Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (82 összesen)
  1. #51
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem!
    26 nevezőn van, megpróbálkozunk ezzel a rajtrács bővítéssel: LINK
    (a Steam-es AC mappába kell másolni)

    Töltsétek le, próba futam 19:30 után.

    ------------------------------------------

    SZERVERBEOSZTÁS
    a nevezések alapján:

    1-26.
    helyezett: GTR-Masters.hu #R1

    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!
    20:35 körül próbarajt, 20:45-kor RESTART, utána 5 perc booking, annak aki szeretne skin-t választani, vagy a teszt során gondja volt a belépéssel.

    Figyelem,

    jelszó a booking-hoz itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)


    SkinPack letöltés: link (kötelező)
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 12. 20. 21:28.

  2. #52
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Megy a próba szerver a bővített rajtráccsal, gyertek csatlakozzatok!

    TS-en fent vagyok, ha kellek!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 12. 20. 21:31.

  3. #53
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    RESTART megolt, megy a Booking az éles futamra-

    2. futam előtt is lesz booking

  4. #54
    Bíró Botond Versenyző Biro Botond logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    11
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    RESTART megolt, megy a Booking az éles futamra-

    2. futam előtt is lesz booking
    Nem enged be...

  5. #55
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    RESTART megolt, megy a Booking az éles futamra-

    2. futam előtt is lesz booking
    Nekem nem jó.

  6. #56
    Nekem sem csatlakozik. A próbarajtra még beengedett.

  7. #57

  8. #58
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Jó már!


  9. #59
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    RESTART megolt, megy a Booking az éles futamra-

    2. futam előtt is lesz booking
    Újraindítottam a booking-ot, mert vmitől lehalt...

  10. #60
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Vki nyomott egy cancel bookingot és most nincs bent az entry listben, így le fog maradni az 1. futamról...

  11. #61
    Unavaliable content re hivatkozva nem enged be WTF ?

  12. #62
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Unavaliable content re hivatkozva nem enged be WTF ?
    Le van írva: link

    Miért nem olvastok hivatalos szervezői kiírásokat?

  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    2 Percen belül RESTART és újrabb booking!

  14. #64
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Jól jött ki a lépés, így már a 3. futamon is el tudtam indulni, de szerintem jövőre nem lesz már időm. Mindenesetre, ha lesz időm, ha nem, frissítés után Én biztos nem indulok, mert a vérnyomásom az egekben. Valóban, a pár kör alatt nyilvánvalóvá vált számomra, hogy esni-kelni fogok, csak akkor még nem tudtam, hogy az 5. helyről.


  15. #65
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Jól jött ki a lépés, így már a 3. futamon is el tudtam indulni, de szerintem jövőre nem lesz már időm. Mindenesetre, ha lesz időm, ha nem, frissítés után Én biztos nem indulok, mert a vérnyomásom az egekben. Valóban, a pár kör alatt nyilvánvalóvá vált számomra, hogy esni-kelni fogok, csak akkor még nem tudtam, hogy az 5. helyről.
    Adj magadnak időt, amíg hozzászoksz. Gyere a 2. futamra is, ha más nem a végéről gyakorolni

  16. #66
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Le van írva: link

    Miért nem olvastok hivatalos szervezői kiírásokat?

    Olvasom, DE az első hely ahol keresek- ha valami nálam nem stimmel, az legelső hozzászólás ami ugye a hivatalos versenykiírás. Szerintem ott kellene lennie minden lényeges dolognak és nem vhol eldugva a hozzászólástengerben
    Már mindegy, mert tök véletlenü lmegtaláltam és a lényeg itt a"véletlenül"-ön van.

  17. #67
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Valamit alapból elkurbliztak, az alap setupban most 4.-ben 219-et, 5.-ben 210-et megy a verda

  18. #68
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Adj magadnak időt, amíg hozzászoksz. Gyere a 2. futamra is, ha más nem a végéről gyakorolni
    Tele lett a puttonyom az egésszel. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hülyeségen fogom ma felcsűrni magam, ami a 2. futamra csak fokozódott. Az a baj, hogy kárba ment időnek érzem a hétvégém és a keserűségem talán nagyobb, mint a mérgem. Áhh, pihenek egyet.


  19. #69
    Sipos Dániel Versenyző Captain Nigga logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    85

    Simresults


  20. #70
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Olvasom, DE az első hely ahol keresek- ha valami nálam nem stimmel, az legelső hozzászólás ami ugye a hivatalos versenykiírás. Szerintem ott kellene lennie minden lényeges dolognak és nem vhol eldugva a hozzászólástengerben
    Már mindegy, mert tök véletlenü lmegtaláltam és a lényeg itt a"véletlenül"-ön van.
    És a hivatalos szerverbeosztást nem szoktad megnézni?
    Jó lenne, mert bármi változás, vagy rendkívüli fejlemény van, azt mindig ott szoktuk közzé tenni.

    Mindig nézzetek fórumot futam előtt, különös tekintettel a hivatalos szervezői kiírásokra!

  21. #71
    Először is: Grat mindenkinek! Szerintem ez egy olyan gép, amit nagyon nehéz megszelídíteni, de úgy érzem nekem ma sikerült. Kifejezetten meg vagyok lepődve a 2 futamgyőzelem miatt, mert a megszokottnál jóval kevesebbet készültem. A setup is az utolsó pillanatban lett kész és ehhez még jött a frissítés is, ami sokakat összezavart. Amit viszont érzek, hogy napról-napra jövök rá különböző technikákra, akár vezetési szempontból, akár setupolás. Mindent egész másképp reagálok le, mint fél évvel ezelőtt. Örülök neki, hogy van egy közösség, ahol ilyen jellegű kihívásokat lehet teljesíteni.

    Várom a következő futamot. Sziasztok.

  22. #72
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    Szokás szerint hibátlanul ment minden. Ja nem. Mihályi Zoltántól bocsi az időmérőn történtekért, el akartalak engedni, de meglepett a kocsi egy kicsit, megcsúsztam, te meg pont előztél volna :-(
    De azért mind a két futamban telibecsaptak hátulról, pedig annyira de annyira vigyáztam, de valahogy mindig, és nem kicsúszásból szokott lenni a baj, hanem mindig telibe talál valaki irdatlan sebesség különbséggel :P
    Gorcz Dani a második futamban mi volt a koncepció? mert szerintem ekkora sebességgel sehogy nem lett volna meg a kanyar.
    Amúgy ahhoz képest hogy az első futamhoz hasonlóan most is beteg voltam, futam alatt egyszer se csúsztam ki, szóval végül is jó volt.

  23. #73
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Tele lett a puttonyom az egésszel. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hülyeségen fogom ma felcsűrni magam, ami a 2. futamra csak fokozódott. Az a baj, hogy kárba ment időnek érzem a hétvégém és a keserűségem talán nagyobb, mint a mérgem. Áhh, pihenek egyet.
    De mi a baj?

  24. #74
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Egy kis szamárvezető, hátha vkinek segít:

    Az én felkészülésemet szerencsére nem zavarta meg az Update, tekintve, hogy az első métereimet prekval zárás előtt ~40 perccel tettem meg a pályán. Így nem volt mihez képest hozzászoknom az új körülményekhez, viszont én is éreztem hogy vmi nem oké, mert az első pár körömben folyamatosan estem-keltem a pályán. Furcsa volt a dolog, mert a Sári Andirs féle setup eddig meglehetősen stabilnak bizonyult, itt pedig folyton be akarta előzni a segge az elejét a kanyarbejáratokon. Nyilvánvaló volt, hogy a hátsó tengely oldaltapadása nem az igazi, de mivel a setup-ban turkálni már nem volt idő, így taktikát váltottam és igyekeztem alkalmazkodni a körülményekhez és abból főzni, amink van!

    A trükk az volt, hogy kanyarbejáratokon nem szabadott túlerőltetni a gépet, inkább óvatos féktáv, kisebb bemeneti tempó és nagyon finom folytonos kormánymozdulat a kanyarba ráforduláskor... vigyázva arra, hogy még véletlenül se terheljük túl a hátsó tengelyt. Kifelé pedig természetesen a szokott módon kinyomni a szemét, itt Brands Hatch-ben amúgy is különösen igaz, hogy a kigyorsításokra kell koncentrálni... így nem akkora veszteség egy kicsit bennhagyni a féktávokon, felesleges volt erőltetni. A dolog be is jött, az első értelmes befejezett köröm egyből 1:40,xxx-es idő volt, valamint a futamokon az enyém volt az egyik leggyorsabb kör, sikerült levinni a 1:40 alá.

    Láttam nagyon sokan szenvedtek a géppel, én ezzel a setup-pal mentem (Andrisé minimálisan módosítva), illetve itt van replay is.... aki esetleg nem találta ma az összhangot, annak javaslom próbálja ki a fent leírt dolgot.


    Persze Silverstone-ban már sok lesz a tempós nyújtott kanyar, így oda a setup-ban is kéne találni már vmi okosságot...
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 12. 21. 11:34.

  25. #75
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    Nem értek azzal egyet, hogy már késő volt a setupon változtatni. Én még a 2. futam időmérőjén is változtattam és meg is lett az eredménye sokkal közelebb voltam Gerőhöz de még mindég nem volt az igazi főleg ahogy fogytak a gumik teljesen kiszámíthatatlan lett
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •