Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 70 (70 összesen)
  1. #51
    Soós Attila Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 01. 28.
    Város
    Komárom
    Üzenetek
    41
    Idézet Eredetileg Ataman írta Hozzászólás megtekintése
    En úgy tudom, hogy 2 héttel a verseny előtt indul a prekvali szerver.
    Ehhh 😀😀😀

  2. #52
    Idézet Eredetileg Ataman írta Hozzászólás megtekintése
    En úgy tudom, hogy 2 héttel a verseny előtt indul a prekvali szerver.
    Csak figyelmetlenség volt, valóban nem lett áttéve a prequal a következő fordulóra, elnézést kérünk.

    A naptár ugyan még nem jelzi, de itt tudjátok majd követni az időket: http://www.gtr-masters.hu/prequal/r3e_wtcr07

  3. #53
    Soós Attila Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 01. 28.
    Város
    Komárom
    Üzenetek
    41

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak figyelmetlenség volt, valóban nem lett áttéve a prequal a következő fordulóra, elnézést kérünk.

    A naptár ugyan még nem jelzi, de itt tudjátok majd követni az időket: http://www.gtr-masters.hu/prequal/r3e_wtcr07



  4. #54
    Kedves Attila Versenyző Ataman logója
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Maglód
    Üzenetek
    88
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak figyelmetlenség volt, valóban nem lett áttéve a prequal a következő fordulóra, elnézést kérünk.

    A naptár ugyan még nem jelzi, de itt tudjátok majd követni az időket: http://www.gtr-masters.hu/prequal/r3e_wtcr07
    Bocsi, akkor rosszul tudtam.

  5. #55
    Szerverbeosztás:

    01-27. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver
    19:45-kor LAG TESZT! ( mindenki jöjjön időben)

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (Discordon elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!

  6. #56
    Soós Attila Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 01. 28.
    Város
    Komárom
    Üzenetek
    41

    Question Szerver Macau

    Hali,

    Csak nekem nem regisztrálja a Macau szerver a köreimet?
    2x próbáltam, de nem maradtak meg az érvényesnek tűnő köreim.

  7. #57
    Idézet Eredetileg Perec75 írta Hozzászólás megtekintése
    Hali,

    Csak nekem nem regisztrálja a Macau szerver a köreimet?
    2x próbáltam, de nem maradtak meg az érvényesnek tűnő köreim.
    Valóban, az adatbázisunkban még a régi pályakonfiguráció szerepelt, ezért nem találta meg feltöltéskor a megfelelő nevet, most már látszanak az idők.
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/r3e_wtcr07

  8. #58
    Motegi előzetes eredmények: Eredmény

    Simresults:
    #A - https://simresults.net/220106-6AO

  9. #59
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    sajnos csak a saját cockpit nézetemből tudtam felvenni az esetet, mert a RaceRoom semelyik másik versenyző belső nézetét nem lehetett beállítani
    Ezt egyébként a grafikai beállításoknál az Advanced -> Opponent cockpits pont befolyásolja, ha nincs engedélyezve, akkor az ellenfelek belső terét nem tölti be, ezért a cockpit nézetek is letiltásra kerülnek.

  10. #60
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt egyébként a grafikai beállításoknál az Advanced -> Opponent cockpits pont befolyásolja, ha nincs engedélyezve, akkor az ellenfelek belső terét nem tölti be, ezért a cockpit nézetek is letiltásra kerülnek.
    Köszi a tippet, alkalmazni fogom.

  11. #61
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    415
    Kedves Versenyzők!

    Hamarosan befejeződik Őszi bajnokságunk, amit a rendkívül technikás és szűk Macau utcáin zárunk le. Itt fokozottan figyeljünk egymásra, a féktávokra! Nem lesz bukótér vagy menekülő útvonal, amivel elkerülhetők az előttünk történő balesetek, itt könnyen bedugulhat a pálya. Figyeljünk arra is, hogy a visszafordítónál folyamatos sárga zászló van érvényben, előzni tilos!

    De ami ennél most fontosabb! Segítsétek munkánkat azzal, hogy kitöltitek ezt a kérdőívet: https://forms.gle/WdcmrhcLrh7n7M2B6
    Hiszen számít a véleményetek.

    Köszönöm a szervezők nevében.

  12. #62
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    415
    Kedves Versenyzők!

    Megszülettek a Versenybírói ítéletek: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...egi-2022-01-05

    Köszönjük, hogy sokan kitöltöttétek már a kérdőívet, nagyon informatív számunkra. Természetesen továbbra is várjuk azok véleményét, akik még nem töltötték ki. A hét végéig még nem zárjuk le.

  13. #63
    Szerverbeosztás:

    01-23. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver
    19:45-kor LAG TESZT! ( mindenki jöjjön időben)

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (Discordon elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!

  14. #64
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Hát akkor elsőként had gratuláljak EPINGER NORBINAK A BAJNOKI CÍMHEZ, nagyon jókat meccseltünk az idény folyamán + ez a bajnoki győzelem már eléggé kijárt neked szerintem.
    Ami engem illet, most ősszel túl sokszor "hepajkodtam" (amit a büntetőpontjaim is mutatnak), de ettől függetlenül sem tudtam olyan gyorsan közlekedni, mint Norbi.
    Szóval durranhatnak a pezsgők, és mehet az ünneplés!

    Illetve meg kell még említenem Kurián Ádámot is, aki - ahogy látom - bejött harmadiknak: neked is gratula! (és persze a többieknek is az elért eredményekhez)

    U.I: köszönöm a szervezőségnek az idényt.
    Utoljára módosította: FuReady; 2022. 01. 19. 23:28.

  15. #65
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Hát akkor elsőként had gratuláljak EPINGER NORBINAK A BAJNOKI CÍMHEZ, nagyon jókat meccseltünk az idény folyamán + ez a bajnoki győzelem már eléggé kijárt neked szerintem.
    Ami engem illet, most ősszel túl sokszor "hepajkodtam" (amit a büntetőpontjaim is mutatnak), de ettől függetlenül sem tudtam olyan gyorsan közlekedni, mint Norbi.
    Szóval durranhatnak a pezsgők, és mehet az ünneplés!

    U.I: köszönöm a szervezőségnek az idényt.
    Köszönöm szépen, jó kis idény volt és végre sikerült behúznom a bajnoki címet 😎 Jókat meccseltünk, szerintem nagyon korrekten versenyzett mindenki, gratulálok a résztvevöknek, illetve köszönjük a szervezést.
    Amúgy lesz kupaosztás valamikor a közeljövöben?Visszamenöleg is, ami elmaradt a pandemic miatt?

  16. #66
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy lesz kupaosztás valamikor a közeljövöben?Visszamenöleg is, ami elmaradt a pandemic miatt?
    Minket is foglalkoztat a kérdés, viszont jelen helyzetben kicsit tanácstalanok vagyunk szervezői oldalról a folyamatosan gyűrűződő vírushelyzet miatt... illetve hogy valójában mekkora lenne rá az érdeklődés és egyáltalán mennyire lenne etikus találkozót rendezni.

    Maradjunk annyiban, hogy ha lecseng a legújabb hullám és kicsit normalizálódni látszik a helyzet, akkor visszatérünk rá...


    Grat a bajnoknak, a dobogósoknak és mindenkinek, aki végigcsinálta bajnokságot!
    Utoljára módosította: neilszab; 2022. 01. 20. 12:29.

  17. #67
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    415
    Szeretnék én is gratulálni az egész gárdának! A szervezők nevében köszönjük mindenkinek a részvételt, a jó versenyeket!

    Külön gratula a dobogósoknak, Epinger Norbinak, Füredi Zolinak és Kurián Ádámnak! Igencsak jól esett prequalozásnál, hogy az elejében lébecolva az utolsó napokra csak megkaptuk azt az 1-2-mp-es hátrányt tőlük

    Köszönjük azoknak is, akik kitöltötték a kérdőívet! Ennek kiértékelése tegnap verseny után lezajlott. Ravilágított pár dologra a szervezéssel kapcsolatban és rengeteg új ötletet kaptunk, amit szeretnénk egy továbbgondolt Tavaszi bajnoksággal meghálálni. Voltak egyéb nyűgök és nehezményezések is, köszönjük, hogy megosztottátok ezeket is velünk. Ennek a kérdőívnek a kiértékeléséről hamarosan teszek fel egy összefoglalót ide a fórumba.

    Kupaosztás - Találkozó: szerintem is érdemes még várni, és javaslom, hogy egy olyan időpontban legyen, hogy az időjárás miatt esetleg szabad téren meg tudjuk rendezni azt.

  18. #68
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Kupaosztás - Találkozó: szerintem is érdemes még várni, és javaslom, hogy egy olyan időpontban legyen, hogy az időjárás miatt esetleg szabad téren meg tudjuk rendezni azt.
    Esetleg egy szabadtéri gokartpálya melletti helyszínt javasolnék, mondjuk Kecskemét?

  19. #69
    Makaó előzetes eredmények: Eredmény

    Simresults:
    #A - https://simresults.net/220121-X8f

    Bajnokság előzetes végereménye: Eredmény

    Gratulálunk az első három helyezettnek és köszönjük mindenkinek, aki végigversenyezte velünk a szezont!

    A tavaszi bajnokság részleteivel hamarosan jelentkezünk.

  20. #70
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    415
    Sziasztok!
    Ígértem nektek egy összefoglalót a kérdőívvel kapcsolatban, csapjunk is a lecsóba!

    Bevezettük, hogy nincs dobott futam a bajnokság végelszámolásánál
    Elsődleges szempont ennél a döntésnél az volt, hogy a létszámot maximalizáljuk, mindenki előtt az a cél lebegjen, hogy a lehető legtöbb pontot gyűjtse versenyről versenyre. Ezzel főleg a szorgalmas versenyzőket kívántuk jutalmazni, akik megjelentek hétről hétre a versenyeken.

    A kérdőív alapján viszont kiderült, hogy kb. fele-fele arányban egyet értettetek / elleneztétek eme döntésünket.

    Mivel mi is úgy érezzük, hogy mindegyikünk számára az az első, hogy jól érezzük magunkat, ezért a következő bajnokságon valamilyen formában újra elővesszük ezt az engedményt.


    Óvások benyújtása, Youtube videók készítése
    Ez a formátum azért került bevezetésre, hogy a versenybírók munkáját megkönnyítse. Tudjuk, sokkal egyszerűbb csak beírni az adatokat, hogy kit mikor óvtok, de azért azt látnotok kell, hogy a VB-k is a szabadidejüket áldozzák fel a döntések meghozatalára. Ez korábban úgy zajlott, hogy vasárnap délután a VB tanács összeült, és egyesével a replay-eket tekergetve tárgyalták meg az eseteket. Ez sokszor akár órákat is igénybe vett. Az általatok benyújtott videók kiértékelése viszont nagyságrendekkel kevesebb időt vesz igénybe, nem beszélve arról, hogy a kiértékelést külön-külön minden VB amikor épp szabad ideje engedi, el tudja végezni. Így csak a bonyolultabb esetek kerülnek közös megbeszélésre. Ezzel a módszerrel érezhetően nőtt a hatékonyság az ítéletek meghozatalakor. Tudom, nehezményeztétek, hogy mégis késtünk az ítéletek kihirdetésével, de erre később még kitérek.

    További előnye még ennek a formátumnak, hogy előfordulhat az a jövőben, hogy olyan versenybírói csoportot hozunk létre, akik szimulátortól függetlenül hozhat ítéletet a beküldött videok alapján anélkül, hogy meg kelljen vennie az adott szofvert.

    A kérdőív alapján a többségnek nem okozott problémát ennek elkészítése, de a többiek számára igyekszünk összeállítani egy rövid tutorialt erről. Addig is, nyugodtan kérdezzetek Discordon, valaki biztos lesz, aki tud segíteni a témában.


    Slow down penalty
    A válaszadók 85%-a jónak ítélte ennek bevezetését. Így ez nem kérdés, megtartjuk.


    Büntetőrendszer
    Ezzel úgy láttuk, mindenki meg van elégedve, de egy apróbb módosítást fogunk eszközölni rajta.
    Verseny időpontok
    A többség szerint az időpont megfelelő, nem fogunk változtatni rajta.


    Vélemények, ötletek
    Következzenek végül a megfogalmazott kritikák és ötletek

    • Szerdai időpont
      Ez marad így egyelőre. Sokan erre az időpontra vannak már beállva, nem lenne szerencsés felrúgni az otthoni logisztikát. És ugyanígy marad az este 8 órai kezdés.
    • Versenybírói ítéletek topic nehezen elérhető
      Valóban, bár későn, de ki lett rakva a kezdő posztba, az óvások mellé. Remélhetőleg a jövőben mindig itt is lesz.
    • Lassan születnek meg a VB ítéletek
      Ezen a téren javulnunk kell, nem vitás, de vannak már előrelépések ezügyben.
    • Youtube video
      Tudjuk, páran nehézkesnek tartják az elkészítését, de higgyétek el, a 4-5. videó készítése már gyerekjáték lesz. Hogy miért YT videó? Fentebb már részleteve lett.
    • Most jöttem rá, hogy nincs dobott futam
      A Versenyszabályzat 5. pontjában vastagon van szedve ez a rész. Viszont a következő bajnokság ezen része is megújul, tessék azt is majd elolvasni
    • Óvás határideje túl rövid
      Viszont ha túl sokáig várunk, akkor meg az a baj, hogy későn adjuk ki az ítéleteket. Lesz egy kompromisszumos megoldás erre, az új szabályzatban ki lesz fejtve bővebben.
    • Büntetőpontok + BUÁ = túl sok pontveszteség
      Jogos felvetés. Ezen a téren módosulni fog a szabályzat, részleteket majd ott.
    • Milyen más géposztállyal versenyeznétek?
      A választ kitöltők túlnyomórészt a WTCR mellett szívesen kipróbálnák a DTM-et. Nem elképzelhetetlen, hogy a WTCR mellett tavasszal elindítunk egy 3 fordulós endurance minikupát. Ez még kidolgozás alatt áll.
    • Csökkent a közösségi élet, nincs futamonkénti kiírás, setupokat sem osztják meg az emberek
      Valljuk be, hogy sajnos a mai rohanó világban már csak kevesen fórumoznak, viszont új felületeken, mint pl. Discord alkalmasabb a gyors információcserére. Fórumba leginkább már csak a bajnoksághoz fűződő információkat tároljuk, hogy visszakereshető legyen. Setupot meg nem szégyen kérni, biztos van, aki segít. De azért azt is meg kell érteni, hogy egy kiélezett helyzetben az ebből nyert előnyt van, aki nem szívesen adja ki a kezéből.
    • Hosszúak a versenynapok, minek a Warm up? ...
      A Warm up jó. Van időd inni, kiszaladni klotyóra, esetleg felkészíteni a setupodat a következő versenyre. Továbbá ekkor van idő pl. ellenőrizni, hogy a stream fut-e még rendesen.
      Versenyek hosszúsága változni fog, erről bővebben a versenykiírásban.
    • Superpole-ra nem lehet felkészülni rendesen
      Ez ügyben is lesz változás.


    Hát "röviden" ennyi, hamarosan jelentkezünk.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •