Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 45 (45 összesen)
  1. #26

  2. #27
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    599
    Részemről nagyon komoly csaták és versenyek voltak, élveztem minden pillanatát! Gratulálok mindenkinek!

  3. #28
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    599
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Hínnye!

  4. #29
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Köszönjük mindenkinek a részvételt, jó sokan is összegyűltünk, így remélem mindenkinek sikerűlt "játszótársat" találni a futamokon

    Futam visszajásokat itt találhattok: Mini Challenge Replayek

    Ha valakivel esetleg szabálytalankodtak volna, arra itt az óvás lehetősége: Mini Challenge Óvások

    Eredmények hamarosan. Találkozunk a következő futamon 1 hét múlva, Zandvoort-ban!
    Utoljára módosította: Kettel; 2022. 01. 28. 00:08.

  5. #30
    Köszönjük, szuper futamok voltak.
    A végső szerver eredmények megnézhetőek valahol?
    Köszönöm!

  6. #31
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    599
    Youtube-ra feltöltöttem a teljes futamot tabellával, illetve igyekeztem úgy beállítani, hogy a csatákat is figyelje:
    Szerver A:
    Verseny 1

    Verseny 2


    (A 2. versenyen ti is tapasztaltatok lagot? Nekem elkezdtek az autók a földbe beleesni, kigurulni a pályáról, stb, ez látszódni is fog a videón)
    Utoljára módosította: Kettel; 2022. 01. 28. 12:15.

  7. #32
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Előzetes simresults eredmények:

    A: https://simresults.net/220128-2VP
    B: https://simresults.net/220128-ks4
    C: https://simresults.net/220127-V9G

    Ha valaki látna vmi hibát, kérjük jelezze, picit más log file-okból dolgoztuk fel.

  8. #33
    Timár Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Budapest <-> Kondoros
    Üzenetek
    33
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Előzetes simresults eredmények:

    A: https://simresults.net/220128-2VP
    B: https://simresults.net/220128-ks4
    C: https://simresults.net/220127-V9G

    Ha valaki látna vmi hibát, kérjük jelezze, picit más log file-okból dolgoztuk fel.
    "A" szerver 2. versenyén mindenkinek egy kör hátrányt ír, ami nem valós, de a helyezések jók.

    Amúgy roppant mód élveztem a tegnapi versenyeket! Várom a következőt! 😀

  9. #34
    Mindenki figyeljen jobban, hogy melyik szerverre lép be, mert én a B szerverre qualiztam, de nem tudtam belépni, mert valaki belépett a helyemre, így csak a C-n tudtam indulni. Köszönöm!

  10. #35
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Idézet Eredetileg Martin Ernesto Varga írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenki figyeljen jobban, hogy melyik szerverre lép be, mert én a B szerverre qualiztam, de nem tudtam belépni, mert valaki belépett a helyemre, így csak a C-n tudtam indulni. Köszönöm!
    Meg fogjuk nézni, és az illetéktelen orrára lesz koppintva.
    A következő futamon sztem 2 szerón elfogunk férni, az "A"-n fix helyek lesznek kiosztva, úgyhogy a kavarodásnak esélye sem lesz.
    Mégegyszer elnézést az esetedért.

  11. #36
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Nemláttam teljes egészében az esetet, de azért akad olyan szituáció, hogy valaki elnéz egy féktávot (ami olykor megesik), tudja hogy már esélye sincs megállni, és hogy az elöttelévőt ne trafálja telibe hátulról, inkább 'becéloz' két kocsi közé, és kiereszti a kocsit egyenesen a kanyaron át. Persze itt is figyelni kell a másiknak is, lereagáltad, végülis nem is lett belőle baleset.

  12. #37
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Meg fogjuk nézni, és az illetéktelen orrára lesz koppintva.
    A következő futamon sztem 2 szerón elfogunk férni, az "A"-n fix helyek lesznek kiosztva, úgyhogy a kavarodásnak esélye sem lesz.
    Mégegyszer elnézést az esetedért.
    Nem gond, így is jó volt és sikerélményem is volt.
    Sajnos a következőre nem tudok jönni. Csak egy kérés volt. Köszönöm!

  13. #38
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nemláttam teljes egészében az esetet, de azért akad olyan szituáció, hogy valaki elnéz egy féktávot (ami olykor megesik), tudja hogy már esélye sincs megállni, és hogy az elöttelévőt ne trafálja telibe hátulról, inkább 'becéloz' két kocsi közé, és kiereszti a kocsit egyenesen a kanyaron át. Persze itt is figyelni kell a másiknak is, lereagáltad, végülis nem is lett belőle baleset.
    Nincsen harag senki fele, visszanézve kommikus, azért vágtam ki.
    Előfordul az ilyen, lehet laggtól is.

  14. #39
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Nincsen harag senki fele, visszanézve kommikus, azért vágtam ki.
    Előfordul az ilyen, lehet laggtól is.
    nekem az utolsó kör megkezdésekor a 10. helyen autózva több mint egy 1mp előnnyel Máté előtt a célegyenes féktávján volt egy elfékezésem, nekem is fura volt de azt hiszem a kopó gumik miatt lehetett, bár előre nem éreztem ezt, hirtelen jött, így buktam a R2 az polet, ez van majd ráérzünk a minire

  15. #40
    B-szerver: Pár kör után kiléptem, eluntam. Az első körben még a dombról lefelé haladva Somlói Róbert lökött meg értelmetlenül, ezzel amúgy 6-8 embert érintő tömegbalesetet okozva, mert utána kétszer estem vissza a pályára és éltem meg ping-pong labdaként az esetet, míg megálltam a kavicságyban. A 18. helyre visszaesve elkezdtem felzárkózni, eközben láttam további necces és értelmetlen ütközéseket, pályára visszatéréseket. Majd a 7-8. kör tájékán már a 13. helyen haladva Molnár Istán talált el egy szintén padlógázas szakaszon hátulról a völgyből felvezető szigorúbb jobbos előtt. Ismét kavicságy, de ezzel elég is volt, ez így értelmetlen és demoralizáló. Most napokkal később néztem vissza, hogy nem én voltam-e a hibás? A szituációk egyértelműek voltak, mindkétszer hátulról a kocsim bal hátulját találják el és beforgatnak ezzel. Javaslom az érintetteknek a mentésük visszanézését és a mentalitásuk felülvizsgálását, mert ezen nem fog változtatni akárhány büntetőpont vagy BUÁ. Ha az AI versenyzők képesek korrekt módon versenyezni, talán az embereknek is fel kellene nőni ehhez.

  16. #41
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    599
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    B-szerver: Pár kör után kiléptem, eluntam. Az első körben még a dombról lefelé haladva Somlói Róbert lökött meg értelmetlenül, ezzel amúgy 6-8 embert érintő tömegbalesetet okozva, mert utána kétszer estem vissza a pályára és éltem meg ping-pong labdaként az esetet, míg megálltam a kavicságyban. A 18. helyre visszaesve elkezdtem felzárkózni, eközben láttam további necces és értelmetlen ütközéseket, pályára visszatéréseket. Majd a 7-8. kör tájékán már a 13. helyen haladva Molnár Istán talált el egy szintén padlógázas szakaszon hátulról a völgyből felvezető szigorúbb jobbos előtt. Ismét kavicságy, de ezzel elég is volt, ez így értelmetlen és demoralizáló. Most napokkal később néztem vissza, hogy nem én voltam-e a hibás? A szituációk egyértelműek voltak, mindkétszer hátulról a kocsim bal hátulját találják el és beforgatnak ezzel. Javaslom az érintetteknek a mentésük visszanézését és a mentalitásuk felülvizsgálását, mert ezen nem fog változtatni akárhány büntetőpont vagy BUÁ. Ha az AI versenyzők képesek korrekt módon versenyezni, talán az embereknek is fel kellene nőni ehhez.
    Szia,
    Ez a dolog több sebből vérzik:
    - Se visszajátszást nem kaptunk a B szerverről (csak az utolsó 2 kört, talán)
    - Se óvást nem nyújtottál be az érintett esetekkel kapcsolatban
    - A többi 6-8 versenyző sem nyújtott be óvást

    Megértem a problémádat, de veterán Mastersesként úgy gondolom nem kellene kifejteni a részedre, hogy ilyenkor mik a teendők. Bemondásos alapon, erőnkön felül nem fogunk tudni teljesíteni és minden egyes verseny minden egyes mozzanatát megnézni, hogy ki mit és hogyan rontott el.

    Ez nem csak neked szól, hanem mindenkinek: Óvni nem ciki, a versenybíróság ezek alapján az esetek alapján képes kivizsgálni az eseteket és szankcionálni azokat, akik a szabályzat ellen vétenek, ezáltal mások felkészülését teszik semmissé néhány pillanat alatt.

  17. #42
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A szituációk egyértelműek voltak, mindkétszer hátulról a kocsim bal hátulját találják el és beforgatnak ezzel. Javaslom az érintetteknek a mentésük visszanézését és a mentalitásuk felülvizsgálását, mert ezen nem fog változtatni akárhány büntetőpont vagy BUÁ. Ha az AI versenyzők képesek korrekt módon versenyezni, talán az embereknek is fel kellene nőni ehhez.
    Alábecsülöd az óvás szerepét, nem is feltétlenül a büntetés a lényeg, hanem hogy az esetek kapcsán megszülessen az egyértelmű állásfoglalás, felhívva ezzel a vétkesek figyelmét az elkövetett hibákra és megtörténjen a felelősségrevonás.

    Nem mindenki képes az önvizsgálatra, kérlek segíts nekik ebben és nyújts be óvást az egész mezőny és a további közös versenyek érdekében! Köszi Szépen

  18. #43
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Szia,
    Ez a dolog több sebből vérzik:
    - Se visszajátszást nem kaptunk a B szerverről (csak az utolsó 2 kört, talán)
    - Se óvást nem nyújtottál be az érintett esetekkel kapcsolatban
    - A többi 6-8 versenyző sem nyújtott be óvást

    Megértem a problémádat, de veterán Mastersesként úgy gondolom nem kellene kifejteni a részedre, hogy ilyenkor mik a teendők. Bemondásos alapon, erőnkön felül nem fogunk tudni teljesíteni és minden egyes verseny minden egyes mozzanatát megnézni, hogy ki mit és hogyan rontott el.

    Ez nem csak neked szól, hanem mindenkinek: Óvni nem ciki, a versenybíróság ezek alapján az esetek alapján képes kivizsgálni az eseteket és szankcionálni azokat, akik a szabályzat ellen vétenek, ezáltal mások felkészülését teszik semmissé néhány pillanat alatt.
    Szabi kérésére, hogy óvás készüljön, megnéztem még egyszer, minden kameraállásból az első körös incidenst. Robi belső kamerájából eléggé másnak látszik, mint külsőből, így megértem őt, hogy ott tartotta az autót, sőt, az ő szemszögéből én húztam rá kicsit. Ergo, ez esetben mégiscsak én voltam a hülye. Elsőre külső, közvetítés nézetből csekkoltam és onnan meg egészen másképp látszott. Ergo, elnézést kérek tőle, szerencsétlen eset volt és a reklamáció sem volt jogos, ha minden kameraállásból visszanézzük.
    A második eset pár körrel később már tisztább, ott Istvánt megdobja a rázókő és kicsit nekem esik. Egyértelműen nem szándékos volt, ezt eleve nem is feltételeztem, csak kicsit rosszul érintett akkor és ott...

    Summa summarum, a felvetésem alapvetően jogos, mert sok felesleges koccanás volt, de benne voltam én is, vagy legalábbis óvatosabban kellett volna balrább húzódni.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2022. 01. 30. 23:03.

  19. #44
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Alábecsülöd az óvás szerepét, nem is feltétlenül a büntetés a lényeg, hanem hogy az esetek kapcsán megszülessen az egyértelmű állásfoglalás, felhívva ezzel a vétkesek figyelmét az elkövetett hibákra és megtörténjen a felelősségrevonás.

    Nem mindenki képes az önvizsgálatra, kérlek segíts nekik ebben és nyújts be óvást az egész mezőny és a további közös versenyek érdekében! Köszi Szépen
    Lásd fentebb a választ Csabának, benne van a lényeg. Nem lesz óvás, alaposabban meg kell nézni a vitás esetet, utána reklamálni! Ez jelen esetben rám vonatkozik.

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Lásd fentebb a választ Csabának, benne van a lényeg. Nem lesz óvás, alaposabban meg kell nézni a vitás esetet, utána reklamálni! Ez jelen esetben rám vonatkozik.
    Igen, ezt a versenybíróság is gyakran tapasztalja, hogy egy-egy eset egészen máshogy fest attól függően, hogy melyik autó kamerájából és milyen szemszögből nézed... ezért ilyen téren a VB is igyekszik mindig alapos lenni.

    Óvást viszont bármilyen kérdéses eset kapcsán bátran be lehet nyújtani kivizsgálásra és a VB-nek sem fog mindenképpen szénné büntetni vkit, ha az adott eset azt nem igényéli meg.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •