Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 73 (73 összesen)
  1. #51
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Grat aki végigment
    Jókis bandázások voltak. Az elején elég éles szituk, ahhoz képest hogy hosszútávú GT3-ről van szó. Szálka voltam. Hosszú tekercsbe kiivülről előzés, meg ilyenek Zelfit oda vissza előzgettem. Majd vissza is kell néznem ezeket.
    Aztán elég hamar eldobtam, önerőből pusziltam a falat. Örültem mert legalább az utolsó kanyar elött történt az eset, gyorsan be a boxba. Igen ám de addig sem volt túlgondolt taktikám, ezért nemigen voltam a helyzet magaslatán, hogy most mit is kéne itten csinálnom. Negyedeltem mediummal, utolsó felével meg hard. Kár hogy nemlehet előre hardot, hátra mediumot rakni. Ahogy láttam azlenne a menő párosiitás.
    Taktika kellőképpen borult, úgyhogy nemigen tudtam mi hol megy, de iigyis sok szép csatározásban volt részem. Grat mindenki, ahogy lenni szokott, szezon végefelére összeszokik a társaság.
    Végére kellőképpen belemelegedtem, meglett a pályaismeret. Ha futam után lett volna egy időmérő, tuti PB lett volna.

  2. #52
    R2: Gratulálok magamnak Úgy tűnt, hogy az edzésen meglesz a pole pozíció, de az utolsó pillanatban Konrád megelőzőtt. Így is az első sorból rajtolhattam. A start jól sikerült, de a Nissanoknak szokás szerint még jobban, így két kanyar után már csak a negyedik voltam. Utána pedig lányos zavaromban túl sok gázzal jöttem ki a következő kanyarból és belefordultam a betonfalba.... Eredmény: utolsó hely, plusz Kb. 2-3 másodpercet lassult az autó körönként. A többit nem részletezem.

    Végül bejöttem hatodiknak. A győzelem biztosan nem jött volna össze, de a dobogó talán meglehetett volna. Minden elismerésem a győztesnek!

  3. #53
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    R2:
    Családias légkörben szépen megkezdtük a körözést, rajtbaleset nélkül! Már megérte
    4. körig szépen haladt a kisvonat, szinte együtt a mezőny, kivéve az első körben kipörgőket, akik legalább nem találtak el senkit
    4. körben Konrád megcsúszott, így meg tudtam előzni - juhéjj Majd egy kört egymás mellett autózva aztán megelőzött a T1-ben, T2-ben meg jól összeértünk, ami még nem lett volna olyan nagy baj, de ahogy próbáltam a pályán maradni egyből eltrafált Borsányi Peti.

    Visszanézve sem tudom ki volt a hibás, (óvnám is ha lenne hozzá topic) én mondjuk Petiből semmit nem láttam, csak amikor már nekem jött. Én a füvön mentem tovább, ő meg csinált egy pörgést Remélem nem lett belőle komolyabb probléma.

    A verseny további része halál unalom, a hosszú egyenesekben arra kellett koncentrálnom, hogy nem máshol járjanak a gondolataim... vagy csak lassú ide ez a kocsi. (bár az F3-mal is az volt az érzésem, hogy több mint fél kör csak abból áll, hogy csutka gázon tolom neki)

    végül 5. hely, köszönhetően azoknak akik feladták idő előtt.

  4. #54
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Jó menet volt az első fele togával 21 körön keresztül 1mp-en belül, box után vissza is jöttem Tóth Gabi elé, csak épp nem cseréltem kereket............
    Először nem értettem hogy jöhettél vissza elém ennyivel, kb 3mp volt, aztán mikor ledolgoztam ezt a kör végére már összeállt a kép...a kerékcsere kb azzal a 3mp-el hosszabb mint a tankolás.
    Egyébként megint elévágás akart lenni, jó kérdés sikerült-e volna, elég jónak éreztem a kivezető kört.
    Sokszor olvasom hogy említitek hogy ma nem voltatok formában, stb. Én ezt nagyon ritkán írom le, inkább magamba fojtom és lehajtott fejjem örlöm magam hogy balfasz vótál tee..., de most nekem sem adta ki. Rengeteget hibáztam, alig vártam hogy vége legyen a futamnak. Az első etap nem volt rossz, élvezetes volt, Csorosz Laci belerondított a muriba, de így lett izgalmas Viszont a 2.etapra teljesen lefőttem mint a kávé, két egyforma köröm nem volt. Ez van. A végeredmény jó lett, de ez sokkal melegebb lett volna ha Gabi nem hibázik a box-al, igaz akkor talán felszívom magam? ez már a nap kérdése marad. A tempó egyébként meg lett volna, utolsó körökben is alig jöttem lassabban mint a "best" lapom.

    A gumikérdés sem volt most annyira egyértelmű. Volt egy B-tervem, ha nagyon hideg idő kerekedik, amelyre ugye eddig nem volt példa...akkor a bekészített B-setemhez nyúlok mediummal szerelve ~40 literrel és két kiállás.
    És persze mikor van először kicsit hidegebb, hát most azért a futam kezdetére melegedett pár fokot így maradt a hard, egy kiállás. Kiautózhatatlan lett volna számításaim szerint ez az előny a medium két kiálással, max ha 20 fok van (B-terv).

    Volt szó hogy a BMW lett a legjobb autó a peccselés óta. Azért na, ezzel vitatkoznék. Az biztos hogy a Nissannál összességében jobb most már, de egyenesben még mindig kikerülhetetlen az a tank. Az Audi és a Lambo még mindig a legkomplexebb gép, fogyasztásban, kanyartempóban, gumikezelésben és végsebességben is. Eredetileg Audi és BMW között vaciláltam idénykezdetkor, végül BMW lett.

    Külön grat TCS-nek, a kis padawanomnak!
    Any Given Sunday!

  5. #55
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    R2:
    Családias légkörben szépen megkezdtük a körözést, rajtbaleset nélkül! Már megérte
    4. körig szépen haladt a kisvonat, szinte együtt a mezőny, kivéve az első körben kipörgőket, akik legalább nem találtak el senkit
    4. körben Konrád megcsúszott, így meg tudtam előzni - juhéjj Majd egy kört egymás mellett autózva aztán megelőzött a T1-ben, T2-ben meg jól összeértünk, ami még nem lett volna olyan nagy baj, de ahogy próbáltam a pályán maradni egyből eltrafált Borsányi Peti.

    Visszanézve sem tudom ki volt a hibás, (óvnám is ha lenne hozzá topic) én mondjuk Petiből semmit nem láttam, csak amikor már nekem jött. Én a füvön mentem tovább, ő meg csinált egy pörgést Remélem nem lett belőle komolyabb probléma.

    A verseny további része halál unalom, a hosszú egyenesekben arra kellett koncentrálnom, hogy nem máshol járjanak a gondolataim... vagy csak lassú ide ez a kocsi. (bár az F3-mal is az volt az érzésem, hogy több mint fél kör csak abból áll, hogy csutka gázon tolom neki)

    végül 5. hely, köszönhetően azoknak akik feladták idő előtt.
    A koccanás előtt komoly egy kört tettünk meg. A célegyenes elejétől végéig a gyorsulási verseny nemsemmi volt Illetve az utolsó és első kanyarban egymás mellett fordulás se.
    Sajnos nem hagytam túl sok helyet a kettes kanyarnál, az autód szélessége meg vagy 10 centi ha volt mellettem, ami nem is lett elég, majd összeértünk. De össze is szedtük gyorsan mindketten a kocsit.
    Peti meg szerintem túl nagy lendülettel jött a körülményekhez képest, vsz. a rázóig kiment volna ha nem vagy ott. Szerintem nem számolt vele, hogy így összeszeded és folytatod.

    A versenyem amúgy többnyire eseménytelen volt, kisebb bénázásokkal a pályán, nagyobbal a boxban. Végül valahogy összeszerencsétlenkedtem a második helyet a dupla kemény gumis etappal (96%-22. kör és 95%-42. kör). Jobban is alakulhatott volna talán.

    Grat Szilinek, akit ma nehéz lett volna megelőzni, ha úgy alakult volna! Illetve tisztelet a résztvevőknek a korrekt autózásért!

  6. #56
    Borsányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 09. 22.
    Város
    Hatvan
    Üzenetek
    77
    Idézet Eredetileg csumidex írta Hozzászólás megtekintése
    A koccanás előtt komoly egy kört tettünk meg. A célegyenes elejétől végéig a gyorsulási verseny nemsemmi volt Illetve az utolsó és első kanyarban egymás mellett fordulás se.
    Sajnos nem hagytam túl sok helyet a kettes kanyarnál, az autód szélessége meg vagy 10 centi ha volt mellettem, ami nem is lett elég, majd összeértünk. De össze is szedtük gyorsan mindketten a kocsit.
    Peti meg szerintem túl nagy lendülettel jött a körülményekhez képest, vsz. a rázóig kiment volna ha nem vagy ott. Szerintem nem számolt vele, hogy így összeszeded és folytatod.

    A versenyem amúgy többnyire eseménytelen volt, kisebb bénázásokkal a pályán, nagyobbal a boxban. Végül valahogy összeszerencsétlenkedtem a második helyet a dupla kemény gumis etappal (96%-22. kör és 95%-42. kör). Jobban is alakulhatott volna talán.

    Grat Szilinek, akit ma nehéz lett volna megelőzni, ha úgy alakult volna! Illetve tisztelet a résztvevőknek a korrekt autózásért!

    Gratulálok én is mindenkinek! Azt gondoltam elférek, sajnos nem így lett. Bocsánat!

  7. #57
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    R1
    Az elején sikerült jól elrugaszkodnom,nyertem is pozíciókat a rajt után.Aztán Terhes Csabát előztem aki megpöckölt és leszaladtam a pályáról és az autó oldalával eltaláltam a falat,persze mehettem is a boxba.
    Box után nyilván tök utolsó voltam 2etapra elegendő benyával.Eredetileg 2 kiállást terveztem meden,de ezek után azt terveztem,hogy a közepéig elmegyek és keményen fejezem be a versenyt.Egész jól feljöttem a kiállás előtt a 7.helyig.Aztán a kiállásnál megszivatott ez köcsög pitkonfig.Szépen megtankolt ,de gumit nem cserélt.Mentem még1 kört,majd újra tankolt. lányos zavaromba ,mire ott a boxba beállítottam,hogy lecserélje a gumit,addígra vagy 120litert betankolt és kb 1.5percet eltöltöttem ezzel.Ezek után mentem még vagy 3kört,de amikor láttam,hogy már 1kör hátrányban vagyok olyanokhoz akiket rég leelőztem,akkor megelégeltem és kiléptem.Az ideg szétvágott.
    Gratulálok a győztesnek és azoknak akik befejezték!

  8. #58
    Idézet Eredetileg csumidex írta Hozzászólás megtekintése
    A koccanás előtt komoly egy kört tettünk meg. A célegyenes elejétől végéig a gyorsulási verseny nemsemmi volt Illetve az utolsó és első kanyarban egymás mellett fordulás se.
    Nagyon szép volt a rajt! A első kanyarra már majdnem melléd értem, de közben bebújt mellém Schmidt Lajos. Próbáltam neki helyet hagyni neki, és ez sikerült is, nem értünk össze. Ehhez persze az is kellett, hogy ő is ügyesen, szűken forduljon. Az azt követő hosszú egyenesben mellém jött Sziszka. Ez is elég szoros szitu volt, de korrekt módon versenyeztünk és nem értünk össze. Nagy kár, hogy utána eldobtam az autót és kegyetlenül belassultam...

    Egyébként szeretnék búcsúzni, számomra véget ért a bajnokság. A Nordschleife rengeteg gyakorlást igényelne, melyre nem érzek motivációt. Texas nem az én pályám, mert nincs elég tájékozódási pont. A háromórás futamhoz meg már túl öreg vagyok, ráadásul akkor lesz a Kanadai Nagydíj. További jó versenyzést mindenkinek!

  9. #59
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    R1

    Számomra katasztrófa volt ez a verseny... Az autó jó volt csak a pilóta volt egy rakás szar. Az elején minden rendben ment amíg Márk ki nem forgott előttem, satu fék Csongi kocc hátulról szépen be is pirosodott a hátulja. Na innentől kezdve szét estem fejbe, belassultam. El is engedtem a gyorsabb autókat. Kristoffal jót mentünk pár körig, ment az ide-oda előzgetés de itt már az autó nem volt tökéletes. Kétszer talán össze is értünk. Aztán jött a feketeleves hátsó lejtős részén elcsiptem a füvet a bal hatsoval és fal lett a vége. Sajnos pár ember versenye itt úszott el az enyémmel együtt. Bocsánatot kell kérjek Vona Zolitol és Téglási Feritol.!sajnos nem tudtam megfogni már. Gyors box, Hard gumi és végig nyomtam vele. Talán 12 helyen értem be. Azt hiszem hamar el fogom felejteni ezt a futamot. Bocsánat még egyszer az érintett személyektől.!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #60
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Azt más is észrevette, hogy a kemény pillanatok alatt fogy el?

    Tervem az volt hogy 27 kört megyek keményen, 15öt lágyon. A 20. körben még 97%os volt a két első gumi, ezért biztos voltam benne hogy sikerülni fog. Aztán a 23.ban a bal első már 95% alá beesett, a 24.ben meg mindkét első 91%nál volt. Mehettem is ki egy újabb keményért. Nekem elég jól tartotta amúgy a hőfokot BMW-vel, a bal oldal 80+ volt, a jobb is 75 felett.
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 05. 02. 09:51.

  11. #61
    Összetett futam volt. Kvalin most nem éreztem a csíziót, nem tudtam összerakni olyan kört, amibe ne lett volna egy nagyobb hiba.
    Rajt P10-ből. Jól is sikerült, el tudtunk jönni az első kanyarokban, aztán a kör vége felé jött a móka. Zelfi már írta, hogy Márk keresztbe állt, nem tudom magától, vagy segítettek neki, de rendesen feltorlódtunk. A kalamajkában aztán jól megkeveredtek a kártyák, próbáltam előre menekülni, ami miatt talán kicsit túl agresszív is voltam. Kettes kanyarban több emberre is a frászt hoztam a mély féktávokkal, Fehér Norbi szabályosan ki is rántotta előlem az autót. Megítélésem szerint nem mentem volna bele, még tudtam volna egyet visszakapcsolni 2-be, ha nagyon látom hogy nem fogok megállni. Ettől függetlenül sajnálom a dolgot, mert emiatt a mögöttem érkezők is kedvezőtlen pozícióban érték utol. Én két kiállással mentem, mert a hardot gyakorlás során nem nagyon tudtam folyamatosan melegen tartani, és féltem hogy a rajtnál nem lesz nyerő ötlet két körön keresztül hideg gumikkal korcsolyázni. A kiállások rendben mentek, és innentől a futam is unalmasabb lett, néha 1-1 autó, aki vagy lassabb volt vagy gyorsabb, de csatákra itt már nem volt lehetőség. Vége P5 lett.

    Kaphatunk simresultos táblázatot?

  12. #62
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    R1: Mivel én "jutottam be" utolsóként az első szerverre így nem görcsöltem annyira.Időmérőn mentem pár kört hogy legyen időm,aztán egy verseny etapot kezdtem gyakorlásképpen. Tudtam így is úgy is utsó rajthelyről indulok és a rajtnál sem erőltettem semmit,ahogy én láttam hátulról mindenki szépen elfordult.Körözgettem teljes nyugodtsággal,nem bonyolódtam felesleges csatákba(esélyem csekély lett volna)box kiállások simák,gumik éppen pont bírták az etapokat....néha még meg is közelítettem 1-2 pilótát.Aztán valószínűleg a nyugodtságnak köszönhetően (1-2 apró hibát leszámítva) még is előrébb tudtam kerülni és igaz lekörözöttként de behoztam az autót a 17. helyre. Grat mindenkinek!

  13. #63
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    X
    Robi, neked még az Ákos féle setup van, vagy mással mégy?
    Átküldenéd légyszi? Marha kíváncsi vagyok, hogy a bajnokság eleje óta, hogy kapok már tőled is 1,5másodpercet...

    Tegnapi futamról meg már annyit, hogy eddig bírtam a töketlenkedésem. Vagy ráerőltetem magam, hogy ne vasárnap 6kor fussam első köreimet, vagy pedig eladom ez egészet a fenébe, mert semmi élvezetet nem nyújt már a versenyzés. Egyes szerver végén kullogni és arra figyelni, hogy kit hogy ne tartsak fel/legyen baleset a csatából, nekem nem pálya.

  14. #64
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    A kevés gyakorlás ellenére nem panaszkodhattam a tempómra. Csupor kolega szetjével elég jókat mentem. Köszi ezuton is.
    Qualin PB, 3ik helyre volt elegendő. Rosszabbra számitottam.
    A rajt után hiába jöttem fel az első helyre, tudtam hogy Toga és Bakos, kemény/1 kiálláson vannak, de a tempójuk még igy is remek volt. Nekem kezdtek elfogyni a med gumik 8-10 kör után hibázgattam, visszaestem. Később el is dobtam. Falpuszi. Irány a box. Hard+benya fel, és go vissza. Rosz döntés volt. Nem tapadt, csak sodródott minden kanyarban. Ismét kicsusztam.Vissza box. Med gumi. Go. Feljöttem 7ig, de már szétestem fejben. A koncentráció elszált. Nem is erőltettem tovább. Maradtam nézőnek. Grat mindenkinek aki végig ment.

  15. #65
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Robi, neked még az Ákos féle setup van, vagy mással mégy?
    Átküldenéd légyszi? Marha kíváncsi vagyok, hogy a bajnokság eleje óta, hogy kapok már tőled is 1,5másodpercet...

    Tegnapi futamról meg már annyit, hogy eddig bírtam a töketlenkedésem. Vagy ráerőltetem magam, hogy ne vasárnap 6kor fussam első köreimet, vagy pedig eladom ez egészet a fenébe, mert semmi élvezetet nem nyújt már a versenyzés. Egyes szerver végén kullogni és arra figyelni, hogy kit hogy ne tartsak fel/legyen baleset a csatából, nekem nem pálya.

    Ákos setupjainak vége volt az 1.5-el, de találtam egyet, amit kicsit átfaragtam magamnak. Vegyük fel a kontaktot, és elküldöm, elvégre csapattársak vagyunk vagymi

  16. #66
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    A felkészülés:
    mentem pár kört a silverstone-i setupommal, kicsit állítottam a váltón.
    Aztán mentem pár kört hardon a féltávnak megfelelő benzinnel, majd meden a harmadtávnak megfelelő benzinnel. Mivel a meddel kb 1 mp-el jobbakat mentem így azt választottam. ezzel az alig 1 óra készüléssel vágtam neki a futamnak, nem tudtam még mennyit bírnak a gumik.

    Verseny:
    Kvalin is versenybenzinnel mentem, láttam hogy így is versenyképes leszek, aztán utolsó 5 percre kivettem a benzint, hátha, de elsőre nem tudtam megfutni jobb időt, nem is erőltettem, gondoltam megnézem milyen lesz a mezőnyből - nem mondom hogy "sűrűjéből, mert 9-en voltunk - rajtolni. Sima rajt volt, Schmidt Lajost nagyjából az első kiállásomig vagy 10-12 körön keresztül kergettem, szerintem 1-2 kör volt amikor 1 secen kívül voltunk, mivel lassanként távolodtunk így is a Hardosoktól, nem erőltetem, szépen kivártam/dolgoztam az előzést, főleg mert mikor közelébe értem eléggé elkezdett előre hátra "csúszkálni" nem ugrált, mint mikor laggol, hanem csúszkált, és fura volt mert eközben a ping nem volt veszett magas - 30-40 körül - no mindegy mivel először ezzel párszor rám hozta a frászt ezért extraóvatosan jártam el mikor rászántam magam, simán hiba nélkül sikerült is az előzés, utána sajnos eldobta...így már csak a Hardosokat kellett szemmel tartanom, de még az én kopott meddel is tudtam dolgozni a hátrányból az új hardhoz képest így kalkulációm alapján bár közel de nekem kellett győztesen kijönni, 10 seces előnyre jöttem vissza és innen csak biztonságit mentem. Egyszer próbáltam megnyomni hogy mit tudnék menni, de nem akartam kockáztatni egy "falazást" ekkor futottam a PB-met valami 2:6.8-as körülit tán...nem is tudom, de mivel növeltem az előnyön, nem erőltettem és behoztam biztonságiba az első helyen. Gyakorlatilag hiba nélküli futam volt, egy két apró megcsusszanás volt benne...Én élveztem a körözgetést, meg hogy közbe számolgattam a boxtktikákat is Jó futam volt, a második boxomig többesélyes kimenettel, annak külön örülök hogy sikerült gyakorlatilag hibátlanul a második futamot teljesítenem zsinórban.

    megj.: A kopást nézve szerintem a Hard 1 óra - Med fél óra (+- 5 perc) talán gyorsabb lett volna, mert fél óra után még volt a medbe kicsi, és tán kókai kartárs volt aki a 45 percen túl ment a hardon, kicsit aggódtam is hogy meddel jön vissza végére és akkor versenyezni kell majd a győzelemért, de ez végül nem így lett

    megj2.: Nagyon sajnálom, hogy nem mentünk 1 szerveren...nemtom ki vétózótt és mennyi FPS-ért...de 3 éves vason - nyilván előfordulnak ennél régebbi konfigok is - nekem a próbarajtnál ~90 volt aztán utána felment ~120-ra, és tekintve hogy a hőskorban a 40-60 FPS-t már istenkirálynak tekintettük, szerintem az élmény megérte volna....nomindegy, ezen nyilván felelős előre tervezéssel, szervezéssel el lehetett volna gondolkodni a pálya lehetőségeinek ismeretében kicsit/jóval korábban, nem rajt előtt 10 perccel, akkor már késő/kár volt ezzel borzolni az idegeket....
    Utoljára módosította: Sziszka; 2016. 05. 02. 18:48.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  17. #67
    Balázs Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 14.
    Város
    Győr <-> Budapest
    Üzenetek
    133
    Sziszka: Milyen VGa-val tolod? TS-en páran mondták, hogy a próbarajtnál 30-35 FPSel indulnak, valaki mondta is, hogy ilyen kis FPS-nél az FFB is késhet. Én is sajnálom, hogy nem lett végül 1 szervereses a futam, de így legalább nem volt nagyobb gond a rajtoknál.

  18. #68
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    megj2.: Nagyon sajnálom, hogy nem mentünk 1 szerveren...nemtom ki vétózótt és mennyi FPS-ért...de 3 éves vason - nyilván előfordulnak ennél régebbi konfigok is - nekem a próbarajtnál ~90 volt aztán utána felment ~120-ra, és tekintve hogy a hőskorban a 40-60 FPS-t már istenkirálynak tekintettük, szerintem az élmény megérte volna....nomindegy, ezen nyilván felelős előre tervezéssel, szervezéssel el lehetett volna gondolkodni a pálya lehetőségeinek ismeretében kicsit/jóval korábban, nem rajt előtt 10 perccel, akkor már késő/kár volt ezzel borzolni az idegeket....
    Többen is 3 monitoros rendszerrel tolják, ott már erősen 60 FPS alá ment a cucc, többen jelezték, hogy a FFB is érezhetően betonyult tőle a visszajelzések alapján.

    Az előre tervezésben ismét 100%-osan igazad van, habár jobban belegondolva amúgy sem lett volna esélyünk máskor 20+ főt összetrombitálni egy közös teszt kedvvért.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 05. 02. 18:57.

  19. #69
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg likeaRAINBOW írta Hozzászólás megtekintése
    Sziszka: Milyen VGa-val tolod? TS-en páran mondták, hogy a próbarajtnál 30-35 FPSel indulnak, valaki mondta is, hogy ilyen kis FPS-nél az FFB is késhet. Én is sajnálom, hogy nem lett végül 1 szervereses a futam, de így legalább nem volt nagyobb gond a rajtoknál.
    VaporX R9 270x
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  20. #70
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274

    Flag

    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Először nem értettem hogy jöhettél vissza elém ennyivel, kb 3mp volt, aztán mikor ledolgoztam ezt a kör végére már összeállt a kép...a kerékcsere kb azzal a 3mp-el hosszabb mint a tankolás.
    Egyébként megint elévágás akart lenni, jó kérdés sikerült-e volna, elég jónak éreztem a kivezető kört.
    Sokszor olvasom hogy említitek hogy ma nem voltatok formában, stb. Én ezt nagyon ritkán írom le, inkább magamba fojtom és lehajtott fejjem örlöm magam hogy balfasz vótál tee..., de most nekem sem adta ki. Rengeteget hibáztam, alig vártam hogy vége legyen a futamnak. Az első etap nem volt rossz, élvezetes volt, Csorosz Laci belerondított a muriba, de így lett izgalmas Viszont a 2.etapra teljesen lefőttem mint a kávé, két egyforma köröm nem volt. Ez van. A végeredmény jó lett, de ez sokkal melegebb lett volna ha Gabi nem hibázik a box-al, igaz akkor talán felszívom magam? ez már a nap kérdése marad. A tempó egyébként meg lett volna, utolsó körökben is alig jöttem lassabban mint a "best" lapom.

    A gumikérdés sem volt most annyira egyértelmű. Volt egy B-tervem, ha nagyon hideg idő kerekedik, amelyre ugye eddig nem volt példa...akkor a bekészített B-setemhez nyúlok mediummal szerelve ~40 literrel és két kiállás.
    És persze mikor van először kicsit hidegebb, hát most azért a futam kezdetére melegedett pár fokot így maradt a hard, egy kiállás. Kiautózhatatlan lett volna számításaim szerint ez az előny a medium két kiálással, max ha 20 fok van (B-terv).

    Volt szó hogy a BMW lett a legjobb autó a peccselés óta. Azért na, ezzel vitatkoznék. Az biztos hogy a Nissannál összességében jobb most már, de egyenesben még mindig kikerülhetetlen az a tank. Az Audi és a Lambo még mindig a legkomplexebb gép, fogyasztásban, kanyartempóban, gumikezelésben és végsebességben is. Eredetileg Audi és BMW között vaciláltam idénykezdetkor, végül BMW lett.

    Külön grat TCS-nek, a kis padawanomnak!

  21. #71
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    megj.: A kopást nézve szerintem a Hard 1 óra - Med fél óra (+- 5 perc) talán gyorsabb lett volna, mert fél óra után még volt a medbe kicsi, és tán kókai kartárs volt aki a 45 percen túl ment a hardon, kicsit aggódtam is hogy meddel jön vissza végére és akkor versenyezni kell majd a győzelemért, de ez végül nem így lett
    A hard 24 körig bírta, 18 kör nagyon sok lett volna a med-nek így én is kénytelen voltam váltani.

    Az FPS-re pedig azt tudom mondani, hogy ha valaki beállította a grafikát arra hogy 22 embernél 60 fps legyen az ne csodálkozzon ha 32nél lemegy 60 alá. Vegye lejjebb a grafikát (főleg a kocsik részletességét). Én nagyon örülnék ha Nordon nem lenne két szerver, ott is csak a rajtot kell túlélni és utána már jó lesz

    Én egy 5 éves kártyával játszok és bőven élvezhető. Néha beakad de mint kiderült ilyenkor az AC tölt be valamit a vinyóról érdekes módon (lehet átdobom ssd-re)
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 05. 04. 10:02.

  22. #72
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A hard 24 körig bírta, 18 kör nagyon sok lett volna a med-nek így én is kénytelen voltam váltani.

    Az FPS-re pedig azt tudom mondani, hogy ha valaki beállította a grafikát arra hogy 22 embernél 60 fps legyen az ne csodálkozzon ha 32nél lemegy 60 alá. Vegye lejjebb a grafikát (főleg a kocsik részletességét). Én nagyon örülnék ha Nordon nem lenne két szerver, ott is csak a rajtot kell túlélni és utána már jó lesz

    Én egy 5 éves kártyával játszok és bőven élvezhető. Néha beakad de mint kiderült ilyenkor az AC tölt be valamit a vinyóról érdekes módon (lehet átdobom ssd-re)
    Ez egy eléggé támogatható ötlet.

  23. #73
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ez egy eléggé támogatható ötlet.
    Mondjuk ez attól is függ, hogy mennyien neveznek és mennyi box van a pályán, de felőlem mehet. Sztem nálam kevesebb FPS-el senki se játszik, de én benne vagyok. Minden mediumon van, ennél lejjebb már tuti nem veszem a grafikát, így se nagyon nyertem semmit azzal, hogy highról levettem mindent mediumra (füst off).

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •