Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 98 (98 összesen)
  1. #76
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg 7olee1 írta Hozzászólás megtekintése
    Károgni valóban felesleges annak akinek be lesz vésve a ponttáblázatba az elért eredménye, pláne, hogy az 1, 2 helyezett az önhibáján kívül nem szerez pontot, és akinek működött a pit az legalább két helyezéssel előrébb végzett a saját erőfeszítése nélkül. De szerintem azzal is ki...szás aki beleölte az idejét és betlizett szintén a pálya hibája miatt. De megfordíthatom a gondolatmenetet: Ha nem lesz törölve a futam/eredmény a BT részéről, akkor inkább nem írom ide mit gondolok az egészről.
    Legrosszabb 2 futam eldobható...ez volt az egyik és kész, nem kell itt drámázni.

    Tesztelésnél kellet volna jobban "odatenni" magát a népnek. Eső után már kár hangoztatni hogy mifasza lett volna egy esőköpeny. Én ezért nem támogattam pl annak idején a modokat, amúgy is egy kupac formálódó szar a hivatalos tartalom is, hát még mindenféle moddal megspékelni tuti öngyilkosság. Csak azért mert amin/amivel egyszer már elgurult a nép az már uncsi. Jobb lenne konstans normális felkészüléssel, akár folyamatosan ismétlődő stabil páláykokn is a VERSENYZÉSRE koncentrálni.
    Úgyhogy minden oldalra károgónak azt üzenem: EZ A TI HIBÁTOK IS!
    legalább annyira mint a VB-é.

    akinek inge magára veszi, aki nem az leszarja..énis
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #77
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Legrosszabb 2 futam eldobható...ez volt az egyik és kész, nem kell itt drámázni.

    Tesztelésnél kellet volna jobban "odatenni" magát a népnek. Eső után már kár hangoztatni hogy mifasza lett volna egy esőköpeny. Én ezért nem támogattam pl annak idején a modokat, amúgy is egy kupac formálódó szar a hivatalos tartalom is, hát még mindenféle moddal megspékelni tuti öngyilkosság. Csak azért mert amin/amivel egyszer már elgurult a nép az már uncsi. Jobb lenne konstans normális felkészüléssel, akár folyamatosan ismétlődő stabil páláykokn is a VERSENYZÉSRE koncentrálni.
    Úgyhogy minden oldalra károgónak azt üzenem: EZ A TI HIBÁTOK IS!
    legalább annyira mint a VB-é.

    akinek inge magára veszi, aki nem az leszarja..énis
    Ez frankó, csak pl én már 2 dobtam, ez mondjuk az én bajom, drámáról szó sincs, csupán jelezni akartam, hogy mindenkinek igaza van. Bár azt gondoltam komolyabban vesszük az egészet(Monza),

    Tapatalkkal küldve az én LG-H960 eszközömről

  3. #78
    Speciel én sem támogatom a MOd-olt pályákat, kipróbálni elég nehéz mivel ha nincs a próbán elég szereplő akkor a hátsó pit-re nem oszt be autókat! Félreértés ne essék nem akartam
    okolni a szervezőket egy percig nem cserélnék egyikőtökkel sem, csak hát na................

  4. #79
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Legrosszabb 2 futam eldobható...ez volt az egyik és kész, nem kell itt drámázni.

    Tesztelésnél kellet volna jobban "odatenni" magát a népnek. Eső után már kár hangoztatni hogy mifasza lett volna egy esőköpeny. Én ezért nem támogattam pl annak idején a modokat, amúgy is egy kupac formálódó szar a hivatalos tartalom is, hát még mindenféle moddal megspékelni tuti öngyilkosság. Csak azért mert amin/amivel egyszer már elgurult a nép az már uncsi. Jobb lenne konstans normális felkészüléssel, akár folyamatosan ismétlődő stabil páláykokn is a VERSENYZÉSRE koncentrálni.
    Úgyhogy minden oldalra károgónak azt üzenem: EZ A TI HIBÁTOK IS!
    legalább annyira mint a VB-é.

    akinek inge magára veszi, aki nem az leszarja..énis
    A 2ik hsz-ban sztem eléggé érthető, hogy odatettük magunkat tesztelésileg. Az hogy nem volt rá reakció a BT részéről, úgy gondolom, az már nem a mi hibánk. Hogy nem volt verseny próba? igaz , ez a mi hibánk, de néha nincs is kivel. Ráadásul 1 körre volt aszem belőve a szeró is.
    De nem rágódok én ezek után. Ahogy döntenek, úgy lesz. Elfogadom. Amugy sem a pontok miatt járok fel, csak egy jót akarok csatázni.
    Lezártam.

  5. #80
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Tesztelésnél kellet volna jobban "odatenni" magát a népnek.
    1 körös prekval versenynél azért ez nehéz...

  6. #81
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Már neharagudjatok, azok akik nem tudták befejezni a futamot a boxutca miatt, de rögtön az elején Zelfel Tomi beirta, hogy bugos a boxutca. Nem jött semmi reakció a BT részéről, igy mi is ugy voltunk vele hogy akkor biztos marad igy.
    Utólag meg kárrogni rajta tök fölösleges. Ha mégis törölve lesz a futam/eredmény a BT részéről, akkor inkább nem irom ide mit gondolok az egészről. Külömben is nekik kellett volna lépniük ez ügyben. Bár ne várjunk el sokat, hiszen a szerverujrainditás is néha gondot okoz....
    Peace
    A pálya hibájából adódóan néhányan kiestek a versenyből. Ha csak 1 ember esik csak ki, én akkor is azt mondanám, hogy két eset lehetséges: vagy töröljük a futamot vagy újrafutjuk (egy megfelelő pályán természetesen). Számomra a maradjon ennyiben és aki így járt, az így járt hozzáállás nem is lehet opció. Nem is értem, másnak hogy lehet az...
    Írom ezt úgy, hogy nekem működött a box és 6. lettem a kiesőknek köszönhetően...

  7. #82
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Legrosszabb 2 futam eldobható...ez volt az egyik és kész, nem kell itt drámázni.

    Tesztelésnél kellet volna jobban "odatenni" magát a népnek. Eső után már kár hangoztatni hogy mifasza lett volna egy esőköpeny. Én ezért nem támogattam pl annak idején a modokat, amúgy is egy kupac formálódó szar a hivatalos tartalom is, hát még mindenféle moddal megspékelni tuti öngyilkosság. Csak azért mert amin/amivel egyszer már elgurult a nép az már uncsi. Jobb lenne konstans normális felkészüléssel, akár folyamatosan ismétlődő stabil páláykokn is a VERSENYZÉSRE koncentrálni.
    Úgyhogy minden oldalra károgónak azt üzenem: EZ A TI HIBÁTOK IS!
    legalább annyira mint a VB-é.

    akinek inge magára veszi, aki nem az leszarja..énis

    Jelezték a problémát a fórumon, ez a mentalitás h akinek nem működött a box az csak fogja be a pofáját, kussoljon, hisz van dobott futam van ilyen, így járt, miért nem tesztelte le az összes boxbeállást (gondolom aki ezeket mondja minden futam előtt alaposan kielemzi a boxokat és a pálya minden négyzetcentiméterét) picit elszomorító.
    Nyilván a mázlisták féltik az így megszerzett előkelőbb helyeiket bár sztem sokkal értéktelenebb így győzni v dobogón végezni, de ezzel az erővel lehetne a nevezés határidőig randomszerű számokat választani mindenkinek, amiket kihúznánk vasárnap este és és nem kéne vergődni a bugokkal meg a pályákkal.

    Van egy történetem, nemrégen hoztunk haza egy autót az üzlettársam ment elől és egy kivilágítatlan útszűkületnél megcsúszott a nyálkás úton és belerakta az autó orrát a munkagödörbe a vontatókötelünk túl rövid volt h kihúzzam egyik szembejövő autóstól akartam kérni kötelet ránézett az autóra és kaján mosollyal -mindig a hülyeség jegyezte meg- és mondta h azt ugyan ki nem veszitek emelő nélkül (kb így kell nektek)és egy kövérgázzal továbbhajtott a következő öreg felíciás hölgy sofőr kérés nélkül félreált megkérdezték h mi történt és hogy tudnak e segíteni, adtak kötelet kihúztam a végén el is szakítottam a kötelét amit semmiképpen sem akarta engedni h kifizessem.....

    Persze ki lehet állni és egymásra mutogatni h ki mekkora fasz v oda lehet dobni a kötelet, a mi nagy hibánk az volt h rossz helyre lettünk beosztva a boxban......

  8. #83
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Jelenleg épp külföldön vagyok és most olvasom a fórumon, hogy mi történt a futamon a box-okkal.
    Szeretném jelezni, hogy csak azért nincs még szervezői reakció, mert még nem volt alkalmam érdemben tájékozódni a történtekről
    .

  9. #84
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Osztom én is azt a véleményt,hogy vagy fussuk újra,vagy legyen törölve.Én 4.lettem,de egyátalán nem jó szájízzel.

  10. #85

    1 élmény!

    Na lássuk a medvét! Futamot ismételjünk akkor amikor a mezőny fele lenyomta becsülettel az egészet? "Értem én ,hogy gőzgép de mi hajtja." Természetesen megértem a kiesettek panaszát eme problémában de tételezzük fel. Jön az ismételt futam. Tegye már fel az a kezét aki bárki azok közül lenyelné a békát ha most kiesne más miatt vagy rosszabb helyzetbe kerülne. Ennyi mártír a világon nem lenne. Tény sajnálom a harmadik helyemet hiszen kemény versenyzéssel értem el de némi szerencse is kellett. Nem tagadom vártam ,hogy ledob engem is a szerver de nem ez történt. Miért törődjek bele két számomra irracionális döntésbe akkor? Javasoljatok más alternatívákat. Hány ember esett ki 3-4? Kapják meg ők is azt a pontot. Bakos bácsi kiesett a harmadik helyen akkor övé a bronz és a vele járó pont. Engem egy érdekel : Racionális döntés szülessen!

    u.i: Az okoskodást meg meghagyom másra!

  11. #86
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Ted írta Hozzászólás megtekintése
    Engem egy érdekel : Racionális döntés szülessen!
    A futam törlése... annál nincs tisztább...

  12. #87
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg Ted írta Hozzászólás megtekintése
    Bakos bácsi
    Jó hogy nem -apó.Ez jobban fájt, mint a "kiesés". Egyébként is a másodikról, és nem nagyon izgat már régóta, hogy mi lesz a pontjaimmal
    Utoljára módosította: Bakos Gábor; 2016. 06. 01. 16:47.

  13. #88
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Hogyha bugos a pálya, hogyan futnánk újra a versenyt hogy nelegyen rajta galiba?

  14. #89
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hogyha bugos a pálya, hogyan futnánk újra a versenyt hogy nelegyen rajta galiba?
    Jó kérdés

    Tapatalkkal küldve az én LG-H960 eszközömről

  15. #90
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hogyha bugos a pálya, hogyan futnánk újra a versenyt hogy nelegyen rajta galiba?
    boxkiallasok elotti sorrend alapján kap mindenki pontot

  16. #91
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    boxkiallasok elotti sorrend alapján kap mindenki pontot
    Az sem igazán korrekt,mivel a taktikát ,így a gumit és a benzin mennyiséget is az egész versenytávra választottuk ugyebár.

  17. #92
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Jó hogy nem -apó.Ez jobban fájt, mint a "kiesés". Egyébként is a másodikról, és nem nagyon izgat már régóta, hogy mi lesz a pontjaimmal
    Gabi bocsi de nem állt szándékomban "leapózni" bár én komálom a mikulást .

    Tomi : Az ,hogy töröljük a futamot még mindíg nem alternatíva...!

    1-2 szót a BBC-nek. Lassan már annyit rugózunk ezen ,hogy a végén jőő megvilágosodás és SPA után nem zárjuk le a bajnokságot ha nem jön egy új pálya amit senki sem ismer azt csók! Ebbe még talán lehet ráció...mondom én mint véleményező kisiparos!
    Utoljára módosította: Ted; 2016. 06. 01. 20:31.

  18. #93
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Ted írta Hozzászólás megtekintése
    Tomi : Az ,hogy töröljük a futamot még mindíg nem alternatíva...!
    Tudsz jobbat?
    Olyat, ami a lehető legigazságosabb?

  19. #94
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Üdv.Nem mint ha az én újonc véleményem sokat számítana,azért leírom. Részben Sziszkával értek egyet,az elején még jelezve is volt hogy bugos a pálya még is el lett indítva a futam.Teljesen megértem azokat is akik ez miatt estek ki,törölni a futamot?Ez olyan mint ha semmibe vennénk a másik pilóta eredményét akik célba értek,azért mert nem vette a fáradtságot a normális teszthez a hozzá értő ember.Nem akarok bírálni senkit,ez tény!A másik az "addon" pálya,semmi értelme ezeket a sz@rokat berakni bajnokságba amikor vannak nagyon jó gyári pályák!Unalmasak?Hát hogy lenne már unalmas egy Monza,Spa,Nordschleife stb. Nekem egyáltalán nem az,örülök hogy versenyezhetek......egy pályán akár 2-3 idényt is lenyomnék.Persze,ez magánvélemény de én azt mondom inkább százszor megyek Spa-ban például,mint hogy probléma legyen valamelyik "addon" pályával.Szerintem a közeljövőben jobban előtérbe kéne helyezni a gyári dolgokat,amiket tudjuk hogy jók.

  20. #95
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv.Nem mint ha az én újonc véleményem sokat számítana,azért leírom. Részben Sziszkával értek egyet,az elején még jelezve is volt hogy bugos a pálya még is el lett indítva a futam. Nem akarok bírálni senkit,ez tény!A másik az "addon" pálya,semmi értelme ezeket a sz@rokat berakni bajnokságba amikor vannak nagyon jó gyári pályák!Unalmasak?Hát hogy lenne már unalmas egy Monza, Spa, Nordschleife stb. Nekem egyáltalán nem az,örülök hogy versenyezhetek......egy pályán akár 2-3 idényt is lenyomnék.Persze,ez magánvélemény de én azt mondom inkább százszor megyek Spa-ban például, mint hogy probléma legyen valamelyik "addon" pályával. Szerintem a közeljövőben jobban előtérbe kéne helyezni a gyári dolgokat,amiket tudjuk hogy jók.
    Ami az első hozzászólásban volt jelezve "bug", az még nem ok arra, hogy töröljünk egy futamot a pályán, sőt ez csak növeli a "get real" életérzést. Más pályákon is láttunk már ilyet, ez még nem ok arra, hogy azt feltételezzük, hogy bármi gond van a boxkiállással. Egyébként ezen a pályán a boxkiállás is tesztelve volt, de nyilván nem az összes slot, ez számunkra is egy teljesen új jelenség és ki kell dolgozni rá a módszert, hogy tudjuk a jövőre nézve ezt a problémát kezelni/kiszűrni.

    Illetve azt még hozzátenném, hogy eddig már számtalan add-on pályán rendeztünk futamot és nem az a tapasztalat, hogy sok gond lenne velük... nyilván nekünk is fejleszteni kell a tesztelési eljárásunkat, de farkast kiállítani erős túlzás. Az meg teljesen nyilvánvaló, hogy add-on pályákra szükség van, mert ha folyton ugyan azon a 12-14 pályán rendeznénk 8 bajnokságot egymás után, arra egy idő után már a kutya nem lenne kíváncsi. Tetszik, nem tetszik ez így van, muszáj folyamatosan forszíroznunk az add-onokat is, mert az évi 2 db új gyári pálya édes kevés az érdeklődés fenntartásához.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 06. 02. 18:06.

  21. #96
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Ma folytatódik a bajnokság. Lesz ezzel a futammal valami? Pontok? Táblázat? Csapatpontok? Jó lenne valamit tudni ezekről. Miért kell mindig az utolsó pillanatban kitenni az információkat?
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  22. #97
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Ma folytatódik a bajnokság. Lesz ezzel a futammal valami? Pontok? Táblázat? Csapatpontok? Jó lenne valamit tudni ezekről. Miért kell mindig az utolsó pillanatban kitenni az információkat?
    Leírtam a véleményem,aztán még majdnem én voltam a hülye mert "farkast" kiálltok a rossz pályák miatt.Így az jön le,hogy az érdeklődés(versenyzők száma) fontosabb a szervezőknek,mint a színvonalas bajnokság.Apropó színvonal,még a tavalyi nyári fun futamok is jobbak voltak a mostani helyzetnél.De tudom,nem kötelező itt lenni.
    A másik dolog meg az erre a futamra vonatkozó esetleges büntetések,arról sem lehet tudni semmit.Eddig direkt nem szóltam,vártam kinek jut eszébe.

  23. #98
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Hivatalos döntés a futamról!

    Az Add-on pályán sajnos hibás volt 5 db PIT hely, aminek következtében a 18 versenyzőből 5 feladni kényszerült a futamot, ami a résztvevők közel 30%-a. Súlyosbítja a helyzetet, hogy a probléma elsősorban azokat a versenyzőket érintette, akik leginkább esélyesek voltak a dobogós helyezésekért vívott küzdelemben.

    A hiba oka egyértelműen szervezői mulasztás, nem voltak megfelelően letesztelve a pit helyek a futam előtt. Azon kívül, hogy rettentően sajnáljuk a történteket, ennél nagyobb elégtételt sajnos nem tudunk nyújtani a mezőnynek. Szintén elnézést kérünk, hogy a 2. hsz-ben bemutatott jelenségnek nem fordítottunk kellő figyelmet, a videóból annyi derült ki számunkra, hogy nem működik a szellemautó funkció a box-ban, de nem gondoltuk tovább, hogy ez esetleg hatással lehet a PIT helyek működésére is... eddig ilyen problémát még nem tapasztatunk, a jövőben fel kell készülnünk erre is.

    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Le kell legközelebb rendesen tesztelni a pályákat. Nem csak körbe szaladunk rajta, hogy jó. Voltak akik végigmentek problémák nélkül, velük szemben nem lenne fair újra menni, vagy elvenni a pontjaikat.
    Idézet Eredetileg 7olee1 írta Hozzászólás megtekintése
    kipróbálni elég nehéz mivel ha nincs a próbán elég szereplő akkor a hátsó pit-re nem oszt be autókat! Félreértés ne essék nem akartam
    okolni a szervezőket egy percig nem cserélnék egyikőtökkel sem, csak hát na................
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    azt is ki kéne találni, mi legyen a sorsa ennek a futamnak, tekintettel a bug miatti - ön hibájukon kívül befejezhetetlen versenyt elhagyókra.
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha mégis törölve lesz a futam/eredmény a BT részéről, akkor inkább nem irom ide mit gondolok az egészről.
    Idézet Eredetileg 7olee1 írta Hozzászólás megtekintése
    Károgni valóban felesleges annak akinek be lesz vésve a ponttáblázatba az elért eredménye, pláne, hogy az 1, 2 helyezett az önhibáján kívül nem szerez pontot, és akinek működött a pit az legalább két helyezéssel előrébb végzett a saját erőfeszítése nélkül. De szerintem azzal is ki...szás aki beleölte az idejét és betlizett szintén a pálya hibája miatt. De megfordíthatom a gondolatmenetet: Ha nem lesz törölve a futam/eredmény a BT részéről, akkor inkább nem írom ide mit gondolok az egészről.
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom a helyzetet, és egyet is értek veled. Én sem igy akartam 2ik lenni, se senki más. A gondolatmenetem a BT-hez szolt. Nehéz lesz megoldást találni rá az biztos, hogy mindenki elégedett legyen.
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    A pálya hibájából adódóan néhányan kiestek a versenyből. Ha csak 1 ember esik csak ki, én akkor is azt mondanám, hogy két eset lehetséges: vagy töröljük a futamot vagy újrafutjuk (egy megfelelő pályán természetesen). Számomra a maradjon ennyiben és aki így járt, az így járt hozzáállás nem is lehet opció. Nem is értem, másnak hogy lehet az...
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Osztom én is azt a véleményt,hogy vagy fussuk újra,vagy legyen törölve.Én 4.lettem,de egyátalán nem jó szájízzel.
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hogyha bugos a pálya, hogyan futnánk újra a versenyt hogy nelegyen rajta galiba?
    Idézet Eredetileg Ted írta Hozzászólás megtekintése
    Az ,hogy töröljük a futamot még mindíg nem alternatíva...! Lassan már annyit rugózunk ezen ,hogy a végén jőő megvilágosodás és SPA után nem zárjuk le a bajnokságot ha nem jön egy új pálya amit senki sem ismer azt csók! Ebbe még talán lehet ráció...
    Ahogy Ti is elég szépen körül jártátok a kérdést, újrafutni a futamot problémás, mivel a hiba továbbra is fennáll. Elfogadni a futam eredményét nem lehet, mivel az élmezőny igen jelentős része önhibáján kívül kiesett, így az eredmény semmi esetre sem korrekt. Pontokat visszaadni, vagy részeredményt venni szintén nem lehet igazságosan megoldani az eltérő boxtaktikák miatt. Egy 42 körös futam esetén nem tudjuk az első 13 kör eredményét alapul venni.

    A sok rossz közül bízunk benne, hogy a legkisebb rossz mellett döntöttünk: a futam eredménye törlésre kerül.
    A futamon szerzett és letöltött büntetések szintén semmisnek tekinthetők.

    Ha van rá igény, akkor újra futhatjuk a futamot egy másik pályán a gyáriak közül...
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 06. 12. 20:04.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •