Találatok: 1 - 8 (8 összesen)
  1. #1
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    600

    GTR-Masters találkozó 2022

    Kedves Versenyzők!

    Örömmel értesítünk benneteket, hogy a covidos szünetek után, idén újra megtartjuk az éves Masters találkozót és díjkiosztót!
    A korábbi összejövetelek rendkívül jól sikerültek, így most sem térünk el a jól a bevált recepttől: kibéreljük magunknak a HYP-R ZONE-t (ahol eszünk, iszunk, díjkiosztunk és szimulátorozunk).

    A találkozón mindenkit örömmel látunk, nem csak a szervertagokat, hanem bárkit, aki nem szeretne kimaradni egy ilyen őrült muriból!!



    Időpont: 2022. szeptember 10. (szombat) 12:00 - 17:00
    Helyszín: Hyp-R Zone - Budapest, Bakáts tér 12. (bejárat a Knézits utca felől) (térkép)

    A tervezett menetrend a következő:


    • 12:00 - 12:45: Érkezés, sör, csevej, móka, kacagás, "miért löktél ki a múltkor" típusú beszélgetések...
    • 12:45 - 13:45: Ünnepélyes díjkiosztó, kupák, oklevelek.
    • 13:45 - 14:45: Kaja, négy fajta pizzából lehet majd választani.
    • 14:45 - 17:00: Szimulátorozás kifulladásig 6 db tripla monitoros szimulátor gépen (4 db GT és 2 db Formula), VR, repülőgép szimulátor kabin, retró terem (Nintendo,Sega, Comodore 64, Guitar Hero), darts
    • Közben: Chill out, sztorizgatás, setup fejtegetés, nagyot mondás, szívatás ezerrel... ahogy szoktuk!



    Terem: A terem ki lesz bérleve privát használatra 12:00 órától 17:00-ig
    Kaja: Négy fajta pizzaszeletből mindenki kedvére válogathat.
    Ital: Saját kontóra 20% kedvezménnyel
    Belépő díj: 4500 Ft/fő. Ebben benne van a korlátlan szimulátorozás, kaja + amit még a hely megenged.
    Fizetés: A helyszínen, Vásárhelyi Csabánál

    Családtag, barátnő, testvér, feleség, kiscica, kiskutya, bárki jöhet.

    A következő Excel Regisztrációt kérem mindenki töltse ki (aki szeretne jönni)! Ha hoztok vendéget, akkor Őt is vegyétek fel külön sorban, írjátok be a vendég nevét és a saját fórum nicketeket az Excelbe, hogy lássuk kihez tartozik! Írjátok be azt is, honnan jöttök, hogy az egy irányból érkezők meg tudjákkeresni egymást az utazás céljából!

    Bajnoki kupák, oklevelek átvételről nyilatkozás itt!!! (határidő: augusztus 19. 23:59)


    Fontos!!!
    A regisztráció véglegesítéséhez az utolsó oszlopba be kell írni, hogy"OK", ami egyben azt is jelenti, hogy kifizeted amit kértél!
    A kupák és oklevelek átvételére személyesen a találkozón lesz lehetőség, illetve ha valami közbejön valakinek, akkor megőrizzük a nyereményét, melyet a következő találkozón vehet át!
    Utoljára módosította: masterC; 2022. 08. 02. 17:11.

  2. #2
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    600
    Sziasztok!
    Lehet volt egy kis félreértés, ezt most szeretném tisztázni: augusztus 19-én a kupákra/oklevelekre való igény leadásának járt le a határideje, magára a találkozóra való jelentkezés továbbra is él, nyugodtan gyertek, írjátok be magatokat!

  3. #3

    Kupák

    Sziasztok.

    Lecsúsztam a kupákra való jelentkezésről sajnos, elnézést érte. Érdeklődnék, hogy ennek tudatában is kapok-e kupákat vagy nem?

  4. #4
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    600
    Idézet Eredetileg Nagy Balazs írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Lecsúsztam a kupákra való jelentkezésről sajnos, elnézést érte. Érdeklődnék, hogy ennek tudatában is kapok-e kupákat vagy nem?
    Szia,
    A határidőt a kupák legyártása miatt szabtuk, így sajnos nem tudjuk utólag pótolni.

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Reminder:

    A szombati liga találkozóra még bátran lehet jelentkezni, akinek kedve szottyan egy kis kötetlen offline mókázására!

    A hús-vér társaságon kívül rendelkezésre állnak majd még autó- és repülő szimulátorok, VR, retro konzolok és persze annyi sör, amennyi a csapon kifér...


    Időpont: 2022. szeptember 10. (szombat) 12:00 - 17:00
    Helyszín:
    Hyp-R Zone - Budapest, Bakáts tér 12. (bejárat a Knézits utca felől) (térkép)








    Utoljára módosította: neilszab; 2022. 09. 07. 19:03.

  6. #6
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    600

    Képek

    A szervezők nevében szeretném megköszönni a részvételt és a jó hangulatot Mindenkinek!

    Néhány képet lőttem a díjátadóról, illetve egy-egy életkép is becsusszant, melyek innen elérhetőek.

  7. #7
    Borbély Róbert Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2021. 01. 30.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    27
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    A szervezők nevében szeretném megköszönni a részvételt és a jó hangulatot Mindenkinek!

    Néhány képet lőttem a díjátadóról, illetve egy-egy életkép is becsusszant, melyek innen elérhetőek.
    Köszönjük mi is, hogy megszerveztétek! Úgy indult, mint egy vak randi, de aztán szerencsére sikerült közös témát találni. A helyszín tökéletes, és mindenki nagyon jó arc volt.

  8. #8
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    143
    Idézet Eredetileg Borbély Róbert írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük mi is, hogy megszerveztétek! Úgy indult, mint egy vak randi, de aztán szerencsére sikerült közös témát találni. A helyszín tökéletes, és mindenki nagyon jó arc volt.
    Én is csatlakozom az előttem szólóhoz: köszöjük a szervezést, jó volt a hangulat, jó volt személyesen is találkozni azokkal, akikkel időnként összecsaptunk a pályán + nekem nagy meglepetés volt, hogy visszamenőleg a kupák is kiosztásra kerültek, hálám jeléül mellékelek kettő képet, amit hazaérve készítettem azokkal a WTCR modell autókkal (egyik hobbim a modellezés), amikkel viruálisan szereztem őket:

    4.jpg5.jpg

    U.I: az Audi egy az egyben az, amivel az adott szezonokba versenyeztem, a Cupra viszont annyiban sántít, hogy csak a második bajnoki szezonomba mentem ezzel a régivel, utána már az új Cupra hozta a kupákat (amiből viszont nincs a piacon modell, pláne nem a zöld Zengős festésben)

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •