Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (174 összesen)
  1. #51
    Nem osztana meg valaki egy használható Ferraris setupot? Már mindent állítgattam mindefelé, de csak időpocsékolás volt, nem gyorsultam tőle semmit

  2. #52
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Nem is a setuptol fogsz gyorsulni.

    Menj 50 kort ugyanazzal a settel. Egyreszt gyorsulni fogsz, masreszt jobban fogod tudni, mit allits.

  3. #53
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Nem osztana meg valaki egy használható Ferraris setupot? Már mindent állítgattam mindefelé, de csak időpocsékolás volt, nem gyorsultam tőle semmit
    Nem a legjobb megoldás, de innen szoktam szedegetni, hasonló karakterisztikáju pályára való szettet, majd kicsit formálom...
    http://www.radiators-champ.com/RSRLi...ack=0&car=3401

  4. #54
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is a setuptol fogsz gyorsulni.

    Menj 50 kort ugyanazzal a settel. Egyreszt gyorsulni fogsz, masreszt jobban fogod tudni, mit allits.
    Én örülnék ha 50 kört bármivel futkorászhatnék, nem csak az érzést keresgélni.

  5. #55
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Nem nagyon értek a fizikához, meg gumi moddelezéshez meg ilyesmihez, de nekem tetszik ami most lett. Vége a sikító gumival kanyarodós agyatlan taposásnak, észnél kell lenni hogy optimális hőmérsékleten tartsuk a gumit, és ha ott van akkor viszont jól működik, és pl softtal is elmegyek 35-45 percet akár. Viszont a megcsúszás, kipörgetés esetén hamar elkezd felkúszni a hőmérséklet, és akkor óvatosnak kell lenni míg vissza nem hűl - egy dúrva "fánkos" megfordulás után ne is beszéljünk róla - szóval azt gondolom hogy ha a F1-es igazi versenyzőknek kihívást jelent hogy életben tartsák a gumikat - lásd Mexico - akkor én úgy érzem jól sikerült a szimuláció.

    mondom mindezt az érzéseim alapján, hozzáértők cáfoljanak vagy erősítsenek meg...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #56
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Nem nagyon értek a fizikához, meg gumi moddelezéshez meg ilyesmihez, de nekem tetszik ami most lett. Vége a sikító gumival kanyarodós agyatlan taposásnak, észnél kell lenni hogy optimális hőmérsékleten tartsuk a gumit, és ha ott van akkor viszont jól működik, és pl softtal is elmegyek 35-45 percet akár. Viszont a megcsúszás, kipörgetés esetén hamar elkezd felkúszni a hőmérséklet, és akkor óvatosnak kell lenni míg vissza nem hűl - egy dúrva "fánkos" megfordulás után ne is beszéljünk róla - szóval azt gondolom hogy ha a F1-es igazi versenyzőknek kihívást jelent hogy életben tartsák a gumikat - lásd Mexico - akkor én úgy érzem jól sikerült a szimuláció.

    mondom mindezt az érzéseim alapján, hozzáértők cáfoljanak vagy erősítsenek meg...
    Eddig is vigyazni kellett a gumira, a legutolso futamon en is vegigmentem softtal. A kulonbseg most annyi, hogy a gumik mukodesi tartomanya mind homerseklet, mind guminyomas, mind kopas szempontjabol szukebb lett. Ez a tartomany pedig azoknak kedvez, akik viszonylag lassabban mennek, ha gyorsan mesz, akkor osszeomlik a gumi es egyaltalan nem elvezetes vele korozni.

    F1-ben sem azert panaszkodnak a pilotak, mert kopik a gumi, meg strategia van, hanem mert az idomerohoz kepest 6-8 masodpercel lassabban mennek a futamok nagy reszeben. Gondolj bele mekkora kihivas lenne neked es mekkora elvezet, ha 2:04-eket kellene menned a Nurburgringen GT3-al.

    Az csak a szemelyes velemenyem, hogy nem annyira elvezetes a kissebb tapadas miatt, mint az elozo modell volt.

  7. #57
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    hogy klasszikust idézzek: Álljunk meg egy szóra!
    Állandóan azért nyüszögünk hogy Get real, meg ennek semmi köze a valósághoz, és milyen szar már hogy 100-al beleállok egy falba és lelassul az autó, stb, stb.

    Akkor az miért annyira életszerűtlen és rossz, ha nem tudok menni a versenyen 20 prekvalifikáció szintű kört mert nem bírják a gumik, hanem csak mondjuk - és itt a saját nyiszledt "fotelschumacheri" képességeimet veszem alapul - körönként 1-1.5 mp-el lassaban tudok teljesíteni 20 kört, de azt tudom anélkül hogy összeomlana a gumim.
    Nem ez lenne a versenyzés? mert én nagyon hasonló dolgokat látok a TV-ben is, ahol nem fotel, hanem igazi "shumacherek" nyomják a pedált.

    Azt gondolom hogy:

    A) minden Get real-t elfogadunk addig amíg nekünk kedvez (virtuális e-péniszünket nem sérti, mert miazmár hogy lassabban menjek mint eddig)
    B) elvette már a prekval meg az "A-szerverkényszer" itten mindenkinek az agyát, és a "versenyzés" csak egy szükséges rossz lett...ahol úgyis összetörök/törnek az első kanyarban, de ez már mindegy mert legalább az A szerveren teszem/tették...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  8. #58
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Azt hiszem olyan dolgokat olvastal ki a hozzaszolasombol, ami nem volt benne. Versenyzunk, az a lenyeg, es azonos feltetelek mellet, tehat mindenkinek ugyanolyan jo/rossz, lassu/gyorsa az autoja.

    Van egy preferencia, hogy ki mit szeret, kinek mi jon be. Te is ugy kezdted: neked tetszik. Nekem meg nem annyira. Izlesrol pedig nem lehet vitatkozni.

    Ahogy latom, most az tortent, hogy te elmondtad a velemenyed, megkerdezted masoket, en elmondtam az enyemet, erre te felhaborodtal rajta, hogy miert gondolom ugy, ahogy.

    Na ne....

  9. #59
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is a setuptol fogsz gyorsulni.

    Menj 50 kort ugyanazzal a settel. Egyreszt gyorsulni fogsz, masreszt jobban fogod tudni, mit allits.
    Mentem én már többet is, de csak kínszenvedés volt. Az autó az istennek se akart befordulni a kanyarokba. Akkor kezdtem mindent össze-vissza állítgatni - mindhiába.

    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a legjobb megoldás, de innen szoktam szedegetni, hasonló karakterisztikáju pályára való szettet, majd kicsit formálom...
    http://www.radiators-champ.com/RSRLi...ack=0&car=3401
    Köszi szépen a tippet! Látom, hogy ezen az oldalon vannak V10-es gumira "íródott" setupok is, ami jól hasznosítható. Letöltöttem a Mugello-hoz készült változatot, és ennek köszönhetően 6,5 tizedet tudtam javulni a Nürburgringen. És még van benne 2-3!

  10. #60
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése

    Ahogy latom, most az tortent, hogy te elmondtad a velemenyed, megkerdezted masoket, en elmondtam az enyemet, erre te felhaborodtal rajta, hogy miert gondolom ugy, ahogy.

    Na ne....
    Nemháborodtamfelsemmin,csaktovábbgondolkodtam,
    ehh ez a space hiba kiakaszt

    igyekszem mindig hangot adni a legfőbb kínomnak hátha megunják a népek és lesz változás...de hát lassan megy
    Utoljára módosította: Sziszka; 2016. 11. 05. 13:44.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  11. #61
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Azt gondolom hogy:

    A) minden Get real-t elfogadunk addig amíg nekünk kedvez (virtuális e-péniszünket nem sérti, mert miazmár hogy lassabban menjek mint eddig)
    B) elvette már a prekval meg az "A-szerverkényszer" itten mindenkinek az agyát, és a "versenyzés" csak egy szükséges rossz lett...ahol úgyis összetörök/törnek az első kanyarban, de ez már mindegy mert legalább az A szerveren teszem/tették...
    B rész annyira nem állja meg a helyét. Véleményem szerint ahhoz, hogy folyamatosan jó teljesítményt nyújts nem elég csak 1 körön jónak lenni. Viszont ha ott akarsz menni az elejébe, akkor követelmény. És ez mindenhol így van. A hotlap királyok úgyis elhullanak másfél óra alatt. Készülni kell versenysetupokkal, menni kell szimulációkat, de ezen felül be kell kerülni a lehető legjobb helyre.

    Gumikról nem nagyon tudok nyilatkozni, elszoktam AC-tól, de jobbnak érzem, mint nyár előtt. Lamboval igazi kihívás megtalálni a kompromisszumot, hogy egyszerre legyen kezes, fordulékony, gyors, és ne ölje meg a gumikat.

  12. #62
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Egy biztos, hogy eléggé összerázta a mezőnyt ez az új gumi. Majdnem 2 perces egy kör és az első 20-22 egy másodpercen belül van.

  13. #63
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Egy biztos, hogy eléggé összerázta a mezőnyt ez az új gumi. Majdnem 2 perces egy kör és az első 20-22 egy másodpercen belül van.
    Jó hogy beírtad, utoljára a 10. helyen néztem rá a prekvalra, most lassan a 20ból is kihullok. Lehet hogy még ki kell hoznom azt a 3-4 tizedet az időből, pedig nagyon nem szerettem volna, mert teljesen más setup kell a versenyre
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 11. 06. 13:54.

  14. #64
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    A Mclaren sokat lassult, a Ferrari marardt ahol volt, a Lambo, Merci pedig gyorsult viszonylag sokat. Ez razta ossze a mezonyt.

  15. #65
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Másnak nem halt meg a játék az 1.9.3-al? Nekem kiírja hogy connectin to 80.**... és aztán ott megáll. Még a feladatkezelőből sem lehet megölni. Elképesztő hogy minden frissítésnél újra kell tenni a játékot...
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 11. 06. 15:22.

  16. #66
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Az új gumi modellbe nekem az nem tetszik, hogy ha kicsit csúsztatva veszel pár kanyart akkor utána használhatatlan lesz, pedig ez azért nem így van. Vannak olyan autók pl porsche amivel a farmotor miatt eleve úgy kell menni, hogy a segge kicsit csússzon és úgy fordítsa a kocsit, na most ez kb lehetetlen így.
    F1-ben is hányszor veszik úgy a kanyart, hogy közben a fekete gumicsíkot otthagyják mert sodródik az autó és érdekes nem szokott elmelegedni a gumi ennyitől.
    Szóval az hogy 2-3 kanyar alatt elmelegíti az autó a gumikat ilyen nincs az életben...

    Plusz amit továbbra sem értek a játékban a guminyomás, igazából mindegy hova rakom nem érezni a kormányon a változást, vagy én lettem érzéketlen, de valahogy nem tudom jól eltalálni, hogy hova kéne rakni, régen a gtr-race párosban ez is sokkal jobb volt...

  17. #67
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Plusz amit továbbra sem értek a játékban a guminyomás, igazából mindegy hova rakom nem érezni a kormányon a változást, vagy én lettem érzéketlen, de valahogy nem tudom jól eltalálni, hogy hova kéne rakni, régen a gtr-race párosban ez is sokkal jobb volt...
    Ez érdekes. Én mclarennel megtaláltam az optimálisat a softhoz, ha +/-1 el elállítom, akkor már érezhetően kevésbé irányítható a kocsi. Közepesen viszont már más a helyzet, de ott is két nyomás érték van ami jó
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 11. 06. 15:28.

  18. #68
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Az új gumi modellbe nekem az nem tetszik, hogy ha kicsit csúsztatva veszel pár kanyart akkor utána használhatatlan lesz, pedig ez azért nem így van. Vannak olyan autók pl porsche amivel a farmotor miatt eleve úgy kell menni, hogy a segge kicsit csússzon és úgy fordítsa a kocsit, na most ez kb lehetetlen így.
    F1-ben is hányszor veszik úgy a kanyart, hogy közben a fekete gumicsíkot otthagyják mert sodródik az autó és érdekes nem szokott elmelegedni a gumi ennyitől.
    Szóval az hogy 2-3 kanyar alatt elmelegíti az autó a gumikat ilyen nincs az életben...
    Az a "kicsit csúsztatva" inkább driftelés kell legyen, mert én semmi ilyesmit nem tapasztaltam, pedig ezen a pályán aztán előfordul némi sasszé részemről is. Egyedül ha megpördülök, vagy "helyben fordulok", akkor melegszik túl.
    Egyébként szerintem nem árt megkülönböztetni a csúszást és a kúszást. Előbbinél vagy blokkol, vagy kipörög a kerék, utóbbinál a tapadás elvesztése nélkül "mászik" oldalra. AC-ban tapasztalataim szerint jelenleg az első esetben melegszik túl, azonban szerény, és az eredményeim által korántsem megfelelően alátámasztott véleményem az, hogy a pályán való minél gyorsabb közlekedéshez a gumiégetés nem feltétlenül célravezető. Illetve ha mégis, akkor el tudom képzelni, hogy a valóságban is csak annyi ideig működik, mint itt.

  19. #69
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Futamra érvényes büntetések, 3 db BUÁ is van: AC GT3 - Büntetések - Monza

    Illetve kérjük mindenki ellenőrizze le, hogy megfelelően telepítve van-e nála a Rank App és az idejei megjelennek a Masters Rank oldalon: Nürburgring GT
    Aki nem látja az idejét, annak gondja lehet az éles futamon a szerverbe belépéssel, illetve a eredmény- és pontszámítással a Masters oldalon.

  20. #70
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Az a "kicsit csúsztatva" inkább driftelés kell legyen, mert én semmi ilyesmit nem tapasztaltam, pedig ezen a pályán aztán előfordul némi sasszé részemről is. Egyedül ha megpördülök, vagy "helyben fordulok", akkor melegszik túl.
    Egyébként szerintem nem árt megkülönböztetni a csúszást és a kúszást. Előbbinél vagy blokkol, vagy kipörög a kerék, utóbbinál a tapadás elvesztése nélkül "mászik" oldalra. AC-ban tapasztalataim szerint jelenleg az első esetben melegszik túl, azonban szerény, és az eredményeim által korántsem megfelelően alátámasztott véleményem az, hogy a pályán való minél gyorsabb közlekedéshez a gumiégetés nem feltétlenül célravezető. Illetve ha mégis, akkor el tudom képzelni, hogy a valóságban is csak annyi ideig működik, mint itt.
    Pl a hátsó gyors rész előtti bal-jobb kanyar annyak is a bal része ahol sodródni szokott a kocsi és egy nagyobb sodrodás után elég jelentős melegedést tapasztaltam.
    De lehet én vagyok a béna nem tudom.
    Utoljára módosította: Tomcy; 2016. 11. 06. 17:07.

  21. #71
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Futamra érvényes büntetések, 3 db BUÁ is van: AC GT3 - Büntetések - Monza

    Illetve kérjük mindenki ellenőrizze le, hogy megfelelően telepítve van-e nála a Rank App és az idejei megjelennek a Masters Rank oldalon: Nürburgring GT
    Aki nem látja az idejét, annak gondja lehet az éles futamon a szerverbe belépéssel, illetve a eredmény- és pontszámítással a Masters oldalon.
    Jó hogy beírtad, köszi. Látom két figyelmeztetés, rá is nézek hol hibáztam mert így 2 hét távlatból nem rémlik

  22. #72
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Azért jó ez a mostani update, mert lassultam vele, de legalább gyorsabban fogynak a gumik, mert borzalmasan orrtolós lett.

  23. #73
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Azért jó ez a mostani update, mert lassultam vele, de legalább gyorsabban fogynak a gumik, mert borzalmasan orrtolós lett.
    Nekem tetszik, viszont az zavar, hogy más guminyomás kell a lágyhoz és a közepeshez és ez miatt a versenyen a lágy közepes kombó szerintem nem éri meg. Most mentem 16 kört a közepesre fújt lággyal, de elég gyorsan elkopik. Persze a prequalhoz használt nyomással 3-4 körrel többet bír

  24. #74
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Miért kell a tetves prequalt lezárni 7kor????????????????????
    Nem hiszem el, 7:02kor futottam meg az A-s időt.
    Á ez már úri huncutság, inkább megyek pihenni.

  25. #75
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Miért kell a tetves prequalt lezárni 7kor????????????????????
    Nem hiszem el, 7:02kor futottam meg az A-s időt.
    Á ez már úri huncutság, inkább megyek pihenni.
    mer8-korkezdünk...ésmár2hetemegy...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •