Találatok: 1 - 21 (21 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    R3E - WTCC Summer Cup

    Indul a RaceRoom WTCC Summer Cup!



    Július 8.-án elrajtol legújabb szimulátorunkkal a RaceRoom-mal és a 2014-es WTCC gépekkel vívott küzdelem, melyben az új TC1-es versenygépek volánja mögött csapunk majd össze egymással. Célunk - amellett persze, hogy jól érezzük magunkat - hogy komoly versenykörülmény között is alaposan próbára tegyük a RaceRoom-ot és előkészítsük a terepet az ősszel induló éles bajnokságoknak!

    A WTCC Summer Cup összesen 5 fordulóból fog állni, melyek kéthetente szerda esténként kerülnek megrendezésre. Az autóválasztás szabad, a futamokon való részvétel teljesen nyílt, a versenyzőkkel szemben az egyelten elvárás a szabályok betartása, valamint a versenytársak és a fairplay maximális tiszteletben tartása mind a pályán és mind a fórumon! A nyárra való tekintettel az összesített pontozásban az 5 versenyből csak a 3 legjobb futam eredménye számít, de ha csak 1-1 futamra szeretnél beugrani egy jót körözni, akkor is várunk szeretettel!

    A RaceRoom WTCC kupával párhuzamosan azonos pályákon más sorozatok is fognak indulni, minden vasárnap egymást váltva egy Assetto Corsa és egy RaceRoom GT3-as bajnokság kerül megrendezése, hogy szemtől szembe vethessük össze egymással a két új generációs szimulátort, de ezen kívül lesz még Assetto Corsa - Historic nyári kupa is, így mindenki megtalálhatja a neki szimpatikus kihívást és szórakozást!


    Versenynaptár:
    1. futam: 07.08 - 21:00 - Nürburgring: az 1. futam topikja
    2. futam: 07.22 - 21:00 - Monza: a 2. futam topikja
    3. futam: 08.05 - 21:00 - Zandvoort: a 3. futam topikja
    4. futam: 08.19 - 21:00 - Hockenheim: a 4. futam topikja
    5. futam: 09.02 - 21:00 - Oschersleben: az 5. futam topikja


    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:
    • Az RaceRoom szimulátor letöltése és telepítése a Steam-ről. (INGYENES)
    • Autók: a WTCC 2014-es kategóriákból legalább 1 autóval rendelkezni: WTCC 2014 (TELJES CSOMAG: WTCC 2014 PACK)
    • Pályák: a bajnokság aktuális pályájával rendelkezni: RaceRoom Store - Tracks (PÁLYA CSOMAGOK: European Track Pack, ADAC GT 2013, DTM 2013)
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az RaceRoom-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • RaceRoom Leaderboard használata a legjobb köridők regisztrációjához
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!



    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!



    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 02. 12:10.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    WTCC - Shakedown futam

    Hétfő este tartunk egy kis bemelegítő futamot az első verseny helyszínén, hogy ne az éles bevetésen érjenek minket a meglepetések!
    Örömmel látunk mindenkit, azt is aki tervezi az indulást a Nyári Kupán, meg azt is, aki csak versenyezne egy jót a TC1-es vasakkal: R3E - WTCC Shakedown futam!

    -----------------------------

    RaceRoom - bajnoksághoz szükséges tartalmak!

    Aki szeretne velünk tartani a RaceRoom Summer Cup-on és majd ősszel is az éles bajnokságokban, az úgy jár a legjobban, ha beszerzi a DTM 2013 Experince Pack-ot, ami a kocsikon felül 9 pályát is tartalmaz. Ezen kívül a nyár során csak egyedül Monza-ra lesz majd még szükség. Autókat illetően attól függően, hogy melyik kupában szeretnétek indulni, szükséges lesz egy WTCC 2014-es autóra és/vagy egy GT autóra... illetve akit elsősorban a GT kategória érdekel, annak megfontolandó vétel az ADAC GT Masters 2013 vagy 2014 Pack is, melyek szintén tartalmazzák a szükséges pályákat.

    A teljes csomagok a Steam-en a legolcsóbbak, de aki már rendelkezik belőlük tartalmakkal, annak a RaceRoom Store-ban is érdemes megnézni az árakat, mert a levonásokkal együtt már lehet itt olcsóbban kijön.
    Annak is érdemes a Pack-okat megnéznie, aki idővel az összes pályát szeretné bezsebelni, hiszen például a DTM 13 Pack megvétele után már jelentősen olcsóbban juthat hozzá az European Track Pack-hez is...
    (a DTM 13 Pack és European Track Pack egymás után megvéve olcsóbb, mint a Track Pack önmagában!)


    -------------------------------
    Ha vesztek valamilyen tartalmat, kérlek ne felejtsétek el frissíteni a táblázatot: R3E táblázat
    A cél az, hogy a jövőben is olyan tartalmakkal rendezzünk FunRace-eket, ami a lehető legtöbb embernek megvan, de ehhez tudnunk kell mitek van..



    Szavazás:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5289-RaceRoom-(R3E)-Felmérés!!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 30. 16:28.

  3. #3
    Sajnálom, nekem a szerda nem lesz jó, pedig megvettem mindent ami a wtcc bajnoksághoz kell, és nagyon tetszik a csomag, az autók, a fizika, minden.
    Ez jó kis bajnokinak ígérkezik, na majd nézem az eredményeket.

  4. #4
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Most értem csak haza, jönnék a futamra, beírtam a nevezésem az excelbe.

  5. #5
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Most értem csak haza, jönnék a futamra, beírtam a nevezésem az excelbe.
    Ja basszus ezt benéztem, jövő héten lesz a futam...

  6. #6
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Ja basszus ezt benéztem, jövő héten lesz a futam...


    A GT3 futam van ma,arra még beférsz

  7. #7
    Gondoltam benezek a WTCC szerverre ,de a masters jelszoval nem muxik mar ..... honnan kell igenyelni azt? Pls

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg colman szell jr írta Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam benezek a WTCC szerverre ,de a masters jelszoval nem muxik mar ..... honnan kell igenyelni azt? Pls
    Pedig az a jelszó, biztos elgépelted, most is vannak fent...

  9. #9
    muxik!!! en lookoott lol ,koszi!

  10. #10
    A 21:00 óra kezdés mit takar? Akkor indul csak az éles szerver vagy ez a futam rajtideje?
    Csak mert nagyon szeretnék indulni, de a hétköznapok elég neccesek, úgy kell kisakkozni mindig, hogy jusson idő erre is.
    21:30-as indulással még beleférhetnék.

    Egyébként néztem a versenynaptárat, az AC-s és R3E-s GT-s futamok is vasárnap vannak. Szerintem a WTCC 2014 is érne annyit, hogy legalább egyikkel helyet cseréljen.

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Ez a tervezett lebonyolítási menetrend:

    Practice: 20:00 (60 min)
    Qual1: 21:00 (15 min)
    Race1: 21:15 (~25 min)
    Qual2: 21:45 (10 min)
    Race2: 21:55 (~25 min)

    Az időmérők lehet kapnak még +5 percet, bár az is igaz, hogy nem szeretnék túlságosan belelógni az éjszakába, illetve reméljük hamarosan megoldják a 2 futamos lebonyolítást is készítők.

    Viszont a szerdai nap mindenképpen marad, hiszen nálunk már több mint 8 éve hagyományosan a szerda a WTCC futamoké!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 02. 18:24.

  12. #12
    Köszönöm a gyors választ!

    Olyat lehet, hogy a Qual 2.-be, a 2. futamra csatlakozok? Vagy szerver újraindítás nélkül megy folyamatosan?
    Úgy látom, nekem ez sehogy nem fog összejönni!

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Olyat lehet, hogy a Qual 2.-be, a 2. futamra csatlakozok? Vagy szerver újraindítás nélkül megy folyamatosan?
    Úgy látom, nekem ez sehogy nem fog összejönni!
    Persze. De ha résztvevőszám miatt több szervert kell indítunk, akkor ilyen esetben csak 2. szerverre jöhetsz a fennmaradó helyekre.
    Hivatalos nevezést a fenti szituációban kérlek ne adj majd le, mert az megbolondítaná a dolgokat nekünk a szerverbeosztásnál...

  14. #14
    Egy technikai kérdés

    Nem lehetne a qualyt előrébb hozni fél-1 órával esetleg?

    Persze, ha bárkinek is emiatt nemokés lenne, akkor nyilván tárgytalan

  15. #15
    Idézet Eredetileg WERES írta Hozzászólás megtekintése
    Egy technikai kérdés

    Nem lehetne a qualyt előrébb hozni fél-1 órával esetleg?

    Persze, ha bárkinek is emiatt nemokés lenne, akkor nyilván tárgytalan
    én így is úgy fogok beesni 9-re...

  16. #16
    hát...max akkor időmérő alatt tudom le a gyerekfürdetést

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg WERES írta Hozzászólás megtekintése
    hát...max akkor időmérő alatt tudom le a gyerekfürdetést
    Hát minek van fönt az a gyerek 9-ig...

  18. #18
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát minek van fönt az a gyerek 9-ig...
    tovább szokott fent lenni

  19. #19
    Gáspár József Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 12. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    50

    Question Qual + Futam

    Sziasztok,

    Két gondolatom lenne a futamokkal és a leaderboard-al kapcsolatban.

    A futamok előtt ugye a kell prekval-t futni, ami bekerül a leaderboard-ba. Ez tök jó mert az aktuális futamon résztvevők besorolhatók és mindenki helyrekerül az időeredményeket tekintve. Viszont most, hogy a monzai futamot kihagytam, picit mentem volna az olasz pályán csak úgy fun és szerettem volna megnézni az időket, de meglepve tapasztaltam, hogy a prekval tábla már nullázódot és az aktuális futam eredményeit láthattam.

    Szabi, lehet azt, hogy az adott futam topicjába bevágod a prekval időket a törlés előtt? Vagy minden futam kapjon egy másik google docs-t, hogy később legalább összehasonlításképp tudjon gyakorolni, akinek kedve szottyan. Én úgy gondolom, ez minden új versenyzőnek nagy segítség lenne, hogy minél több pályát érintve be tudja lőni, hova mennyit kell még gyúrnia.

    Futamok:
    Szerintem picit erős a meghúzás az A-B szerver közt. Értem én, hogy szabályzat, de 4-5en beesnek a B szerverre és megy egy valamilyen verseny, ahol vélhetően a hátulja még le is szakad hiszen pont azért került oda, mert lehet most esett be, nincs setupja és így tovább. Az A szerveren viszont 22-es létszámhatárnál egész kompetitív kis futamok vannak 20 fővel legalább. Nem lehetne ezt jobban elosztani legalább a nyári ligába, hogy mondjuk 17 nél legyen határ és akkor egy jó 10es mezőn van a B-n is kellő jelentkezőnél így mégis csak jobban tudjuk gyakorolni a nagy mezőnybe vezetést. A gondom alapvetően az, hogy 3-4 versenyző az életbe nem fogja azt produkálni, amivel majd később gyorsulás esetén az ember az A szerveren fog találkozni. Mikor 4-en esnek rá féktávon és előtte 5en csatáznak vonatban és így tovább. Pedig elvileg erről is kell, hogy szóljon, hogy tanuljon az emberke.

    Mit gondoltok, ezeket csak ötletként írtam?

  20. #20
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg BugBeaR írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Két gondolatom lenne a futamokkal és a leaderboard-al kapcsolatban.

    A futamok előtt ugye a kell prekval-t futni, ami bekerül a leaderboard-ba. Ez tök jó mert az aktuális futamon résztvevők besorolhatók és mindenki helyrekerül az időeredményeket tekintve. Viszont most, hogy a monzai futamot kihagytam, picit mentem volna az olasz pályán csak úgy fun és szerettem volna megnézni az időket, de meglepve tapasztaltam, hogy a prekval tábla már nullázódot és az aktuális futam eredményeit láthattam.

    Szabi, lehet azt, hogy az adott futam topicjába bevágod a prekval időket a törlés előtt? Vagy minden futam kapjon egy másik google docs-t, hogy később legalább összehasonlításképp tudjon gyakorolni, akinek kedve szottyan. Én úgy gondolom, ez minden új versenyzőnek nagy segítség lenne, hogy minél több pályát érintve be tudja lőni, hova mennyit kell még gyúrnia.
    A táblázatban alul vannak a munkalapok, ott tudsz váltani futamot és visszanézni az időeredményeket.

  21. #21
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    A summer Cup-nak tulajdonképpen mi lett a vége? mert én pont táblázatot nem találtam. Illetve már a forumot se találom

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •