Szavazás eredménye: Részt vennél-e a következő GT Legends bajnokságban?

Szavazók
57. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen, mindenképpen ott a helyem!

    20 35,09%
  • Igen, tetszenek az új szabályok, ha kevesebb időt igényel a készülés, akkor jövök!

    5 8,77%
  • Kacérkodom a gondolattal...

    25 43,86%
  • Az új szabályok nem tetszenek, így nem szívesen jönnék

    1 1,75%
  • Nem érdekel a GTL

    5 8,77%
  • Szívesen jönnék, de egyéb okból nem tudok..

    1 1,75%
Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (166 összesen)

Téma: HGTLM9 - Ötletelő!!

  1. #126
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a megoldás például nekem tetszene. Kár, hogy nem én találtam ki.

    Nem is lenne nehéz az autókat 6 kategóriába sorolni, mivel a régi kredittábla ehhez rendelkezésre áll. Nem tűnik nagy melónak szervezési szempontból sem, viszont változatosabbá tenné a bajnokságot szinte mindenkinek.
    Nekem ez volt az egyetlen hátulütője ennek az új rendszernek, mivel az első futam óta azonos Group-ba vagyok, így csak a márkakupák jelentettek egy ikis kiruccanást innen.
    Szabival beszéltünk erről is. Tudjátok jól hogy nagyon szerettem, szerettem a kreditrendszert. A probléma az, hogy teljesen mindegy az, hogy 10 autó szerepel a bajnokságban, vagy 50 mivel minden egyes pályára aktualizálva lettek a kreditek. Általában én futottam a köröket és írtam az eredményeket, Szabi ellenőrizte, (meg futott Ő is azért), hogy azok igazságosak legyenek kiosztva.

    Azért javasoltam a hozzászólásomba azt, hogy általános kreditek legyenek, amit kihírdetünk az év elején és nem módosítgatunk semmit pályára aktualizálva. szerk.: nem javasoltam, mert mikor módosítottam töröltem.

    A kreditrendszer egyetlen hátulütője pont az, hogy több autót kell kipróbálni a jó döntéshez azonban meg kell ismerni alaposan (most nem Neked osztok eszet ezzel Zsolti, ne érts félre) és ez sok idő főleg a kezdőknek.

    Ezért lett a group-s rendszer kitalálva, van 2 max 3 autó.
    Utoljára módosította: moneytoo; 2014. 01. 05. 12:15.

  2. #127
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    1. TS az jó ötlet, illetve esetleg a pályának a hátsóbb részében való megállás felvetése hülyeség lenne? ha vmi hiba van akkor igen mert azt újrakezdeni sokidő, illetve aki írja/olvassa rá kellene kicsit többet várni, de egyébként magadba szépen elmész a pálya 3/4-éig és onnan lehet akár pitlimiterrel is menni, valahogy pedig a rajtoltató felesősségét kellne csökkenteni, +1 fő jut csak eszembe rá

    2. nekem bőven elég ennyi autó, ha 1 lenne csak azt se bánnám

    3. hát ez nem érint..

    4. valahogy lehetne igen szigorítani, pl a G3 helyett G2-be mehet, vagy az előző futam alapján besorolás, pl aki nemvolt G4, vagy túl szigorú? /elöző 2-3 alapján besorolás/

    5. -

    6. első szezonom volt nekem tetszett, igaz G4-es autókkal se voltam sehol, bár cserébe elég keveset is gyakoroltam, nyitófutamra azért elég sokat és ott azért látszott valami, a tavasz nálam csak a pályáktól függ, (jó hogy ugyanaz mint raceben és nagy részén mentem is már), ha nem fogom ismerni a nagyját vagy nem tetszenek, vagy a csütörtök nem lesz jó, csak akkor hagyom ki, az hogy az hogy milyen autót lényegében mind1, 60 perces futamok is jók, én a sprintet is kifejezetten szeretem, esetleg egy 90-120-at kipróbálnék (milyen az ovál 500 mérföldes 3,5 óráshoz képest)

  3. #128
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Csak pár gondolatot,mivel új vagyok,és nem ismerem az előzményeket. Olvastam a hozzászólásokat,és amit Józsi írt,abban is van igazság. Az első 3 futamon nem indultam,így Cortinázhattam egy darabig,nyilván sokkal egyszerűbb volt a helyzetem,mint az utolsó pár futamon.Itt jegyzem meg,ettől függetlenül ha valaki megnyeri vele az összes futamot,szinte akkor is behozhatatlan a hátránya az elsőkhöz képest.(ha hiányzik 3 futamról) Ebben a mezőnyben sok olyan versenyző van,aki simán ki is használja ezt az előnyt,és az elejében megy vele.Ez a csatáknak szerintem jót tesz,összehozza a mezőnyt.

    VISZONT! Abban szerintem Nibinek van igaza,hogy azt kell nézni kivel állsz csatában a pontversenyben.

    Valóban nem teljesen okés,és lehetnek ellene kifogások joggal,de ha a mezőny összehozása a cél,akkor még ez a legjobb megoldás. Persze finomítani lehet rajta,de az elv szerintem jó.

    Nekem személy szerint a pályák tetszettek,és az autók is. A group1-es pilótákat megértem mondjuk.... A group2-ben is volt lazább autó is,és V8-as is, group2 nem panaszkodhat,mindenki kiválaszthatta a pályának megfelelőt,vagy szimpátia alapján,mint én.

    A gördülő rajt szerintem okés, (azóta Sonomában is akadt mondjuk egy kis gond),de maga a rendszer jó és működőképes, az ilyen "baleseteket" mint a Hungaroring vagy Sonoma nem tudjátok kiküszöbölni, ez benne van. Úgy gondolom nem a bonyolultságával van a baj, mindenki tudta mit kell csinálni csak hát...így alakultak...

    Nekem ez volt itt az első szezonom,köszönet a szervezőknek,good job!

    És remélem még sokáig lesz GTL bajnokság itt.... a GTL feeling utánozhatatlan!

  4. #129
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kis szezon végi összefoglaló és ötletelés az új bajnoksághoz!

    Nos ígértem nektek, hogy a szezon vége fele kiértékeljük az idén bevezetett új rendszert, megvizsgáljuk, hogy mi működött jól belőle és mi az ami még javításra, esetleg teljes újragondolásra szorul. Itt persze most elsősorban az én véleményem és meglátásaim fognak szerepelni, de igyekszem tárgyilagos maradni, viszont ennél sokkal fontosabb lesz majd a Ti véleményetek, hogy Ti hogyan láttok ezt a szezont, úgyhogy kíváncsian várjuk majd a hozzászólásaitokat...hideget-meleget, egyaránt!

    Nos kezdjük is az elején, az új rendszer bevezetésével elsősorban az volt a célunk, hogy egyszerűsítsük a bajnoksághoz való csatlakozást az újoncok/érdeklődők számára, csökkentsük az eredményes szerepléhez szükséges felkészülési időt és elsajátítandó tudásanyagot, hogy minél többen és egyszerűbben tudjanak a felállni velünk a rajtrácsra! Úgy gondolom, hogy ez maradéktalanul sikerült is, sok új csatlakozónk volt az idén, és nem egyszer 30 fő fölött alakult a létszám a futamokon... lássuk azonban az árnyoldalakat is, mert azért van még min csiszolni...
    Továbbra is várjuk mindenki véleményét, és nagyon örülnék neki, ha mindenki kipréselne magából ide pár sort, mert csak úgy tudnunk olyan bajnokságot szervezni Nektek, amilyet Ti szeretnétek, ha hallatjátok a hangotokat!

    Infók: HGTLM9 Tavasz
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 01. 11. 14:19.

  5. #130
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    - min. 2, max. 3 fős csapatok, mint a Race-ben
    - csapatszinten is eldobható legyen 1 verseny, mint egyéniben
    - 1,5, 2 órás versenyek
    - a group-os besorolás alapja a pilóták által futott versenyeken elért átlagpontszámuk sorrendje (első versenyükön GR4)

  6. #131
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    - a group-os besorolás alapja a pilóták által futott versenyeken elért átlagpontszámuk sorrendje (első versenyükön GR4)
    Pont ezen gondolkodtam én is, hogy a Group besorolást az eredményesen befejezett versenyek átlagpontszáma alapján kéne rangsorolni, így mindig minden pilóta a saját skill-jének megfelelő autóval futna! Ezzel viszont megszűnne a hajrázás lehetősége, vagyis a hiányzások/kiesések egyáltalán nem lennének kompenzálva a rendszerben, mondjuk ez nem tudom, hogy gond-e egyáltalán...

    Másik ötlet ami felmerült bennem, hogy lenne egy "Prof" státusz, vagyis azon versenyzők, akik hivatalos HGTLM bajnokságban valaha is TOP8-ban végeztek, ők csak Group 1-2-ből választhatnának pontszámtól függetlenül. Ez mondjuk az olyan új tehetség felbukkanásától nem védene meg minket, mint Dobri Szabi... mondjuk Ő már megkapta így a Prof státuszt, de ki tudja ki jön még?


    Amúgy megcsináltam a listát csak úgy érdekességképpen (a HGTLM5-ig visszamenően):


    Név - legjobb helyezés:

    Fehér Zoltán 1
    Kiss Attila 1
    Niebel Zoltán 1
    Sinka Dániel 1
    Nagy László 2
    Dobri Szabolcs 3
    Tarr Dávid 3
    Takács Gyula 3
    Jankó Zsolt 4
    Kelemen Dávid 4
    Orbán Máté 4
    Bordás Sándor 5
    Kiss Szabolcs 5
    Knyihar Balázs 5
    Rádi Péter 6
    Horváth József 6
    Pfennig Kristóf 7
    Szabó Szilárd 7
    Király Zoltán 7
    Nagy Mátyás 8
    Lakatos László 8



    Persze ne feledkezzünk meg a korábbi szezonok nagy versenyzőiről sem: Szabó Viktor, Selmeczi Krisztián, Marx Gábor és a többiek...
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 01. 17. 13:51.

  7. #132
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    -nekem a HTCM-mel összefésült versenynaptár nagy segítség, nem kell külön pályát tanulnom
    -a sprint futamok annyira nem tetszenek, sokkal jobb amikor egy hosszabb futam van boxolással
    -sajnos a tavaszi-őszi versenynaptárat mindig beszívom mert csak télen tudok jönni a meló miatt, tehát mindegyikből egy felet tudok teljesíteni, de gondolom ez elég egyedi, csak megemlítem.

    Úgy indultam neki, hogy a GTL, a HTCM után jön kikapcsolódásként, de az az igazság, hogy már sokkal jobban tetszik a GTL, nagyon jó csaták vannak, boxkiállás külön öröm és nagy élmény ezekkel a kocsikkal menni.
    Nekem a groupos rendszer bejön, esetleg lehet több group és egységesen ugrani az egész mezőnynek pályáról pályára, ahogy Kettel írta, jó ötlet szerintem.

  8. #133
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416

    gtl gyakorlás

    Légyszi, a tavaszi bajnokságig, rakjatok be egy pályát a várható kocsikkal, teszt-gyak jó lenne.

  9. #134
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    nem követtem rendszeresen a gtl fórumot és történéseket így szeretnék kérni egy várható kezdési időpontot a tavaszi mókázásról, tájékoztató jelleggel. tenkjú
    Any Given Sunday!

  10. #135
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416

    eltünt

    már az előbbi bejegyzésre-mely időközben eltünt-örültem, hogy van előrelépés

  11. #136
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    nem követtem rendszeresen a gtl fórumot és történéseket így szeretnék kérni egy várható kezdési időpontot a tavaszi mókázásról, tájékoztató jelleggel. tenkjú
    Első futam Suzuka, 1 órás márakfutam!

    Két dolgon gondolkodunk még:

    - Ferrari 275 GTB/C, vagy Lotus Elan 26R?
    - kezdés: január 30. vagy február 13.?

    Gyakroló szerver röveden indítok!
    Utoljára módosította: moneytoo; 2014. 01. 26. 12:48.

  12. #137
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Első futam Suzuka, 1 órás márakfutam!

    Két dolgon gondolkodunk még:

    - Ferrari 275 GTB/C, vagy Lotus Elan 26R?
    - kezdés: január 30. vagy február 13.?

    Gyakroló szerver röveden indítok!
    13.-a
    És Elan. Ferka volt.

  13. #138
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Első futam Suzuka, 1 órás márakfutam!

    Két dolgon gondolkodunk még:

    - Ferrari 275 GTB/C, vagy Lotus Elan 26R?
    - kezdés: január 30. vagy február 13.?

    Gyakroló szerver röveden indítok!
    nekem a jan végi időpont korai, ha a februári időpont lenne, azt hiszem indulok. de nagy dilemmában vagyok hogy wtcc v gtl.
    Any Given Sunday!

  14. #139
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    13.-a
    És Elan. Ferka volt.
    És milyen jó is volt. Az egyik legélvezetesebb futam volt a HGTLM-ben.
    Elan fostaliga hozzá képest.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  15. #140
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    nekem a jan végi időpont korai, ha a februári időpont lenne, azt hiszem indulok. de nagy dilemmában vagyok hogy wtcc v gtl.
    jönni mindkettőreszeretném ha jönnél mert Nibi kiskirálykodik itt egyedül meg nem bírok vele,ugy hogy jösz ennyi nincs kecmec,együtt elpicsázzuk azt csak a bronzban reménykedhet
    elintézem a februárt
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  16. #141
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Na, megy a szerver az első futam pályájával és két lehetésges autóval, letöltés innen: HGTLM9 Tavasz - Round1

    Pontos kiírás és prekval hamarosan, februárban kezdünk!

  17. #142
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    jönni mindkettőreszeretném ha jönnél mert Nibi kiskirálykodik itt egyedül meg nem bírok vele,ugy hogy jösz ennyi nincs kecmec,együtt elpicsázzuk azt csak a bronzban reménykedhet
    elintézem a februárt
    elég komplikált a helyzet. februárban újra nekilendülök a felsőoktatásnak, csüt-pént-szomb levelezős rendszerben. mellette munka, ésatöbbi...sok a kérdés
    Any Given Sunday!

  18. #143
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    ....nagy dilemmában vagyok hogy wtcc v gtl.
    Erre csak ennyit mondanék!

    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy indultam neki, hogy a GTL a HTCM után jön kikapcsolódásként, de az az igazság, hogy már sokkal jobban tetszik a GTL, nagyon jó csaták vannak, boxkiállás külön öröm és nagy élmény ezekkel a kocsikkal menni. Nekem a groupos rendszer is bejön...
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként most én ott tartok, hogy a GTL jobban vonz, mint a Race07. Sokkal élvezetesebb terelni ezeket a nagy dögöket és sokat dob a latban a box.
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Én újoncként csatlakoztam és hát meg kell mondjam elkapott a GTL feeling. Kicsit szórakoztatóbb mint a htcm, de nem csak vezetésben. Gondolok itt a jó csatákra, hogy az autók néha teljesen eltérő karakterűek, valamint a társaság is jó és segítőkész! Tehát jók a pogramok és nem sok a köcsög!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 01. 26. 14:07.

  19. #144
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Nibi: Felőlem lehet a Ferka is. Tényleg jó volt. Azon nagyot alakítottál...

    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    nekem a jan végi időpont korai, ha a februári időpont lenne, azt hiszem indulok. de nagy dilemmában vagyok hogy wtcc v gtl.
    Ne dilemmáz.

    GTL
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 01. 26. 14:31.

  20. #145
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Első futam Suzuka, 1 órás márakfutam!

    Két dolgon gondolkodunk még:

    - Ferrari 275 GTB/C, vagy Lotus Elan 26R?
    - kezdés: január 30. vagy február 13.?

    Gyakroló szerver röveden indítok!
    Miert nem egy kis BMW,vagy kis Capri..?
    ...nem olyan toketlen a csapat! Legalabb mindenki belekostolna az igazi nagyagyukba.

  21. #146
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Miert nem egy kis BMW,vagy kis Capri..?
    ...nem olyan toketlen a csapat! Legalabb mindenki belekostolna az igazi nagyagyukba.
    Fontos szempont volt, hogy olyan pálya + kocsi kombóval kezdjünk, ami egyrészt élvezetes, másrészt egyik újoncnak se törjön bele a bicskája így első nekifutásra. Majd az év folyamán keményítünk bele!

    (a Bömbit ha elindul a segge nehéz megfogni, a Capri meg technikás, nem mertem őket bevállalni az elején.. de mindkettő lesz a bajnokságban! )
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 01. 26. 14:30.

  22. #147
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Erre csak ennyit mondanék!
    én ezen tényezőkkel pontosan tisztában vagyok itt a dilemma tárgya inkább az, hogy egy random csütörtökön reggel felkelek 5:30-kor, elmegyek dolgozni, utána elmegyek suliba és hazaesek estefele és még üljek le, és hozzam ki magamból a maxot
    Any Given Sunday!

  23. #148
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    És milyen jó is volt. Az egyik legélvezetesebb futam volt a HGTLM-ben.
    Elan fostaliga hozzá képest.
    A javaslatom az lenne, hogy csak Nibinek, csak erre a pályára legyen egy jó kis Corolla. http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/...Toyota+Corolla

  24. #149
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    A javaslatom az lenne, hogy csak Nibinek, csak erre a pályára legyen egy jó kis Corolla. http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/...Toyota+Corolla
    Asszem az is jó futam volt. Csak az időm nem tükrözi.
    Amúgy a Ferkával Cola is nagyot ment, de URH-ból azért nehéz elkapni.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  25. #150
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kis szezon végi összefoglaló és ötletelés az új bajnoksághoz!
    (ma este GTL futam van, elolvasni ráérsz utána is.. )

    Nos ígértem nektek, hogy a szezon vége fele kiértékeljük az idén bevezetett új rendszert, megvizsgáljuk, hogy mi működött jól belőle és mi az ami még javításra, esetleg teljes újragondolásra szorul.
    Nah, lógok nektek még egy kis összefogallóval, hogy mi változik idén, különösen, hogy a szabályzat átírását még nem volt volt időm befejezni!


    • Az első és legfontosabb, hogy a Group-os futamok most már két osztályban kerülnek megrendezésre, lesznek a tavalyról már ismert TC-65-ös futamaink, de idén már beleszagolunk az igazi nagyvadak világába is a GTC-76-tal!
    • A TC-65'-ös futamok esetében is van változás, hiszen a korábbi Group2 lett most a Group1 és így szépen a többiek is csúsztak egyet felfele, az új Group4-es csúcsautónk pedig a Jaguar E-Type Coupe!
    • A Group besorolás módja is változik, idén már az eredményesen befejezett futamok átlagpontszáma alapján áll fel a rangsor, tehát mindenki a valós képességei alapján jut majd autóhoz, nem jelent majd előnyt a futamról való hiányzás
    • Ha már hiányzás, akkor figyelembe véve, hogy sokan sok futamot voltak kénytelen kihagyni tavaly, így idén a 10 versenyből a 8 legjobb futam eredménye számít bele a végértékelésbe!
    • A csapatok is 2 főről 3-ra duzzadtak, az egyes versenyeken a 2 legjobb csapattag eredménye számít bele a csapatpontokba, ugyan úgy, mint a HTCM esetében.
    • Lesz 1,5 órás endurance futam is! (hogy pontosan melyik lesz az, azt még teszteljük, mert nagyban függ attól, hogy a különböző kocsik egy adott pályán hogy muzsikálnak és figyelni kell rá, hogy ne boruljon fel a Group-ok közti erőviszony, szóval kis türelmet kérnék még..)
    • Minden mást megtartottunk, ami jó volt ..illetve ami még hátra van feladat, az a szabályzat aktualizálása, illetve igyekszem pontosítani a homályosabb részeket (szóljatok, ha van ilyen), illetve a sprint futamok lebonyolításán szeretnék kicsit gyorsítani, csak ezen még gondolkozom, hogy hogyan...


    Őszintén szólva nagyon örülök, hogy az új rendszer a kísérleti jellege ellenére ősszel ilyen jól vizsgázott és hogy ilyen sokan eljöttetek a futamkora, és a fenti módosításokkal remélem sikerült kezelni a felmerült gyerekbetegségeket is és vár ránk egy még az előzőnél is jobb bajnokság!

    HGTLM9 - Tavaszi Szezon!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 02. 08. 04:28.

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •