Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (70 összesen)
  1. #26
    Kovács Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 08. 23.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    158
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    kiderül még ma hogy hány kör lesz? jah...ma biztos...

    amúgy meg...ezek a ti szabályaitok..



    nem 5 óra, nem öt perc...5 nap
    Amúgy a büntetéseknek is kinn kéne lennie már majdnem egy hete: "A versenybíróság saját hatáskörében meghozza döntését a verseny utáni 7. nap éjfélig, és a fórumon kihirdeti az adott verseny hivatalos végeredményét és az esetleges büntetéseket. Fellebbezésnek helye nincs, a VB döntése végleges és kötelező érvényű minden résztvevőre."

  2. #27
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    kiderül még ma hogy hány kör lesz? jah...ma biztos...

    hogy reménykedhetek abban hogy a mélyentisztelt szervező bizottság felülvizsgálja esetleg a gumikopás kérdését, ha még ere az egyszerű osztásra is szarnak...

    amúgy meg...ezek a ti szabályaitok..



    nem 5 óra, nem öt perc...5 nap
    Örülök hogy felhoztad és nem én vagyok megint a fekete bárány.
    Én ezt annak idején kértem Race07 bajnokság után, hogy ezen a körszám kiírásán javítsunk, és majdnem hogy el lettem küldve melegebb éghajlatra. Pedig higyjétek el, versenyzői szemmel, ez annyira de annyira alap dolog, mint az hogy a babgulyásba kell bab. Nyilván ki tudom számolni én is hány körös lesz +-1körös eltéréssel, de a hangsúly nem is ezen van. Ha nincs rá kapacitás meg kell kérni egy külső embert bajnokságonként, akinek csak ennyi feladata lenne, hogy ezt kiszámolja 3 futott preq kör alapján és beleszerkessze a topik elejébe. Sajnálom, de most lehet utálni ezért engem is, újra...
    Any Given Sunday!

  3. #28
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    49 kör a táv

    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nincs rá kapacitás meg kell kérni egy külső embert bajnokságonként, akinek csak ennyi feladata lenne, hogy ezt kiszámolja 3 futott preq kör alapján és beleszerkessze a topik elejébe. Sajnálom, de most lehet utálni ezért engem is, újra...
    Egyrészt tök igazad van, másrészt pedig 2 percet igényel mindössze a kiszámolása. Én szimplán csak mindig elfelejtem, valószínűleg azért, mert nekem nem fontos, hogy +- hány kör, ami ciki, de így van.

    Vállalod a feladatot, hogy mindig időben kiszámolod és kiírod?
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 04. 17. 19:01.

  4. #29
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egyrészt tök igazad van, másrészt pedig 2 percet igény mindössze a kiszámolása. Én szimplán csak mindig elfelejtem, valószínűleg azért, mert nekem nem fontos, ami ciki, de így van.

    Vállalod a feladatot, hogy mindig időben kiszámolod és kiírod?
    pont azért ciki mert 2 perc...

    amúgy...választhatok én is a szabályzatból olyat amit nem érzek fontosnak, és nem tartom be?
    Utoljára módosította: Sziszka; 2016. 04. 17. 19:04.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    pont azért ciki mert 2 perc...

    amúgy...választhatok én is a szabályzatból olyat amit nem érzek fontosnak, és nem tartom be?
    Választhatsz, de akkor jó eséllyel büntit is kapsz. Itt a kérdés inkább az, hogy mivel lehetne "büntetni" a szervezőséget, ha nem tarja be az szabályzatban foglalt rá vonatkozó határidőket?

  6. #31
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Jöszök B-re este szerintem, bár a kert felásása eléggé lefárasztott már ma.

  7. #32
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    49 kör a táv



    Egyrészt tök igazad van, másrészt pedig 2 percet igényel mindössze a kiszámolása. Én szimplán csak mindig elfelejtem, valószínűleg azért, mert nekem nem fontos, hogy +- hány kör, ami ciki, de így van.

    Vállalod a feladatot, hogy mindig időben kiszámolod és kiírod?
    Vállalom persze, köszi!
    Any Given Sunday!

  8. #33
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Választhatsz, de akkor jó eséllyel büntit is kapsz. Itt a kérdés inkább az, hogy mivel lehetne "büntetni" a szervezőséget, ha nem tarja be az szabályzatban foglalt rá vonatkozó határidőket?
    1 kör békaügetés a silvertkart pályán, kamerával rögzítve, majd yutóróra feltölteni bizonyítékként.

  9. #34
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Itt a kérdés inkább az, hogy mivel lehetne "büntetni" a szervezőséget, ha nem tarja be az szabályzatban foglalt rá vonatkozó határidőket?
    Szerintem kár ezt feszegetni, a versenybíróság szabad idejében szervezi nekünk a versenyeket. Ha nincs elég idejük, fel kell venni újabb önkénteseket

    Ha nincs jelentkező, akkor még mindig lehet választani:
    - tolerálod a hiányosságokat, és játszol tovább. - ahogy eddig is.
    - megköszönöd az eddigi szervezését, és keresel másik csapatot, ami jobban megfelel az igényeidnek.

    Szerintem.

  10. #35
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Most nincsenek szerverek vagy én nem látom őket? Jó lenne párat még menni verseny előtt

  11. #36
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    SZERVERBEOSZTÁS a nevezések alapján:

    1-24.
    helyezett: GTR-Masters.hu #R1
    25-36.
    helyezett: GTR-Masters.hu #R2

    Mennek a szerverek belépés és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van az a mielőbb jelezze!

    19:30 körül lesz egy próbarajt, aztán 19:45-kor RESTART, utána 5 perc booking, annak ki szeretne skin-t választani, vagy a teszt során gondja van a belépéssel.

    Pass a booking-hoz itt: link
    (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)

    Skinpack v1.1:
    letöltés
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Vállalom persze, köszi!
    OK, szuper , akkor majd futam után privátban megkereslek.


    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Most nincsenek szerverek vagy én nem látom őket? Jó lenne párat még menni verseny előtt
    Most már mennek, eddig szerver paraméterezés volt.

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    1 kör békaügetés a silvertkart pályán, kamerával rögzítve, majd yutóróra feltölteni bizonyítékként.
    Huhh, bazz
    Hát az valóban jó kis "motiváció" lenne...

  13. #38
    Laza Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 12. 15.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    122
    Sziszka, azt ugye te is vágod ,hogy a vb a szabadidejében csinálja ezt?
    Ha igen, akkor nem tartod prosztó dolognak ezt a fajta kekeckedési módszert?
    Több idő volt sztem kikeresni a szabályzat ezen pontját, mintsem, hogy kiszámold hány kör...
    Elárulod csak és kizárólag nekem, hogy ez miért jó?

  14. #39
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg AssettoDriftER írta Hozzászólás megtekintése
    Sziszka, azt ugye te is vágod ,hogy a vb a szabadidejében csinálja ezt?
    Ha igen, akkor nem tartod prosztó dolognak ezt a fajta kekeckedési módszert?
    Több idő volt sztem kikeresni a szabályzat ezen pontját, mintsem, hogy kiszámold hány kör...
    Elárulod csak és kizárólag nekem, hogy ez miért jó?
    gyanítom Te nem vágod hogy magam is évekig csináltam....
    Utoljára módosította: Sziszka; 2016. 04. 17. 19:41.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  15. #40
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    gyanítom Te nem vágod hogy magam is évekig csináltam....
    Így van, Sziszka évekig húzta velünk az igát és rengeteg mindent köszönhet neki a liga.
    És amiket pedig most már "civil"-ként rendszeresen a fejünkhöz vág, abban általában igaza is van.

    Persze lehetne 2 fokkal "kedvesebb" is, de a lényeg attól még ugyan az marad, illetve a mi viszonyunk már rég túllépet ezeken az udvariassági körökön.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 04. 17. 19:53.

  16. #41
    Laza Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 12. 15.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    122
    Idézet Eredetileg AssettoDriftER írta Hozzászólás megtekintése
    Több idő volt sztem kikeresni a szabályzat ezen pontját, mintsem, hogy kiszámold hány kör...
    Elárulod csak és kizárólag nekem, hogy ez miért jó?
    Gyanítom erre továbbra sincs válasz.
    Ha pedig Te is VB voltál és tudod ez mivel/hogyan jár, akkor miért kell nyilvánosan ostorozni a még atkív vb tagokat?
    Nem mehet ez privátba?
    Jó az bárkinek is, ha nyilvánosan megy a savazás? (esetenként még ha jogos is?! )

  17. #42
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Na ismét kiléptem, úgy látszik öregszem...

    Verseny elején már kapott a kocsi, majd egy hiba, aztán elszenvedtem a boxig, utána frankó volt, csak a hosszú jobbosban sikerült megforognom úgy hogy megint tört a kocsi eleje, aztán 1 körrel később, egyik jobbosban vagy lekapott a kerék a fűre vagy nem tudom mi, de kiment a segge és fal megint, és itt jött el az esc.
    Sajna rohadt fáradt is vagyok 5:45-kor keltett Zoéka...

    Úgy hogy ennyi.

  18. #43
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    R2:
    20perc kellett időmérőn hogy összeálljon 1 ép kör, annyira nem éreztem a kocsit. Tán 4. hely.
    Futamra 2 pittel számoltam olvasgatva itt a kommenteket. Nem kellett volna*, elég az 1 is.
    Csillagos rész pedig az, hogy hiba nélkül. Tempó mindegy, hiba ohne.
    Ez nem jött össze. Először 1. szetten kisebb hibák, ami azt eredményezte, hogy Homoki Csabi 1 kiállásával behozhatatlannak tűnt, Szilárd tempója nem volt acélos, így valószínű hogy Roland - Sziszka - én mentünk volna a 2. helyért. Összességében mindegyik etapomban volt egy 10+os hiba, ami a gumikat kukává tette. Harmadik etapra elfogyott a cérna, logoff. Benne maradt a futamban a kilépés előttig egy 30mp + extra kiállás, ez így értelmetlen. 90p izmozás vasárnap este már a kutyának se hiányzik úgyérzem. Se nem vacsoráztam, fáradt is voltam és már lelkesedésem is kihunyt
    Nincs más hátra, Irány a kényelmes úrvezetés Formula autóba!

    [Jó ez az új gumifizika, elmelegszik, akkor csak a pit marad, esély sincs visszahűteni]

  19. #44
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    70%-os sérülésnél éppenhogy lekoccolom a falat és 3.5 másodpercel lassabb köröket tudtam csak menni. Ez vicc!!! Nem formaautó ez, hogy ennyit számítson! Az 5. helyről már azért kellett izgulnom hogy 10 kör alatt ne csússzak ki a 10-ből. Ezen annyira felhúztam magam, hogy persze jött a többi
    hiba és Csongort is kiütöttem sajnálom Csongor!

  20. #45
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Szántai Zoli elől menekültem végig, bele is hajtottam magam két szép nagy hibába. Ez a pálya nem a nissannak való.

  21. #46
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg AssettoDriftER írta Hozzászólás megtekintése
    Gyanítom erre továbbra sincs válasz.
    Ha pedig Te is VB voltál és tudod ez mivel/hogyan jár, akkor miért kell nyilvánosan ostorozni a még atkív vb tagokat?
    Nem mehet ez privátba?
    Jó az bárkinek is, ha nyilvánosan megy a savazás? (esetenként még ha jogos is?! )
    nekem jobb

    A futamról:
    kb 10 kört prekvaloztam, versenybeállítással...
    Kvalit kihagytam...utolsó helyről nyertem. Sajnos akivel meccs lehetett volna az eltérő taktika miatt, az hibázott..így nagyjából uncsi volt, de hát én ezt szeretem

    Homoki Csabi Te tényleg Med-el mentél 1 kiállást? nekem azt írta...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  22. #47
    Ez volt az első versenyen az "A" szerveren. Célul azt tűztem ki, hogy a mezőny végéről indulva óvatosan bekocsikázzam az utolsó helyre és zsebrevágjak egy halom pontot. Ez a taktika 20. helyet eredményezte, ami tökéletesen megfelel az elvárásaimnak. Viszont a versenyt egy pillanatig sem élveztem. Közepes gumin szinte vezethetetlen volt az autó, a bal első 110 foking is felmelegedett. Ehhez még hozzájön, hogy nagyon görcsösen vezetettem, így túl óvatosan és rengeteg apró hibával mentem. Remélem a lekörözéseknél nem tartottam fel senkit! (A legtöbbször inkább lementem a fűre, meg a homokba, nehogy útban legyek...) A pontok megvannak, ez a lényeg. Jöhet Road America!

  23. #48
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    nekem jobb

    A futamról:
    kb 10 kört prekvaloztam, versenybeállítással...
    Kvalit kihagytam...utolsó helyről nyertem. Sajnos akivel meccs lehetett volna az eltérő taktika miatt, az hibázott..így nagyjából uncsi volt, de hát én ezt szeretem

    Homoki Csabi Te tényleg Med-el mentél 1 kiállást? nekem azt írta...

    Gratulálok,jót mentél.Nekem annyira nem volt uncsi ahogy hajszoltalak az utolsó 15 körben.De hát túltankoltam a kocsit a végére így nem értelek utol és alig hoztam valamit rajtad.

  24. #49
    Balázs Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 14.
    Város
    Győr <-> Budapest
    Üzenetek
    133
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    70%-os sérülésnél éppenhogy lekoccolom a falat és 3.5 másodpercel lassabb köröket tudtam csak menni. Ez vicc!!! Nem formaautó ez, hogy ennyit számítson! Az 5. helyről már azért kellett izgulnom hogy 10 kör alatt ne csússzak ki a 10-ből. Ezen annyira felhúztam magam, hogy persze jött a többi
    hiba és Csongort is kiütöttem sajnálom Csongor!
    Hasonlóak a tapasztaltam, megtaláltam a falat és 3mpvel lassultam

  25. #50
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Nekem 3szor is megakadt a játék ami miatt egy kalap ... volt az egész. Korábban is beakadt és most direkt futtattam egy monitorozó programot, ami nem mutatott ki semmit azokban (se proci, gpu használat eltérést, se túlzott hőmérsékletet) az időpontokban. Szóval az AC a szutyok. Remélem valahogy megjavul.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •