Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 41 (41 összesen)

Téma: AC TestRace: P911 - Riverside - 03.28

  1. #26
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    nem az történt veled , amit fentebb írtam...?
    a pit helyed a cél vonal előttvolt így neked 1 körrel hamarabb kellett jönni...nem hagyhattad az" ablak" végére
    Ez direkt van így, nem bug, mivel alapvetően ez a funkció időalapú versenyeknél használatos, ott pedig kvázi csak lead kör van (egy számláló van csak), a pit window tehát mindenkinek FIX, kör- és időalapú versenyeknél egyaránt.

    EDIT: a választ Szabinak szántam, rossz üzenetre nyomtam idézetet, ez elméletileg a célvonaltól függetlenül kötött.
    Utoljára módosította: pankykapus; 2017. 03. 29. 07:28.

  2. #27
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Minőségre gyenge sajnos, de nem akadt. GT3as kerékcserémnél fel tudok állni nyújtózni, itt esélytelen lett volna. Kétszer minimum gyorsabb volt, de inkább háromszor. Ahogy néztem a 3 csík egyszerre megy le, én azt hittem hogy egymástól függetlenek. Vagy ez nem így van?
    Mert a Szabi megkért minket hogy teszteljük a boxot minden helyzetben. En csak tankoltam. Ezért volt rövid.

    Tapatalkkal küldve az én 1505-A01 eszközömről

  3. #28
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Ez direkt van így, nem bug, mivel alapvetően ez a funkció időalapú versenyeknél használatos, ott pedig kvázi csak lead kör van (egy számláló van csak), a pit window tehát mindenkinek FIX, kör- és időalapú versenyeknél egyaránt.

    EDIT: a választ Szabinak szántam, rossz üzenetre nyomtam idézetet, ez elméletileg a célvonaltól függetlenül kötött.
    Velem ez úgy fordult elő h vezettem a versenyt és az "ablak" utolsó körében akartam kimenni...De mivel a boxom a celvonal után volt így már megkaptam a fekete zászlót mielőtt be tudtam volna állni kerekcserere...
    Hogy ez bug vagy as designed az szerintem mindegy is legközelebb nem hagyom a végére...😀

  4. #29
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Mert a Szabi megkért minket hogy teszteljük a boxot minden helyzetben. En csak tankoltam. Ezért volt rövid.

    Tapatalkkal küldve az én 1505-A01 eszközömről
    Ez komoly? Akkor miért mutatta az AC, hogy cseréltek kereket? Lol

  5. #30
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ez komoly? Akkor miért mutatta az AC, hogy cseréltek kereket? Lol
    Basszus.Elirtam.Csakkereketcseréltem

  6. #31
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Basszus.Elirtam.Csakkereketcseréltem
    De akkor meg a csík rossz.

    A játék úgy mutatja, hogy a 3 csík egymástól függetlenül csökken, azaz nincs kihatással a gumicsere a tankolás és a javítás egymásra. Ezek szerint akkor mégis van? Ha tankolsz, akkor lassabban cserélnek kereket? Ezt azt hiszem le kell mérnem ma, hogy biztos legyek benne

  7. #32
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    De akkor meg a csík rossz.

    A játék úgy mutatja, hogy a 3 csík egymástól függetlenül csökken, azaz nincs kihatással a gumicsere a tankolás és a javítás egymásra. Ezek szerint akkor mégis van? Ha tankolsz, akkor lassabban cserélnek kereket? Ezt azt hiszem le kell mérnem ma, hogy biztos legyek benne
    .
    Ok. majd ird meg mire jutottál.

  8. #33
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy ez bug vagy as designed az szerintem mindegy is legközelebb nem hagyom a végére...��
    Egyelőre a kód miatt "as designed", ezért is írja a changelog, hogy tessék figyelembe venni stratégiaválasztáskor. Ha használni akarjátok, akkor feltétlenül ki kell hangsúlyozni a népeknek, hogy a boxba való beállást nézi a timer, ez a kör- és az időalapú versenyeknél is fontos, mert hiába érsz be még időben a boxutcába, ha közben a megállásig kicsúszol az időből, mert sokat kell menni a boxig, illetve hiába állsz ki az utolsó lehetséges körben a boxba, ha a box a rajtvonal után van, akkor is lemaradsz és jön a DQ.

    Egyelőre így volt megoldható, de további fejlődés várható, remélhetőleg idővel kiküszöböljük ezt a limitációt.

  9. #34
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Utólag tesztelve a pályát:
    Az első videó láttán valamiért egyből Bridgehampton ugrott be róla, aztán láttam, hogy ugyan az a készítő
    Ennek megfelelően talán túl nagyok voltak az elvárások, mert bár maga a MOD a kiválóak közé tartozik, ám Bridgehampton sokkal jobban kidolgozott.

    Ettől függetlenül ez kb egy olyan mod, ami alá nem kéne adni.
    A feelingje mindenesetre még jobban pozitív irányba tolja a mérleget


    Szerintem.

  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Ettől függetlenül ez kb egy olyan mod, ami alá nem kéne adni.
    Ez miben nyilvánul meg, mik azok a paraméterek, amitek konkrétan meghatároznál?
    Például miben jobb ez mint a Hungaroring?

  11. #36
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    .
    Ok. majd ird meg mire jutottál.
    Offline:
    1 2 3 4 5 6 7
    Tankolás (100L) 20s - - 19s 20s - 20s
    Kerékcsere - 20s - 20s - 18s 20s
    Javítás - - 40s - 38s 40s 40s

    Tehát nincs kihatással az egyik csík a másikra nagyon helyesen

    Nagyjából azonos, nagy kiterjedésű sérüléssel néztem, próbáltam minél egyelőbben kihozni. Neked olyan 10 mésodperc alatt cseréltek kereket az első futamon...

    Kerékcserénél lenne valami random érték?

    Szóval jelenleg valami nagyon nem szuper. Online a javítás nekem gyorsabb szokott lenni mint a kerékcsere, itt offline lassabb volt. Neked sokkal gyorsabban cseréltek kereket a próba futamon mint nekem szoktak online. Nem lehet hogy a szerveren volt valami elállítva?
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 03. 29. 21:31.

  12. #37
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Offline:
    1 2 3 4 5 6 7
    Tankolás (100L) 20s - - 19s 20s - 20s
    Kerékcsere - 20s - 20s - 18s 20s
    Javítás - - 40s - 38s 40s 40s

    Tehát nincs kihatással az egyik csík a másikra nagyon helyesen

    Nagyjából azonos, nagy kiterjedésű sérüléssel néztem, próbáltam minél egyelőbben kihozni. Neked olyan 10 mésodperc alatt cseréltek kereket az első futamon...

    Kerékcserénél lenne valami random érték?

    Szóval jelenleg valami nagyon nem szuper. Online a javítás nekem gyorsabb szokott lenni mint a kerékcsere, itt offline lassabb volt. Neked sokkal gyorsabban cseréltek kereket a próba futamon mint nekem szoktak online. Nem lehet hogy a szerveren volt valami elállítva?
    én úgy tudom h autóként eltérő h mennyi ideig tat a kerékcsere...formaautóknál még gyorsabb a kerékcsere...te is a porscheval teszteltél vagy esetleg gt3-mal?

  13. #38
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    GT3al néztem meg. Akkor érdemes lenne inkább kocsikat összehasonlítani, akár különböző GT3asokat is

  14. #39
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez miben nyilvánul meg, mik azok a paraméterek, amitek konkrétan meghatároznál?
    Például miben jobb ez mint a Hungaroring?
    Értem hogy mire akarsz kilyukadni, de sajnos nem tudom a választ. Az ilyen megítélése mindenképp szubjektív. Nekem az számít, hogy ha megyek rajta körbe körbe, akkor olyan érzést nyújt-e, mintha tényleg autóban ülnék. A laserscan nyilván ebben sokat dob. De Bridgehampton is mindenképp olyan. Riverside már határeset ezügyben. A Hungaroring a hazai íze miatt elfogadható számomra. Sepang viszont egyértelműen a repülőszőnyeg érzés, még csak nem is nem autó szerű.

    a konkrétabb dolgok amik ezt befolyásolhatják:
    - útminőség: lebegünk rajta <-> valósághűen egyenetlen.
    - út textúra: real feal <-> egyszínű és vagy ismétlődő gagyi "minta"
    - kerékvető: hang és/vagy vizuális effekt <-> tényleg más felület, megdobja az autót, nem lehet rajta csak úgy csapatni mint az aszfalton.
    - útszéle: láttunk már "ragasztós" szélű utat, olyat is ahol a fű úgy csúszott mintha jégre léptél volna, meg van olyan is, ahol a kavicságy tényleg úgy viselkedett mint egy igazi kavicságy.
    - környezet: valóságosnak tűnő <-> gagyi 20 éves technológiás "papírmodellek"

    Sajnos objektíven egyik sem mérhető, így marad mindenkinek a saját "érzése" egy-egy pályával kapcsolatban.

  15. #40

  16. #41
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    olyat is ahol a fű úgy csúszott mintha jégre léptél volna
    Ez most pozitív példa ugye? A fűnek nagyjából úgy is kell viselkednie. Általában Nordon szívom ezt be a Metzgesfeldnél

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •