Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (120 összesen)
  1. #76
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Törölj le valamit gyorsba
    120gb SSD
    Win 8.1 , Xcom 2 és Assetto Corsa van CSAK a rendszerben. És így nem tudott frissíteni...azért az eléggé nem fasza. Nem gyári pályákat töröltem ki h legyen hely.

    Ok, hitelesítés fut. Megyek inkább Nagyfiúk 2-t nézni.

  2. #77
    Nekem fekete-fehér a képernyő, csak a feliratok színesek. Ötlet?

  3. #78
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem fekete-fehér a képernyő, csak a feliratok színesek. Ötlet?
    PP filtert állítsd át. Szerverről is tudod, van gyári app.

  4. #79
    Laza Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 12. 15.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    122
    Nah jó, hiába kitoltuk a bookingot, nekem ez az update betett.
    Ennyi volt a futam, kunosékat meg puszilom.

  5. #80
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Kontaktos a pedál és újrakalibrált csomoszór, kíváncsi lettem volna hová lett volna elég a hard gumi...

  6. #81
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Sinka Dani. mi lett a pedáloddal basszus? Pedig mekkorát mentél, apám.

  7. #82
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Az egy kiállás lággyal nekem bevállt. Volt 3 kör ahol jobban kellett vigyázni, de azon kívül nem volt baj vele.

  8. #83
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Hát, ha nincs az első körös orrplasztika - kivi leszek lezs-e olyan verseny hogy megússzam az első kört - és az ebből fakadó plusz box a második körben, akkor lehet olyan jó kis futam lett volna mint amit Bai Lacival nyomtunk az utolsó 8-10 körben . A többi az első körből kifolyólag uncsi volt nagyjából...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  9. #84
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Dani hibázott mögöttem, azután Tóth Gabival harcoltam, aki 1mp-en belül volt féltávig, előttem ment ki cserélni, gondoltam elém akar vágni, de én is cseréltem a 20-ban. Elé jöttem vissza, még pár kört bírtam előtte, de rettentően elfáradtam, egy kisebb hibánál megelőzött aztán szépen el is húzott..., jó meccs volt.

  10. #85
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem fekete-fehér a képernyő, csak a feliratok színesek. Ötlet?
    nekem rózsaszín volt minden. videókártya driver újrarak probléma megoldva

  11. #86
    Először is szeretnék bocsánatot kérni Téglási Feritől, kicsit türelmetlen voltam, és meglöktem féktávon, estünk le a pályáról.
    Másodszor pedig szeretném megkérni Terhes Csabát, hogy csináljon valamit a kapcsolatával, mert össze-vissza lagolt a pályán, Becketts-ben első körben úgy lettem lelökve a pályáról, mint ha ott se lettem volna. Onnantól másfél másodpercet buktam körönként magamhoz képest, hát mondhatom megérte 2 hétig gyakorolni, hogy aztán az első körtől szenvedjek végig.

    Kiemelném, hogy ha behívják az éppen aktuális delikvenseket lag tesztre, az engem egyáltalán nem vígasztal, én pont emiatt fizetek egy vagyont az internet kapcsolatért, hogy ne hozzam a másikat ilyen helyzetbe. Rohadtul idegesítő...

  12. #87
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, ha nincs az első körös orrplasztika - kivi leszek lezs-e olyan verseny hogy megússzam az első kört - és az ebből fakadó plusz box a második körben, akkor lehet olyan jó kis futam lett volna mint amit Bai Lacival nyomtunk az utolsó 8-10 körben . A többi az első körből kifolyólag uncsi volt nagyjából...
    Pedig tied lett volna az a befutó... én beletörődtem, majdnem seggbe is durrantottalak mikor elengedtél.

  13. #88
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig tied lett volna az a befutó... én beletörődtem, majdnem seggbe is durrantottalak mikor elengedtél.
    mán le voltunk körözve, nem számított..nem akartam összezavarni a végeredményt, ki tudja
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  14. #89
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    p17-ről rajt. Egész szépen loptam a helyezéseket, sokan túltolták a kigyorsításokat előttem így gyorsan 11. hely körül találtam magam. A megoccban elforgott valaki, majd visszafordult "tolatásban" na erre már nem tudtam mit reagálni, első lökhárítónak annyi. 7. kör után jöttem ki javíttatni, hát sokat veszítettem, nem tudtam 06 alatti kört futni. Utána viszont teljesen hibátlan versenyt futottam, a 21. helyről jövögettem fel, párat élesben előztem meg, köszi a kultúrált védekezést és volt akit a véletlen hozta eltérő box taktika vagy a hibái soroltak mögém. A vége 2,02,6-os leggyorsabb körrel stabil 10. hely lett, tovább már nem tudtam csatázni, mert elnyalódtak a gumik és nem maradt tartalék a végére. Összességében jól esett, szerintem elég kultúrált verseny volt.

    Köszi a szervezést, jó éjt!

  15. #90
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Uh de centis lett a vége, de minden összejött, a végén. Dolgozni kellett rendesen.
    1.kör, minden kanyarba füst (gyerekek...), hát Copse-ban egymás mellett be, de Zelfi nembiirt belül maradni. Kicsúszás a ....-be. Homok.
    Utána szépen felfele. Med gumi után keményre váltottam. Már a 7.helyen miután a kétkiállásosok is kimentek. Terjék Atti jött mögöttem. Gőzöm sem volt a kemény gumi meddig biirja, de sokáig jóvolt. Aztán amikor piros lett, putty. Attila már 5 körrel a vége elött utolért, de talán túl lassú voltam, vagy bezavartam (nemvolt szándékba), vagy elizgulta de a Beckets-be eldobta. Ha kb egy kanyart vártál volna, vagy max 2-t, akkor simán megelőztél volna. Semmi tapadásom nemvolt.
    Megkaptam az esélyemet, egérutat kaptam, márcsak pár kör volt, de már felniken mentem. Attilla rohamosan zárkózott mögöttem, de most nem egyedül jött, úgyhogy ha megesz, akkor mégtöbben megettek volna. Hát ha a célvonal után lett volna még egy kanyar, tuti nemlett volna meg. Mákhegy volt na.
    Amúgy oké hogy a keményet, és a közepest összébbhozták, de mintha túlságosan is. Túl kicsi a különbség. Vagy én nemtudtam kihozni belőlük, de kb ugyanolyanok voltak a köridők, ugyanúgy lassultak, ugyanúgy kopott. De nemértek igazán hozzá.

  16. #91
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    R2:Húúúú jó futam volt,nem gondoltam volna hogy ennyire stabil lesz az autó. Ahhoz képest,hogy az utolsó percben döntöttem a 2 kiállásról elég összeszedettre sikerült minden. Qual 6.hely,rajt sima volt én úgy láttam nagyjából mindenki eljött aztán ment a helyezkedés.Le a kalappal mindenki előtt vigyáztunk egymásra úgy érzem. Aztán szépen lassan kezdtek "kihullani" előlem az emberek,látótávolságban volt a dobogó!Próbáltam azért a saját tempómat menni,de kicsit beragadtam Tóbiás Krisztián mögé és mentem utána egy pár körön keresztül és végül fair csatában megelőztem.Ezután már csak ki kellett autóznom egy előnyt a boxhoz,ami jól is sikerült.A második kiállásom után pont T. Krisztián elé jöttem vissza szerencsére és már csak tartanom kellett a tempómat.A gumikról annyit,hogy pont annyira koptak el az etapok végére amennyire kellett.Lekörözések simák voltak.A végére meglett a 2.hely!! Nekem ez felért egy győzelemmel. Köszönöm mindenkinek(anyunak,apunak) és világbéke!
    Utoljára módosította: rilo; 2016. 04. 03. 22:44.

  17. #92
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    White bocsi a koccért az utolsó körben, az elfékezésed/megcsúszásod után nem számítottam rá, hogy ilyen hirtelen elindul a kocsid befele, ott már nem tudtam semmit sem tenni, de mocsok jó volt így ez a meccs, az elején is meg a végén is.
    Mondjuk a Nissanos lekörözöttet csókoltatom, hogy engem nem engedett el, csak a szinte a kör végén és akkor is még jampizott az egyenesben, gratulálok...

    Zelfel Tomi nagyon jól kened a nissannak, ez már nem az első verseny, hogy kb kéz a kézben toljuk egész végig!
    Maximális !!!

  18. #93
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Uh de centis lett a vége, de minden összejött, a végén. Dolgozni kellett rendesen.
    1.kör, minden kanyarba füst (gyerekek...), hát Copse-ban egymás mellett be, de Zelfi nembiirt belül maradni. Kicsúszás a ....-be. Homok.
    Utána szépen felfele. Med gumi után keményre váltottam. Már a 7.helyen miután a kétkiállásosok is kimentek. Terjék Atti jött mögöttem. Gőzöm sem volt a kemény gumi meddig biirja, de sokáig jóvolt. Aztán amikor piros lett, putty. Attila már 5 körrel a vége elött utolért, de talán túl lassú voltam, vagy bezavartam (nemvolt szándékba), vagy elizgulta de a Beckets-be eldobta. Ha kb egy kanyart vártál volna, vagy max 2-t, akkor simán megelőztél volna. Semmi tapadásom nemvolt.
    Megkaptam az esélyemet, egérutat kaptam, márcsak pár kör volt, de már felniken mentem. Attilla rohamosan zárkózott mögöttem, de most nem egyedül jött, úgyhogy ha megesz, akkor mégtöbben megettek volna. Hát ha a célvonal után lett volna még egy kanyar, tuti nemlett volna meg. Mákhegy volt na.
    Amúgy oké hogy a keményet, és a közepest összébbhozták, de mintha túlságosan is. Túl kicsi a különbség. Vagy én nemtudtam kihozni belőlük, de kb ugyanolyanok voltak a köridők, ugyanúgy lassultak, ugyanúgy kopott. De nemértek igazán hozzá.
    Az nem a Zelfi volt hanem Csongi csapattárs. És nézd meg a replayt mert ott te szorítottad le de nagyon!
    Gratulálok mindenkinek!
    Terhes Csaba te meg addig ne indulj el a többi futamon amíg nem rendezett internet kapcsolatod van,mások versenyét teszed tönkre!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  19. #94
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    White bocsi a koccért az utolsó körben, az elfékezésed/megcsúszásod után nem számítottam rá, hogy ilyen hirtelen elindul a kocsid befele, ott már nem tudtam semmit sem tenni, de mocsok jó volt így ez a meccs, az elején is meg a végén is.
    Mondjuk a Nissanos lekörözöttet csókoltatom, hogy engem nem engedett el, csak a szinte a kör végén és akkor is még jampizott az egyenesben, gratulálok...

    Zelfel Tomi nagyon jól kened a nissannak, ez már nem az első verseny, hogy kb kéz a kézben toljuk egész végig!
    Maximális !!!
    Hát még te a BMW-nek! Jó lett volna ha nem kúrom el a boxkiállást. Későn jöttem ki és igy buktam egy csomó időt! Köszi Jó voltál!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  20. #95
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Uh de centis lett a vége, de minden összejött, a végén. Dolgozni kellett rendesen.
    1.kör, minden kanyarba füst (gyerekek...), hát Copse-ban egymás mellett be, de Zelfi nembiirt belül maradni. Kicsúszás a ....-be. Homok.
    Utána szépen felfele. Med gumi után keményre váltottam. Már a 7.helyen miután a kétkiállásosok is kimentek. Terjék Atti jött mögöttem. Gőzöm sem volt a kemény gumi meddig biirja, de sokáig jóvolt. Aztán amikor piros lett, putty. Attila már 5 körrel a vége elött utolért, de talán túl lassú voltam, vagy bezavartam (nemvolt szándékba), vagy elizgulta de a Beckets-be eldobta. Ha kb egy kanyart vártál volna, vagy max 2-t, akkor simán megelőztél volna. Semmi tapadásom nemvolt.
    Megkaptam az esélyemet, egérutat kaptam, márcsak pár kör volt, de már felniken mentem. Attilla rohamosan zárkózott mögöttem, de most nem egyedül jött, úgyhogy ha megesz, akkor mégtöbben megettek volna. Hát ha a célvonal után lett volna még egy kanyar, tuti nemlett volna meg. Mákhegy volt na.
    Amúgy oké hogy a keményet, és a közepest összébbhozták, de mintha túlságosan is. Túl kicsi a különbség. Vagy én nemtudtam kihozni belőlük, de kb ugyanolyanok voltak a köridők, ugyanúgy lassultak, ugyanúgy kopott. De nemértek igazán hozzá.
    Olyan gyorsan megérkeztem ott rád, hogy magam is meglepődtem és, hogy ne legyen baj kicsit elhúztam a kormányt. Ez együtt a fékkel kicsúszást eredményezett s majd egy pozícióba került, alig tudtam a felforrósodott hátsó gumikkal a seggét ott tartani a pályán. De miután visszahűlt elszakadtam és majdnem elkaptalak....
    A király nem Elvis volt...

  21. #96
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Az nem a Zelfi volt hanem Csongi csapattárs. És nézd meg a replayt mert ott te szorítottad le de nagyon!
    Őő bocs, razer-es fekete Nissan. Akkor nemTe. Még nem néztem vissza. De tudtam hogy beszúr, és szerintem hagytam is helyet. Meglesz vizslatva.

  22. #97
    Pető Lászlótól elnézést kérek. Sok helyet akartam neked hagyni, így szűken fordultam be a célegyenesre. Sajnos túlságosan is! A belső rázókő megdobott, aztán már a levegőben is voltam. Először téged találtalak el, utána meg mindketten a falat. Sajnálom, hogy ilyen béna voltam!

    Amúgy meg végig küszködtem az autóval, hála a nagyszerű frissítésnek, ill. annak, hogy hullafáradtan álltam rajthoz. Versenyből még sosem álltam ki, így most sem tettem. Legalább a BUÁ-t letudtam ezúttal.

  23. #98
    R2 - Prekvalon két féltávot mentem, egyszer a közepes, egyszer a kemény gumival, ez alapján a kétkiállásos taktika mellett döntöttem, méghozzá lágy gumival. A kemény sem bírta sokkal tovább, azzal az egy kiállás összességében szerintem lassabb lett volna. Kvalifikáción csak egy nagyjából jó kört akartam menni, így a 11. helyről indultam, bízva az első körös szlalomverseny kiegészítésben. Tényleg nagyon óvatosan jött el a mezőny, aztán a Becketts tájékán saját hülyeség miatt kipöcköltem magam az előttem lévő autóról, irány a mezőny után... Onnantól szép felzárkózás következett, sokan kicsúsztak, ütköztek, őket kikerültem. Aki gyorsabb volt, inkább elengedtem, vigyáztam a gumikra. Így simán megvolt a két kerékcsere, a végére pedig kifizetődött a lágy gumi, az addigra már jól tapadó pályán. Pető Lacin hoztam körönként két másodpercet, aztán simán el is tudtam menni neki, ő meg inkább bejött a vége előtt pár körrel cserélni.
    Pothorszki Attilával volt egy afférom, egyszer a harmadik kanyarban féktávon nekem ütközött és kiforgatott, de tudtam tovább menni. Végül a 8. hely nem is volt rossz ahhoz képest, hogy a mezőny után kellett megint mennem az első körtől.

  24. #99
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    R2
    Háát vazze, volt itt minden
    Qual mezőn közepe. Rajt remek, senki nem pörgött. Első kanyarok után a mezőny ketté szakadt, nagyjából nálam, de viszonylag sokáig volt eggyütt a csapat. Olah Gergely aztán egyercsak durávn utólért, és bevetődött mellém, ahol én egyátalán nem számítottam előzési kísérletre. Jól ki is pördültünk mindketten Utána az egyenesben simán megelőzhettél volna, gond nélkül... szerintem.

    Pár helyet buktam, de még láttam a fényt

    Verseny közepén ismét találka Olah Gergellyel - akit épp Pataki Szabolcs lökött meg, én meg már nem bírtam kikerülni. ( Megint egy piruett a füvön.

    Box utcát jól elbtam, aszittem ez még nem az, aztán mégis az volt, így tökön paszulyon keresztül csapódtam be a boxba. Szó szerint a palánknak is jóól (nemtom ki jött utánam, de valószínűleg nem volt azzal tisztában hogy a boxban simán át lehet menni egymáson, ott nem bírunk ütközni Ő meg kerülgetett, miközben én a pit appot böködtem, és a kockámat kerestem)

    Box után szép új kocsival, hideg gumikkal jól kicsúsztam és megpördültem, vissza a pályára. Peto László meg már nem bírt kikerülni. Sajnálom az esetet.
    Én mondjok akkorát pörögtem, azt sem tudtam merre van az előre, kellet vagy 2 sec mire rájöttem hogy visszafelé kezdtem menni - ÁÁÁ. Mondjuk a kocsi tropa lett a kormány kereszben állt, úgy tudtam majdnem egyenesen dövögni - egész a boxig. Ekkor már a feladáson gondolkodtam, ám mivel meglepően gyorsan kikalapálták a verdát (nem is értettem, peccs előtt ez vagy 1 perc lett volna) végül folytattam a versenyt.

    De mekkora versenyt!! Pataki Szabolcs vagy 20 körön át a nyomomban (mondjuk nem tudom hogy került oda, többször előzési pozícióban, ám a kigyorsításokat mindig én nyertem. Jöttek aztán lekörözők, féltem is hogy elrontják a csatánkat, de végül sima ügy volt, és folytattuk tovább
    Egyszer a sikánban óriásit fordultunk egymás mellett!! de végül a belső ív nekem kedvezett a kigyorsításnál megint. Később össze is értünk egyszer, de szerencsére nem lett belőle nagy pörgés, és Szabolcs meg is várta míg tovább tudok menni (köszi), így még egy körön keresztül jött rám ragadva, ám elszúrtam az egyik féktávot, és kicsúsztam - addig viszont szerintem izzadtam vagy 2 litert. Óriási csata volt (visszanéztem többször is, mindenféle kamerékból Köszi!

    Utána már csak az volt a cél, hogy sikeresen abszolváljam a maradék 4 kört valahogy, és érvényesen befussak...
    Utoljára módosította: zrubi; 2016. 04. 04. 00:02.

  25. #100
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Az nem a Zelfi volt hanem Csongi csapattárs. És nézd meg a replayt mert ott te szorítottad le de nagyon!
    Nah, repi megnézve. Első Copse kanyar. Tempós jobbos.
    1. Az út közepéről kezdi meg a kanyart Csongor (vetődik be). Egy ilyen gyors kanyart nemlehet onnan abszolválni. Vagyis rohadt más, szögletes iiven végülis lehet. De énvoltam elöl, enyém az iiválasztás joga. Miért nem mellőlem kezdte meg a kanyart?
    2. Végig maradt hely neki belül, az ő autója mellett még legalább fél autónyi. Igaz sajna még az apex-ig sem értünk el, de ottis lett volna egy autónyi helye. A kijáraton én sem kértem volna többet.
    3. Ő volt hátul, és ő jött belém.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •