Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (103 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Élnék több megoldási javaslattal is:

    1) többször mondtam régebben is, ne időre adjuk meg a futamok hosszát, hanem távolságot fixen, mint az F1-ben a 300 km, itt mondjuk legyen 250 (csak hasamra ütök, lehet akármennyi) de szerintem kb jó lehet és akkor már a naptárral együtt eldől mindenhol a körszám. Annyi hogy mondjuk egy Monza 1:20 lesz nem másfél óra egy lassabb pálya - bár olyan nem nagyon van a naptárba - meg lehet hogy 1:40, viszont ezzel elkerülhető ez a szenvedés a kiírással.
    (persze az ócska előző évezredes szimulátor tudta már az időlimites futamot is )

    2) Vállalom hogy mindegyik futamra "kiszámolom" határidőre a körszámot, cserébe legyen kevesebb sprintfutam a porsche kupában
    Szerintem jó ötlet!
    Mármint hogy Sziszka kiszámolja



    Komolyra fordítva, támogatom a km alapú futamtávot.

  2. #52
    Szerintem is teljesen jó lenne a km alapú verseny. Tök mindegy, hogy 82 perc vagy 96 perc lesz.

  3. #53
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Úgy látom, nem sokan neveztek eddig a mai versenyre. A Hockenheim verseny miatti óvások nem lesznek ma kiértékelve? Mert ha lesz egy áthajtásosom, akkor részt veszek a versenyen, 1 körig emiatt, aztán quit. De feleslegesen még a prequalt sem akarom csinálni.

  4. #54
    Gondolom a taktika szigoruan titkos mindenkinek (bár eddig a szezonban nem volt túl cifra, féltávnál 1 csere és csókolom), de most azt tapasztaltam, hogy nagyon kopik a med, a hard meg nehezen melegitheto, és elég jelentős negatív tapadás különbség van. Softot meg sem említem, mert az nekem egykörös.
    Nekem 12 kör után már kezdtek sárgulni a medek, bár ott abba is hagytam, de nem tudom hogy fognak kibírni még 10 kört.
    Sajnos a felkészülési időm elég korlátozott, így szívesen venném pár jólelkű versenyzőtárs tapasztalatát a gumikkal kapcsolatban, vagy hogy milyen taktikával készül.
    Jelenleg hezitálok a nagy kopás miatt a med-med és a med-med-med között, de a dupla box elég sok idő.
    Előre is köszi!

  5. #55
    Pákolicz Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Zalaegerszeg
    Üzenetek
    41
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolom a taktika szigoruan titkos mindenkinek (bár eddig a szezonban nem volt túl cifra, féltávnál 1 csere és csókolom), de most azt tapasztaltam, hogy nagyon kopik a med, a hard meg nehezen melegitheto, és elég jelentős negatív tapadás különbség van. Softot meg sem említem, mert az nekem egykörös.
    Nekem 12 kör után már kezdtek sárgulni a medek, bár ott abba is hagytam, de nem tudom hogy fognak kibírni még 10 kört.
    Sajnos a felkészülési időm elég korlátozott, így szívesen venném pár jólelkű versenyzőtárs tapasztalatát a gumikkal kapcsolatban, vagy hogy milyen taktikával készül.
    Jelenleg hezitálok a nagy kopás miatt a med-med és a med-med-med között, de a dupla box elég sok idő.
    Előre is köszi!
    Soft-soft oszt csókolom

  6. #56
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    A Hockenheim verseny miatti óvások nem lesznek ma kiértékelve?
    De igen, íme a futamra érvényes büntetések: AC GT3 - Büntetések - Nürbugring

    Mezei Krisztián, Terhes Csaba és Szántai Zoltán esetében most, Petes László esetében pedig már korábban összegyűlt az 4 db figyelmeztetés, amit a VB a szabályok értelmében 1 db Boxutca áthajtásra vált át, amit a következő verseny első 10 körében kell letöltenie, és a letöltés idejét pedig be kell jelentenie a meghatározott topikba.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 11. 20. 14:57.

  7. #57
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg pakolicz.robert írta Hozzászólás megtekintése
    Soft-soft oszt csókolom
    Nekem 100 fok fölé megy a soft 650s-el. Ki min mente a prequalos körét 2:06-07-esek? Mindenki soft? Mert akkor valami nálam nagyon nincs rendben
    Meddel még csak csak meg lenne a 2:07 vége de az még majdnem 2 másodpercre van az elsőtől, annál azért gyorsabb szoktam lenni...

    Gondolom, hogy softon mentetek, de akkor nekem ez a patch nagyon betett mert végig sem tudok vele menni 1 kört sem

  8. #58
    Pákolicz Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Zalaegerszeg
    Üzenetek
    41
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem 100 fok fölé megy a soft 650s-el. Ki min mente a prequalos körét 2:06-07-esek? Mindenki soft? Mert akkor valami nálam nagyon nincs rendben
    Meddel még csak csak meg lenne a 2:07 vége de az még majdnem 2 másodpercre van az elsőtől, annál azért gyorsabb szoktam lenni...

    Gondolom, hogy softon mentetek, de akkor nekem ez a patch nagyon betett mert végig sem tudok vele menni 1 kört sem
    Soft max 90 fok a kanyarokban, mediumot alig bírom 70 fölött tartani, ugyan ez volt monzában is patch előtt.

  9. #59
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg pakolicz.robert írta Hozzászólás megtekintése
    Soft max 90 fok a kanyarokban, mediumot alig bírom 70 fölött tartani, ugyan ez volt monzában is patch előtt.
    Soft 105 fokig felment most nekem, a bal első, most kicsit változtattam és 95 fok lett. Valószínű berögzült nálam, hogy kicsit jobban elforgatom a kormányt mint kellene, mert a v7nél és korábban mindig hideg volt a med.

    Ami fontos a versennyel kapcsolatban, hogy a pályára kitett elválasztó részeken ne próbáljatok meg átmenni!

    A bóják és az oszlopok felváltva egymás mellett pálya szélét jelentik sajnos és nem tudsz áthajtani rajta még a bójánál sem, ripityára töröd az autót. Szóval a sikánoknál ha túlcsúszol véletlen, akkor se vágj!
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 11. 20. 15:56.

  10. #60
    Idézet Eredetileg pakolicz.robert írta Hozzászólás megtekintése
    Soft-soft oszt csókolom
    Jesszusom, akkor valamit nagyon rosszul csinálok
    Örülök ha a med kibírja a féltavot, nemhogy a soft.
    Azért köszi!

  11. #61
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    hát, ez siralmasan szánalmas egy pálya...
    a WTCC verzió bőven elég lenne belőle...
    +1

    Elég lesz a BUÁ letöltésére.

  12. #62
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    SZERVERBEOSZTÁS a nevezések alapján:

    1-24.
    helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Fehér--> Téglási
    25-40.
    helyezett: GTR-Masters.hu #R2 - Gortva--> Mezei

    Mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána 5 perc booking, annak aki szeretne skin-t választani, vagy a teszt során gondja volt a belépéssel.

    Figyelem,
    jelszó a booking-hoz itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)

  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem, nem leszek végig gépközelben, ha gond van, akkor kérlek telefonon hívjatok: számom

  14. #64
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Másnak is leállt a szerver a 3. körben?

    Szerk: már látom, elindult a booking

  15. #65
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Ezt nem hiszem el hogy ezt a tetves első kört nem lehet végigcsinálni normálisan!!!!!!

  16. #66
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Sajnos nem csak az első kört. De amúgy igen. Meg fogom nézni ki volt az a kedves, aki az első körben kb 4-5-ször talált el vagy hátulról vagy épp oldalról. A tempónknak bizonyára jót tett. A kiforgatás már csak a hab volt a tortán, a narancs kasznival és pokol meleg gumikkal kész további élvezeti faktort nyújtott a mai estére. Igazán felhevült a kedvem!
    Kösz!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  17. #67
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem csak az első kört. De amúgy igen. Meg fogom nézni ki volt az a kedves, aki az első körben kb 4-5-ször talált el vagy hátulról vagy épp oldalról. A tempónknak bizonyára jót tett. A kiforgatás már csak a hab volt a tortán, a narancs kasznival és pokol meleg gumikkal kész további élvezeti faktort nyújtott a mai estére. Igazán felhevült a kedvem!
    Kösz!
    Én fejben elengedtem ezt az endurance-nak nevezett gt3as bohóckodást. Inkább gyúrok az RSR-re. Ide meg visszajárok ökörködni.

  18. #68
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt nem hiszem el hogy ezt a tetves első kört nem lehet végigcsinálni normálisan!!!!!!
    Ne haragudj Laci! En a Feher Norbival csataztam, kifekeztem, te meg nagyon ovatosan kanyarodtal es mar nem tudtalak kikerulni.

    Miutan kicsusztunk, elment mellettem az egesz mezony, probaltam feljonni. Azt hiszem 10x utkoztem osszesen, pedig nem igazan vallaltam kockazatot.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2016. 11. 20. 23:14.

  19. #69
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj Laci! En a Feher Norbival csataztam, kifekeztem, te meg nagyon ovatosan kanyarodtal es mar nem tudtalak kikerulni.

    Az is veszélyes ha valaki túlzóan óvatos nem arra a féktávra számítasz, én tartanék egy szavazást asérülésről mert még egy futamot sem úsztam meg sérülés nélkül és csak a legutóbbi futamon forgattam ki Bai Lacit mert állt az első kanyarban(előtte torlódtak).Most szintén az első körben kiforgattak sérült az autó előző esetért BUÁ. iszonyat hendikep minden futamra olyan ügyes még nem vagyok h az első sorból induljak h ne legyen a mezőnyben a káosz.

  20. #70
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Uhh hát ez nekem elég szenvedős volt. Valahogy úgy éreztem a verseny 2. felétől, hogy tetű lassú vagyokés az is voltam...
    Versenytempóra kéne gyúrni valahogy. Bocsánat Bence a hátsó puszikért, és Tomi neked is bocsi.

  21. #71
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Részemről a gyakorlás szinte megint elmaradt, R2-re kerültem megérdemelt módon.

    Harmadik helyre jött össze a quali, lehetett volna jobb is.
    Versenyen megindultunk szépen, balhé elmaradt a hátsóbb szekciókban is ahogy láttam. Gedő Mikivel és Gortva Joeval elhagytuk a népet, pár körig szép kis tandemet mentünk. Miki elől, Joe mögötte, én harmadiknak, lassan zártuk az ollót úgymond.
    Joe megelőzte Mikit, én beragadtam Miki mögé pár körig, egyszer hátba is taszajtottam hogy jól sikerüljön neki a kigyorsítása, sajnos..
    Na innentől kezdve kicsit balhés lett a gép, pár kört mentünk Joetól egyre jobban lemaradva aztán Miki hibázott és megelőztem. Joet 5 mp-n belül tartottam, de féltáv előtt hirtelen hozott még 2-3 mp-t.
    Gondolván én hogy nem keletkezett nagy kár a kocsiban majd jól megjavítom és akkor közeledhetek szépen majd Joe-ra. Na ehelyett buktam vagy 25 mp-t, maradtam második szerencsére (virtuálisan, néhányan még nem mentek be a boxba).
    Elkezdtem nyomni mint a barom, rögtön 2-3 kör elteltével a hosszú jobbos végén megforogtam és buktam még 15 mp-t, maradtam még mindig második, neccesen.
    Ezután a ca. 38 mp különbséget már csak csökkenteni tudtam, hiba ezután már nem jött, a végére talán 19 mp környékére levittem a lemaradást.

    Joe betonstabil munkájának köszönhetően megnyerte a hátsó taktus futamát, szerintem 2.10 alatt volt az összes köre, gratula.
    A többi kollégának tisztelet, problémamentesen abszolválták a szituációkat!

  22. #72
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Az is veszélyes ha valaki túlzóan óvatos nem arra a féktávra számítasz, én tartanék egy szavazást asérülésről mert még egy futamot sem úsztam meg sérülés nélkül és csak a legutóbbi futamon forgattam ki Bai Lacit mert állt az első kanyarban(előtte torlódtak).Most szintén az első körben kiforgattak sérült az autó előző esetért BUÁ. iszonyat hendikep minden futamra olyan ügyes még nem vagyok h az első sorból induljak h ne legyen a mezőnyben a káosz.
    Attol, hogy Laci ovatos volt, attol meg teljesen az en hibam. A serulessel nekem az a bajom, hogy tulsagosan kiszamithatatlan. 10x utkoztem es meg igy is tudtam viszonylag gyorsan menni, pedig volt kozte nehany nagyobb csatt. Ez pedig igy lesz 50%-on is, egyszer koccansz es +2mp, maskor pedig ugyanakkora az utkozes es csak +0.1.

  23. #73
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A serulessel nekem az a bajom, hogy tulsagosan kiszamithatatlan.
    Ööö...
    Nekem ez egy teljesen életszerű problémának tűnik.

    10x utkoztem es meg igy is tudtam viszonylag gyorsan menni, pedig volt kozte nehany nagyobb csatt. Ez pedig igy lesz 50%-on is, egyszer koccansz es +2mp, maskor pedig ugyanakkora az utkozes es csak +0.1.
    Nincs két egy forma ütközés. De ha bármelyik ütközés ezek közül szerinted valótlanul alacsony, vagy túlzó hatású volt, azt tudjuk jelezni a fejlesztőknek.

  24. #74
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Én holnap visszanézem a replayt addig nem ragozom túl a dolgot. 17. kör Lányi Tomi pöckölt, majd Piski Tomi a 22. kör egyenesben féktávon talán pöcköl ki és úgy előz. Szabi nem tudom mi történt csak a tükörben láttalak kontaktot nem éreztem. Terhes Csabi is kamikaze beszúrása után amit láttam, hogy ha elfordulok leüt a pályáról volt kontakt én haladtam volna mert rajtam voltak TT-ék de az elsokalás miatti tempócsökkenésből eredt.... Ezeket láttam belülről kíváncsi vagyok kintről, hogy néz majd ki.....
    A király nem Elvis volt...

  25. #75
    A pályaelhagyásokat nézzétek.
    Utoljára módosította: kenicsiro; 2016. 11. 21. 00:04.

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •