Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (77 összesen)
  1. #51
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolom rám is gondoltál mikor ezt írtad, ezért reagálnék.
    Ha azt feltételezed, hogy vágással sikerült egy olyan időt mennem, mint a prequalon, akkor azt vitatom. Sajnos videót nem tudok róla feltenni, de tudom, hogy szabályos volt az a köröm. Kicsit fura számomra, hogy két keréknek teljes terjedelmével kell a fehér vonalon belül lenni.mert ez még a valóságban sincs így, de a nevezésemmel elfogadtam ezt. Azt viszont én furcsállom, de nagyon, hogy ennek a szabálynak ellenére is rengetegen szabálytalankodtatok, mind a kvalin, mind a versenyen. Pedig ti már régóta ezen szabályok szerint versenyeztek.
    Abban igazad van, hogy sajnos sokkal lassabb voltam tegnap, mint a teszteken legtöbbször. pl, kedden 35l-el simán ment a konstans 1:44,5-7 közötti körök teljesítése a kvalifikációs etapokban. A tegnapi napról nem szívesen dicsekednék, mert sajnos magamhoz képest rettentően alul teljesítettem. Igaz, mondhatom ezt olyannak aki még sosem versenyzett ellenem (vagy ide vehetem a csapattársaimat is akár). De ha azt is figyelembe veszem, hogy szerencsére mostanában rengeteg munkám van, és tegnap pl hulla fáradtan ültem le versenyezni, és q2-re már totál kiestem a koncentrációból, akkor szerintem egész jól ment.

    Magyarázkodni senkinek nem akarok és nem is fogok (de az biztos, hogy a tegnapi teljesítményemmel egyáltalán nem vagyok elégedett).
    Ezért kezdtem úgy a mondandómat, hogy: "nem akarnék senkit megítélni,..."
    Nem gyanúsítok senkit semmivel. Arra sem emlékszem, hogy kik voltak a táblázat elején. Csak hát a rossz tapasztalatok. Sajna láttunk már ilyet. Valószínűleg miután teljesítményt is látunk az idők mögött, senki nem fogja megkérdőjelezni a szabályosságát.
    Pl már senki nem gondolná közülünk, hogy Gerőcs Tomi csal, még akkor sem, ha 1mp-el jobb időt fut mindenkinél. Max néznénk hülyén, és keresnénk veszettül, hogy hol van elrejtve a pályán az az 1mp. És igen... tudom hogy létezhet nála sokkal gyorsabb versenyző!
    De tegnap pl Pinzcés Ádám is bizonyította hogy, brutál tempóra képes. És mindezekre jó ellenpélda Kis Tibor, aki nem félt pályán kívül autózni a verseny második felében. Így elsőre ezzel sincs semmi gond. Új szabályok. Hozzá kell szokni. Ennyi.

    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Azt viszont én furcsállom, de nagyon, hogy ennek a szabálynak ellenére is rengetegen szabálytalankodtatok, mind a kvalin, mind a versenyen. Pedig ti már régóta ezen szabályok szerint versenyeztek.
    Mindenki hibázik. Te is, Én is. Ez benne van. Mindenki elmér 1-1 féktávot. Megzavarják, bebicsaklik az autó, elmelegszik a gumi, lehül a fék, szélárnyék... Ezer dolog van. A lényeg, hogy legközelebb mikor ugyan azt a kanyart veszed, már tudod hogy mire számíts, és megpróbálod szabályosan venni. És igen, előfordulhat, hogy köztünk is van még olyan, aki nem szereti ezt a szabályt betartani. Arra meg ott az óvás Topic.
    Sajnálom, hogy nem sikerült túl jól a versenyed. Remélem legközelebb már jobban megy és nem leszel annyira fáradt. Én meg igyekszem tovább fejlődni, hogy utolérjelek benneteket Már ha tudok

    Sajnálom, ha bárkit megbántottam, egyáltalán nem volt szándékos.

  2. #52
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Erre a szezonra nem várható.
    Támogatási rendszer önkéntes alapon, hogy legyen közvetítés? Kb mint az Ncore. Aki akar belead. Ha nem jön be elég összeg, nem lesz ilyen szolgáltatás.

  3. #53
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Támogatási rendszer önkéntes alapon, hogy legyen közvetítés? Kb mint az Ncore. Aki akar belead. Ha nem jön be elég összeg, nem lesz ilyen szolgáltatás.
    Ez nem pénz kérdése ha jól tudom ( persze ha lenne lehet máshogy alakulna ) A hivatalos az, hogy a 2015-ös wtcc packal már nem szeretne foglalkozni. Azt az ígéretet kaptuk, hogy lesz közvetítés ha kijön a 2016-os

  4. #54
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem pénz kérdése ha jól tudom ( persze ha lenne lehet máshogy alakulna ) A hivatalos az, hogy a 2015-ös wtcc packal már nem szeretne foglalkozni. Azt az ígéretet kaptuk, hogy lesz közvetítés ha kijön a 2016-os
    Hát azzal nem számoltam, hogy az autók a fontosak


    Mondjuk a kérdés ettől függetlenül, még nyitott.

  5. #55
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Control settings/Advanced settings/Sterring sensitivity/ 35-40%-os érték. Én Practice-on 38%-on mentem, az 1. versenyen 35%-on, a másodikon 33%-on. Mindkét versenyen gyorsabb voltam a végén, mint a körülöttem lévők és mindkét versenyben volt utolsó 1-2 körben előzésem előttem lévőkkel szemben, akiknek korábban volt 3-5 másodperc előnye.
    És persze finoman a gázzal kigyorsításokon, nem érdemes tökig leforgatni néha, jobb egy kicsit előbb felváltani. Brake pressure-t is érdemes annyira levenni, hogy ne blokkoljon a kerék erős féktávokon. Azzal vesztesz sokat időben és a gumikat is eszi. Nálam 90%-on volt most, de ez fékpedáltól függ, hogy ki mit tapos.
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Plusz még a steering lockot is érdemes lejjebb venni. Futam végén vettem észre, hogy a Citroenbe 25-re volt állítva 900-as fordulat mellett. Tavaly a hondába 900/19-et használtam és jól kezelte a gumit. Hát most nem annyira.
    Ezeket mindenképpen megnézem, beállítom.
    Köszönöm mind a kettőtöknek a segítséget.

  6. #56
    Egy kis olvasnivaló

    Először is üdv az újoncoknak,van egy olyan érzésem hogy jól meg fogják kavarni a mezőnyt
    Ennyire szoros időmérőnk szerintem még nem volt.Tízen 3-4 tizeden belül voltunk egymáshoz ami nem gyenge,pedig ez nem egy rövid pálya.
    Én is még csak ismerkedek a Chevyvel,kicsit máshogy kell vezetni mint a Hondát.Nem is vártam hogy akár a dobogóra feljutok de elég szerencsésen alakultak a versenyeim.
    Időmérőn meglepetésemre meg lett a második hely.A rajtom nem sikerült túl jól,Csabi viszont kilőtt mögülem mint a rakéta
    Piski Tomi mellett sikerült elmennem,aztán pár kanyar múlva Csabi kicsit besokallt és őt is meg tudtam előzni.Ezek utána csak arra figyeltem hogy a gumik kibírják és hogy ne hibázzak nagyot.

    Superpole,megint második hely.A rajtom egy fokkal jobban sikerült,így megtartottam a második helyet,de Kis Tibi pár kanyar alatt már tolt is le a pályáról.Aztán a pálya hátsó részén meg is előzött de vissza tudtam előzni.Majd kaptam egy kis tockost így újra elment.
    Az utolsó kanyarba hárman estünk be egymás mellett.Izgi volt Aztán a célegyenes végén tudtam hogy Piski Tomi belső íven van de nem láttam,inkább hagytam neki helyet ezért jól ki is sodródtam,de így utólag visszanézve lehet hogy jobb is mert szerintem csatt lett volna ha előbb fékezek vagy jobban lassítok mert Kis Tibi is egy centire jött mögöttem.
    Láttam hogy Pinczés Ádám több mint három másodperce elhúzott,gondoltam itt már nem lesz semmi de az utolsó körre sikerült utolérnem.Utolsó kanyarban próbáltam beférni mellé de nem volt hely.Kemény egy tizeddel mögötte értem célba

    Viszont a vágásokkal kapcsolatban megjegyezném hogy én is túlcsúsztam párszor mint mindenki,de azért lehet látni hogy ki próbál még legalább nagyjából szabályosan befordulni és ki az aki rendszeresen szélesít.Nem fogok óvni mert első verseny,de Pl. Pinczés az első kanyar után szinte minden körben szélesített...Reméljük legközelebb jobban odafigyel erre ő is.

  7. #57
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem pénz kérdése ha jól tudom ( persze ha lenne lehet máshogy alakulna ) A hivatalos az, hogy a 2015-ös wtcc packal már nem szeretne foglalkozni. Azt az ígéretet kaptuk, hogy lesz közvetítés ha kijön a 2016-os
    Gondolom most a "vsr-es audi tt-s" történettel van lekötve.
    Kár, hogy nem lesz közvetítés, szerintem sokat emelt a bajnokság szintjén.
    Meg kellene köszönni valahogy az előző bajnokság közvetítését is szerintem. Ötletem lenne, privátban megírom a szervezők felé.
    A Csaba által felvetett ötletet én is támogatom, szívesen beleadok, ha kell.

  8. #58
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Meg kellene köszönni valahogy az előző bajnokság közvetítését is szerintem. Ötletem lenne, privátban megírom a szervezők felé.
    A Csaba által felvetett ötletet én is támogatom, szívesen beleadok, ha kell.
    Csatlakozom Ha kell én is tudok valamennyit beleadni.

  9. #59

    Közvetítés

    "hát azzal nem számoltam, hogy az autók a fontosak"
    Na igen Volvo S60 Polestar mindenek felett

    Páran megkerestek privátban, és szervezők felé is érdeklődtek amit ez úton köszönök. NEM szakítottuk meg a GTRM csapattal az együttműködést, csupán annyi történt, hogy részünkről a 2016-os csomaggal szerettünk volna indulni. Ami még a döntés mellett szólt, hogy jött egy olyan nagyobb volumenű project ami egész embert kívánt. Anno amikor elkezdtük pusztán a hobbi és a versenyzés iránti elkötelezettség, a tehetségek bemutatása volt a cél. Privát élet mellett sokszor nagyon nehéz összerakni a futamokat. A pénz azért (is) lett megvétózva, hogy ne "kényszer" legyen. Azaz ne történjen olyan, hogy "b+ kifizettük miért nem csinálod meg". Ettől szigorúan elhatárolódom, és ha ilyen lesz legyen az bármelyik csapat azonnal megszakítunk minden kontaktot. Érkezik a jövő: Multithreading, nagyobb vram igények, stb. Elgondolkoztam, hogy nem lenne rossz fejleszteni a közvetítő gépet, ami később minőségi javulást is hozhat. Több monitor ahol minden elfér (középen a game) két szélén az adatok , overlay felület. Ez az álom, ez a terv. Ehhez nagyobb vram, több thread, több kapacitás kell. Munka és privát élet mellett nehéz ennyi futamot megcsinálni. Rengeteg idő megy el vágással, a plussz replay anyagok felvétele, bevágása, kártyák behelyezése etc etc. Tehát vagy nagyobb tárkapacitás kell (amivel még mindig nem garantált, hogy minden futam megvan emberi időn belül), vagy minden második helyszínre jövünk el. Egyet ide egyet oda alapon. Az nekünk kicsit nyugisabb, nektek meg nem biztos, hogy jó. Tehát nehéz ügy.

    Viszont:
    Ha komolyabb szabadidőt kell áldozni a dologra, tehát egy fajta megfelelési "kényszer" áll elő, akkor már azt mondom érdemes lehet mondjuk a havi nevezési keretbe beleintegrálni a közvetítés munkáját. Hozzánk is kellene nagyobb létszám, több ember. Nagyobb team esetén akár egy B szerver kamera sem lehetetlen, az persze külön téma.
    A közvetítés felülete is egy olyan témakör, hogy Krisztián nagyon rendes volt segített nekem, de lehetséges akár ő, akár más valaki azt mondja ennyi és ennyi ha kompletten legyárt mindent. Természetesen több közösség, és jelenleg alakulóban lévő közösség is ráharapott erre , úgy látszik mégse annyira szar amit csinálunk "költői túlzás" tehát úgy tűnik van igény a dologra, csak nem szeretnék SimSport lenni, hogy felveszem a dellát, és akkor lusta vagyok megcsinálni vagy kiadom ahogy épp puffan.
    Normálisan "hártdzsísan" adom ki vagy sehogy. Persze emberek vagyunk, mindig toppon nem lehetünk.

    Egy szó mint száz, ezzel kapcsolatban megkeresem a vezetőséget, nem kell ebből titkot csinálni azért is írtam ide.
    Ha tényleg tetszett az elmúlt két szezon, és valamilyen szinten "elismernétek" ezt a munkát, ami vágásokkal, anyagokkal, felkonfokkal, narrációval, feltöltéssel együtt nem TÉNYLEG nem kevés, akkor az egy jó irány lehet. Viszont ehhez le kell ülni tárgyalni és fixálni mindkét oldal álláspontját.

    Legutóbbi jelenésemre pl nem tudtam menni munka miatt, tehát ez benne van sajnos.

    (Sajnos nincs nálam egy mindenki nyugodjon le a p***ba lesz még közvetítés mém), de várhatóan tényleg jövünk az új csomaggal (remélem) addigra összerázódik a mezőny.
    Ahogy olvasom, van mit összerázni

    Hartge out.


    Szerk: Persze a technikai megoldások is még erős kérdőjelek között. pl legutóbb teszteltem hogy full képernyőben venném fel akár natív felbontásban a futamot, ami ugye a leg leg ideálisabb lenne minden szempontból (Ablakos nézetben egyébként is UnOfficial lehetnek anomáliák) és kiraktam középre full képernyőbe mellé az overlay közv. felületet és kattintásra (érthetetlen okból) eltűnik a race room saját magát "letálcázza". Tehát ilyen és ehhez hasonló dolgokat kell még megoldani ehhez. Valamilyen megoldás biztos van, de ezeket bőven ki kell még tesztelni.
    Utoljára módosította: Hartge; 2017. 02. 12. 14:39.
    Real Cars Real Racing Hungary (RCRRHU) - Hartge Fox3

  10. #60
    Summa summarum, a hobbiközvetítés és a profi munka közt van egy komolyabb lépcsőfok, amely meglépése koránt sem csak elhatározás kérdése, hanem erősen az anyagiaké is. Ez teljesen természetes és nyilvánvalóan terhet ró mindkét oldalra, a versenyzőkére leginkább utóbbi része. Éppen ezért csak úgy működne, ha teljes egyetértés lenne a közvetítés "megvásárlását" illetően (itt jó lenne tudni egy közvetítés/futam árat). Ha egyvalaki nem száll bele, máris borul az egész. Vagy eleve így indul a bajnokság, hogy ez közvetítéssel lesz, ezért ennyi plusz felárba kerül, benne van a nevezési díjban, ami csak erre vagy arra a bajnokságra szól. Viszont ez természetesen csak azt a szervert érintheti, amelyik közvetítve van, így eleve borul az egész, hiszen prekval alapján változhat az A-szerver összetétele. Egyébként már egy ideje forog a fejemben az, hogy alap szerverdíj egy évre + bajnokságonként némi nevezési díj (ami a szervezőknek menne) lenne talán a legigazságosabb támogatási forma.
    Az sem mindegy, hogy jelenleg hiába a 24-32 box egy-egy pályán, ha nem lehet 15-16 fős mezőnynél többet biztonságosan elengedni a Raceroom-ban. Amíg ez nem változik, szerintem eleve értelmetlen egy fizetős alapú közvetítésről beszélni, illetve sokkal kevesebb versenyző közt oszlik meg a költség, ami értelemszerűen drágítaná a dolgot per fő. Továbbá egész biztosan nem lenne értelme akkor két külön ligában konkurens bajnokságot indítani, hanem össze kellene szedni a mezőnyt egy bajnokságba, ami nyilván ligák közti egyeztetést komolyabb egyeztetést és kompromisszumokat igényelne. Mindazonáltal meg avgyok győződve róla, hogy ez szükséges hozzá, hogy egy valóban komoly bajnoksággá váljon egy-egy sorozat, ami külső nézők érdeklődésére is számot tarthat. Amíg azoknak fogalma nincs, hogy ki kicsoda, maximum személyes ismeretség alapján szurkolhatna bárkinek is, nem lesz "fogyasztható" a közönség számára. Ez persze előre vetíti, hogy egy-egy bajnokság előtt mindenkinek legyen versenyzői kártyája fényképpel, főoldalon rá lehessen keresni a a bajnokságok indulóinak adataira, aztán a későbbiekben naprakész ponttáblázat, stb...
    És akkor máris eljutottunk oda, hogy akkor meg a szervezőkre hárul sokkal több és immár felelősséggel járó munka, ami szintén nincs ingyen az én fogalmaim szerint

    Lehet, ennek a témának érdemes lenne egy saját "Akarunk-e professzionális bajnokságot közvetítéssel?" topikot szentelni, hogy kiderüljön sokak álláspontja ez ügyben. Viszont addig is érdemes átgondolni, hogy mennyi munkát kapunk a jelenlegi szervezéssel az összes szervezőtől és az eddigi közvetítésekkel Hartge-tól. Részemről le a kalappal előttük.

  11. #61
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    aztán a későbbiekben naprakész ponttáblázat, stb...
    Már bocs, de jelenleg mitől nem naprakész a ponttáblázat? Általában aznap futam után feltöltöm az eredményeket, de legkésőbb másnap reggel.

  12. #62
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Már bocs, de jelenleg mitől nem naprakész a ponttáblázat? Általában aznap futam után feltöltöm az eredményeket, de legkésőbb másnap reggel.
    Látom sikerült leszűrni a lényeget

  13. #63
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Már bocs, de jelenleg mitől nem naprakész a ponttáblázat? Általában aznap futam után feltöltöm az eredményeket, de legkésőbb másnap reggel.
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Látom sikerült leszűrni a lényeget
    A többi mind-mind rendben volt azért csak erre reagált

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont addig is érdemes átgondolni, hogy mennyi munkát kapunk a jelenlegi szervezéssel az összes szervezőtől és az eddigi közvetítésekkel Hartge-tól. Részemről le a kalappal előttük.
    Köszi Erik!

  14. #64
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Látom sikerült leszűrni a lényeget
    Mivel rengeteg időt szívok vele, hogy minél előbb kinn legyen, így ja, egy kicsit zavart ez a rész.

  15. #65
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Már bocs, de jelenleg mitől nem naprakész a ponttáblázat? Általában aznap futam után feltöltöm az eredményeket, de legkésőbb másnap reggel.
    Elnézést, ez pont nem vonatkozott rátok. Úgy általában nem minden bajnokságban szokott naprakész lenni a ponttáblázat. Mint általános princípiumot fogalmaztam meg, hogy jó lenne, ha egy szimulátor bajnokság esetében ez így működne. Speciel talán itt működik ez a legjobban, ahogy eddig tapasztaltam a különböző bajnokságokban

  16. #66

    Közvetítés

    Következő a helyzet, nyersen.

    A két tisztelt szervező Balázs és Tamás konkrétan hetek (hónapok) óta a közös chatben válaszra SEM méltat, csak olvasnak. Semmi reakció. A nemrég felvett Magyar Krisztián királyi felhang kíséretében (ha kell keresünk helyetted mást és társai) mellett, konkrétan virágnyelven, de pofátlannak titulált, hogy egyáltalán felvetődött bennem, hogy bármit is kérjek ezért a munkáért amit itt végeztem. (Mivel, hogy korábban azt mondtam ha cigánygyerekek hullanak az égből akkor is marad non profit). Egyébként nem én vetettem fel (másodjára sem) ezt a dolgot, ugye ez tiszta sor. Én igazából csak rácsaptam a lehetőségre, hogy milyen király lenne tényleg, tudnám fejleszteni a közvetítő gépet, kommentátor állást stb.

    A legjobb az egészben, amikor Magyar Krisztián azt írta chatbe, hogy kérhetek pénzt, max nem kapok. Ha meg nem vállalom utána, akkor már nincs visszatáncolás. Azért nem gyenge királyi felhang uralkodik itt a GTRM vezetőségén belül. Természetesen Szabolcsot nem keresem meg ezzel, itt be is zárult a kör. Ha majd lesz közvetítés akkor nagyon max kiteszek egy számlaszámot, és aki szeretné a munkámat elismerni valamilyen formában az megteheti. Ez egyébként is rengeteg youtuber , videós esetében adott.

    Nem tudom ha most azonnal Magyar Krisztián találna a helyemre egy közvetítőt (amit a tudtomra is adott a közös chatben) **megvan el lehet olvasni**, az ugyan olyan elánnal, hosszú órákat vágással saját szabadidejét rá áldozva tenné bele a 110%-ot egy futamba.

    Kontra: Mi szervezők is sok munkát teszünk bele. Én arról nem tehetek, hogy bennük nem vetődik fel a becsületes munka elismerése.

    Szintén Magyar Krisztián: A közvetítésre van igény, ha nem velem akkor mással.
    Súlyos tévedésben van itt , mert több megkeresés is jött versenyzőktől akik azt mondták jól csinálom és sajnálnák ha nem lenne tovább.
    Ergo, szerintem elmondhatom, hogy nem rossz amit le tettünk futamról futamra az asztalra, és nem a közvetítés csinálta saját magát.
    A közvetítést én csináltam.

    Természetes a szavam állom, és továbbra SEM az anyagiak az elsődleges szempontok, csupán felvetődött (még egyszer mondom a gyengébbek kedvéért) másodszor, VERSENYZŐK által, hogy lehetne támogatni a közvetítést. Erre én bevallom i7 vásárlása előtt rácsaptam, hülyeség volt.

    Ha minden jól megy, a 2016 csomagra jövök, vagy nem. Mert ugye a GTRM szervezői szerint visszatáncolni nincs lehetőség.

    Ennyi vezérszavakban. Konkrétan pofátlan szarrágó vagyok, mert nem jöttem 2017-ben egy 2015 csomaggal és mert bármilyen okból is felvetődött bennem, hogy egy bizonyos szintű munkáért akár lehetne kapni valamit. A profi szint az valóban távol van, de ez nem EUROSPORT ahol több százezer forintos technikával stúdióval dolgoznak és a kommentár (értsd Lanti) fizetése is karcolja a 250-500k szintet.
    Tehát ezt a profi összehasonlítást hagyjuk mert abszolút user fail vonal.

    Nincs harag részemről, de nálam a GTRM szervezői egy életre elásták magukat
    Szerk: Arról nem beszélve, sokszor a futamok nem voltak kitéve amiket megcsináltam. Úgy kellett könyörögni SZABOLCSNÁL légyszi tegyétek már ki a futamot ha már dolgoztam vele.

    Vicc az egész..
    Utoljára módosította: Hartge; 2017. 02. 13. 22:07.
    Real Cars Real Racing Hungary (RCRRHU) - Hartge Fox3

  17. #67
    Idézet Eredetileg Hartge írta Hozzászólás megtekintése
    Következő a helyzet, nyersen.

    Vicc az egész..
    Hartge, Te valamit iszonyatosan félreértettél! Én Neked csak segíteni akartam és leírtam a véleményem!

  18. #68
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Hartge írta Hozzászólás megtekintése
    Következő a helyzet, nyersen.
    Kedves Gábor!

    Kicsit értetlenül állunk a kirohanásod előtt. Visszanéztem a beszélgetéseinket, utoljára január 27-én beszéltünk az aktuális bajnokságról, ahol megerősítetted, hogy 2015-ös autókkal nem jössz, és megírtam, hogy nem tervezünk szezon közben "pakk cserét". Illetve érdeklődtél mik a tervek az rF2-vel. Erre válaszoltam elég hosszan.
    Mivel közös csoportunk volt így azt is látom, hogy Krisztián sehol nem írt Neked ilyet, hogy "A közvetítésre van igény, ha nem velem akkor mással" vagy nevezett pofátlannak vagy neveztünk bárminek is amiért idén nem jöttél. Többször visszaolvastam és tényleg nem értelek.


  19. #69
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498

    Hartge-hoz

    Most minden pártatlanságom latba öntve gyorsan reagálok erre a média cécóra.
    1. Hartge, nem az első eset, hogy valamit nagyon félre értesz. (ezt jobbnak találtam leszögezni)
    2. Magyar Krisztiánról tudom a legkevésbé elképzelni, hogy királyi felhangban oszt ki bárkit. Főleg ha erre nem szolgált rá.
    3. Ha menni akarsz akkor menj. De ne így. Teljesen felesleges volt amit itt most csináltál. Értjük, hogy a VSR-nél több munkád van, jobban odafigyelnek rád.... Jobban is tetszik az ottani munka, hangulat, vagy bánom is én hogy miért. Ezzel nincs is gond. Menj és csináld. Nem írtál alá szerződést, se semmi mást. De ne így. Ezzel most kicsit saját magadat is elástad.
    4. Elkezdtél valamit, amiből lehetett volna akár több is. Megjelent egy szolgáltatás. Igény volt rá... A többi már csak megbeszélés kérdése. De ez nem megy egyik napról a másikra.(már ha ténylegesen működhet) 2-3 napja vetettük fel a támogatás lehetőségét. Kicsit túl hamar lett ennek vége nem? Esélye sem volt kiforrnia magát. (hacsak nem, így is tervezted)

    Az egyetlen amire tudok gondolni, hogy menni akartál, és ez volt a legegyszerűbb módja ennek. Fröcsögünk, mindenkit kiosztunk (akár jogosan, akár nem), aztán le van a gond, már húztam is gyerekek.

    Mivel a kitálalásod után itt más választás úgy sem marad, minthogy itt hagyod a GTR-t, részemről és gondolom még sok versenyzőtársam nevében szeretném megköszönni az eddigi munkádat. Hiányozni fogsz. Nekünk versenyzőknek biztos. Sok sikert a továbbiakban. Remélem egyszer a hobbin egyszer sikerül túlnőni. De ha megfogadsz egy jó tanácsot: Ne úgy folytasd, ahogy itt abbahagytad.
    Utoljára módosította: Kresp; 2017. 02. 14. 00:10.

  20. #70
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Most minden pártatlanságom latba öntve gyorsan reagálok erre a média cécóra.
    1. Hartge, nem az első eset, hogy valamit nagyon félre értesz. (ezt jobbnak találtam leszögezni)
    2. Magyar Krisztiánról tudom a legkevésbé elképzelni, hogy királyi felhangban oszt ki bárkit. Főleg ha erre nem szolgált rá.
    3. Ha menni akarsz akkor menj. De ne így. Teljesen felesleges volt amit itt most csináltál. Értjük, hogy a VSR-nél több munkád van, jobban odafigyelnek rád.... Jobban is tetszik az ottani munka, hangulat, vagy bánom is én hogy miért. Ezzel nincs is gond. Menj és csináld. Nem írtál alá szerződést, se semmi mást. De ne így. Ezzel most kicsit saját magadat is elástad.
    4. Elkezdtél valamit, amiből lehetett volna akár több is. Megjelent egy szolgáltatás. Igény volt rá... A többi már csak megbeszélés kérdése. De ez nem megy egyik napról a másikra.(már ha ténylegesen működhet) 2-3 napja vetettük fel a támogatás lehetőségét. Kicsit túl hamar lett ennek vége nem? Esélye sem volt kiforrnia magát. (hacsak nem, így is tervezted)

    Az egyetlen amire tudok gondolni, hogy menni akartál, és ez volt a legegyszerűbb módja ennek. Fröcsögünk, mindenkit kiosztunk (akár jogosan, akár nem), aztán le van a gond, már húztam is gyerekek.

    Mivel a kitálalásod után itt más választás úgy sem marad, minthogy itt hagyod a GTR-t, részemről és gondolom még sok versenyzőtársam nevében szeretném megköszönni az eddigi munkádat. Hiányozni fogsz. Nekünk versenyzőknek biztos. Sok sikert a továbbiakban. Remélem egyszer a hobbin egyszer sikerül túlnőni. De ha megfogadsz egy jó tanácsot: Ne úgy folytasd, ahogy itt abbahagytad.
    Ez az én véleményem is. Nem érdemes hidakat felégetni, ajtókat csapkodni. Ez az egész még eléggé gyerekcipőben jár még (mármint az, hogyan lehetne ezt rendszeressé és mindenki számára elfogadhatóvá tenni, mert csupán lelkesedésből nem fog menni hosszú távon, ez borítékolható) és bőven megért volna némi párbeszédet. Nem Facebook-on meg mittudomén hol, hanem személyesen, de legalábbis telefonon. Én már csak ilyen régimódi vagyok. Tomit és Krisztiánt sem úgy ismerem, hogy rohadt magas lovuk lenne. Ez ügyben szerintem is félreérthettél valamit. Ennyire szenzitíven ezt nem szabad kezelni. Teljesen jogos az is, hogy kapj támogatást rá, ezt már a háttérben többen felvetettük és egyet is értettünk benne, de az ajtót neked kell erre kinyitni Gábor.

    Ha így maradna a helyzet, részemről is örök hála, sokkal élvezetesebbé tetted a futamokat. Közvetítés nélkül nemigen szoktam megnézni versenyeket, ahogy valószínűleg más is csak akkor, ha valamit meg akar nézni mások kapcsán. A te "körítéseddel" nem egy futamot megnéztem, ez hiányozni fog. Nyilván nem lehet az Audi TT Cup-ot is, meg ezt is leközvetíteni hiánytalanul hobbiból, ezt is tök érthető. Ha ezt írod, azzal sincs semmi baj. Nyomsz egy szezont azzal, aztán eldöntöd, hogy utána mihez van kedved? Ha ezt ingyen csinálod, mindenki köszönje meg vagy támogasson, ha úgy érzi helyesnek, reklamációnak helye nincs. Én is köszönöm az eddigieket!

  21. #71
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Szerintem szóban kellene ezt megbeszélni, remélem sikerül túllépni a vélt vagy valós félreértéseken, és lesz újra közvetítés.
    A véleményem az, hogy nem az ördögtől való az elvégzett munka anyagi megbecsülése.

    Hartge, ismerősöm csinálta azt, amit neked is javasolnék, hogy indíts gyűjtést (van erre megfelelő weboldalon), meghatározva a célt (hogy mit fejlesztenél, milyen célból), milyen értékben, és mindenki annyival járul hozzá, amennyivel szeretne...

    Hartge-nak szerintem igaza van abban, hogy illett volna a munkáját gyorsabban, látványosabban, könnyebben elérhetően publikálni, mert sokszor magamnak is úgy kellett vadászni rá (mert fórumban nem volt kitéve, facebookon sem megfelelően, majd miután ezt jeleztem, utána lett féligmeddig elérhetővé téve). Szerintem a minimum, hogy a főoldalról könnyedén elérhetővé kellene tenni a futam közvetítések linkjeit, és nem nem valamelyik fórum topik mélyén. Meg facebookon is nem egy bejegyzésben kellene csak elérhetővé tenni, hanem a publikus (és nem csak a zárt csoportban) oldalon is, és a videók között is, akár rendszerezve...

  22. #72
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Hartge-nak szerintem igaza van abban, hogy illett volna a munkáját gyorsabban, látványosabban, könnyebben elérhetően publikálni, mert sokszor magamnak is úgy kellett vadászni rá (mert fórumban nem volt kitéve, facebookon sem megfelelően, majd miután ezt jeleztem, utána lett féligmeddig elérhetővé téve). Szerintem a minimum, hogy a főoldalról könnyedén elérhetővé kellene tenni a futam közvetítések linkjeit, és nem nem valamelyik fórum topik mélyén. Meg facebookon is nem egy bejegyzésben kellene csak elérhetővé tenni, hanem a publikus (és nem csak a zárt csoportban) oldalon is, és a videók között is, akár rendszerezve...

  23. #73
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Hartge-nak szerintem igaza van abban, hogy illett volna a munkáját gyorsabban, látványosabban, könnyebben elérhetően publikálni, mert sokszor magamnak is úgy kellett vadászni rá (mert fórumban nem volt kitéve, facebookon sem megfelelően, majd miután ezt jeleztem, utána lett féligmeddig elérhetővé téve). Szerintem a minimum, hogy a főoldalról könnyedén elérhetővé kellene tenni a futam közvetítések linkjeit, és nem nem valamelyik fórum topik mélyén. Meg facebookon is nem egy bejegyzésben kellene csak elérhetővé tenni, hanem a publikus (és nem csak a zárt csoportban) oldalon is, és a videók között is, akár rendszerezve...
    Amit leírsz, az alapvető lenne, ha már elkészültek a közvetítések. Szezononként csokorba szedve, hogy legyen egy archívuma neki. Most kissé macerás volna visszakeresni egy-egy régebbi versenyt. Én úgy gondolom, ez is hozzá tartozik az egészhez és fontos részlete annak, hogy ne vesszen a feledésbe egy már korábban lefutott verseny. Erre a Facebook tökéletesen alkalmatlan. Ami 1-2 napnál régebbi ott, az már a múlté. Nem olyan nagy kunszt erre egy weboldalt összedobni, de igazából még azt sem fontos, mert ebben tudok segíteni a sajátommal. Tulajdonképpen ott meg is van szinte minden Hartge közvetítés, rendszerbe rakni sem lenne kunszt. Mivel ő több ligának is dolgozhat, ezért erre a célra nem feltétlen jó egy-egy liga főoldala (legalábbis az ő szemszögéből, ha ezt egyfajta referenciaoldalként is használná), hiszen a Masters nem fog VSR-es közvetítéseket kitenni és valószínűleg fordítva is így van. Megtehettem volna eddig is, de fogadatlan prókátor nem szeretnék lenni, illetve nem volt letisztulva, hogy akkor ez mennyire komoly és ki-kivel?

    Ez a lehetőség ugyanígy nyitott bárki számára, aki publikálna bármilyen szimes dolgot, ami nem egy-egy ligához kötődik. Legyen ő versenyző, közvetítő, modder, bárki... Kap szerkesztői jogosultságot, segítek mindenben, de nem sokkal bonyolultabb, mint egy fórumban kommunikálás.

  24. #74
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Hartge-nak szerintem igaza van abban, hogy illett volna a munkáját gyorsabban, látványosabban, könnyebben elérhetően publikálni, mert sokszor magamnak is úgy kellett vadászni rá (mert fórumban nem volt kitéve, facebookon sem megfelelően, majd miután ezt jeleztem, utána lett féligmeddig elérhetővé téve). Szerintem a minimum, hogy a főoldalról könnyedén elérhetővé kellene tenni a futam közvetítések linkjeit, és nem nem valamelyik fórum topik mélyén. Meg facebookon is nem egy bejegyzésben kellene csak elérhetővé tenni, hanem a publikus (és nem csak a zárt csoportban) oldalon is, és a videók között is, akár rendszerezve...
    Utánanéztem, a Masters facebook-on sokszor már aznap, de legkésőbb 1-2 napon belül post-olásra kerültek a közvetítések (egyedül talán a Norschleife maradt el vmiért), illetve minden fb post a Masters főoldalon is megjelenik. Nem igazán értem a kritikát, illetve azt sem, hogy lehet egy videót nem megfelelően post-olni?

    A facebook-on lehet keresni a bejegyzések között, illetve a csatornát is ismeritek, nem hiszem, hogy ne találta volna meg, aki kereste. Ami a promót, vagy az elérhetőséget illeti, azt nem vitatom, hogy ne lehetett volna még jobban csinálni (mert mindig lehet és persze törekedni is kell rá), de az ilyen az "ezt kellene, amazt kellene" megnyilvánulások kapcsán meg mindig az jut eszembe, hogy talán nem kellene más f..val verni a csalánt. Mindegyik remek öltet , de nekünk akkor és ott nem jutott eszünkbe (sorry érte ), utólag így már könnyű okosnak lenni...

    Esetleg ha van ilyen jellegű ötleted, akkor ha időben szólsz és esetleg ha meg is kérdezed mit segíthetsz (mert az ötleteket ugye meg is kell valósítania valakinek, ami ugye idő, tudás és energia) akkor kevésbé tűnik .........-nek a hozzászólásod. Amennyire én tudom (persze én sem tudok mindent) Hartgee-val sem volt egy megbeszélt forgatókönyvünk, hogy a közvetítések hova és milyen módon kerülnek ki a FB-én kívül, ami természetesen egy javítandó dolog a jövőre nézve, amire mindenféle okos rendszert be lehet vezetni (és érdemem is), de így utólag számon kérni, szerintem nem jogos.


    Szeretném kihangsúlyozni, hogy a Masters szervezők is teljesen önkéntesen, társadalmi munkában, mindenféle fizetség nélkül végzik a dolgukat a saját szabadidejük rovására, nekik is véges az idejük, energiájuk és az agyi kapacitásuk... és pár "köszi a szervezést" soron kívül nem sok elismerést kapnak. Nem lehet elvárni, hogy mindig mindenre gondoljanak és minden területen 110%-os teljesítményt nyújtsanak.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 02. 14. 17:42.

  25. #75
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    • Paypal vagy akármilyen donate gomb, fb-n, yt-n...
    • Youtube-on lejátszási listákba rendezés, ligánként, bajnokságonként.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •