Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (95 összesen)
  1. #51
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Senki ne lepődjön meg ha esetleg lesz egy kis szél az esti futamon...
    (változó szél lesz állítva így a szervezők se tudják h mekkora és milyen irányú szél lesz az egyes session-ökön)

  2. #52
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997

  3. #53
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Hát, én is így megyek és így fékezek, de 1:48:4 volt offline a legjobb időm, nem látom hol van még 1.5 másodperc. Tuti valami setup probléma mert próbáltam így venni az első kanyart, de nekem nem fordul a kocsi és bele kell fékezzek

  4. #54
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, én is így megyek és így fékezek, de 1:48:4 volt offline a legjobb időm, nem látom hol van még 1.5 másodperc. Tuti valami setup probléma mert próbáltam így venni az első kanyart, de nekem nem fordul a kocsi és bele kell fékezzek
    Offline nem tudsz pontosan olyan körülményeket állítani, mint ami a szerveren van... egy kis hőmérséklet, vagy pályaállapot különbség is jelenthet akár másodperceket...
    Persze én azért a "pont így megyek" kijelentésekkel is vigyáznék..

  5. #55
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Offline nem tudsz pontosan olyan körülményeket állítani, mint ami a szerveren van... egy kis hőmérséklet, vagy pályaállapot különbség is jelenthet akár másodperceket...
    Persze én azért a "pont így megyek" kijelentésekkel is vigyáznék..
    Hasonlóan Ahogy néztem ugyan ott fékezek. A 2. kanyarnál nekem nem fordul be a kocsi és fékezni kell, a 4.ben nem ha így gyorsítok ki mindenképpen megdöglik a kocsi, a 7.et meg kicsit őrült módjára vette be Laci Szóval ebből gondolom hogy setup lehet a baj, aztán lehet csak a lábamon kellene állítani

    Pálya állapotot már belőttem practice-ra nagyon hasonlóan, próbáltam szerveren is menni de nem jött ki a lépés, viszont a tempó hasonló volt.

  6. #56
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Hasonlóan Ahogy néztem ugyan ott fékezek. A 2. kanyarnál nekem nem fordul be a kocsi és fékezni kell, a 4.ben nem ha így gyorsítok ki mindenképpen megdöglik a kocsi, a 7.et meg kicsit őrült módjára vette be Laci Szóval ebből gondolom hogy setup lehet a baj, aztán lehet csak a lábamon kellene állítani

    Pálya állapotot már belőttem practice-ra nagyon hasonlóan, próbáltam szerveren is menni de nem jött ki a lépés, viszont a tempó hasonló volt.
    ez Milán köre a setup meg gondolom ugyanaz mint amit már megosztott...(vagy legalábbis minimálisan lehet más)

    de így leírás alapján csak nem úgy mész mint a videón...
    egy kicsi itt egy kicsi ott és mp-kkel megyek lassabb kört

    az ördög a részletekben rejlik

  7. #57
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ez Milán köre a setup meg gondolom ugyanaz mint amit már megosztott...(vagy legalábbis minimálisan lehet más)

    de így leírás alapján csak nem úgy mész mint a videón...
    egy kicsi itt egy kicsi ott és mp-kkel megyek lassabb kört

    az ördög a részletekben rejlik
    Van setup? Nah azt azért visszakeressük, hátha

  8. #58
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.058
    Sajna ez most kimarad, nemtudok gyünni. Jó versenyt mindenkinek!

  9. #59
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Sajna ez most kimarad, nemtudok gyünni. Jó versenyt mindenkinek!
    Az a fránya ablak

  10. #60
    Milán H váltóval megy?
    Benne lettem a tv-ben!!

  11. #61
    Nincs H váltóm, pillangóval megyek. A setupon annyit változtattam azóta, hogy a fékerőt felvettem 100-ra, és mindegyik keréken egy egységgel kevesebbre vettem a cambert.

  12. #62
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Mindenkinek felhívnám a figyelmét h 60 perces lesz futam és óvatosan az első pár kanyarban (persze utána is )...
    Az első komoly féktávnál pedig jóval korábban kell majd fékezni a 3-as kanyarban mint általában, mert még teljesen hidegek lesznek a fékek... (meg ugye forgalom is lesz )

    (ezek után biztos én okozok valami galibát )

    büntetésekkel pedig így állunk:

    Összevont büntetések:


    Boxutca Áthajtás: Csorosz László , Kiss Szabolcs
    2 db Figyelmeztetés: Rádi Péter
    1 db Figyelmeztetés:
    Horváth Krisztián


    tegye mindenki , amit tennie kell
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 06. 01. 17:28.

  13. #63
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Az a fránya ablak
    Windows újra telepítés ilyen

  14. #64
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    SZERVERBEOSZTÁS a nevezések alapján:

    1-15.
    helyezett: GTR-Masters.hu #R1

    Mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!
    20:35 körül próbarajt, 20:45-kor RESTART, utána 5 perc booking, annak aki szeretne skin-t választani, vagy a teszt során gondja volt a belépéssel.

    Figyelem,

    jelszó a booking-hoz itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)

    SkinPack letöltés: link (kötelező)


    A szerveren még van szabad hely, aki készült és szeretne jönni, az itt a fórumon jelentkezhet írásban.

  15. #65
    Hát tolongani azt nem fogunk ma, de a lényeg, hogy az eleje szépen összetömörült Az imént majdnem kiadta egy 46:8-as idő, csak a végén szépen keresztbe raktam a jószágot. Remélem a kvalin is elszabadul majd a lábam

  16. #66
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    óvatosan az első pár kanyarban
    Hát ez nem sikerült nekem, sajnos, bocsánat asszem Balogh Andrást trafáltam telibe....

  17. #67

    Elnézést az első kör miatt.


    Ha lesz replay, akkor óvni fogom magam...pontos adatokkal.
    Sajnálom aki(ke)t kilöktem.
    (Simán elnéztem a féktávot.)

  18. #68
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez nem sikerült nekem, sajnos, bocsánat asszem Balogh Andrást trafáltam telibe....
    nem tudom, majd visszanézem de nekem az elején az első 5. kör környékén Oláh Gergely tett a falba rendesen úgy rémlik, aztán még valaki a kocsi tropa lett aztán Soos Krisztiánnak mentem de bevártam már akkor ugyis mindegy volt, nem tudtam tempót menni, ez nem úgy sikerült ahogy sikerülhetett volna, na mindegy

  19. #69
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997

  20. #70
    Hát most durván meg vagyok lepve Még mindig imádok ezzel a géppel menni. Egyszerűen azt csinálja, amit akarok. H váltóval és gázfröccsel megyek és minden féktávon kihordok egy szívinfarktust, de mégis úgy veszi a kanyart, ahogy azt eltervezem. Bejött ez a kerékcserés taktika, ugyanis a félig tankolt autóval és a friss gumikkal gyorsabb tudtam lenni a mezőnynél. Kicsit paráztam, hogy sokáig fog tartani a kiállás, de a verseny feléig sikerült kiautózni 30mp előnyt, majd a kiállás után csak 10mp-el a vezető autó mögé sikerült visszajönni. Pár körön belül már láttam, hogy ők többet korrigálnak az autón és hosszabb féktávokat kell venniük, mert a gumi féltávon már azért ott marad az aszfalton. Sipos Dániellel csatáztunk 2-3 kört. Türelmes voltam, nem akartam elrontani egyikünk versenyét se, majd az egyik jobbos visszafordítóban kívülről sikerült melléérni és a következő féktávon beestem mellé, ahol már én fordultam ki elsőnek. Izgalmas volt, mert próbáltam végig a határon menni. Volt 1-2 necces pillanat, annak ellenére is, hogy a legtöbb időt egyedül autóztam.

  21. #71
    Rögtön az első körben csak egy pillanatra megakadt és láttam hogy már nem fogok tudni megállni, így még valaki előtt inkább evakuáltam a pályáról

    Asszem Balogh Andrásnak volt iszonyatosan nagy pingje, alig mertem megelőzni. Gábortól bocsánat, hogy ráhúztam a kormányt a sikánba, nem vettem észre hogy mellém jöttél amíg előttünk kugliztak.

    Csabával és Péterrel jókat fűrészeltünk, köszi mindenkinek!

  22. #72
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg a.milan írta Hozzászólás megtekintése
    Asszem Balogh Andrásnak volt iszonyatosan nagy pingje, alig mertem megelőzni.
    Igen, Andrással Én is becummantottam, ott valami nem volt kerek.


  23. #73
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Idézet Eredetileg a.milan írta Hozzászólás megtekintése
    Asszem Balogh Andrásnak volt iszonyatosan nagy pingje, alig mertem megelőzni.
    igen az elején felment magasra a pingem, elnézést nem tudom miért

  24. #74
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Sikerült az elején kimaradnom mindenből és feljönni a 6. helyre, csak egy kisebb összeérés volt ahol az első szárny sima világos sárga lett. Nem tudom hogy befolyásolhatta ennyire a kocsit, de onnantól kezdve 2 kör alatt már utolsó is voltam, nem akart néha teljesen random módon a pályán maradni. Ezt a szenvedést sikerült folytatnom még a 12. körig amikor is elment a váltóm. Igazából már nem érdekelt a dolog, váltani se volt kedvem

  25. #75
    Sipos Dániel Versenyző Captain Nigga logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    85
    Komoly tempót diktáltál Gergő! Friss gumikon se lett volna több esélyem. Grat!
    Qualon az istennek se tudtam egy normális kört összerakni, csak P5. Csabának és Milánnak nem sikerült a rajtja így T4-ban már 3. voltam. Aztán T8-ban Csaba kiütött de szerencsére nem vesztettem pozíciót, bár a bal oldal szép citromsárga lett. Innentől jó sokáig üldöztem Nagy Lacit de nem volt könnyű az előzés. Közben Gergő az első helyen jól elhúzott, a boxa után szépen le is nyomott minket. Elégedett vagyok a 2. hellyel.
    Amúgy a gumik egész jól bírták, a váltót is csak minimálisan szedáltam le.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •