Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (164 összesen)

Téma: Assetto Corsa - ütközésmodell

  1. #126
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Sziszka beírta már hogy NFS bajnokságot nekünk?
    Már volt
    2016. 10. 03., 12:38
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    NfS bajnokságot ide...a Most Wanteddel, extra pont a legtöbb zsarut összetörőnek...

    nos, van akinek az az élvezetes és szórakoztató ha nem törik össze 5 mp után...ízlések és pofonok...
    . 10.
    Utoljára módosította: latoo; 2016. 10. 24. 15:21.

  2. #127
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Thumbs down

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Sziszka beírta már hogy NFS bajnokságot nekünk?
    Csak várjátok ki még hazaérek, telefonról nincs kedvem. Addig acélozza meg mindenki a kritikatűrő képességét😉
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #128
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Csak várjátok ki még hazaérek, telefonról nincs kedvem. Addig acélozza meg mindenki a kritikatűrő képességét😉
    Csatolt képek Csatolt képek

  4. #129
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.058
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Amíg nem tudjuk szerver szinten meghatározni, hogy cockpit nézetből versenyezzünk, addig a "geat real" érzés nagyon messze van.
    Én személy szerint kötnék egy kis kompromisszumot, mert egyikünk sem vérbeli versenyző, otthon a képernyő előtt sosem lesznek olyan vizuális és érzékelhető körülmények, mint a valóságban
    Ellentét. Nem lesz getreal otthon ülve, akkor se ha a kis 23-as kis monitorocskádon, műszerfalban gyönyörködve próbálsz vezetni. Kb mintha 10cm-es kormánykerékkel vezetnénk. Melyik bajnokságot is getreal-eljük? Miért is van tiltva a TC? Bizonyos esetekben kötnénk az ebet a karóhoz, holott más tényezők teljesen hiányoznak, mellékesnek veszünk. Pl hogy mozognak az árnyékok, boxvonal elött le kell lassiitani, hogy egy bünti 10.000 dollár lehet, meg lehet halni, stb.

    Ez a sérüléses téma amúgy nem véletlen hogy pont Monza-ban csúcsosodott ki. Nagyon aero, végsebesség igényes pálya. A hülye sikánjai meg balesetveszélyesek.

    Sztem vagy a sérülést kéne lejjebb venni, csak picit, vagy fokozatosan. Vagy a szerelési időt kéne lejjebb venni (ha lehetne)

    White-os követendő viselkedési normák a pályán videógyűjtemény, példamutató jó ötlet, sztem már énis javasoltam. Támogatom. Versenyzői kódex? Mit szabad, mit nem szabad kiskönyv. Hátha okul vki belőle, és emiatt nemcsinál hülyeséget. Ártani nemárthat.

    Csori, köszi, megtekintve.

    Idézet Eredetileg jiigsaw1974 írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy hozzászóljak a témához, Én konzolról jöttem át pc-re versenyezni, mivel úgy éreztem, hogy a fél amatőr versenyekből átlépek a professzionálisabb szimulátorozásba. Amit itt láttok, jelen pillanatban nagyon sok embernél megvan, a rutin a tudás a tehetség viszont hiányzik az alázat és a tisztelet a másik versenyző iránt. /Tisztelet a kivételnek./ Konzolon negyed annyi baleset nem történt egy verseny alatt, mint itt. Pedig ott volt vonalas versenyző külső nézetes versenyző és sárkányeregetős is. Mégsem voltak ilyen amatőr hibák. Talán azért mert mindenki szórakozni akart és nem akarta véletlenül sem tönkre tenni a másik szórakozását.
    Csak halkan megjegyezném engem eddig csak régebbi versenyző tört össze itt. Újonc még nem.
    Ő nemtudom melyik konzolgame (assetto az is), de lehet hogy ott megbocsátóbbak voltak az ütközések, a törés, a fizika. Jobb volt a tapadás. Nem volt akkora tét, bizonyítási vágy, akarás, stb, emiatt volt kevesebb baleset. Itt egy kis kocc, és három embernek KO lehet. Ha megvan a rutinja vkinek akkor meg hogy csinálhat amatőr hibát? Itt senki sem akar a másiknak direkt ártani, kiütni. Ha bármi ilyet tapasztalnál magam dobom ki. Csak olykor túl nagy az igyekezet, túlbuzog az optimizmus.

  5. #130
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Hát belefáradtam úgy érzem...
    Gondoltam hazajövök, megnézem a replayt, de hát mindegy...

    Szabi...a "Hátha"-ból nem lesz itt már semmi, mindaddig még ahhoz próbálunk alkalmazkodni hogy "ne törjön má' annyira az autó" ahelyett hogy minden hülyét kib@szkodnátok aki képtelen elfordulni egymás mellett...
    csak ismételni tudom a tegnapi zárszómat: SZÁNALMAS

    nem is érdemes ezt ragozni tovább, úgyse hiszi el senki hogy "fejekben kell rendet tenni" szerintem már késő....nagykár...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #131
    Én nem tudom, hogy mi a helyes irány. Tapasztalatom alapján, minél kisebb a sérülés esélye, annál bátrabbak az emberek jobban merik feszegetni a határokat.

  7. #132
    Floszmann Balázs Versenyző Navy logója
    Csatlakozott
    2016. 07. 11.
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    itt már semmi, mindaddig még ahhoz próbálunk alkalmazkodni hogy "ne törjön má' annyira az autó" ahelyett hogy minden hülyét kib@szkodnátok aki képtelen elfordulni egymás mellett...

    "fejekben kell rendet tenni"
    100%-ig egyetértek!

    Amíg van aki kikapcsolódásból, szórakozásból jön versenyelni és van aki abban reménykedik, hogy majd Zsán Tott itt fedezi fel (kishaver...csaxólok, nem itt fognak felfedezni) és mindenki hátán, kocsiján, nyakán keresztül tör előrre, hogy már az első kanyarban 2 hellyel előbb fordulhasson....
    ...addig itt élvezhető verseny nem lesz!

    Lehet csökkenteni a sérülés mértékét, de abból megint csak dodzsenmezés lesz! Jóska Pista bátrabban fogja betenni az autót oda, ahova nem fér be és pont le fogja szarni, hogy a másik kilincsére támaszkodva fordul el a kanyarban, hiszen "úgysem sérül".
    Utoljára módosította: Navy; 2016. 10. 24. 20:51.

  8. #133
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Volt alkalmam élesben letesztelni a törésmodellt, szuper volt, köszike!
    Az esetről röviden: abszolút versenybaleset volt, én hibáztam, Bence már nem tudott kikerülni. A jobb oldala kapta az ütést, az eleje-hátulja sértetlen maradt.
    A kisebb következmény hogy végsebességet veszítettem 3-4-5 km/h-t, a nagyobb hogy alulkormányzottabb lett az autó. Összességében a törésmodell lehet hogy egészen jól működik, ezzel nincs bajom.

    A bajom azzal van, hogy mi a frásznak kell ezt öntörvényűen ránk erőltetni? (80%??) Értem a Masters hagyományait, meg hogy getreal, stb.
    Jelenleg az történt, hogy 40 körön keresztül loholtam a top3 után, és tudtam hogy tök esélytelenül. Ennél szörnyűbb érzés nincs a szimulátorozásban.
    Ha szerinted ez így jó Szabi akkor oké, de azon majd ne csodálkozz, ha az utolsó futamon 10-en leszünk, vagy bocs, lesztek...
    Gábor, megnéztem a szóban forgó esetet, köszike hogy belinkelted nekem a repaly-t és az időpontot és hogy nem kellett végigpörgetnem miatta futamot...
    (Akinek nincs kedve hozzám hasonlóan végigszenvedni, annak mondom, ebben a repaly-ben található az eset 1 óra 1 percnél az első sikánban)

    Bence teljesen merőlegesen tisztán telibe trafálja a bal első kerekedet miközben keresztbe csúszol a pályán... ezután pedig mindenféle különösebb gond nélkül folytatod a verseny egy némileg alulkormányzott autóval, amivel körönként ~1 mp-et veszítesz és behozod az autót a 4. helyen egy 24 fős teli szerveren, 10 mp lemaradással a futamgyőztestől. Én ez alapján még növelném is sérülés mértékét, mert az én véleményem szerint ezt rettentő olcsón megúsztad és inkább örülnöd kellene, hogy ott helyben nem kellett feladnod a versenyt törött bal első felfüggesztéssel.

    Az hogy utána lesújtóan vacak érzés volt a sérült verdával menni a kvázi esélytelenül a TOP3 mögött, az is tök rendben van, ennek pont ilyen szar érzésnek kell lennie.

    Egy Michelisz vagy Kiss Norbinak mit írnál, ha benézne egy futamra, ne adj isten meghívásos futam és streamen 300 ember követné, és így járna? A néző persze mit lát, hogy pff de lassú a Norbi. Neki meg csak égne a feje és köszöni szépen nem kér belőle többet. Nekik sovány vigasz lenne a "get real, sorry", az életben nem jönnének többször. Ők is egy jót versenyezni jönnének, mint amit mi is szeretnénk elérni. Ők tudják az igazi autóban ülve, hogy mennyi kontakt fér bele, nekünk fogalmunk sincs, de jóóól feltekerjük a szoftverben, hagy menjen el az egésztől a kedve a parasztnak.
    A két Norbi pontosan tudja, hogy a valóságban hogy van ez, őket fogja ez a legkevésbé meglepni, szerintem tudnának mesélni a tehetetlenség idegőrlő nyomorúságáról.
    Illetve fontosnak tartom kiemelni, hogy a szoftverben jelenleg le van tekerve a sérülés.

    Aztán a futam után a törésmodell topikban mindenféle videós törésteszttel bizonyítgatjuk egymásnak az igazunkat, hagyjuk már..
    Egyébként szándékosan nem a törésmodell topikba írtam, mert annak a topiknak az ég világon semmi értelme!
    Pontosan az a topik értelme, hogy közösen felmérjük mennyire reális az AC ütközés/sérülés modellje... és adott esetben kimondassa velünk akár a fájó igazságot is. Jelenleg - én személy szerint legalábbis így látom - nem a sérülésmodellel van a baj, hanem mi akarunk a reálistól eltérő kisebb törést, ha úgy tetszik egy "help"-et bevezetni. Most jöhet Sziszka beszólása az NFS bajnokságról...

    Barátkozzunk meg a gondolttal, hogy igen, mi ezt szeretnénk, tudatosan áldozni a realitás oltárán a sikerélményünk kedvéért.
    Az én meglátásom szerint ez nem fér bele a Masters szellemiségébe, de persze változnak az idők, lehet változni kell nekünk is...





    A fenti mind szigorúan vett magánvélemény és nem szervezői kinyilatkoztatás..
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 10. 24. 21:24.

  9. #134
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Navy írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet csökkenteni a sérülés mértékét, de abból megint csak dodzsenmezés lesz! Jóska Pista bátrabban fogja betenni az autót oda, ahova nem fér be és pont le fogja szarni, hogy a másik kilincsére támaszkodva fordul el a kanyarban, hiszen "úgysem sérül".
    Ezt én is így látom.

    Szerintem a büntetést kellene még jobban durvítani, főleg az futam elején okozottakat.
    nézzük azt, hogy egy kis lökés is alsó hangon azonnal 1.5Perc büntetést ad a vétlen félnek is egy futam alatt...

  10. #135
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt én is így látom.

    Szerintem a büntetést kellene még jobban durvítani, főleg az futam elején okozottakat.
    nézzük azt, hogy egy kis lökés is alsó hangon azonnal 1.5Perc büntetést ad a vétlen félnek is egy futam alatt...
    elgondolkoztam az URH vissza hozatalán....de tényleges URH legyen, az utolsó szerver utolsó helye, illetve egy új bünti X futamig csak B(utolsó) szerveren indulhat az "ember"
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  11. #136
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    206
    Egyetértek.
    Ha súlyos büntik vannak, akkor aki rosszalkodik következő futamon vagy rájön hogy nem éri meg, , vagy nem is jön többet, ami nem olyan nagy baj, így lassan azért csak helyre állna a rend, pl egy ilyen rajtos tömegkarambolos eset után minimum a box áthajtásos bünti.


    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt én is így látom.

    Szerintem a büntetést kellene még jobban durvítani, főleg az futam elején okozottakat.
    nézzük azt, hogy egy kis lökés is alsó hangon azonnal 1.5Perc büntetést ad a vétlen félnek is egy futam alatt...

  12. #137
    Floszmann Balázs Versenyző Navy logója
    Csatlakozott
    2016. 07. 11.
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Az előttem szólókkal egyetértek, tényleg nem jó a törésmodell...
    Nem konkrétan Neked szól, csak a Te hozzászólásodat találtam meg elsőnek...

    Most komolyan...láttatok Ti már GT autót testközelből??? Van róla fogalmatok, hogy miből készül a karosszéria borítása? És el tudjátok képzelni, hogy azt nem arra találták ki, hogy akár még csak kisebb koccokat is elnyeljen?

    Megelőzve a kérdést...igen, volt szerencsém GT autóhoz testközelből! És teljesen bizonyos vagyok abban, hogy reális az ha 100-160Km/h-s sebességnél összeér a két autó, az olyan károkat okoz a héjszerkezet aerodinamikájában ( Jiigsaw kedvéért: eurodinamika) hogy simán örüljetek ha megússzátok 2-5Khm/h végsebesség-csökenéssel!
    Gondoljatok bele...Ti csak annyit éreztek, hogy összeér...de valójában egy 1300kg-os tömeg megnyom egy másik 1330kg-os tömeget annyira, hogy még meg is mozdítja azt (kibillenti az egyensúlyból). Nem vagyok fizikus, de tudom, hogy ekkora erő jelentős sérülést tud okozni egy 3-5mm vastagságú szénszálas anyagban.

  13. #138
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Navy írta Hozzászólás megtekintése
    És teljesen bizonyos vagyok abban, hogy reális az ha 100-160Km/h-s sebességnél összeér a két autó, az olyan károkat okoz a héjszerkezet aerodinamikájában
    Ez egyáltalán nem igaz, teljesen mind1 a két autó sebessége a pályához képest, kizárólag a két autó közötti sebesség számít

  14. #139
    Floszmann Balázs Versenyző Navy logója
    Csatlakozott
    2016. 07. 11.
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ez egyáltalán nem igaz, teljesen mind1 a két autó sebessége a pályához képest, kizárólag a két autó közötti sebesség számít

    Érzem hogy vágod a lényeget! Csak így tovabb!

  15. #140
    Vona Zoltán Versenyző Ted logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 24.
    Életkor
    44
    Üzenetek
    86

    Próbáljuk meg

    Elolvasva itt a hozzászólásaitokat én szintén átérzem ezt a tökéletes ütközés modell történetet. Ez a harmadik bajnokság amit elkezdek itt a társasággal és még egyszer nem löktem ki senkit de tegnap nem úgy alakult a történet. Féktávon a célegyenes végén nem állt meg a lópaci és biza kiforgattam Sipos Danit. Büntettem Őt is mert elkúrtam a futamát és magamat is mert 3 mp voltam lassabb mint törés előtt. Tényleg bocsi Dani. Végig mentem magamba nem feladva a játékot de esélytelen volt. Mi lesz ezután? Minimális koccok így is úgy is lesznek, Jön majd a jaj kategória és agyon óvjuk a másikat mert megharapta a rendszámomat? Egyébként meg a belsőben való vezetést meg alap kitétellé tenném ha már szimulátorozunk. Szabi semmi mást nem szeretnének az emberek csak ,hogy próbáljuk meg tesztképen a törésben %-ban lentebb venni. Lehet ,hogy 5-10% is elegendő ahoz "get real megmaradjon". Puding próbája az evés! Soft gumit is beraktad ,hogy fokozzuk az izgalmakat. Ez vegyes érzéseket hoz de tettél az ügyben. Próbáljuk meg.

  16. #141
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Ted írta Hozzászólás megtekintése
    Mi lesz ezután? Minimális koccok így is úgy is lesznek, Jön majd a jaj kategória és agyon óvjuk a másikat mert megharapta a rendszámomat?
    Baromi hamar lezárhatnánk ezt a vitát, ha egyszer végre vki mutatna nekem egy ilyen bug-ot, hogy csak ránézett a másikra és lassult 3 másodpercet.
    Abban a pillanatban küldeném el a fejlesztőknek a problémát és állítanám át a sérülés értékét, amíg nem javítják hibát.

    Az ajtó nyitva áll, itt lehet bejelenti a leírt paraméterekkel: Assetto Corsa - ütközésmodell

    Szabi semmi mást nem szeretnének az emberek csak ,hogy próbáljuk meg tesztképen a törésben %-ban lentebb venni. Lehet ,hogy 5-10% is elegendő ahoz "get real megmaradjon". Puding próbája az evés!
    Teljesen értelmetlen kérés, elvégre ha úgy van ahogy mondjátok, akkor az 5-10%-ot a hajatokra kenhetitek. Előző szezonban 70% volt, akkor is rendszeresen ment a sírás. Illetve számomra továbbra is rejtély, hogy honnan tudjuk majd meg, hogy jól működik? Majd azt is ugyan így bekiabálással, hogy majd lelkesen benyögi pár elégedett user, hogy most meg milyen jó lett? Igen valószínű..

    Elképesztőnek találom, hogy komplett kis novellákat senki sem rest ide bepötyögni, de belinkelni egy replay-t és megadni hozzá pár adatot, hogy ne csak a levegőbe beszéljünk és esetleg kezdeni is tudjunk vele valamit siránkozás helyett, az már senkinek nem megy. Úgy kerülitek a konkrétumokat, mintha valami betegség lenne..

    Egyébként meg a belsőben való vezetést meg alap kitétellé tenném ha már szimulátorozunk.
    Az ötlet kiváló, a megvalósítás érdekelne, hogy hogyan?

    Soft gumit is beraktad ,hogy fokozzuk az izgalmakat. Ez vegyes érzéseket hoz de tettél az ügyben. Próbáljuk meg.
    Valószínűleg be is fogjuk hamarosan tiltani, mert van egy tippem, hogy senki se tette még fel futamon, de ennek utána kell még járni.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 10. 25. 07:16.

  17. #142
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt csak úgy a margóra. Pfenig kolega elleni csata.
    Tessék egy oktató video! Ha fejben mindenki itt tartana ahol ezek a kollégák akkor nem lenne a sok kérdéses eset.Gratulálok a skacoknak!
    Getreal,getreal? Vezetett már valaki itt GT3-as autót?Ütközött már valaki ilyen autókkal vagy koccolta már le a korlátot?
    Szerintem soha nem tudjuk meg mi is a valóság!Elég sokat próbálkoztunk azzal hogy csináltunk privát szervert a haverokkal és gyakoroltunk csatázni,harcolni.Csak az nyert hogy valamelyik félnek picit el kell venni hogy ne legyen crash,de ez élőben is így működik.
    Szerintem próbáljuk meg 50%-on a törést egy fun futam keretében lehet tetszene sokaknak.De amíg nem próbáljuk ki addig hiába erősködünk itt.
    Volt egy prekvalon futott 3 körös futam ahol Piski Tomival mentünk kétszer értünk össze,egyszer ő jött nekem egyszer pedig én.Neki piros eleje és piros hátulja lett nekem ki sem villant a carstatus.Ez akkor hogy is van? A replay Piski Tominál van!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #143
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...az a topik értelme, hogy közösen felmérjük mennyire reális az AC ütközés/sérülés modellje...
    És ezt x db, olyan ember próbálja megállapítani a karosszékből, aki nemhogy nem versenyzett ilyen autókkal, de még nem is ült benne? OK, rendben...
    Itt jön az, amiről már párszor beszéltünk szerintem, hogy „meg kellene kérdezni valakit, aki tényleg...”, amire mindig az volt a válasz, hogy „mit változtat a lényegen” (vagy valami ilyesmi, de a lényeg, hogy „hülyevagyűjéle!”
    (Nem, ez nem konkrétan neked szólt, hanem annak, hogy megpróbálunk valamiről tutit mondani, amiről igazából halovány lila segéd fogalmunk sincs.)
    Utoljára módosította: dingo; 2016. 10. 25. 09:15.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  19. #144
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    És ezt x db, olyan ember próbálja megállapítani a karosszékből, aki nemhogy nem versenyzett ilyen autókkal, de még nem is ült benne? OK, rendben...
    Itt jön az, amiről már párszor beszéltünk szerintem, hogy „meg kellene kérdezni valakit, aki tényleg...”,
    (Nem, ez nem konkrétan neked szólt, hanem annak, hogy megpróbálunk valamiről tutit mondani, amiről igazából halovány lila segéd fogalmunk sincs.)
    Abból főzünk, amink van. De ha van erre vonatkozó építő jellegű javaslatod, hogy tudnánk pontosítani a megállapításainkat, vagy ha esetleg elküldenéd a listádat a telefonodban sorakozó elismert szaktekintélyekről, azt örömmel fogadjuk!

    De nyilván az is jó hozzáállás, hogy amiben nem vagyunk profik, azt meg se próbáljuk jól csinálni... ezért a jövőben minden futam előtt egy dobókockával fogjuk eldönteni, hogy hány százalékos legyen a sérülés a szerveren.

    amire mindig az volt a válasz, hogy „mit változtat a lényegen” (vagy valami ilyesmi, de a lényeg, hogy „hülyevagyűjéle!”
    Látom ez az infó lényegi mondanivalója is sikeresen átért hozzád egy teljesen más témában. Javaslom olvasd el még egyszer amit akkor írtam, hátha ezúttal már sikeresen átjön az üzenet.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 10. 25. 09:55.

  20. #145
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Abból főzünk, amink van. De ha van erre vonatkozó építő jellegű javaslatod, hogy tudnánk pontosítani a megállapításainkat, vagy a listádat a telefonodban sorakozó szaktekintélyekről, azt örömmel fogadjuk!
    Csak önmagamat tudnám ismételni. Meg kell kérdezni Norbikat, Gabit, Danit... (csak akik így hirtelen eszembe jutottak)... De ezt már említettem és le lettem ültetve egyessel.
    Onnantól kezdve, hogy elzárkózunk az autentikus forrásból való tájékozódástól kb. értelmét veszti a kérdés feszegetése.
    Szerintem. De én csak egy bénapöcs vagyok a sor végéről.


    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...Látom ez az infó lényegi mondanivalója is sikeresen átért hozzád egy teljesen más témában.
    Annyira azért nem volt az nagyon más téma...

    Kieg.:
    Valóban nem a törésmodell volt a téma, hanem a valóságközeliség ha jól emlékszem. Az meg helyjel közzel idevág.
    Utoljára módosította: dingo; 2016. 10. 25. 09:40.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  21. #146
    Surányi Géza Versenyző Sury logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    601
    nyomás alatt sajnos elfékeztem magam és megpörültem a második Lesmoban. A falat elkerültem, de valaki épp arra járt, és az ideális ívre belógó autóm telibetrafálta. Újraindultam, de már fel sem tudtam kapcsolni hatodikig, annyira belassult az autó. Mivel sem szenvedni nem akartam további bő egy óráig, sem másfél percet állni a boxban, hogy utána az egész versenyen a kék zászlót kelljen figyelnem, inkább kiálltam és megnéztem a Forma-1-et. Borzasztóan mérges vagyok magamra, mert ez egy jó verseny lehetett volna...

    A törésmodellhez csak egy szösszenet: az vajon GET REAL, hogy valaki 200-zal belémrongyol oldalról és utána mindketten tovább tudunk menni?
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 11. 07. 05:45.

  22. #147
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Csak önmagamat tudnám ismételni. Meg kell kérdezni Norbikat, Gabit, Danit... (csak akik így hirtelen eszembe jutottak)... De ezt már említettem és le lettem ültetve egyessel.
    Milyen jó, hogy csak így eszedbe jutott, nyilván alig várja a két Norbi, meg Gábor, hogy órákon keresztül replay-eket elemezgessen velünk, meg próbálgassuk közösen hány százaléknál jó a törés. Fel is hívom őket, van-e erre két szabad estéjük? Vagy úgy gondoltad, hogy egy 10 perces telefonbeszélgetéssel fogjuk rövidre zárni velük a kérdéskört?

    Egyébként Norbi és Gábor pontosan hány GT futamon is vett eddig már részt? Vagy várj, mindjárt fel is hívom Dominik Baumann-t, vagy Maximilian Buhk-ot, hogy mi a véleménye?


    Viccet félretéve, ha vki tud autentikus forrást, aki valóban hajlandó erre időt rászánni, hogy segítsen nekünk, az valóban nagyon szuper lenne...

    Annyira azért nem volt az nagyon más téma...
    A téma nem volt annyira más, csak amit én mondtam az volt teljesen más szemben azzal, ami te most előadtál..
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 10. 25. 10:23.

  23. #148
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Most tényleg játszuk ezt párhuzamosan privátban és nyilvánosan is?

    Tudod mit? Igazad van...
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  24. #149
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Amugy ha belegondolok, iRacingben is nagyon visszaesik az auto teljesitmenye 1-1 uzkozesnel, sot, ott a javitas akar 30 perc is lehet, de utana sem 100-as az auto.
    Nekem 2 kisebb kontaktom volt vasarnap, es onnantol ritkan kellett 6-osba valtanom nekem is. Vegulis nyilvan van kovetkezmenye az utkozesnek, es ez igy is van rendben, az mas kerdes hogy valoban nincs viszonyitasi alap mi, mennyire realis a jatekban.

  25. #150
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    A törésmodellhez csak egy szösszenet: az vajon GET REAL, hogy valaki 200-zal belémrongyol oldalról és utána mindketten tovább tudunk menni?
    Nem, ezért kellene szerintem elemelni a százalékon, ahhoz hogy hitelesebb legyen.
    Az már egy másik kérdés, hogy egyáltalán akarjuk-e, hogy hiteles legyen...

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •