Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (73 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    AC GT3 - Road America - 05.01

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a 2016-os Masters GT3 Bajnokság, a hetedik helyszínünk Road America!



    7. Futam: Road America (LETÖLTÉS)
    Autók - alap: BMW Z4 GT3, McLaren MP4-12C GT3, Mercedes-Benz SLS GT3 (Setup-ok: Gaál Laci - BMW, WR setup-ok, további setup-ok)
    Autók - DP1: Nissan GTR GT3 (v1.2-es setup-ok: Nissan setup, további setup-ok)
    Autók - DP2: Audi R8 LMS Ultra GT3, Lamborghini Huracan GT3, Glickenhaus SCG003 (Setup-ok: Kiss Norbi - Audi R8, Kemény Ákos - Huracan & Audi R8)
    Autók - DP3: McLaren 650 GT3, Mercedes AMG GT3, Lamborghini Huracan ST (Setup-ok: Leitner Norbi - Mercedes AMG)

    Időpont:
    2016.05.01. (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Szabadedzés: 19:45-20:00 (15 perc)
    Időmérő
    : 20:00 - 20:30 (30 perc)
    Futam hossza: 42 kör (~90 perc)

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 70%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Használható gumik: Medium, Hard
    Gumi kopás mértéke: 200%
    Üzemanyag használat:
    100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #R1, #R2, #R3
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - GT3 /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters



    Indulási feltételek és egyéb infók itt: Masters GT3 Bajnoskág
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS


    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!
    • A futamokon a pályaelhagyásért a program automatikusan büntetést ad, ami azzal jár, hogy körön belül 1 alkalommal 35 km/h alá kell lassítani. Ezt a manővert szigorúan tilos az ideális íven végrehajtani, csak a pálya szélére lehúzódva a mezőnyt a legkisebb mértékben sem zavarva szabad kivitelezni!





    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 04. 26. 19:31.

  2. #2
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Így a vége felé kiderül, hogy a Nissan motorereje, meg gyorsasága csak legenda. Vagy megint felborultak az erő viszonyok.

  3. #3
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Így a vége felé kiderül, hogy a Nissan motorereje, meg gyorsasága csak legenda. Vagy megint felborultak az erő viszonyok.

    A Lambo se valami acélos, bár lehet még a pályát nem ismerem eléggé. De korábban mint ha egyenesekben nagyobb lett volna a tempóelőnyöm BMW-sekkel szemben. Hozzáteszem nem baj, ha az autók is közeledtek egymáshoz, mert kiegyenlítettebb lehet tőle a mezőny.

  4. #4
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    A Lambo se valami acélos, bár lehet még a pályát nem ismerem eléggé. De korábban mint ha egyenesekben nagyobb lett volna a tempóelőnyöm BMW-sekkel szemben. Hozzáteszem nem baj, ha az autók is közeledtek egymáshoz, mert kiegyenlítettebb lehet tőle a mezőny.
    Ez így van, csak az a baj, hogy a nissan kanyarokban eddig is és most is egy rakás *ar, egyenesben pedig most ugyan olyan mint a többi. Jó kigyorsítással eddig legalább egyenesben volt valamicske halvány előnye.

  5. #5
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így van, csak az a baj, hogy a nissan kanyarokban eddig is és most is egy rakás *ar, egyenesben pedig most ugyan olyan mint a többi. Jó kigyorsítással eddig legalább egyenesben volt valamicske halvány előnye.
    Gábor láttam ,hogy az Audival ugyanazt a köt futottad mint a gtr-rel.Sokat mentél vele?

  6. #6
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Gábor láttam ,hogy az Audival ugyanazt a köt futottad mint a gtr-rel.Sokat mentél vele?
    Körülbelül egy óra alatt összejött.

  7. #7
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Most magam ellen beszélek,bár szerintem kb. bármelyik autóval elversz...de lehet hogy a jokert felhasználhatnád,ha ilyen jól megy az Audival.

    Tapatalk-kal küldve az én D5803-el

  8. #8
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Majd a következő bajnokságban. Nem élet - halál kérdés a helyezés...

  9. #9
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Szabi, küldtem Neked múlt hét elején privátot a körszámmal kapcsolatban, csak lehet nem vetted észre.
    Any Given Sunday!

  10. #10
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Hová tünt a Nissan végsebessége????? Ez egyre demotiválóbb...

  11. #11
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Hová tünt a Nissan végsebessége????? Ez egyre demotiválóbb...
    Még csökken egy picit és szegény sls szintjén lesz.

  12. #12
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    42 kör
    Any Given Sunday!

  13. #13
    Ez a pálya szenzációs! Kb. a 2000-res évek elején versenyztem itt, valamelyik akkor játékhoz készítette el egy lelkes modder. (Talán a Sports Car GT volt? Vagy a GP2/3?) Azt tudjátok esetleg, hogy az Asetto Corsás verziónak mi az alapja?
    Utoljára módosította: Sury; 2016. 04. 28. 08:11.

  14. #14
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a pálya szenzációs! Kb. a 2000-res évek elején versenyztem itt, valamelyik akkor játékhoz készítette el egy lelkes modder. (Talán a Sports Car GT volt? Vagy a GP2/3?) Azt tudjátok esetleg, hogy az Asetto Corsás verziónak mi az alapja?

    Elvileg rFactor, legalábbis ha mi a racedepartmentes Road America 3.4-el megyünk.

  15. #15
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg rFactor, legalábbis ha mi a racedepartmentes Road America 3.4-el megyünk.
    Köszi!

    Még egy kérdés: van valami ötletetek, hogy a Karussel kanyarban ne emelkedjen a gumi hőmérséklete 100 fok fölé? Mivel lehetne játszani? (Kerékdőlés, összetartás, guminyomás...)

  16. #16
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi!

    Még egy kérdés: van valami ötletetek, hogy a Karussel kanyarban ne emelkedjen a gumi hőmérséklete 100 fok fölé? Mivel lehetne játszani? (Kerékdőlés, összetartás, guminyomás...)
    szerény tapasztalatom szerint tökmindegy...legalábbis nekem nem sikerült setuppal érdemi változást elérni ebben, pedig minden szélsőséget kipróbáltam...kérdeztem korábban is már hogy bennem van-e a hiba...de senki nem válaszolt.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  17. #17
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Szabi, 20óra körül futottam egy 2.05.275-öt de mielőtt beértem volna célvonalba kockás zászló lett. Azért nem látom a prequal-on?

  18. #18
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Az Assetto topikban szó volt újfent a gumikopásról, elméleti (és elvileg gyakorlati) síkon is kaptunk olyan belső infót, hogy terhelés függő a kopás. Ezen a pályán a jobb oldali gumik éppen hogy elérik mondjuk a hardon a használható hőmérsékleti tartományt, de inkább jelentsük ki hogy azon kívül vannak, és folyamatosan a bal oldali abroncsok kapják a terhelést, de hogy pontosan!! ugyan úgy fogy el a bal és a jobb oldal is... szóval engem azért nem győzött meg az infó
    Egyébként fura verseny lesz, nekem a BMW-n a medium lenne a jó verseny gumi, de számításaim szerint nem bírja ki a féltávot sem!? pedig ugye elvileg alig kap terhelést, nem egy Silverstone meg egy Mugello vonalvezetés ez... a hard meg üzemi tartományon kívül mozog és tempóban is lassabb most érezhetően.
    Any Given Sunday!

  19. #19
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Az Assetto topikban szó volt újfent a gumikopásról, elméleti (és elvileg gyakorlati) síkon is kaptunk olyan belső infót, hogy terhelés függő a kopás. Ezen a pályán a jobb oldali gumik éppen hogy elérik mondjuk a hardon a használható hőmérsékleti tartományt, de inkább jelentsük ki hogy azon kívül vannak, és folyamatosan a bal oldali abroncsok kapják a terhelést, de hogy pontosan!! ugyan úgy fogy el a bal és a jobb oldal is... szóval engem azért nem győzött meg az infó
    Egyébként fura verseny lesz, nekem a BMW-n a medium lenne a jó verseny gumi, de számításaim szerint nem bírja ki a féltávot sem!? pedig ugye elvileg alig kap terhelést, nem egy Silverstone meg egy Mugello vonalvezetés ez... a hard meg üzemi tartományon kívül mozog és tempóban is lassabb most érezhetően.
    Detto ugyanezen gondolkoztam tegnap én is, hogy hogy a viharba kopik az eleje ennyire együtt, miközben a bal eleje sokkal többet kap, mint a másik. Érdekes. Hardot szinte lehetetlen melegen tartani, hidegen meg lassú. Amikor fel tudtam melegíteni egész közel volt a mediumhoz köridőben. 1 kiállás keményen, vagy kettő közepesen szerintem. Meg persze nem mindegy hány fokos lesz a pálya, ha meleg lesz, akkor még be is jöhet a kemény gumi.

  20. #20
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Én csak simán utálom ezt a pályát, nagyon nem jön be. Legtöbb helyen nincs mihez hasonlítani, a dombon felfele fékezésnél meg random eldobja a seggét az autó

  21. #21
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Az Assetto topikban szó volt újfent a gumikopásról, elméleti (és elvileg gyakorlati) síkon is kaptunk olyan belső infót, hogy terhelés függő a kopás. Ezen a pályán a jobb oldali gumik éppen hogy elérik mondjuk a hardon a használható hőmérsékleti tartományt, de inkább jelentsük ki hogy azon kívül vannak, és folyamatosan a bal oldali abroncsok kapják a terhelést, de hogy pontosan!! ugyan úgy fogy el a bal és a jobb oldal is... szóval engem azért nem győzött meg az infó
    Egyébként fura verseny lesz, nekem a BMW-n a medium lenne a jó verseny gumi, de számításaim szerint nem bírja ki a féltávot sem!? pedig ugye elvileg alig kap terhelést, nem egy Silverstone meg egy Mugello vonalvezetés ez... a hard meg üzemi tartományon kívül mozog és tempóban is lassabb most érezhetően.
    Nem akarom mondani, hogy én megmondtam, inkább leírom.

  22. #22
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Az milyen, hogy pont egy olyan pályán kell hogy autót váltsak, amelyik a nissannak kéne hogy legjobban feküdjön? Minden patch- el egyre rosszabb lett.

  23. #23
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Az milyen, hogy pont egy olyan pályán kell hogy autót váltsak, amelyik a nissannak kéne hogy legjobban feküdjön? Minden patch- el egyre rosszabb lett.
    Ezt alátámasztom én is. Nagyon nehéz és egyben elszomoritó igy készülni a versenyekre...
    Én őszintén szólva attól félek, ha ezt Kunosék továbbra is igy akarják folytatni, előbb utóbb elfogy a nép az AC ligákból...

    Halkan megjegyzem, sztem a kib***ott konzolos megjelenés tehet róla...

  24. #24
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Az milyen, hogy pont egy olyan pályán kell hogy autót váltsak, amelyik a nissannak kéne hogy legjobban feküdjön? Minden patch- el egyre rosszabb lett.
    nyilván én más "méretarányban" élek...de 2 tizedért a hűhó ?
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  25. #25
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    nyilván én más "méretarányban" élek...de 2 tizedért a hűhó ?
    Na most igazsagod van, azt kell mondjam !

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •