Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (76 összesen)
  1. #51
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy írtam is, szívetek joga úgy osztani el a népet, ahogy akarjátok. Én ezt az elosztást nem tarom jónak így, ez meg az én szívem joga. Tegnap nem 8-10 fő futott mért kört a B-szerevren, hanem 5! Ez nem verseny. Ha szerintetek így jó, ám legyen, csak nélkülem.
    Persze hogy nem jó, de az talán nem a mi hibánk, hogy 5 fő nem jelenet meg, pedig leadta a nevezést.
    Ez eddig nálunk nem volt jellemző és természetesen szankcionálni fogjuk, mert Ők így a többiekkel szúrnak ki!


    Ami meg a beosztás illeti, mindenképpen kicseszünk vkivel, sajnos nem létezik jó megoldás. Vagy azokkal szúrunk ki, akik még beférnének az "A" szerverre és ezáltal az élmezőnnyel versenyezhetnének és több pontot szerezhetnének a bajnokságban, vagy azokkal akik a prekval végén maradtak és már matematikailag sem férnének fel az "A" szerverre. Mi a köztes megoldást választottuk és meghatároztuk a minimális résztvevőszámot, ami egy versenyhez kell, ami 8 fő. Ez nálunk ősidők óta így van, ez csak neked újdonság, ehhez képest még emeltem is a létszámot 10-re.

    Azt nem is értem miért írtad ide a B-szerverről ezt. ... egy 5-8 fős versenyimitációban részt kívánok venni. Most is vacilláltam azon, hogy kilépjek-e vagy lefussam a versenyt? Végül a kiállás mellett döntöttem, mert úgy vélem, ezzel tudom nyomatékosítani a véleményemet.
    Pontosan ezért írtam le neked is (de mindenkinek szólt), mert azzal, hogy direkt kiléptél, te is ugyan úgy kicsesztél a szerveren maradt versenytársakkal (mondhatni bevertél még egy szöget a koporsójukba), mint az az 5 fő, aki eleve nem jelent meg. Szervezői oldalról ilyen rövid távon sajnos nem tudunk mit kezdeni azokkal az emberekkel, akik nem tartják szavukat.

    10 fővel ha mindenki megjelenik (és ez lenne az alap) már egész korrekt versenyt lehet futni, de ha mezőny csak egy kis része is a fenti módon áll hozzá, akkor így nyilván esélytelen, hogy érdemi verseny legyen a B szerveren.

    30 fős szerveren pedig szinte garantálhatók az FPS problémák, teszünk egy próbát rá, hogy leteszteljük Fun-on, de sajnos kétlem, hogy összejönne ekkora mezőny.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 11. 23. 11:09.

  2. #52
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    30 fős szerveren pedig szinte garantálhatók az FPS problémák, teszünk egy próbát rá, hogy leteszteljük Fun-on, de sajnos kétlem, hogy összejönne ekkora mezőny.
    Ezt már egyszer leteszteltük 32 fővel talán és sajnos az lett az eredmény, hogy nagyon is számít, hogy 24 vagy 32 fő. Sokan panaszkodtak, hogy nekik így már játszhatatlan mezőnyben amit el is hiszek (nekem 24nél is az néha)

  3. #53
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy írtam is, szívetek joga úgy osztani el a népet, ahogy akarjátok. Én ezt az elosztást nem tarom jónak így, ez meg az én szívem joga. Tegnap nem 8-10 fő futott mért kört a B-szerevren, hanem 5! Ez nem verseny. Ha szerintetek így jó, ám legyen, csak nélkülem.
    Erik, ha jól emlékszem, te még az első, nem bookingos indításkor a 3 körös versenynél írtad be chat-be ezt és léptél le. Nem sokkal, de talán többen lettünk a rendes versenyre.

  4. #54
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    Erik, ha jól emlékszem, te még az első, nem bookingos indításkor a 3 körös versenynél írtad be chat-be ezt és léptél le. Nem sokkal, de talán többen lettünk a rendes versenyre.
    Nahát akkor meg külön gratulálok.

    Feltöltöttem a futameredményeket és a bajnokság állásását, ezek szerint egyedül Erik és a Csáki Tamás nem jelent meg a futamon a nevezők közül!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 11. 23. 11:26.

  5. #55
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    Igen, mindkét B szerveren végül 8an futottunk be. De a másodiknál 9e indultunk, ott nem tudom mi történt, lehet kicsúszás miatt állt ki valaki.
    Én személy szerint első versenyen jót versenyeztem, sokáig próbáltad tartani valakit, aztán meg visszaelőzni, amíg el nem szúrtam, de addig jó móka volt.
    Másodikban jól indult az egész, de kutyára pont rájött a hisztizhetnék, és nekem nem megy hogy egyszerre higyjem azt hogy versenyzek, és veszekedjek a jószággal, szóval mező, amin annyira felhúztam magam hogy mire kijöttem a mezőről rögtön el is kaptam a betonfalat, szintiszta bénázásból
    De így is jó volt, végére összeszedtem magamat, és kezdtem feljönni a mezőnyre (érzésre) persze nem volt elég idő semmire, de legalább izgi volt hogy hátha

  6. #56
    Idézet Eredetileg Mizo írta Hozzászólás megtekintése
    B szerver

    Elég kevesen voltunk, de személy szerint én inkább ezt a futamot a gyakorlásnak tudtam be, mivel prekvalira nem tudtam sokat "edzeni".

    R1: 2. helyről indulva, egy jó rajtot elkapva sikerült elsőnek fordulni. Aztán persze sikerült bénázni egy sort, váltáskor is hibáztam, kanyarban is megcsúsztam, szóval visszaestem a 3. helyre. Aztán kicsit lenyugodva próbáltam minél jobb tempót autózni, és persze nem hibázni (kisebb-nagyobb sikerrel ez össze is jött). Oláh Gergő és Palotai Zoli volt előttem, de hibáztak mindketten és sikerült első helyre kerülnöm. Innen már csak arra kellett figyelnem hogy ne tegyen tönkre a váltót, na meg arra hogy a jobb köröket futó Oláh Gergő ne érjen fel rám. Végül ez sikerült is, kellően elfáradva vártam a következő futamot.

    R2: Szintén a 2. helyre kvaliztam magam, de egy jó rajttal megint elsőként fordultam. Azt gondoltam hogy a második futamra rosszabb leszek a fáradtság miatt, de érdekes módon jobb, stabilabb köröket tudtam futni végig a versenyen (persze logikus végül is hogy annyi kör után már biztosabban váltottam, stb.). Az utolsó 2-3 körre kezdtek elfogyni a gumik. A 2. futamot nagyobb hiba nélkül sikerült az első helyen befejeznem.

    Most ez így nagyon unamas versenynek hangzik, de aki végigment, és kuplung+kézi váltó kombóval tolta az tudja mennyire izgalmas és fárasztó volt. Én egyébként most mentem először kézi váltóval, eddig mindig pillangóval nyomtam, de meg kell mondanom ennek így azért megvan a maga feeling-je, és tetszik.

    Sok gyakorlás kell hozzá az biztos, illetve én pl. a heel-and-toe technikát nem is használom, próbáltam, és még próbálgatni is fogom, de még nem nagyon működik a lábammal .

    Szóval hajrá, gyakorolni a következő futamra
    Igen hát a gyakorlás kulcs, nekem összesen 2 órám volt rá max, de jól sikerült.
    Megnéznéd majd SPA-ban, mekkora hátrány az automata kuplung+füles váltó neked körönként?
    Mert valahol olvastam, hogy az ilyen autókat direkt úgy programozták, hogy hagyományosan vezetve gyorsabbak, mint segítségekkel!
    Köszi!

  7. #57
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    R1 rajt után a motorom hirtelen meghalt. LOL. Ne kérdezzétek miért, mert én sem tudom. Piros lett és semmi motrohang, csak gurulás... ESC+idegbaj
    Elváltottad... 4-esből 3-asba pakoltad 5-ös helyett és ezzel lefőzted a motort.

  8. #58
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    Erik, ha jól emlékszem, te még az első, nem bookingos indításkor a 3 körös versenynél írtad be chat-be ezt és léptél le. Nem sokkal, de talán többen lettünk a rendes versenyre.
    Ööö, lehet, akkor lemaradtam valamiről. Láttam, hogy kvalifikáció, aztán rajt, amihez 5-en felsorakoztunk. Most néztem, Szabi 21:54-kor írta, hogy restart, mehet a buli. Így volt némi csúszás a programban, ezek szerint. Én azt hittem, az a verseny. Meg sosem volt olyan, hogy akkortájt ne lett volna fenn a szerveren mindenki, aki versenyezni is akart, és mivel csak 5-en voltunk...
    Ez esetben sajnálom, hogy kiléptem, de nem tudtam róla, hogy az még csak "előétel". TS-en sem volt fenn senki a B-szerveres szobában, elvileg verseny közben meg nem kopogok át, hogy "most akkor mi van?". Még egyszer bocs tőletek, hogy még én is ritkítottam a "mezőnyt".

  9. #59
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ööö, lehet, akkor lemaradtam valamiről. Láttam, hogy kvalifikáció, aztán rajt, amihez 5-en felsorakoztunk. Most néztem, Szabi 21:54-kor írta, hogy restart, mehet a buli. Így volt némi csúszás a programban, ezek szerint. Én azt hittem, az a verseny. Meg sosem volt olyan, hogy akkortájt ne lett volna fenn a szerveren mindenki, aki versenyezni is akart, és mivel csak 5-en voltunk...
    Ez esetben sajnálom, hogy kiléptem, de nem tudtam róla, hogy az még csak "előétel". TS-en sem volt fenn senki a B-szerveres szobában, elvileg verseny közben meg nem kopogok át, hogy "most akkor mi van?". Még egyszer bocs tőletek, hogy még én is ritkítottam a "mezőnyt".
    Azt hiszem, ez egy tesztindítás (Szabolcs írta is néhányszor versenyek előtt itt a fórumban), ezért ilyen kevés a körszám is a versenyre, nem is tudjuk mindig befejezni. Aztán jön a szerver rerstart és booking.

  10. #60
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Nyugi, a következő már 1 órás
    Sovány vigasz a 4/3-as sprintarány mellett, de hát ez csak az én személyes problémám, hogy nem szívelem - GTL-ben is rühelltem, de azt a 2-3-at a 10-ből csak elviseltem vhogy.
    Amúgy már-már majdnem rávettem magam a shakedown után de sajna közbejött a Motorsport Manager, és a sprintfutamnak esélye se volt ellene, momentán úgy érzem spanak se, de az még messze van, addig bármi történhet.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  11. #61
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Persze hogy nem jó, de az talán nem a mi hibánk, hogy 5 fő nem jelenet meg, pedig leadta a nevezést.
    Ez eddig nálunk nem volt jellemző és természetesen szankcionálni fogjuk, mert Ők így a többiekkel szúrnak ki!


    Ami meg a beosztás illeti, mindenképpen kicseszünk vkivel, sajnos nem létezik jó megoldás. Vagy azokkal szúrunk ki, akik még beférnének az "A" szerverre és ezáltal az élmezőnnyel versenyezhetnének és több pontot szerezhetnének a bajnokságban, vagy azokkal akik a prekval végén maradtak és már matematikailag sem férnének fel az "A" szerverre. Mi a köztes megoldást választottuk és meghatároztuk a minimális résztvevőszámot, ami egy versenyhez kell, ami 8 fő. Ez nálunk ősidők óta így van, ez csak neked újdonság, ehhez képest még emeltem is a létszámot 10-re.

    Pontosan ezért írtam le neked is (de mindenkinek szólt), mert azzal, hogy direkt kiléptél, te is ugyan úgy kicsesztél a szerveren maradt versenytársakkal (mondhatni bevertél még egy szöget a koporsójukba), mint az az 5 fő, aki eleve nem jelent meg. Szervezői oldalról ilyen rövid távon sajnos nem tudunk mit kezdeni azokkal az emberekkel, akik nem tartják szavukat.

    10 fővel ha mindenki megjelenik (és ez lenne az alap) már egész korrekt versenyt lehet futni, de ha mezőny csak egy kis része is a fenti módon áll hozzá, akkor így nyilván esélytelen, hogy érdemi verseny legyen a B szerveren.

    30 fős szerveren pedig szinte garantálhatók az FPS problémák, teszünk egy próbát rá, hogy leteszteljük Fun-on, de sajnos kétlem, hogy összejönne ekkora mezőny.
    Szabi, én megértem minden érvedet, tiszteletben tartom az itteni tradíciókat, de néha nem értek velük egyet. Más talán nem szól semmit, én tudom, hogy néma gyereknek anyja sem veri. Sok versenyt futottam B-szerveren, nagyon jókat. Néha ott voltak tisztábbak a futamok, mert jobban tiszteltük egymást a többiekkel vagy kevésbé voltunk eredményorientáltak, ahogy nézzük. 8 főre lehet mondani, hogy már majdnem mezőny, de közel sem az az élmény, mint egy akár csak 15 fős mezőny. Ha ezt motivációs tényezőként használjátok, hogy igyekezzen mindenki minél jobb szerverre kerülni, mert az alapelv az "überalles A-szerver", elfogadható, bár sovány vigasz azoknak, akik a "maradékot" képviselik. Ha az ott versenyzők nem találják meg azt, amit keresnek a versenyzésben, érthető módon máshol fogják keresni. Tudom, hogy nem lehet mindenkinek megfelelni és valakivel mindig kiszúrás van. Én azért szóltam emiatt, mert az 5 fő, aki ott volt tegnap este 9 körül, az nagyon sovány. Valószínűleg én is türelmetlen voltam, ha később még befutottak a többiek is.

    OK, a műszaki gondok 30 fő esetén természetesen felülírnak minden egyéb szándékot.

  12. #62
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    8 főre lehet mondani, hogy már majdnem mezőny, de közel sem az az élmény, mint egy akár csak 15 fős mezőny. Ha ezt motivációs tényezőként használjátok, hogy igyekezzen mindenki minél jobb szerverre kerülni, mert az alapelv az "überalles A-szerver", elfogadható, bár sovány vigasz azoknak, akik a "maradékot" képviselik. Ha az ott versenyzők nem találják meg azt, amit keresnek a versenyzésben, érthető módon máshol fogják keresni. Tudom, hogy nem lehet mindenkinek megfelelni és valakivel mindig kiszúrás van.
    Nem "A szerver überalles", hanem csak minimálisan szeretnénk kiszúrni azokkal is, aki fizikailag még felférnének az A szerverre. Ezért lett meghatározva egy minimális létszám a B-re, amit én most tovább emeltem 2 fővel. Megjegyzem, ez meg azzal a 2 fővel kicseszés, akik emiatt nem kerültek A-ra, de ha nem teszem, az meg a B-sekkel kicseszés, mint ahogy az is, hogy te meg se jelentél a futamom, pedig mi számoltunk veled.

    Megjegyzem hivatalosan 24 főt bír egy szerver, ez alapján matematikailag (25 nevező esetén) a legnagyobb minimális létszám amit meghatározhatunk a "B" szerverre, az a 12 fő. És mivel volt +1 csatlakozó, így 11-en lettetek volna a "B" szerveren, ha mindenki eljön, ami azért élég közel van ehhez.


    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ööö, lehet, akkor lemaradtam valamiről. Láttam, hogy kvalifikáció, aztán rajt, amihez 5-en felsorakoztunk. Most néztem, Szabi 21:54-kor írta, hogy restart, mehet a buli. Így volt némi csúszás a programban, ezek szerint. Én azt hittem, az a verseny.
    Erik, itt van elég egyértelműen kiírva, hogy mi a program:

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szabadedzés: 20:45-21:00 (15 perc)
    Qual1
    : 21:00 (20 perc)
    Race1: 21:20 (11 kör)
    Qual2: 21:50 (10 perc)
    Race2: 22:00 (11 kör)
    Itt is szerepel:

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    1-20. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Horváth --> Dezső
    21-30.
    helyezett: GTR-Masters.hu #R2 - Oláh--> Deák

    Mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    20:35 körül próbarajt, 20:45-kor RESTART, utána 5 perc booking, annak aki szeretne skin-t választani, vagy a teszt során gondja volt a belépéssel.
    20:45 után megvolt a hivatalos restart és a booking, de te ekkor már árkon-bokron túl voltál...
    20:55-kor volt még egy restart, mert ketten lemaradtak a szerverről. Itt nőt meg a B szerver elméleti létszáma is 11-re.
    21:54-kor a második futam restart-ja volt.


    Nagyon szépen kérjük, olvassátok el és értelmezzétek a szervezői kiírásokat!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 11. 23. 13:44.

  13. #63
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem, ez egy tesztindítás (Szabolcs írta is néhányszor versenyek előtt itt a fórumban), ezért ilyen kevés a körszám is a versenyre, nem is tudjuk mindig befejezni. Aztán jön a szerver rerstart és booking.
    Most már bevésem az agyamba. Köszönöm az infókat, Szabinak is.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2016. 11. 23. 13:06.

  14. #64
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy már-már majdnem rávettem magam a shakedown után de sajna közbejött a Motorsport Manager, és a sprintfutamnak esélye se volt ellene, momentán úgy érzem spanak se, de az még messze van, addig bármi történhet.
    Jó nagy hülye vagy, iszonyatos tolás ment az elején Kristóffal, Joe-val, Rádi Petivel, Rozsi Sanyival, meg Csatay Gabival, nézd meg az első futam replay-t mit hagytál ki.
    Most is a hatása alatt vagyok, olyan fight ment végig, a futam végén is volt olyan, hogy hárman fordultunk egyszerre a T1-ben a dobogós helyekért!

    Nemrég néztem a vissza repaly-t, olyan kilincs a kilincsen power slide-ok voltak, hogy a legjobb GTL-es időket idézte...
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 11. 23. 13:44.

  15. #65
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Elváltottad... 4-esből 3-asba pakoltad 5-ös helyett és ezzel lefőzted a motort.
    Aha,valószinű.Mármindegy..

  16. #66
    Sipos Dániel Versenyző Captain Nigga logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    85
    Simresults-os eredményeket kérhetnék? Kíváncsi vagyok kik mentek H-váltóval, már ha ott látszik.

  17. #67
    Végh Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 10. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    4
    Én sajna késtem, és csak a 2. B futamra értem oda, de nagyon jót versenyeztem! Első körben 7. hely környékéről indulva sikerült elmennem két-három versenytárs mellett, aztán el is szakadnom tőlük, de aztán az egyik körben a hosszú kigyorsítós S kanyart sikerült túltolnom és elment a vas hátulja mire visszaértem ketten elsuhantak mellettem, de épp annyira látóhatáron voltak, meg annyira csatáztak egymással, hogy nyomtam neki és körről körre jöttem fel rájuk, és aztán sikerült is mindkettőjüket visszaelőzni az egyikőjük mondjuk lecsúszott az ívről előttem, ezért nem volt nehéz dolgom. A végén meg én idióta az utolsó kör előtt már azt hittem az lesz az utolsó, és nagyképűen kicsit beakartam várni a célegyenes elején a mögöttem lévőt (akivel csatáztam előtte párat), hogy a végén drag-race szerűen tudjam lenyomni a finish-ben.. na volt meglepődés amikor leesett, hogy van még egy kör Szóval az utolsó kör első felén ismét támadható pozícióba kerültem, és csak a végére sikerült picit meglépnem megint, de hát ott az elhasznált gumikkal egy apró hiba is elég lett volna, hogy megint a kavicsba kössek ki, így egy kicsit izzadós tenyeresre sikerült a vége. (azt hiszem Ványi Dani és Mezei Krisztián voltak akikkel ment az oda-vissza előzés)


    Én is most mentem először "éles" versenyen kézi váltóval, nagyon nagy feeling, bár rettegtem picit, hogy nehogy csak egyszer rossz fokozatba tegyem a váltót véletlen, mert gyakorlás során 2x sikerült megtapasztalnom milyen az amikor instant elszáll a motor

    ui.: Ha valakinek meg van a B szerver 2. versenyének a replay-e feltenné valahová (wetransfer vagy ilyesmi) ? Szívesen megnézném.
    Utoljára módosította: FeroxX; 2016. 11. 23. 14:15.

  18. #68
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Captain Nigga írta Hozzászólás megtekintése
    Simresults-os eredményeket kérhetnék? Kíváncsi vagyok kik mentek H-váltóval, már ha ott látszik.
    Nem látszik rajta:
    http://simresults.net/161123-7VE

  19. #69
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg FeroxX írta Hozzászólás megtekintése
    ui.: Ha valakinek meg van a B szerver 2. versenyének a replay-e feltenné valahová (wetransfer vagy ilyesmi) ? Szívesen megnézném.
    A replayek topikba feltettem tegnap.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 11. 23. 15:56. Indoklás: link

  20. #70
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A B-t is linkeled?
    Koszi

  21. #71
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg PaZo írta Hozzászólás megtekintése
    A B-t is linkeled?
    Ez nem jó?
    http://www.gtr-masters.hu/result/10301/b

  22. #72
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsanat, nem erre gondoltam, hanem a simresult-ra. Azt nem tudom, hogyan lehet elerni.

  23. #73
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Sovány vigasz a 4/3-as sprintarány mellett, de hát ez csak az én személyes problémám, hogy nem szívelem - GTL-ben is rühelltem, de azt a 2-3-at a 10-ből csak elviseltem vhogy.
    Amúgy már-már majdnem rávettem magam a shakedown után de sajna közbejött a Motorsport Manager, és a sprintfutamnak esélye se volt ellene, momentán úgy érzem spanak se, de az még messze van, addig bármi történhet.
    Tudod Sziszka... kár hogy nem jöttél. Annak ellenére, hogy az első futamot elfaragtam és Szabi 2. lett előttem 1 tizeddel... amitől korábban agyvérzést kaptam volna baromi jó verseny volt. Te tudod jól, hogy én sem szeretem a Sprint futamokat. De ez tényleg jó volt. Sajnálhatod hogy nem jöttél el. Ha Spa-t kihagyod... magadra vess.

  24. #74
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi, én megértem minden érvedet, tiszteletben tartom az itteni tradíciókat, de néha nem értek velük egyet. Más talán nem szól semmit, én tudom, hogy néma gyereknek anyja sem veri.

    .....

    OK, a műszaki gondok 30 fő esetén természetesen felülírnak minden egyéb szándékot.
    Mivel már senki sem rugózik ezen...

    Tudod Erik én az első futamon találkoztam Gergővel, Kristóffal és Lacival, majd még Szabi. Ez 4 fő. A második futamon Gergővel volt egy kis párbajunk aztán meg semmi. A 11 körből 8-t egyedül mentem pedig az A szerver tele volt.

  25. #75
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel már senki sem rugózik ezen...
    Igen, épp ezért felesleges újra felmelegíteni. Szabi végül egyértelműen közölte az elveket, így érthető minden. A magam részéről át kell értékelni, hogy érdemes-e egy bajnokságra koncentrálni és előrébb kerülni, vagy maradok több bajnokságban és a kevésbé preferált részlegen versenyezni?

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •