Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (74 összesen)

Téma: AC FunRace: Porsche Pack - 10.25

  1. #26
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha majd kinn lesz, és valaki megtalálja, akkor tegye be a linket. Én egyenlőre nem találtam. Köszi
    Én egyelőre ezt sem találom a link nélkül, legalábbis a letölthető dlc-k között ez sincs. Érdekes minden esetre, megvenni én sem fogom, csak a season pass-t
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 10. 25. 10:27.

  2. #27
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Mert csak este lesz feloldva szerintem azért...

  3. #28
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Mert csak este lesz feloldva szerintem azért...
    Jajah, talán nem a legjobb ötlet mára tenni ezt, holnap jobb lenne. Meg mivel hosszú hétvége van, lehetne hétvégén is pár körözgetés, én jönnék

  4. #29
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Lehet lesz hétvégén is.... én azonban megvárnám az "akciós" cumót.

  5. #30
    Laza Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 12. 15.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    122
    Those who purchase the Porsche Season Pass will receive 3 add-on packs (7 cars each) for a single discounted price. (28%) #AssettoCorsa

  6. #31
    Surányi Géza Versenyző Sury logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    601
    Idézet Eredetileg AssettoDriftER írta Hozzászólás megtekintése
    Those who purchase the Porsche Season Pass will receive 3 add-on packs (7 cars each) for a single discounted price. (28%) #AssettoCorsa
    De az még mindig nem derült ki, hogy mennyibe fog kerülni...

  7. #32
    Laza Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 12. 15.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    122
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    De az még mindig nem derült ki, hogy mennyibe fog kerülni...
    Egybe 15 euró,külön-külön 7

  8. #33
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    310
    A Porsche pack 1 már megvásárolható. De a season pass még nem elérhető sajna. Itt van steam link is pedig hozzá (csak még nem él): http://www.assettocorsa.net/porsche-season-pass/
    Asrock 880G Extreme 3 | AMD Phenom II X4 965 (3.4GHz) | Corsair XMS3 8GB (2x4GB) | Sapphire Radeon HD 6950 2GB | Corsair TX650 v2 | Samsung BX2231 | Logitech G27

  9. #34
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    310
    Elérhető most már...
    Asrock 880G Extreme 3 | AMD Phenom II X4 965 (3.4GHz) | Corsair XMS3 8GB (2x4GB) | Sapphire Radeon HD 6950 2GB | Corsair TX650 v2 | Samsung BX2231 | Logitech G27

  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Elérhető a Steam az új 1.9-es AC verzió, a Porsche Pack és a Season Pass is!

    Steam - Porsche Pack: http://store.steampowered.com/app/526060/
    Steam - Season Pass: http://store.steampowered.com/bundle/1712/




    Hamarosan izzítom a szervert, kis türelmet kérek!

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Megy a szerver!

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    TS-re is lehet ám menni!

    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    ---------------------------------

    A héten további Fun futamokat is tervezünk a legjobb gépekkel a mai tapasztaltok alapján, illetve az egyik akár egy bajnokságra is jó lehet!

    Hogy legyen egy kis támpontunk mit hajtsunk, ezét jöhetnek az élménybeszámolók ide!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 10. 25. 20:32.

  13. #38
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Életkor
    39
    Üzenetek
    416
    ÁÁÁ de aljas, gusztustalan módon lehet rúgni a Moby Dick-nek. Bajnokságot vele most azonnal!!!

  14. #39
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy legyen egy kis támpontunk mit hajtsunk, ezét jöhetnek az élménybeszámolók ide!
    917 Spyder:
    Ez valami vadállat! - mégis sikerült az úton tartani! A gázzal igen óvatosan kell bánni, egy sima gázfröccs kitekeri az autót... Kegyetlen brutális egy izé.
    Mugellón 2-esben végig lehet vele csapatni, csak a két egyenesben kell feljebb váltani

    911 RSR:
    Csattog mint egy kétütemű trabant, billeg mint egy szekér, és bármelyik kanyarba ki tudja fordítani a seggét mindenféle előjel nélkül - annak ellenére hogy nem egy erőgép
    Ebben ülve nem kell ellenfél, a kocsi maga az

    GT4:
    Ez egy kellemes darab, igen barátságos, nem ellene kellett küzdenem, igencsak tetszett. (van akinek meg biztos emiatt unalmas)
    Szerintem ezzel egy jó kis kupát lehetne rendezni. (Főleg ha a Maseratival is pariban van)

    Moby Dick:
    Ezt nem tudom mire találták ki, oval pályára biztos jó, Mugellót nem igazán szerette - ennek ellenére érdekes egy jószág.

    A street verdák közül elsőre mindegyiknek a hangja kiábrándítóan ócska. A 918 még elmegy, a többi egyszerűen nevetséges. (Vajon a Porsche megnézte, hogy mihez adta a nevét??)
    Ha a hangjától eltekintünk (nekem ez nagyon nehéz) akkor: a 718-ról a GT86 jutott eszembe, a Carrera valamivel sportosabbnak tűnt, a 918 jó gyors - de a gagyi hang miatt nem is mentem velük sokat.

    szerintem.

  15. #40
    Gombos Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Életkor
    30
    Üzenetek
    278
    A GT4 Cayman nagyon nagy királyság! Szerintem is simán megérdemelne egy kupát! Nagyon izgalmas csatákat lehetne vele összehozni! Könnyen kezelhető és ami kifejezetten tetszik, hogy szépen bele lehet hajítani a kanyarokba!

  16. #41
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    RSR:
    kevésbé alattomos mint a GTL-ben volt, legalábbis friss gumin jól kontrolálható volt a csúszása - értsd:széles vigyorral driftelhető - 15-20 perc után már nehezebb volt elkapni., szerintem teljesen jó lenne egy historic porsce kupára akár holnaptól. Megspékelve egy moby dick futammal a 10 km-es Monzán.
    A modern játékautókat nem néztem, a 917/70 vagymicsoda meg nagyon veszett, bár biztos érdekes kihívás lenne "FELKÉSZÜLNI" vele egy futamra de ekkora kihívás elé ezt a mezőnytnem hiszem hogy lehet állítani....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  17. #42
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    917 Spyder - Hááát, erre lehet gyakorolni. Egy vadbarom... Érdekességképpen nem rossz

    911 RSR - Szerintem zseniálisan jó. A hangja is, szinte hallani, hogy szétesik mindjárt. Én nem éreztem alattomosnak, de tud izgága lenni a segge és mégsem kontrollálhatatlan. Historicra én ajánlanám.

    Cayman GT4 - Remek. Hamar megszokható, kezdőknek is kiváló.

    Moby Dic - Egy fokkal kevésbé vadállat, mint a 917-es, de azért nem árt tisztelni. Ja, és a fék az szinte nulla.

    A street verdák közül még csak a 911 Carrera S-t próbáltam, az nekem tetszett. Érces hangú, jóindulatú, de mégis van benne erő. Kezdőknek szintén jó választás lehet. És remek a vajbőr belső
    A többit majd még próbálgatom.

  18. #43
    Horváth Krisztián Versenyző croatianus logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Üzenetek
    486
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    917 Spyder:
    Ez valami vadállat! - mégis sikerült az úton tartani! A gázzal igen óvatosan kell bánni, egy sima gázfröccs kitekeri az autót... Kegyetlen brutális egy izé.
    Mugellón 2-esben végig lehet vele csapatni, csak a két egyenesben kell feljebb váltani

    911 RSR:
    Csattog mint egy kétütemű trabant, billeg mint egy szekér, és bármelyik kanyarba ki tudja fordítani a seggét mindenféle előjel nélkül - annak ellenére hogy nem egy erőgép
    Ebben ülve nem kell ellenfél, a kocsi maga az

    GT4:
    Ez egy kellemes darab, igen barátságos, nem ellene kellett küzdenem, igencsak tetszett. (van akinek meg biztos emiatt unalmas)
    Szerintem ezzel egy jó kis kupát lehetne rendezni. (Főleg ha a Maseratival is pariban van)

    Moby Dick:
    Ezt nem tudom mire találták ki, oval pályára biztos jó, Mugellót nem igazán szerette - ennek ellenére érdekes egy jószág.

    A street verdák közül elsőre mindegyiknek a hangja kiábrándítóan ócska. A 918 még elmegy, a többi egyszerűen nevetséges. (Vajon a Porsche megnézte, hogy mihez adta a nevét??)
    Ha a hangjától eltekintünk (nekem ez nagyon nehéz) akkor: a 718-ról a GT86 jutott eszembe, a Carrera valamivel sportosabbnak tűnt, a 918 jó gyors - de a gagyi hang miatt nem is mentem velük sokat.

    szerintem.
    Érdekes, hogy mennyire másképp látunk (hallunk) dolgokat.

    Én az RSR 3.0 vártam legjobban, és attól is kaptam a legtöbbet. Bár emlékeim szerint ennél azért mintha rakoncátlanabb lett volna GTL-ben/HSGT&TC-ben.
    Az első kerekek dőlésszögén azért kellet kicsit emelni, de utána olyan lett, mint a kisangyal. Tény, hogy visszaváltásoknál kötelező a gázfröccs, és a kigyorsítást finoman kell azért tolni, de ha ráérez az ember, akkor nem lehet abbahagyni. Funolás után elmentem vele még nordozni, és csak mentem, mentem, mentem...
    Ja és szó sincs róla, hogy olyan marha profi lennék. Kevés ótó volt eddig, amivel elsőre piruett nélkül körbe tudtam volna menni.
    Hangja meg pont nagy pozitív meglepetés nekem. Igaz ugyan, hogy alacsony fordulaton van némi kukoricadaráló beütése, de odalépve számomra úgy hozza a ciripelős trombitát, hogy csak vigyorogtam. Ráadásul tele van finomságokkal, mint a kis szaggatások vagy mik. Biztos lehetne még jobb, de összességében talán a legimmerzívebb, amivel szimulátorban eddig találkoztam.

    A Cayman Clubsport-ot borzasztó unalmasnak találtam. Persze biztos tényleg ilyen, de a Maserati GT4-esből kiindulva elvártam volna valami játékosságot.
    Eléggé szomorú leszek, ha a népakarat úgy intézi, hogy ezzel lesz a másik bajnokság. A GT3 mellé egy méginkább sínautóval.

    Az utcaik hangját illető felháborodásodat pedig egyáltalán nem értem. Pedig én is eléggé háknis tudok lenni a rossz hangokra.
    Ezeknek, tetszik nem tetszik, ilyesmi a hangjuk a valóságban is: link link
    Egy Euro6-os autó sajnos nem fog mán csörögni-csattogni-üvölteni, mint a régi szép időkben.

    Az újakból a 911 egész jó kis vezetési élmény, alkalmi nordozgatásra tök jó, és kész. Verseny nyilván nem lesz vele. Viszont annak a tévénézetes hangja meg szerintem egész fenomenális. Bár lehet, hogy a külső hangokat más alapokra helyezték minden járgánynál, mást még azóta nem néztem ripléjen.

    A 718 cayman-ban nem sok tűz van, több mókásságra számítottam ennél is, a 918 viszont pont az amit vártam: alulkormányzott űrhajó - mehet a többi mellé a padlásra.
    A 917/30 konkrétan elmebaj, viszont ahhoz képest egész kezelhető. Szerintem ez még offlány is elég sok kalandot rejteget. Ha Ruf CTR/F40 nem alkalmas bajnokságra, nyilván ez sem.
    A Bálnát még nem próbáltam, mert nem volt kedvem áttenni a váltót bal oldalra.
    Ja, és a SUV-ot sem.

    Egy szó, mint száz: +1 RSR 3.0 kupára.

  19. #44
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Az utcaik hangját illető felháborodásodat pedig egyáltalán nem értem. Pedig én is eléggé háknis tudok lenni a rossz hangokra.
    Ezeknek, tetszik nem tetszik, ilyesmi a hangjuk a valóságban is: link link
    Egy Euro6-os autó sajnos nem fog mán csörögni-csattogni-üvölteni, mint a régi szép időkben.
    Hát valóban, igazit még nem hallottam élőben.
    A videók alapján az igaziból is csak ez az élettelen dünnyügés jön... kiábrándító.

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Ma este még a tegnapi formájában fog futni a szerver, lehet próbálgatni a dögöket.

    A hét hátralévő napjaira pedig összeütök valamilyen konkrét fun programot a legérdekesebb gépekkel!

  21. #46
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    206
    Én is próbálgattam tegnap a gépeket.

    RSR-t nagyon vártam, és nem is csalódtam, beleszerettem, előtte próbáltam pár gépet, de amikor beleültem az RSR-be utánna már nem szálltam ki belőle
    A hangja nagyon jó szerintem, alacsony fordulaton a zörgés részterhelésen meg tudtommal hozzá tartozik a géphez, végülis léghűtéses, boxer, igen rövid kipufogó rendszerrel, azt hiszem a kifinomulttól messze van a hangélmény, de imádom https://www.youtube.com/watch?v=7c8KacfGKmc
    Yellowbirdhöz képest stabilabb, ugyanúgy könnyen megindul vagy indítható a hátulja, de sokkal finomabban teszi mindezt, , és szerencsére rendes tisztességes szívó motor, végre. Egy kis setup és már is nagyon kézre áll az egész. Vezetném akár bajnokságban is.

    Panamerával mentem egy kört, hagyjuk is a témát.

    Carrera S sokkal stabilabb, nyugodtabb alapesetben, de nehéz dög, és ha megindul a segge az annyira nem jó, mert viszi magával az autót, nekem ez kevésbé kiszámítható mint az RSR, összességében nem rossz autó, de annyira nem jött be.

    918 spider, igen virgonc autó, könnyűnek érződik, rendes pörgős szívó motorral, a hybrid hajtásra nem is gondoltam amíg nem olvastam utánna, nem tűnt fel igazán, bár aminek gyanúsnak kellett volna lennie hogy nem annyira nyomatékszegény alul pörgössége ellenére. Kis setup kell neki, még próbálgatom majd, de szívesen vezettem. Ha mást nem fun race jöhetne vele.

    Cayman gt4, elég semleges viselkedésű, tetszik a hangja, jól megy, szeretem a gt4 autókat, de gt3 mellé nem lenne nagyon izgi egy gt4 sorozat. Max fun racenek tudnám most elképzelni, de képességeimhez jobban illene ez az autó mint a gt3 kategória.

    A két nagy dög meg érdekes volt. Nem vagyok egy turbo kedvelő, a bálnát még elvezetgettem maxra csavart turbóval, de a 917 már 70% fölött nem volt kellemes természetű de 90%on bár biztos hogy sérült is a motor, gondolom csak időmérőre csavarták fel. Mindkettőre jó erős setupolás ráfért futómű ügyileg. A bálnának meg elég vacak a féke, de hát nem mai csirke.

    És rájöttem hogy a 718 cayman teljesen kimaradt , vagy legalábbis emlékem nincs róla.

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Szerver újraindítva az 1.9.1-es verzióval...

  23. #48
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Meghajtottam én is az összes gépet természetesen TC nélkül, íme a benyomásaim:

    Porsche 911 Carrera RSR 3.0 1974
    Igen, komoly gép, tipikus Porsche karakterrel, egyszerre élvezetes és küzdős, folyamatosan csúsztatni kell kijáraton, viszont a segge könnyen átcsap barátságosból alattomosba és ott nagyon észnél kell lenni. Ez a gép tudást és tapasztalatot igényel és pont ez okoz benne örömöt. Bajnokságra alkalmas, kérdés, hogy van-e hozzá mezőny?

    Porsche 911 Carrera S

    Azért érződik az eltelt 40 év, a kocsi fara végtelenül játékos, de a végtelenségig kontrollálható, igazi kis játékszer és utcai autó létére meglepően jól fordul, nem maszatolja az orrát. Nekem nagyon megtetszett, ez most az egyik kedvencem, egy street bajnokságban ezzel bármikor benne lennék! A BMW M4-essel úgy nézem kb pariban van.

    Porsche 718 Cayman S

    A 911-es kistestvére, kevésbé agilis, kevésbé játékos, de ez is tud mindent, csak nehezebb kihozni a sodrából. Nem akkora fun mint a 911, de tanuló autónak kiváló. Ezzel is el tudnék képzelni egy street cup-ot, illetve a BMW M3-assal talán párba állítható.

    Porsche Cayman GT4 Clubsport

    Tipikus vérbeli pályaautó, amiben több a tapadás, mint az erő. A sodrából nehéz kihozni, egyszer lerakták az útra és le se lehet róla szedni. Ettől függetlenül gyorsan menni vele természetesen nagy precizitást igényel. GT3 mellé szerintem ez most felesleges, talán majd tavasszal a GT3 helyet összerakhatjuk ezt a Maserati-val egy GT4 bajnokságra, ha Ti is úgy akarjátok.

    Porsche 918 Spyder
    Örült autó, számomra értékelhetetlen felhasználási területtel, ez egy technológiai erődemonstráció, ami túlnőtt rajtunk. Egy-egy körre elvinni poén, de az életben biztos be nem mernék ülni egy ilyenbe. Megfordítva a dolgot viszont az öngyilkosság legszebb módja egy ilyen dög.

    Porsche Panamera G2
    Óriási meglepetés nekem ez a gép, 2 tonnás családi szedán létére egész életképesen viselkedik a pályán, és igen komoly köridőt lehet menni vele. Nem csúszik nem taknyol, nem dőlöngél, nem tolja az orrát, csak megy mint a meszes... ilyennel akarom vinni a gyereket az iskolába!

    Porsche 935 Moby Dick
    Brutális gépezet és a várakozásaimmal szemben meglepően stabil és kezelhető, bár tény, hogy sem a setup-pal és sem a tempóval nem mentem el a határáig. Igen érdekes, izgalmas lenne belemenni és kitanulni ezt az ördögi szerkezetet, de erre szerintem most nincs alkalmas mezőny nálunk.

    Porsche 917/30
    no comment...



    Délután összedobok egy FUN programot a hétvégére, ma is lesz Fun futam, szerintem bemelegítésnek a 718-assal!

    Íme: AC FunRace: Porsche Weekend
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 10. 27. 14:37.

  24. #49
    Petes László Versenyző Laccoo logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 27.
    Üzenetek
    511
    A GT4 az az ato neve, nem az osztalya, nem ?
    Ha jol tudom ez a Porsche legolcsobb barki altal megveheto palyara szant autoja...

  25. #50
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.058
    Lotus Eleven-ből is van vmi GT4-es cucc.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •