesben bepróbálkoztam egy rövid féktávval, de koccanás lett belőle, így leszakadtam tőlük. Utána volt még fejen pörgés, sima megpörgés, többször visszaelőztem Zoli bá't és Trib Gergőt. Mondjuk úgy, tanulságos futam volt
    Láttam, hogy jössz, próbáltam is helyet hagyni. A kanyarban aztán mentél tovább egyenesen. Kicsit lehet, hogy koccoltunk is, remélem, nem miattam nézted meg a sódert.

  25. #25
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Próbálok rövid lenni.

    Nekem azért megjött a kedvem a szerdai futamhoz, de remélem már nem ilyen publik szerveres lesz a dolog.

    Kezdve azon, hogy az első verseny qualijának felvezető körén már kilökött valaki, utána már nem is tudtam rendesen qualizni, mert mindig tele volt a pálya. Sajnálom Varga Ákos hogy eléd keveredtem, sajnos a pálya ábrán nem lehetett látni hogy ennyien jöttök és ilyen szépen elosztva, pár embert megpróbáltam elengedni ahogy tudtam, de téged már nem sikerült. Bocs.

    Az első futamon jó rajt, előre keveredtem, aztán volt pár hiba, tetőnpörgés, stb, a végén valamennyire sikerült visszakapaszkodni. Ezen a futamon főleg Prill Bélával küzdöttünk, a végén hibázott egyet, igy el tudtam menni mellette, de nagyon nehéz volt. A második futamon szintén jó rajt, de aztán az első kanyarban baleset, mire kikerültem jópáran megelőztek. Később már szokásos módon Mészáros Gabival akadtunk össze, nagy menet volt, sajnálom hogy a végén a rázó eldobott téged.

    Annyi hozzáfüzni valóm még lenne a versenyhez hogy Mézes Gyula értem én hogy gyorsabb vagy nálam, de miért kell mindig fizikai kontaktot venni rajtam? Amerre vagy körülöttem, onnan kapom tőled a lökést, pöckölést, kanyarban oldalról kitolást. Simán meg tudnál előzni, annyival gyorsabb vagy nálam.
    Sinka Dani szintén, amikor utolértél az egyenesben, legalább háromszor, de lehet hogy négyszer nekem jöttél hátúlról, nem tudom minek kell pöckölgetni az embert? Te is sokkal gyorsabb vagy nálam, más szituban is simán el tudtál menni, felesleges az erőszak.

    Remélem ezek a dolgok a szerdai versenyen már nem lesznek.

    Erik a te laggodból annyit láttam, hogy tényleg már időmérőn össze-vissza mutatta az idődet és verseny közben is állandóan előre-hátra ugráltál az időmérő szerint. Hál istennek mikor én a közeledben voltam nem láttam hogy laggoltál volna, de mondjuk mögöttem voltál, aztán én meg eldobtam úgy mentél el, tehát előttem már nem láttalak.

    Még annyit, a rázókra nagyon kell figyelni, iszonyatosan meg tudják viccelni az embert, jópár repülést láttam, / köztük a magamét/ azért, mert valaki ráment a rázóra és megdobta.
    Öregember nem gyorsvonat.......

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •