Oldal: 3 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (267 összesen)
  1. #51
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Én úgy tudom , hogy amikor megjelent lassú volt mint a fene, aztán balanszoltak a kocsikonLehet hogy túlbalanszolták
    jaa nem ne értsd félre, ráfért a kakaó egy jó fél órát mentem vele egy kis áttétel korrekcióval csupán, és hamar kibukott hogy van benne potenciál. A Ferrarinál is ezt érzem.


    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Én az előző GT3 sorozat kezdetén év elején kipróbáltam , aztán megnéztem a bmw-t és több mint 2 másodperccel gyorsabb lettem vele. Szerintem most lett ez ennyire erős.
    mikor megjelent, nekem is így rémlett, azért kaptam most fel a fejem
    Any Given Sunday!

  2. #52
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg néhány autónál már van, pontos listát nem tudok.



    Itt írja, hogy néhány red pack-os kocsinál már az új van (jobb alul írja azt hiszem betöltéskor). Én még nem próbáltam, de összefoglalva szerintük nagyon hasonló a vezetési élmény az előzőhöz képest, csak sokkal élethűbb.
    Összességében realisztikusabb de érzetre nem lesz sokkal más, a bétateszterek nagyon szeretik. A köridők várhatóan változni fognak (most minden autó valamivel lassabb V10-en). Jelenleg a GT2-es autókon és a Red Packből a Lambón meg még néhány autón van amúgy V10.

    Arisszel most beszéltem, azt mondja, hogy közelebb lesznek egymáshoz az autók (GT3), a BMW tankja viszont csak most lett nem rég csökkentve 100 literre, pont amiatt mert kevesebbet fogyaszt... Sajna az nem valószínű, hogy minden BoP változtatást lekövetünk, mert a való életben is tök szívás, nem csak nálatok.

  3. #53
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Összességében realisztikusabb de érzetre nem lesz sokkal más, a bétateszterek nagyon szeretik. A köridők várhatóan változni fognak (most minden autó valamivel lassabb V10-en). Jelenleg a GT2-es autókon és a Red Packből a Lambón meg még néhány autón van amúgy V10.

    Arisszel most beszéltem, azt mondja, hogy közelebb lesznek egymáshoz az autók (GT3), a BMW tankja viszont csak most lett nem rég csökkentve 100 literre, pont amiatt mert kevesebbet fogyaszt... Sajna az nem valószínű, hogy minden BoP változtatást lekövetünk, mert a való életben is tök szívás, nem csak nálatok.
    .

    En is igy erzem, a jo "assettos" erzes megmarad, de sokkal realisztikusabb a terhelodes, jobban erezni az auto sulyat, orrtolasbol jobban kikecmereg. Nekem abs nelkul nagysagrendekkel jobb ...

  4. #54
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a 650s meki teljesen meglepett, ez mindig ilyen gyors volt, vagy segitett neki valamelyik peccs?
    1.3 és 1.4-es verzióknál volt lassú rettenetesen (tavaly nyár vége, ősz ha jól emlékszem), 1.5-nél jött vissza az erő bele ha minden igaz.

  5. #55
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg csumidex írta Hozzászólás megtekintése
    1.3 és 1.4-es verzióknál volt lassú rettenetesen (tavaly nyár vége, ősz ha jól emlékszem), 1.5-nél jött vissza az erő bele ha minden igaz.
    1 de inkabb 2 kmh-val lassabb a 3 egyenes vegen mint a bmw. A kanyarokban visszahozza de ezt eddig is tudtuk. A lambohoz kepest az egyenesben a bmw is sokat kap, de oaszessegeben egy nagyon jo gep lett igy belole a kozep es gyors kanyarokban a kiraly, a lassu kanyarokban meg mindig a bmw a legjobb. Jo ideny lesz ez, igy par palesz utan ezt batran allitom
    Any Given Sunday!

  6. #56
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    1 de inkabb 2 kmh-val lassabb a 3 egyenes vegen mint a bmw. A kanyarokban visszahozza de ezt eddig is tudtuk. A lambohoz kepest az egyenesben a bmw is sokat kap, de oaszessegeben egy nagyon jo gep lett igy belole a kozep es gyors kanyarokban a kiraly, a lassu kanyarokban meg mindig a bmw a legjobb. Jo ideny lesz ez, igy par palesz utan ezt batran allitom
    A versenyek előtt is tolj be néhányat, hogy ne csak Bakos Úr meg Márk tudjon megközelíteni

    szerk.: ha kikapcsolod a monitort, akkor még nekem is lehet némi esélyem.

  7. #57
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    1 de inkabb 2 kmh-val lassabb a 3 egyenes vegen mint a bmw. A kanyarokban visszahozza de ezt eddig is tudtuk. A lambohoz kepest az egyenesben a bmw is sokat kap, de oaszessegeben egy nagyon jo gep lett igy belole a kozep es gyors kanyarokban a kiraly, a lassu kanyarokban meg mindig a bmw a legjobb. Jo ideny lesz ez, igy par palesz utan ezt batran allitom

    Már megint iszik , hihetetlen figura vagy héjj!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  8. #58
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Már megint iszik , hihetetlen figura vagy héjj!
    Inkább mikor nem iszik?
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  9. #59
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem!

    A gumikopás mértéke ebben a szezonban 100%, a szerverbeállítás frissítésre került.
    További változás a szezonban, hogy engedélyezésre kerül a Soft gumikeverék a 2. futamtól.
    Tavalyi szervertagsággal még lehet indulni az első futamon!

    Teljes kiírás: Masters GT3 Bajnokság

    Illetve szeretnénk kérni pár setup-ot a rutinosabb versenyzőktől, amit megoszthatunk a kezdőkkel a futamkiírásban, előre is köszönjük!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 24. 11:27.

  10. #60
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Mclaren 650hez setupot adna valaki? Nekem kb irányíthatatlan a bmw-hez képest, képes a gyors kanyarokban kitörni minden előjel nélkül

  11. #61
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Ferrari - 2.7L /kör

    Marha jó ez a kocsi egyébként. Amivel gondban vagyok a kezdetektől fogva, hogy tolja az orrát gázadásra és nem tudok vele mit kezdeni. Ha belekerül az üzemanyag még rosszabb lesz. Viszont a gumikat egészen jó melegen tartja (ez lehet előny és hátrány is, itt most előny).
    Amire eddig kevésbé figyeltem a túlpörgetésen kívül, hogy mennyire érzékeny az autó a jó áttétel beállításra, ez is gondolom a turbó okozta lyukakra vezethető vissza.
    Any Given Sunday!

  12. #62
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Mclaren 650hez setupot adna valaki? Nekem kb irányíthatatlan a bmw-hez képest, képes a gyors kanyarokban kitörni minden előjel nélkül
    Ha hazaérek este szívesen kirakom a szetet, hacsak valaki meg nem előz.Bár bömössel nem nagyon mentem még, de tuti, hogy kicsit másképp kell bánni kanyarbejáratokon vele mint a mekivel és kanyarokban is igyekezz mindíg egy kicsit gázon maradni.

  13. #63
    Ferrari nekem 2.6-ot mutat, de szerintem ez 2.63-2.64 l. Nagy jelentősége nincs, mert itt redbullon 41 vagy 42 kör, mindegy.
    Amúgy nekem is tetszik a verda, kicsit orrtúrós, ennek ellenére hajlamos nagyobb sebességnél kidobni a seggét kanyarbejáraton, de megfogható.
    Amivel nem tudok mit kezdeni, az a redbullring t2. Gondolom ez másnak is necces, de eddig akármit seteltem, a kanyarcsúcspont után a kigyorsításon mindig tojásokon kell lépkednem, különben megforog. A pálya többi részén stabil a kocsi. Más is küzd ezzel, van valami megoldás amivel enyhíthető, mert ha kicsit elkezd kopni a gumi akkor nagyon gáz lesz nekem.

  14. #64
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ferrari nekem 2.6-ot mutat, de szerintem ez 2.63-2.64 l. Nagy jelentősége nincs, mert itt redbullon 41 vagy 42 kör, mindegy.
    Amúgy nekem is tetszik a verda, kicsit orrtúrós, ennek ellenére hajlamos nagyobb sebességnél kidobni a seggét kanyarbejáraton, de megfogható.
    Amivel nem tudok mit kezdeni, az a redbullring t2. Gondolom ez másnak is necces, de eddig akármit seteltem, a kanyarcsúcspont után a kigyorsításon mindig tojásokon kell lépkednem, különben megforog. A pálya többi részén stabil a kocsi. Más is küzd ezzel, van valami megoldás amivel enyhíthető, mert ha kicsit elkezd kopni a gumi akkor nagyon gáz lesz nekem.
    Tomi!Ez a 41-42 kör hogy jött ki? AKár hogy számoltam idáig nekem a másfél órára 59-60 kör jön ki. De lehet csak nekem nem megy ma a matek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #65
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Tomi!Ez a 41-42 kör hogy jött ki? AKár hogy számoltam idáig nekem a másfél órára 59-60 kör jön ki. De lehet csak nekem nem megy ma a matek!
    Szerintem úgy értette, hogy 41-42 kör egy teli tank.

  16. #66
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem úgy értette, hogy 41-42 kör egy teli tank.
    Igen, úgy gondoltam a telitank 41-42 kör, attól függően, hogy 2.6-al vagy 2.64-el számolunk.

  17. #67
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Amivel nem tudok mit kezdeni, az a redbullring t2. Gondolom ez másnak is necces, de eddig akármit seteltem, a kanyarcsúcspont után a kigyorsításon mindig tojásokon kell lépkednem, különben megforog. A pálya többi részén stabil a kocsi. Más is küzd ezzel, van valami megoldás amivel enyhíthető, mert ha kicsit elkezd kopni a gumi akkor nagyon gáz lesz nekem.
    Szerintem ott bármelyik autó könnyen megforog: Hajtűkanyar, emelkedő, esetleg még a rázón van az egyik kerék is... nem lehet mindenhol padlógázzal menni

  18. #68
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Mclaren 650hez setupot adna valaki? Nekem kb irányíthatatlan a bmw-hez képest, képes a gyors kanyarokban kitörni minden előjel nélkül
    https://drive.google.com/file/d/0B2l...ew?usp=sharing

  19. #69
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Amivel nem tudok mit kezdeni, az a redbullring t2.
    Nem sok olyan kanyar van, mint ez. Dombon felfelé, nagyon szűk és van vagy 130 fokos, persze hogy megcsúszol ha gázt adsz. Csak úgy tudod megcsinálni, hogy nagyon alul kormányzottra csinálod a kocsit, akkor nem kell ezzel törődnöd. Persze ettől meg dög lassú leszel. Meg kell tanulni óvatosan gázt adni

    Kösz, majd kipróbálom, bár ez a "kanyaron végig a gázon kell maradni" érdekesen hangzik, majd kiderül hogy gyors. Bmw-nek szerintem annyira nem fekszik ez a pálya, nem tudom hogy a többivel mi lesz a helyzet. Ahogy elnézem a prequalt, az első szerverhez egy 1:30.8-al kezdődő kör talán már elég lehet, az nekem még messze van, de jobban megy már mint tavasszal
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 09. 26. 10:07.

  20. #70
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    lehetne kérni, hogy a hét további részében a másik szerver átálljon például 5 perc kvali 3kör futam üzemmódba? vagy még egy szervert indítani, vagy ahogy könnyebb. köszi!
    Any Given Sunday!

  21. #71
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Bmw-nek szerintem annyira nem fekszik ez a pálya, nem tudom hogy a többivel mi lesz a helyzet.
    Te nézted a prequal időket?
    toga bármelyikkel 2 tizeden belül megy, neki mindegy.
    Én meg mindegyikkel lassú vagyok, így nekem is mindegy

  22. #72
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Amire eddig kevésbé figyeltem a túlpörgetésen kívül, hogy mennyire érzékeny az autó a jó áttétel beállításra, ez is gondolom a turbó okozta lyukakra vezethető vissza.
    És megosztanád esetleg azt az 1.29-es Ferrari setupot?
    (persze csak érdekességképp, nem hiszem hogy körbe tudnék menni vele)

  23. #73
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    És megosztanád esetleg azt az 1.29-es Ferrari setupot?
    Ha már itt tartunk...ha valaki esetleg teljesen véletlenül, tévedésből megosztana egy Huracan setupot... köszönet!
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  24. #74
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Te nézted a prequal időket?
    toga bármelyikkel 2 tizeden belül megy, neki mindegy.
    A bmw-t elegge szethajtottam ugy erzem. Jo gep a meki meg a 488, meg lehetne farikcsalni.

    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    És megosztanád esetleg azt az 1.29-es Ferrari setupot?
    (persze csak érdekességképp, nem hiszem hogy körbe tudnék menni vele)
    Holnap felrakom delutan, copy set, en csak egy kicsit raktam hozza. Norbi raerzett, tole kell inkabb kerni
    Any Given Sunday!

  25. #75
    Csak egy háromnegyed órát volt időm próbálgatni, a Nissan és a Ferrari került terítékre. Utóbbival egy másodperccel gyorsabb voltam, stabilabbnak is éreztem, de hát ezekben még rengeteg maradt.

    Amivel viszont bajlódom, az a Fonsecker Sound mod, ugyanis amihez van benne módosított hang, az most néma. Sajnos a BMW is, pedig szeretnék azzal is menni, tavaly az bizonyult a leginkább user friendly-nak számomra. Valakinek ötlete, mi kellene frissíteni, cserélni, stb...? Azt láttam, hogy az utolsó update a csomagnak május eleji. Vagy vissza kellene varázsolni a gyári hangokat valahogy?

Oldal: 3 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •