Oldal: 4 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (267 összesen)
  1. #76
    Én is egyik nap másoltam fel, eddig amiket módosított működnek nálam!

  2. #77
    Szabados Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Tahitótfalu
    Üzenetek
    28
    Leadtam volna a nevezésem de amikor megnyitom a nevezett köridők ablakot nem írja oda az időmet. Mi a teendőm?

  3. #78
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Csak egy háromnegyed órát volt időm próbálgatni, a Nissan és a Ferrari került terítékre. Utóbbival egy másodperccel gyorsabb voltam, stabilabbnak is éreztem, de hát ezekben még rengeteg maradt.

    Amivel viszont bajlódom, az a Fonsecker Sound mod, ugyanis amihez van benne módosított hang, az most néma. Sajnos a BMW is, pedig szeretnék azzal is menni, tavaly az bizonyult a leginkább user friendly-nak számomra. Valakinek ötlete, mi kellene frissíteni, cserélni, stb...? Azt láttam, hogy az utolsó update a csomagnak május eleji. Vagy vissza kellene varázsolni a gyári hangokat valahogy?

    Most már nem emlékszem, de amikor patchelik az Assetot, akkor hozzárak a moddolt hangokhoz egy plusz filet, ami nem kell oda...Talán *bank file....azt kell kitörölni és szól megint !

  4. #79
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Most már nem emlékszem, de amikor patchelik az Assetot, akkor hozzárak a moddolt hangokhoz egy plusz filet, ami nem kell oda...Talán *bank file....azt kell kitörölni és szól megint !
    Belenéztem több autó mappájába, mindegyiknél az sfx almappában két file van, egy szövekes GUID és a .bank kiterjesztésű file. Ferrarinál ugyanúgy, mint a BMW-nél, de a Ferrarinak van hangja nálam. Átneveztem a BMW-nél és elindítottam a játékot, de így be sem tudta tölteni. Úgy néz ki, kell az a .bank file. Utána csak azt az egy file-t a letöltött Fonsecker pack-ból bemásoltam oda és most megvan a hang újra. A fene se érti, hogy miért nem írta át, amikor az összes file-t egyszerre másoltam be a content/cars/ mappákba.

  5. #80
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tomszaba írta Hozzászólás megtekintése
    Leadtam volna a nevezésem de amikor megnyitom a nevezett köridők ablakot nem írja oda az időmet. Mi a teendőm?
    Szabályaink szerint minden résztvevőnek az eredetei nevét szükséges használnia a szerveren nemzetközi formában ékezetek nélkül. Teendők:
    • Átírod a neved az AC-ban "Szabados Tamas"-ról "Tamas Szabados"-ra
    • Futsz egy új köridőd a helyes névbeállítással.
    • Utána tudsz nevezni.

  6. #81
    Szabados Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Tahitótfalu
    Üzenetek
    28
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szabályaink szerint minden résztvevőnek az eredetei nevét szükséges használnia a szerveren nemzetközi formában ékezetek nélkül. Teendők:
    • Átírod a neved az AC-ban "Szabados Tamas"-ról "Tamas Szabados"-ra
    • Futsz egy új köridőd a helyes névbeállítással.
    • Utána tudsz nevezni.
    Köszi

  7. #82
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Te nézted a prequal időket?
    toga bármelyikkel 2 tizeden belül megy, neki mindegy.
    Én meg mindegyikkel lassú vagyok, így nekem is mindegy
    GT2-es kocsival is megelőzne engem szerintem, szóval ne ő legyen a viszonyítási alap

  8. #83
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    GT2-es kocsival is megelőzne engem szerintem, szóval ne ő legyen a viszonyítási alap
    Pont azért jó viszonyítási alap mert megmutatja, hogy bármelyik autóval lehet top időt futni. Tehát a "hiba" nem az autóba van.
    Sőt a vélt vagy valós különbségek sem az elérhető legjobb időben vannak, hanem máshol: kezelhetőség, fogyasztás, gumi koptatás/melegentartás, kanyartempó, végsebesség, forma

  9. #84
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Amivel viszont bajlódom, az a Fonsecker Sound mod, ugyanis amihez van benne módosított hang, az most néma.
    minden AC update után simán csak újra fel kell rakni a MOD-ot. - nekem ez mindig megoldotta a hang problémákat.

  10. #85
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Holnap felrakom delutan, copy set, en csak egy kicsit raktam hozza. Norbi raerzett, tole kell inkabb kerni
    488 set: https://drive.google.com/file/d/0B_Z...ew?usp=sharing
    Any Given Sunday!

  11. #86
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Hurrikánból most miért is van külön GT3 meg SL verzió?

  12. #87
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hurrikánból most miért is van külön GT3 meg SL verzió?
    ST, és eddig is volt, de senki nem vitte...gondolom oka van miért nem...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  13. #88
    Hi !
    Miért nem fogadja el a jelszót a szerver? Vagy változott, vagy nincs tagságom, vagy micsuda ?

  14. #89
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    ST, és eddig is volt, de senki nem vitte...gondolom oka van miért nem...
    Hátcsak ránéztem prekvalra, White pl hajszállal is de gyorsabb ST-vel, pedig az előző szezontját végig gt3-assal tolta.
    Végülis mindegy, ha nincs különbség. Egy picit tisztább lenne a választék ST nélkül.

    Még két, szokásos kérdés, tisztázásképp:
    • Boxba be(és ki)-vezetőn a fehér vonalon belül kell végig haladni? Spielbergbe a bevezető ritka szar, mert az utolsó elötti kanyar a szokásosnál korábban kell elkezdeni fékezni, hogy egyből a fehér vonalon belül tudj maradni. Balesetveszélyes. Mögötted haladó belédmegy. Lásd F1.
    • Boxba bemenet belehet rongyolni, vagy már a boxvonal elött le kell lassítani?


    Jelszó nálam szokásos, lásd 1.hsz, m-el kezdődik, asters a vége.

  15. #90
    Ja hogy az a jelszó kell ? Én a másikkal próbálkoztam

  16. #91
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hátcsak ránéztem prekvalra, White pl hajszállal is de gyorsabb ST-vel, pedig az előző szezontját végig gt3-assal tolta.
    Végülis mindegy, ha nincs különbség. Egy picit tisztább lenne a választék ST nélkül.

    Még két, szokásos kérdés, tisztázásképp:
    • Boxba be(és ki)-vezetőn a fehér vonalon belül kell végig haladni? Spielbergbe a bevezető ritka szar, mert az utolsó elötti kanyar a szokásosnál korábban kell elkezdeni fékezni, hogy egyből a fehér vonalon belül tudj maradni. Balesetveszélyes. Mögötted haladó belédmegy. Lásd F1.
    • Boxba bemenet belehet rongyolni, vagy már a boxvonal elött le kell lassítani?
    Az ST-t ki lehet venni a pakliból, mert pár kör után megeszi a gumit és vége is van. Ezen a pályán valahogy jobbat tudtam menni, mint a GT3-mal, de ez más pályára már nem igaz. Tavaly is ezért volt felejtős.

    Érdemes lenne engedni a boxba behajtásnál a kanyar előtti fehér vonal figyelmen kívül hagyását.

  17. #92
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Még két, szokásos kérdés, tisztázásképp:
    • Boxba be(és ki)-vezetőn a fehér vonalon belül kell végig haladni? Spielbergbe a bevezető ritka szar, mert az utolsó elötti kanyar a szokásosnál korábban kell elkezdeni fékezni, hogy egyből a fehér vonalon belül tudj maradni. Balesetveszélyes. Mögötted haladó belédmegy. Lásd F1.
    • Boxba bemenet belehet rongyolni, vagy már a boxvonal elött le kell lassítani?
    • Én azt gondolom, hogy jó helyen van az a vonal, így legalább már kanyar előtt látszik ki az aki BOX-ba fog menni és külső íven szépen ki lehet kerülni. Ha a boxbejárat előtt rántaná be mindenki hirtelen, abból szerintem több ráfutásos baleset lehetne, vagy még rosszabb, ha vki épp belülről próbál előzni.
    • Boxba be lehet rongyolni, reméljük vmelyik patch-ben majd megoldják, nekünk most nincs kapacitásunk ezzel foglalkozni.

    Holnap este kirakok a szezonra érvényes Versenyszabályzatot, abban minden kérdés tisztázásra kerül.

  18. #93
    Abs nelkul nem tudok berongyolni mert olyan satut nyom, hogy feltekeredik a falra az auto

  19. #94
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Köszi.

    Ahogy sejtettem, ez nekem túl agilis És a hosszabb áttételek miatt lassultam is.
    Persze a jobb időhöz szükséges folyamatos nagyobb tempónál nyilván ez kell, de ahhoz még fejlődni kell...

    Iránymutatásnak mindenesetre szuper, kis alakítás a sajátomon és máris gyorsultam is - mondjuk ugye van miből lefaragni

  20. #95
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én azt gondolom, hogy jó helyen van az a vonal, így legalább már kanyar előtt látszik ki az aki BOX-ba fog menni és külső íven szépen ki lehet kerülni. Ha a boxbejárat előtt rántaná be mindenki hirtelen, abból szerintem több ráfutásos baleset lehetne, vagy még rosszabb, ha vki épp belülről próbál előzni.
    Hát, ez csak azért szivacs, mert ha vki elött bemegy a boxba egy autós, és neki emiatt a külső íven kell kanyarognia (egy gyors töréses kanyarban), az elég hátrányosan érinti őt. Sőt, ha jön mögöttük egy harmadik fél, akinek nemkell kiivül tekeregnie...
    Szarügy. De legalább egységes legyen.

  21. #96
    Hja kérem, így könnyű! Bő egy másodpercet javítottam vele elsőre, és úgy tűnik, még van benne bőven.

  22. #97
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, ez csak azért szivacs, mert ha vki elött bemegy a boxba egy autós, és neki emiatt a külső íven kell kanyarognia (egy gyors töréses kanyarban), az elég hátrányosan érinti őt. Sőt, ha jön mögöttük egy harmadik fél, akinek nemkell kiivül tekeregnie...
    Szarügy. De legalább egységes legyen.
    Ez így van, ha két autó szorosan megy egymás mögött és az első bemegy a box-ba, akkor a hátul lévő mindenképpen időt fog veszíteni, mert kívülről kell kerülnie és nem tud az ideális íven menni!
    Viszont legalább egyértelmű és biztonságos szemben a másik verzióval!

  23. #98
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Hi !
    Miért nem fogadja el a jelszót a szerver? Vagy változott, vagy nincs tagságom, vagy micsuda ?
    A nevedből majd ki kellene szedni az ékezeteket, mert a tegnapi prekvalifikáció alatt a "á" és az "ó" betűk helyett különféle hieroglifákat jelenített meg az AC

  24. #99
    Jah,probakor utan raneztem, utana javitottam...

  25. #100
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Szuper!

    Esetleg egy hotlap videó/repaly?

Oldal: 4 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •