Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (69 összesen)

Téma: AC TestRace: GT4 - Jerez - 11.05

  1. #26
    Fülöp Róbert Versenyző leomitsu logója
    Csatlakozott
    2015. 10. 19.
    Üzenetek
    398
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Elárulod, hogy mi a probléma a pályával?
    Sosetudjukmeg... mondjuk aki mindent csak fikázni tud, annak amúgy se nagyon adok a véleményére...

  2. #27
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Sosetudjukmeg... mondjuk aki mindent csak fikázni tud, annak amúgy se nagyon adok a véleményére...
    a box szar, nyilván csak "dizájnelem" de a nyalókás emberem 4 hellyel előrébb "kalimpál" persze ott a piros "kocka" de akkor is, ez már elsőre mutatja a minőségét, a készítők odafigyelését, (hozzáértését?). Itt már nagyon mélyről indult a pálya nálam, pedig még el se indultam, aztán nekimentem a box végén "valaminek"...2. próbálkozásra kiértem a pályára, nos "felszín" gyanánt valami állandóan ritmikusan ismétlődő remegést kaptam visszajelzésként a kormányon, és az egész amúgy ronda és igénytelen, így hát 1 kör után eldöntöttem, hogy nekem itt nincs kedvem versenyezni...gondolom ez szívem joga, mint ahogy az is hogy elmondjam...
    Ettől függetlenül még lehet tévedek, mert nem értek hozzá, nem teszteltem alaposan - mellesleg nem is ez a dolgom már - és ez egy istenkirály pálya (kétlem) úgyhogy további jó szórakozást hozzá mindenkinek.

    Az érzés meg kölcsönös..én is pont leszarom a Te véleményed...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #28
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Az érzés meg kölcsönös..én is pont leszarom a Te véleményed...
    Az őszinteség és egyenesség fontos emberi értékek!

  4. #29
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Nyalókás embert én kikapcsoltam semmi értelme, aminek neki mentél az egy pár db beton oszlop. Nem láttad? Vegyél fel szemüveget vagy keress egy optikust! Ha túl sima egy pálya az a baj, ha túl rázós akkor meg az! Személyes véleményem szerint maga a pálya teljesen rendben van. A környezet lehetne szebb de ne oda nézz hanem a pályára koncentrálj!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  5. #30
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    a box szar, nyilván csak "dizájnelem" de a nyalókás emberem 4 hellyel előrébb "kalimpál" persze ott a piros "kocka" de akkor is, ez már elsőre mutatja a minőségét, a készítők odafigyelését, (hozzáértését?). Itt már nagyon mélyről indult a pálya nálam, pedig még el se indultam, aztán nekimentem a box végén "valaminek"...2. próbálkozásra kiértem a pályára, nos "felszín" gyanánt valami állandóan ritmikusan ismétlődő remegést kaptam visszajelzésként a kormányon, és az egész amúgy ronda és igénytelen, így hát 1 kör után eldöntöttem, hogy nekem itt nincs kedvem versenyezni...gondolom ez szívem joga, mint ahogy az is hogy elmondjam...
    Ettől függetlenül még lehet tévedek, mert nem értek hozzá, nem teszteltem alaposan - mellesleg nem is ez a dolgom már - és ez egy istenkirály pálya (kétlem) úgyhogy további jó szórakozást hozzá mindenkinek.
    Köszi, hogy leírtad, igy már értem. A nyalókás embert még nem vettem észre, ilyenekre nem szoktam figyelni, ráadásul a futam alatt jó esetben egyszer találkozok vele.
    Lehet csak nem bízott benned, hogy megállsz időben, és inkább hátrébb állt, nehogy elüsd

    Valóban van valami láthatatlan akadály a box végén, nem az oszlopok, egyszer mikor a kijárathoz legközelebbi boxba rakott, induláskor én is elkaptam, de ha a kihajtósávba közlekedsz tuti nem mész neki, kipróbáltam. Ahhoz, hogy elkapd, félig a kiállási területen kell hogy menj.
    A pályaegyenetlenségnél nekem nem tűnt fel, higy ritmikus lenne, majd figyelni fogom.
    Saját véleményem szerint a pálya minősége megfelelő, és rajtad kívül eddig senki nem jelzett semmi panaszt. Szerintem jó kis versenyt fogunk futni mind a gt4-el, mind a gt3-al.
    Mindenesetre köszi az észrevételt, így hogy megindokoltad már értelmezni is tudom.

  6. #31
    Fülöp Róbert Versenyző leomitsu logója
    Csatlakozott
    2015. 10. 19.
    Üzenetek
    398
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    a box szar, nyilván csak "dizájnelem" de a nyalókás emberem 4 hellyel előrébb "kalimpál" persze ott a piros "kocka" de akkor is, ez már elsőre mutatja a minőségét, a készítők odafigyelését, (hozzáértését?). Itt már nagyon mélyről indult a pálya nálam, pedig még el se indultam, aztán nekimentem a box végén "valaminek"...2. próbálkozásra kiértem a pályára, nos "felszín" gyanánt valami állandóan ritmikusan ismétlődő remegést kaptam visszajelzésként a kormányon, és az egész amúgy ronda és igénytelen, így hát 1 kör után eldöntöttem, hogy nekem itt nincs kedvem versenyezni...gondolom ez szívem joga, mint ahogy az is hogy elmondjam...
    Ettől függetlenül még lehet tévedek, mert nem értek hozzá, nem teszteltem alaposan - mellesleg nem is ez a dolgom már - és ez egy istenkirály pálya (kétlem) úgyhogy további jó szórakozást hozzá mindenkinek.

    Az érzés meg kölcsönös..én is pont leszarom a Te véleményed...
    Te még az életben nem mondtál semmi építő jellegűt, mert neked minden szar. Hát ne csodálkozz akkor, ha nem fog senki komolyan venni. Én speciel nem szeretem ezt a pályát, de bajnokságra alkalmas, le lett tesztelve (amennyire lehetséges). Egyébként kíváncsian várom a saját pályakonvertjeidet, nyilván Te akkor szakmabeli vagy, esetleg kibattyoghatsz a pályákra egy 3d lézerletapogatóval, és megcsinálhatod a tökéletes pályákat AC-hez. Vagy lehet még a Google Earth segítségével is mókolni, de senki se gondolja, hogy olyan egyszerű megcsinálni egy "gagyi" moddolt pályát. Jól meg főleg nehéz. De hajrá, én szurkolok neked Nem tudom minek sikerült nekimenned a boxból kifele, eddig senki nem jelezte még, pedig volt itt egy tesztfutam kötelező boxkiállással. Viszont, legalább most már tudjuk, mi a bajod (most éppen).

  7. #32
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Te még az életben nem mondtál semmi építő jellegűt,...
    Fogjátok vissza...vagy engem kell....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  8. #33
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    A boxból kifelé én is beleálltam az üvegfalba, aztán már nem, amikor az "úton" mentem ki a boxoktól. Nyalókás embert nem is láttam még soha talán, vagy fel sem tűnt.

    Konverziók - Néha kicsit viccesnek érzem az elvárásokat velük kapcsolatban. Nyilván nem fog tudni egy mégoly tehetséges modder sem egy lézerszkennelt minőségű pályát összetákolni, amit "gyárilag" egy komoly csapat és technikai háttér hoz össze, nem kevés pénzből. Ha mégis sikerül elfogadhatót alkotnia, akkor azzal felhívja magára a figyelmet, de egyértelműen nem játszik egy ligában a gyári pályákkal. Ne legyenek már irreális elvárásaink!

  9. #34
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Amúgy, ha már GT4 és a Lotus-al mindenki bajlódik, egy próbát megérne a Ginetta GT4-es mod-ja. Mugelloban próbáltam ki és nagyon jónak tűnt. Valószínűleg közelebb volna a két másikhoz, mint a Lotus.

  10. #35
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy, ha már GT4 és a Lotus-al mindenki bajlódik, egy próbát megérne a Ginetta GT4-es mod-ja. Mugelloban próbáltam ki és nagyon jónak tűnt. Valószínűleg közelebb volna a két másikhoz, mint a Lotus.
    Kipróbáltuk de sajnos nagyon gyors. Min. 1 mp-el gyorsabb mint ezek pedig az volt a legjobb autó a 4 közül.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  11. #36
    Floszmann Balázs Versenyző Navy logója
    Csatlakozott
    2016. 07. 11.
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy, ha már GT4 "..." egy próbát megérne a Ginetta GT4-es mod-ja.
    Zelfi megelőzött, nem aktuális.
    Utoljára módosította: Navy; 2017. 11. 02. 08:06.

  12. #37
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltuk de sajnos nagyon gyors. Min. 1 mp-el gyorsabb mint ezek pedig az volt a legjobb autó a 4 közül.
    Cumi... Két ötvenkilós homokzsákkal lassítani?

    Ööö, valamelyik Lotus Evora nem partiképes? Emlékeim szerint teljesítményben nagyjából ott van az egyik, ahol a GT4-esek.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2017. 11. 02. 08:06.

  13. #38
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Cumi... Két ötvenkilós homokzsákkal lassítani?

    Ööö, valamelyik Lotus Evora nem partiképes? Emlékeim szerint teljesítményben nagyjából ott van az egyik, ahol a GT4-esek.
    Nézegettem a lotusokat, de amelyik hasonló jellegű, az meg agyonsetupolható. Ez is cél volt a GT4-el, hogy kicsit szűkítsük a testreszabhatóságot, de mégse legyen fix setup. Mindamellett lehet, hogy elsiklottam valamelyik felett, ha van ötlet megnézzük.

  14. #39
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Szervezői kérésre kedvcsinálónak a kör és a SET.


    Any Given Sunday!

  15. #40
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Szervezői kérésre kedvcsinálónak a kör és a SET.
    58%-os fékerőelosztással nálam életveszélyes. Nekem olyan 66% tájékán jól használható. Nyilván gyakorlással kontrollálhatóbb lenne a segge, de így elsőre eléggé autonóm elképzelései voltak féktávokon

  16. #41
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    58%-os fékerőelosztással nálam életveszélyes. Nekem olyan 66% tájékán jól használható. Nyilván gyakorlással kontrollálhatóbb lenne a segge, de így elsőre eléggé autonóm elképzelései voltak féktávokon
    Igen a hosszú egyenes után én is áldozatul estem az elosztás miatt, 2-esbe leváltáskor kevés volt a gázfröccs és kitört a hátulja és még a kigyorsítás sem sikerült
    Egyébként tényleg csak megnézni akartam az autókat, meg ezzel együtt a pályát is mert nem ismertem, de egy jó másfél órát leültetett, jópofa ez az autó, meg nagyon tetszik a hangja. Ha éles bajnokság lenne 45-ig biztos ellehetne nyúzni.
    A Porsche tipikusan úgy mozog ahogy kell neki, az annyira nem mozgatott meg csak pár kör erejéig.
    Any Given Sunday!

  17. #42
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    UP a mai futamnak!

    Verseny előtt majd kérlek csekkoljátok a fórumot, hogy booking-os, vagy pick-up-os szerver lesz-e és hogy lehet majd csatlakozni a futamhoz, mert a lebonyolítás ezen része még nem dőlt el 100%-osan!

  18. #43
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Figyelem!

    A dupla futam AC-ban nem működik booking szerverrel, ezért a ma esti futamhoz technikai okokból nevezés szükséges. A versenyszerver pick-up módban fog indulni, de a nevezésetek szükséges ahhoz, hogy tudjuk melyik autótípusból mennyit kell előkészítenünk. Kérünk mindenkit, hogy azzal az autóval csatlakozzon, amivel nevezett.

    Az esti menetrend a következő lesz:
    A versenyszerver 19:50-kor indul pick-up módban.
    Szabadedzés: 19:50-20:00 (10 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:20 (20 perc)
    Verseny: 20:20 (2*14 kör)

    Rajt típusa: álló rajt, a második futamon az első futam top 10 pilótája fordított sorrendben indul (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: tiltott
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok

    Várunk mindenkit, jó versenyzést kívánunk és sok sikert a pályán!

  19. #44
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Sajnos nem neveztek túl sokan, de aki akar még jönni, nyugodtan csatlakozhat, 30 fős lesz a szerver, lesznek szabad autók.

  20. #45
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Mai stream a saját szemszögemből: itt
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  21. #46
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069

  22. #47
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Kicsit félelmetes volt ennyi fradista között...

  23. #48
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    47
    Üzenetek
    292
    Jó volt!Első futam köszi Szatmári Tamás, nem is tudom 7-8 körön kersztül gyepáltuk egymást fair módon kerék a kerék.Második futamon sajnos VÍzner Gábort túl könnyen elengedtem, egy elfékezés miatt pedig ott is jó csta lehetett volna

  24. #49
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Hát hogy is mondhatnám! Ez k.. va jó volt! Érdemes a streamet visszanézni. Egy hiba és alig lehet vissza kapaszkodni! Ismételjük meg minél hamarabb ezt! Nagyon jó! Köszike mindenkinek aki részt vett!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  25. #50
    Mihálszki Csaba Versenyző mihi12 logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 27.
    Üzenetek
    168
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Jó volt!Első futam köszi Szatmári Tamás, nem is tudom 7-8 körön kersztül gyepáltuk egymást fair módon kerék a kerék.Második futamon sajnos VÍzner Gábort túl könnyen elengedtem, egy elfékezés miatt pedig ott is jó csta lehetett volna
    Bocsi, ha én voltam a hibás a kicsúszásodnál az első futamon. Nincs replayem, de úgy éreztem bőven melletted vagyok, visszanézném azért.

    Néha laggoltál egyébként, egyszer-kétszer egész nagyokat.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •