Találatok: 1 - 9 (9 összesen)
  1. #1

    Trophy AC Evora Cup Bajnokság



    Az idei év őszi bajnokságában egy olyan autó volánja mögé ülhetünk, mely azok számára már ismerős lehet, akik részt vettek nyári bajnokságunkban. A versenyautó pedig nem más, mint a Lotus Evora GTC. A megalkotásához a Lotus Racing az Evora GT4-esnek a hajtásláncát érintetlenül hagyva átültette a GTC-be, ami azt jelenti, hogy ugyanaz a 450 lóerős, 4,0 literes V6-os motor hajtja meg, nem kevesebb mint 460Nm-el. Ezúttal kisebb pályákon is próbára tesszük, így a dinamikusabb oldalát is megismerhetjük. Az idény 7 versenyből áll, melyet a már megszokott 2x30 perces, fordított rajtrácsos futamokon kívül, 2 darab 1 órás futam fog színesíteni. A hosszabb futamokhoz természetesen hosszabb pályák is társulnak, mint például Kyalami, vagy Slovakiaring. A 7 versenyből, a legjobb 5 helyezést számítjuk bele a bajnokság végeredményébe.
    Az egyéni cím megszerzése mellett, idén ősszel ismét harcba szállhatunk a csapatbajnoki címért is!
    A gyakorló szerver mindenki számára elérhető és a köridők rögzítésre kerülnek, jelszó és további infók az első futam topikjában: 1. futam: Okayama futamkiírás

    Versenynaptár <= helyszínek, dátumok, futamtopikok
    Tartalék pálya, ha valamilyen okból kifolyólag cserélni kell valamelyik helyszínt: Nürburgring GT


    Pontverseny | Versenyszabályzat | Skinhasználat | Óvások | Replayek | Csapatnevezés (itt lehet csapattársakat keresni!)

    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:


    • Az Assetto Corsa legfrissebb kiadása, mely beszerezhető Steam-ről.
    • Használandó pályákat ebben a Gdrive megosztásban, illetve az egyes futamok kiírásában is megtaláljátok.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs". Beállítási segítség itt: névhasználat
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu #Prequal - Lotuc Evora GTC szerveren. A prekval szerver használata nyílt, jelszó az aktuális futam topikjában található.
    • A GTR-Masters által rendezett bajnoki futamokon csak szervertagok vehetnek részt, tagságot itt lehet igényelni: Szervertagság 2023/2024
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával.
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, valamint a Versenyszabályzat maradéktalan ismerete és betartása!


    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!
    Utoljára módosította: Kettel; 2023. 09. 01. 11:27.

  2. #2
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Hali!

    RT Zolder-t látja az AC-m de nem tölti be, nincs CM-em, valaki feltöltené a pályát, köszi

  3. #3
    Molnár Tomi Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 14.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    5
    Szia ! A felső kiirásban a GDrive megosztások között megtalálod. Nekem is innen sikerült letölteni.

  4. #4
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Zolder-hez kell a CSP shaders patch nekem is csak úgy indúlt el.

  5. #5
    Fehér Szabolcs Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2008. 10. 09.
    Város
    Szentendre
    Üzenetek
    96
    Nekem sem tölt be Zolder. Kicsit részletesebben írtam az Okayama topic-ban róla, később láttam, hogy már volt erről szó itt.

  6. #6
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Akinek nincs CM(nekem nincs) annak Csaba egyik korábbi útmutatója segíthet ide másolom hátha másnak is kellhet: (Nekem segített)

    Custom Shaders Patch kézi telepítése:

    • Telepítő fájl letöltése (v0.1.60) - lights-patch-v0.1.60.zip néven fogja letölteni
    • lights-patch-v0.1.60.zip kicsomagolása (legjobb még a Letöltések mappán belül tartani)
    • lights-patch-v0.1.60\MODS\Shaders Lights Patch\ - Ebből a mappából az "extension" a "steamapps\common\assettocorsa" mappába (általában ide telepíti a Steam az AC-t). Az AC mappában már kell egy "extension" nevű mappának lennie, ide már csak az almappákat másolod be.
    • A maradék két fájlt (.jsgme és .dll) húzd be a "steamapps\common\assettocorsa" könyvtárba)


  7. #7
    Fehér Szabolcs Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2008. 10. 09.
    Város
    Szentendre
    Üzenetek
    96
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Akinek nincs CM(nekem nincs) annak Csaba egyik korábbi útmutatója segíthet ide másolom hátha másnak is kellhet: (Nekem segített)

    Custom Shaders Patch kézi telepítése:

    • Telepítő fájl letöltése (v0.1.60) - lights-patch-v0.1.60.zip néven fogja letölteni
    • lights-patch-v0.1.60.zip kicsomagolása (legjobb még a Letöltések mappán belül tartani)
    • lights-patch-v0.1.60\MODS\Shaders Lights Patch\ - Ebből a mappából az "extension" a "steamapps\common\assettocorsa" mappába (általában ide telepíti a Steam az AC-t). Az AC mappában már kell egy "extension" nevű mappának lennie, ide már csak az almappákat másolod be.
    • A maradék két fájlt (.jsgme és .dll) húzd be a "steamapps\common\assettocorsa" könyvtárba)

    Köszi az infot. így működik.

  8. #8
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Akinek nincs CM(nekem nincs) annak Csaba egyik korábbi útmutatója segíthet ide másolom hátha másnak is kellhet: (Nekem segített)

    Custom Shaders Patch kézi telepítése:

    • Telepítő fájl letöltése (v0.1.60) - lights-patch-v0.1.60.zip néven fogja letölteni
    • lights-patch-v0.1.60.zip kicsomagolása (legjobb még a Letöltések mappán belül tartani)
    • lights-patch-v0.1.60\MODS\Shaders Lights Patch\ - Ebből a mappából az "extension" a "steamapps\common\assettocorsa" mappába (általában ide telepíti a Steam az AC-t). Az AC mappában már kell egy "extension" nevű mappának lennie, ide már csak az almappákat másolod be.
    • A maradék két fájlt (.jsgme és .dll) húzd be a "steamapps\common\assettocorsa" könyvtárba)

    Így elindul, de nagyon erős a nap, semmit nem látni a pályából pl. amikor a boxból éppen a pályára érnék. Instant crash.

    A megoldás a frissebb patch letöltése innen: https://acstuff.ru/patch/
    Utoljára módosította: Chrys; 2023. 10. 03. 22:10.

  9. #9
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Nagy László lett a Lotus Evora bajnokságunk győztese!


    Gratulálunk Lacinak a bajnoki címhez, meggyőző megabiztossággal sikerűlt behúznia! Grat a többi dobogósnak (András & Zoltán). Valamint köszönjük minden bátor pilótának a részvételt, a szoros küzdelmeket!


Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •