Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (54 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    R3E GT3 SC - Nürburgring - 07.05

    Kedves Versenyzők!

    Július 5.-én kezdetét veszi RaceRoom GT3 Summer Cup, első helyszínünk a híres Nürburgring!



    1. Futam: Nürburgring GP (LINK) - WR Hotlap & Setup: LINK
    Autók: GTR3, ADAC GT Masters 2013-2014 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez: GTR3, ADAC 2013, ADAC 2014)
    Időpont: 2015.07.05 - vasárnap
    Nevezés:futam napján este 20:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Practice: 20:15 (45 min)
    Qual: 21:00 (20 min)
    Race: 21:20 (~60 min)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás:
    nem kötelező
    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat:
    100%

    Az nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Szerver1: GTR-Masters.hu #1
    Szerver2: GTR-Masters.hu #2
    Gyakorló: GTR-Masters.hu - GT
    Szerverjelszó:
    masters
    (gyakorlás alatt)

    Indulási feltételek: R3E GT3 Summer Cup
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!
    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!




    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 06. 23:19.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem!

    A gyakorló szerver 0-24 elérhető, viszont a nevezéshez szükség köridőt Leaderboard Challenge-ben szükséges megfutni, mivel a R3E dedikált szerver oldali része egyelőre nem képes rögzíteni az időket. (A következő patch-ben ezt elvileg orvosolják a készítők) A futamon való induláshoz nem elég érvényes mért kört futni, hanem be is kell írni azt Prekvalifkációs táblázatba, nyilatkozni kell hogy indulsz-e futamon és meg kell várni, amíg a szervezők ellenőrzik és jóváhagyják a nevezésed!

    FONTOS, aki nevez a futamra, de a rajtárácson nem jelenik meg, az más ember elől veszi el a helyet, ezért vasárnap este 20:00-ig mindenki aktualizálja a nevezése státuszát! Ha több mint 24 nevezőnk van, akkor itt a topikban kerül kihirdetésre vasárnap este 20:00 után a pontos szerverbeosztás!

    Kérjük kövessétek figyelemmel ezt a topikot a felkészülés során, mert a lebonyolítással kapcsolatos további fontos információk itt fognak megjelenni!


    SETUP:
    Itt találtok beállításokat az egyes autókhoz: RaceRoom (R3E) - Setup


    A futammal kapcsolatos csevej pedig jöhet ide ebbe a topikba, bármilyen kérdéseket van, tegyétek fel bátran!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 05. 14:08.

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Kemény Ákos WR köre és a setup:



    Setup: https://www.dropbox.com/s/iv5316dlil...Ultra.svm?dl=0
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 05. 13:58.

  4. #4
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...be is kell írni azt Prekvalifkációs táblázatba, nyilatkozni kell hogy indulsz-e futamon és meg kell várni, amíg a szervezők ellenőrzik és jóváhagyják a nevezésed
    Találóskérdés: a dátum mezőbe a kör megfutásának napját, vagy nevezés leadásának dátumát kell írni?

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Találóskérdés: a dátum mezőbe a kör megfutásának napját, vagy nevezés leadásának dátumát kell írni?
    Amikor a kört futottad..

  6. #6
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Amikor a kört futottad..
    öööö... ok, köszi. bár a válasz ez esetben egy határozott „mittomén”

  7. #7

  8. #8
    Hafner László Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 10. 05.
    Város
    Graz
    Üzenetek
    33
    Valamit nem értek.Beírom a legjobb körömet, 1:56:829, erre 2:11 valamennyivel menti el.

  9. #9
    Idézet Eredetileg haflac írta Hozzászólás megtekintése
    Valamit nem értek.Beírom a legjobb körömet, 1:56:829, erre 2:11 valamennyivel menti el.
    így ird be
    1:56.829
    második helyre pontot

  10. #10
    Nem hagyhattam annyiban
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Sziszka; 2015. 07. 04. 19:27.

  11. #11
    Hafner László Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 10. 05.
    Város
    Graz
    Üzenetek
    33
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    így ird be
    1:56.829
    második helyre pontot

    óóó én bolond,nem vettem észre

    na ezért most egy hideg sört megiszok

    köszi!

  12. #12
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    hmm...bár nem mutat statisztikai különbséget a 13 és a 14 ADAC GT között most rááldoztam 49 virtuális sóspálcikát a 14-es Camarora...és hopp 2 mp első próbára. Mintha a váltó is máshogy lenne mert más fokozatba jönnek ki a kanyarok vagy mittudomén...nomindegy.. a lényeg a 14 gyorsabb.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  13. #13
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    hmm...bár nem mutat statisztikai különbséget a 13 és a 14 ADAC GT között most rááldoztam 49 virtuális sóspálcikát a 14-es Camarora...és hopp 2 mp első próbára. Mintha a váltó is máshogy lenne mert más fokozatba jönnek ki a kanyarok vagy mittudomén...nomindegy.. a lényeg a 14 gyorsabb.
    A 13 egyértelműen lassabb,minden kocsinál.
    Nekem ehhez 2 db "virtuális sóspálcikát"is elég volt
    A GT3 még ,ennél is lassabb

  14. #14
    Én miért is lettem kihúzva a nevezési listán?
    (Azért nem írtam semmit, mert nem tudtam mi lesz. Most biztos lett beírtam magam. Mellesleg, mi a búbánatospéklapátért növeli meg állandóan a cellák magasságát? Ha átlépek egy másik cellába, ha entert nyomok... mi a fenét kellene csinálni, hogy pucsítsa össze? )
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 07. 05. 10:59.

  15. #15
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Én miért is lettem kihúzva a nevezési listán?
    (Azért nem írtam semmit, mert nem tudtam mi lesz. Most biztos lett beírtam magam. Mellesleg, mi a búbánatospéklapátért növeli meg állandóan a cellák magasságát? Ha átlépek egy másik cellába, ha entert nyomok... mi a fenét kellene csinálni, hogy pucsítsa össze? )
    volt egy sortörés/enter az "igen" után..kivettem...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  16. #16
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    volt egy sortörés/enter az "igen" után..kivettem...
    Köszi!
    (Azt még értem, hogy hogyan kerül oda, ha entert nyomok a cellából való kilépéshez. De minek teszi oda, ha átkattintok másik cellába, vagy nyomok egy jobbra nyilat? Én miért nem tudom kivenni, ha odatenni még engedte? Eh! )
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 07. 05. 12:00.

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    FIGYELEM!

    Aki szeretne indulni a ma esti futamon, az mindenképpen frissítse a köridejét ma este 20:00-ig a Prekvalifikációban!

    20:00 után még egyszer leellenőrizzük a köridőket és nevezéseket és 24+ nevező esetén 20:15 körül itt fogjuk kihirdetni a pontos szeverbeosztást.

    Aki nem jön futamra, kérjük mindenképpen vonja vissza a nevezést, mert különben mástól fogja elvenni a helyet a rajtrácson!


    ---------

    Ákos újabb WR köre, persze azóta már ez sem aktuális...



    A körben található 2 pályaelhagyás, amit a RaceRoom jelen állapotában a pálya ezen részein nem érzékel vágásnak.
    A nyári kupa során ezekkel most nem kívánunk külön foglalkozni...

    Setup: https://www.dropbox.com/s/iv5316dlil...Ultra.svm?dl=0
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 05. 14:50.

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Gumiválasztás és boxkiállás!

    A futamon valószínűleg szükség lesz kerékcserére, így melegen ajánljuk, hogy a dolog ezen részét is gyakoroljátok be!
    Aki esetleg egy kicsit jobban elmélyedt már a gumik é s Box működésében, annak nagyon megköszönjük ha ír erről pár sort a többieknek, köszönjük!

  19. #19
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Gumiválasztás és boxkiállás!

    A futamon valószínűleg szükség lesz kerékcserére, így melegen ajánljuk, hogy a dolog ezen részét is gyakoroljátok be!
    Aki esetleg egy kicsit jobban elmélyedt már a gumik é s Box működésében, annak nagyon megköszönjük ha ír erről pár sort a többieknek, köszönjük!
    Egy órás futamnál nem kell tankolni és kerékcserére menni, a gumik kibírják! A Shakedown-nál nem kellett.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  20. #20
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Hát, eziigy elég cink hogy az ADAC14 ennyivel gyorsabb a többinél. Eléggé egykategóriássa degraládódik a verseny. És ha iigy nézzük, akkor miért pont a leggyorsabbal megyünk? Miért nem a gt3-asokkal, vagy 13-assal?

  21. #21
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, eziigy elég cink hogy az ADAC14 ennyivel gyorsabb a többinél. Eléggé egykategóriássa degraládódik a verseny. És ha iigy nézzük, akkor miért pont a leggyorsabbal megyünk? Miért nem a gt3-asokkal, vagy 13-assal?
    GTR 3 asokra gondoltál?
    lasabbak mint az ADAC 2014 esek a mekinél is mások a setupolási lehetőségek ,vezetni is jobb a 14 es mekit

    de szerintem "classon" belül elég egyformák az autók

  22. #22
    Mihály Gábris Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Tokod (Esztergom)
    Üzenetek
    25
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Egy órás futamnál nem kell tankolni és kerékcserére menni, a gumik kibírják! A Shakedown-nál nem kellett.
    Jó lenne tudni, hogy kell e kerékcsere. Shakedown-on nem kellett én meg nem is gyakoroltam, vagy néztem utána..

  23. #23
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Szerverbeosztás:

    Prekvalifikáció szerint 1-20. helyezett: GTR-Masters.hu #1
    Prekvalifikáció szerint 21-29. helyezett: GTR-Masters.hu #2

    Szerver jelszó: gt3cup


    #2-es szerveren van szabad hely, aki felkészült és tud vigyázni a többiekre, azt csatlakozhat a versenyhez!

    Végeredményt kérlek mentsetek majd Print Screen-ben és Replay-is kérjük töltsetek majd fel!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 05. 20:23.

  24. #24
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    Hát ez most elég gyors volt.
    Q: P15 - Az időmérőn nem tudtam jó kört menni, mert egyrészt nagyon kevés fps-em volt (15 körül), másrészt feltartottak, amikor az egyik leggyorsabb körömet futottam volna.
    R: DNF - A versenyen el se indultam, mert amikor kiléptem a rajtrácsra senkit se láttam, így jobbnak láttam az ESC-t.

    Úgy tűnik, hogy most már muszáj lesz processzort cserélni a gépembe, mert így nem lehet versenyezni.

    Ja, és bocs, hogy elvettem mástól így lehetőséget, hogy az "A" szerveren indulhasson , azt gondoltam, hogy bírni fogja a gépem, mivel más pályán más kocsikkal nem volt ennyire rossz a helyzet.

  25. #25
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Én meg az R2-n a 22. körben 15 perccel a vége előtt a T1-T2 kombináció után a falnak mentem (motor szétment) az első helyről kb. 20 másodperces előnynél, mert már alig láttam valamit. 32 fok van itt éppen... az FFB meg elég keményre van állítva Ez van.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •