Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (126 összesen)
  1. #101
    Idézet Eredetileg Gerőcs Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Hartge megintcsak szuper lett a közvetítésed Azért valamin meglepődtem,biztos hogy 220km/óra az átlagsebesség?Nekem az kicsit soknak tűnik
    Ha lehet egy javaslatom talán belehetne vágni egy képet a bajnokság állásáról a verseny végén,végül is élőben is kiszokták írni.
    Azon a 220-on én is meglepődtem

    Amit még javasolnék, hogy még jobbá váljon a közvetítés:
    - Mi versenyzők adhatnánk több információt a verseny utáni beszámolókban. Most már látjuk, hogy kb. mire lenne szükség, illetve a futamon történt fontosabb dolgokra is emlékszünk. Például nekem mindkét futamon Dezső Tomival volt több körös csatám, mindkét futamon ugyanott, a T1-ben előzött meg, csak a második futamon számítottam rá és alávágással visszaelőztem a T2-ig.
    - Megemlíteném a 2. szervert is, mert ők is léteznek és így ráadásul úgy tűnt, hogy 12 főből állt a bajnoki futam.
    - A végén felhívnám a figyelmet a következő futamra, ami most pont a hazai lesz majd, feltételezhetően kiemelt érdeklődéssel.
    - A csapatok összeállítását előkészíteném, mert itt ugye a festésekből nemigen lehet következtetni. A fél mezőny Zengős színekben ment, Széchy Szabolccsal meg mindketten Coronel színeiben, pedig nem vagyunk csapattársak. Néha jó tudni, ki kivel van egy csapatban.

    Egyébként tényleg rengeteget dob a bajnokságon a közvetítés. Remélem, ettől még többen kapnak kedvet a további futamokhoz, bajnokságokhoz.

  2. #102
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Azon a 220-on én is meglepődtem

    Amit még javasolnék, hogy még jobbá váljon a közvetítés:
    - Mi versenyzők adhatnánk több információt a verseny utáni beszámolókban. Most már látjuk, hogy kb. mire lenne szükség, illetve a futamon történt fontosabb dolgokra is emlékszünk. Például nekem mindkét futamon Dezső Tomival volt több körös csatám, mindkét futamon ugyanott, a T1-ben előzött meg, csak a második futamon számítottam rá és alávágással visszaelőztem a T2-ig.
    - Megemlíteném a 2. szervert is, mert ők is léteznek és így ráadásul úgy tűnt, hogy 12 főből állt a bajnoki futam.
    - A végén felhívnám a figyelmet a következő futamra, ami most pont a hazai lesz majd, feltételezhetően kiemelt érdeklődéssel.
    - A csapatok összeállítását előkészíteném, mert itt ugye a festésekből nemigen lehet következtetni. A fél mezőny Zengős színekben ment, Széchy Szabolccsal meg mindketten Coronel színeiben, pedig nem vagyunk csapattársak. Néha jó tudni, ki kivel van egy csapatban.

    Egyébként tényleg rengeteget dob a bajnokságon a közvetítés. Remélem, ettől még többen kapnak kedvet a további futamokhoz, bajnokságokhoz.
    Igen teljesen igazad van, ezt így "hárdzsísan" úgy gondoltam mivel 4 bszott hosszú egyenesből áll a pálya, evidens, hogy mivel ott 220-240 a sebesség (ha jól tévedek) akkor ez így átlagnak rendben is van Na igen, a csapatok nekem is még homály, szegény Vargáékat is összeboronáltam pedig szegények csak testvérek, de nem csapattársak. Mint kiderült Szvsz kimondottan a csapatozásnak akkor lenne kamerán értelme ha van három darab Citroen, három Castrol Honda, három Lada és akkor vágesz, hogy na kis géza a cs.társa X Y honvédnak, ameddig Honda márkakupa addig nehéz Persze jogos majd azért átnézem a csapatokat és a pontrendszer is bekerül. Milyen jó, hogy kettéválasztottam és akkor tudunk értekezni ez ügyben.

    A versenyzői info nagyon jó és hasznos! Olyanok kellenének, miért csúsztam ki, miért ment el a féktáv, ráfékezett és rácsúsztam, nem tudtam kigyorsítani azért előzött meg stb stb. Ha nagyon részletes infót adtok, akkor előre tudom mi volt és akkor a meglepetés ereje csökkenhet adott esetben. Ahogy Csaba is fogalmazott (ha jól emlékszem) elmegy a varázsa!
    Ezért sem nézem meg ilyenkor már a futamot csak a rajtot és a végét, (a nevek miatt).

    Jó lesz ez , majd valahogy összetákoljuk

    Jajj elnézést Szabolcs remélem nem figyelt ide, természetesen MASTERS minőségi szintet elérve, és fenntartva
    Utoljára módosította: Hartge; 2016. 04. 08. 19:22.
    Real Cars Real Racing Hungary (RCRRHU) - Hartge Fox3

  3. #103

    Hartge

    Na igen! Egyszer össze kéne hozni egy Michelisz, Ficza , Nagy felkészüléses futamot.
    Azért az kemény lenne.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Real Cars Real Racing Hungary (RCRRHU) - Hartge Fox3

  4. #104
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Wifivel a legnagyobb baj a packet loss.
    Wifivel is 0%-os a packet loss-om, szóval nem értem ezt a nagy misztikumot a wifivel kapcsolatban

    http://www.pingtest.net/result/143247936.png úgy, hogy közben plusz egy laptopon szintén wifivel csatlakozva 4k youtube videót nézek.
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2016. 04. 08. 21:15.

  5. #105
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593

    Cool

    Idézet Eredetileg Hartge írta Hozzászólás megtekintése
    Na kollégák!

    Elnézést ha ezzel egy kis ellentétvihart generáltam mármint az egy futamban kiosztott büntikkel kapcsolatban, de én mint külső szemlélő és kommentátor (és korábbi versenyző) biztos a falba verném a fejemet, ha egy versenyen belül kapnék ennyi büntetést. Ez kvázi a komplett versenyt teszi tönkre. Két versenyen utolsó rajthely még oké, de természetesen ezt a versenybíróság joga és kötelessége eldönteni mi és mikor adható. Ahogyan pl a nemzetközi automobil szövetség döntéseivel sem mindig, vagy nem teljesen értünk egyet. Utólag belegondolva egyébként nem baj az ha még óvatosabbnak kell lenni, hisz élőben se rongyolnak fejjel egymásnak, de mégis nyélen kell menni OFF.

    Szemir: Köszönöm szépen a pozitív véleményt, tényleg igyekszem fejlődni Pl asszem Csaba figyelmeztetett, hogy a rajtot nem ártana többször megnézni, most még replayből is megnéztem Sajnos az autós differencia "fícsör" egy új problémát is generált be kell húznom kvázi az adás képébe a felületet, hogy átkattintsak aztán vissza húznom és megint. Ez kicsit kellemetlen, plussz az adásképbe VISSZA is kell kattintanom, ami nem feltétlenül mindig de okozhat microdroppot a felvételen. Hála égnek ebből most semmi sem látszott. Elég háklis vagyok az ilyesmire.
    Igaz be"tageltem" Coronelt, de elsők között dobta a Like-ot ismételten Várom a második futamot. Az elejét, végét nézem csak meg. (lista miatt).

    Szokásos kérdések:
    Illéssel mi történt a verseny közepén?
    Széchy és Ladányi milyen technikai problémába ütközött?
    Balázs és Ákos között mennyire összehangolt a setup és volt e konkrét oka, hogy az egyik Honda jobban ment?
    Balázs rajtjánál mi történt?

    Ha van kedvetek dobjatok pár választ és megpróbálom belerakni a köv. adásba!
    Próbáltam egy kicsit virágnyelven lobbizni, hátha "színesebb" és még realisztikusabb lesz a kövi idény.

    Ja igen!

    Szalai Tibit és a többi hiányzó keménymagot is nagyon várnám vissza a képernyőre. Hiányoztatok a Szlovákiai csíkról!!
    Remélem jöttök majd!!
    Le a kalappal ismét, és lehet minden egyes futam közvetítése után el fogom majd mondani, mert én nagyon szeretem a közvetítéseket, jó látni nyilván mindenkinek saját magát, főleg ha egy jó szereplés vagy egy jó előzés közben van mutatva, kiemelve.
    Kevesen vállalkoznak közvetítésre és nem tudom honnan jött az ötleted, hogy ezt megtedd, de tényleg köszönet érte.

    Ha már kérdezted, hogy mi történt a versenyen. Egyszerű válaszok vannak rá.
    Kevesebb üzemanyaggal rajtoltam, mert elnéztem és kimentem tankolni, viszont sikerült túllépnem picit a sebesség limitet, ezért boxutca áthajtásos büntetést kaptam, aztán kijöttem letölteni, de akkor is a vonalnál gyorsabban mentem át a megengedettnél, így már nem volt értelme tovább mennem.
    A második futamon viszont direkt nem értem körbe mért körön, mert mint kiderült, azzal hogy Fedor nem indult, még nem sorolódtam előrébb a prequalon a 15. helyről, így B szerveren kellett volna indulnom, viszont én ezt elnéztem és A-n indultam. Nem akartam előrébbről indulni, mint akik megérdemelten voltak az A-n, ezért inkább nem futottam mért időt. Így lett a második futamon az utolsó hely a rajtpozícióm.

    Kár, hogy szinte csak honda van a mezőnyben, mert bár picit lassabb a chevy, de színesebb a mezőny tőle. Ezért is indultam ezzel. A második verseny számomra jól sikerült, főleg hogy élesben ezzel a wtcc-s autóval, ez volt az első futamom. Főleg a verseny vége volt küzdelmes.

    De bizonyára többen is vannak a mezőnyben, akik szépeket küzdöttek.
    Érdemes ezekre picit nagyobb figyelmet fordítani. Persze tudom, hogy szoros a mezőny, így nem egyszerű egy-egy szituációt jobban kiemelni, de úgy látom azért elég jól boldogulsz vele.

    A B szerveres versenyek kiemelése egy jó ötlet, hiszen ők is a mezőny tagjai :-)!

    Várom az R2 közvetítését !!!

    Köszönet!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  6. #106
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Wifivel is 0%-os a packet loss-om, szóval nem értem ezt a nagy misztikumot a wifivel kapcsolatban

    http://www.pingtest.net/result/143247936.png úgy, hogy közben plusz egy laptopon szintén wifivel csatlakozva 4k youtube videót nézek.
    Azért ha lehet, futamokon dugd be a LAN kábelt és azzal gyere. Normál esetben semmi gond a wifivel, főleg ha 5 Ghz-es frekvencián használod. Azonban nem ez a megszokott, hanem a 2,4 Ghz-es. Ezzel a probléma, hogy minden vezetéknélküli eszköz ezt a frekvenciát használja, így elég telített. Nálam, ha a szomszéd a vezetéknélküli bébiőrét bekapcsolta megszűnt a wifi. Az hogy egy pillanatban ennyi a pinged az remek, de ez folyamatosan változik. Nem azért nem ajánljuk a wifis kapcsolatot mert nem működik, hanem mert sokkal nagyobb a hibaelehetőség.

  7. #107
    Pataki Olivér Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 04. 07.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    64
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    .... annak legyen teljesen elcseszve a következő futama...
    Privát véleményem: Ez mondjuk nekem nem A szervert jelent.

  8. #108
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Csak én vagyok úgy, hogy 2 óránként felnézek, hogy lássam kijött-e már a második futam közvetítése, vagy más is van így ezzel?

  9. #109
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Csak én vagyok úgy, hogy 2 óránként felnézek, hogy lássam kijött-e már a második futam közvetítése, vagy más is van így ezzel?


    Elég ha Facebook-ot nézed amit kijön Gábor átdobja és betesszük a csoportba


    Szerk:

    Utoljára módosította: pRoject; 2016. 04. 09. 20:39.

  10. #110
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Hartge írta Hozzászólás megtekintése
    Na kollégák!


    Szokásos kérdések:

    Balázs és Ákos között mennyire összehangolt a setup és volt e konkrét oka, hogy az egyik Honda jobban ment?
    Balázs rajtjánál mi történt?
    Mindig más-más setup-val megyünk. Ami nekem jó, az Balázsnak nem jó, és ez fordítva is igaz. Azért ment most jobban az én Hondám, mert én kb. 30 órát gyakoroltam, Balázs pedig talán ötöt (de ezt nem tudom biztosan).

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  11. #111
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Mindig más-más setup-val megyünk. Ami nekem jó, az Balázsnak nem jó, és ez fordítva is igaz. Azért ment most jobban az én Hondám, mert én kb. 30 órát gyakoroltam, Balázs pedig talán ötöt (de ezt nem tudom biztosan).
    Szerk.: Most látom, már Balázs válaszolt!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  12. #112
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Csak én vagyok úgy, hogy 2 óránként felnézek, hogy lássam kijött-e már a második futam közvetítése, vagy más is van így ezzel?

    Nem, kb én is így tettem, már vártam nagyon
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  13. #113
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Összesen 3 megjegyzésem lenne a közvetítéssel kapcsolatban.
    Mivel 1-2 nap is eltelhet a 2 verseny posztolása között, szerintem érdemes lenne a második versenynek is némi felvezető. olyan hirtelen jött a rajt, minden előzmény nélkül.
    2szer is lemaradtál az előzésről. Nyilván nagyon nincs könnyű dolgod, mivel egyformák az autók, és sokszor a kamera válás sem ideális, de azért próbáld követni ki volt elől és ki hátul. 2. helyen autóztam, aztán nagy nehezen Attila megelőzött. És nem volt elkönyvelve előzésnek, úgy ment tovább a közvetítés, mintha eddig is Mikos előttem autózott volna. Ugyan ez volt Varga Ákossal.
    Másrészt szerintem futam közben ne vágd be az aznapi verseny végeredményeit Nekem nagyon zavaró volt. Akkor már inkább a végén a hétvége eredményeit, és a bajnokság állását.
    Mindent összevéve, egyébként nagyon super volt
    Kérdésedre válaszolva, én a Team-GTRMasters csapat tagja vagyok. Varga Balázs, Nézsai Gábor és jómagam alkotjuk ezt a csapatot
    Szabit kérném, hogy a csapat-tagok táblázatot, ha lehet linkeljen be, hogy lásd a csapat összeállításokat.
    Még egyszer köszi a közvetítést

  14. #114
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Nagyon jó a közvetítés.
    Saját skinekkel még jobb lenne.

  15. #115
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jó a közvetítés.
    Saját skinekkel még jobb lenne.
    Lehet, hogy kissé előre szaladok az időben, de ezt el tudnám képzelni minden bajnokságban, nyilván az iracing-es GT3-ban is, meg persze az itteni AC-as GT3-ban, stb... Ez persze már nem hobbi lenne, hanem komoly munka, amit honorálni kell. Viszont, ha azt nézem, hány versenyző van és ez megoszlana, nem jön ki veszélyes szám. Viszont ezzel a bajnokságok színvonala új dimenzióba kerülhetne és a nézettsége a versenyeknek is egész más lenne, mert külsősök számára is érthetővé és élvezhetővé válik. Nem mellesleg rendkívül ragadós mézesmadzag szerepét tölthetné be minden, az autósportok iránt érdeklődő irányában. Ez pedig értelem szerűen új versenyzőket vonzana a bajnokságokba.

  16. #116
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Összesen 3 megjegyzésem lenne a közvetítéssel kapcsolatban.
    Mivel 1-2 nap is eltelhet a 2 verseny posztolása között, szerintem érdemes lenne a második versenynek is némi felvezető. olyan hirtelen jött a rajt, minden előzmény nélkül.
    2szer is lemaradtál az előzésről. Nyilván nagyon nincs könnyű dolgod, mivel egyformák az autók, és sokszor a kamera válás sem ideális, de azért próbáld követni ki volt elől és ki hátul. 2. helyen autóztam, aztán nagy nehezen Attila megelőzött. És nem volt elkönyvelve előzésnek, úgy ment tovább a közvetítés, mintha eddig is Mikos előttem autózott volna. Ugyan ez volt Varga Ákossal.
    Másrészt szerintem futam közben ne vágd be az aznapi verseny végeredményeit Nekem nagyon zavaró volt. Akkor már inkább a végén a hétvége eredményeit, és a bajnokság állását.
    Mindent összevéve, egyébként nagyon super volt
    Kérdésedre válaszolva, én a Team-GTRMasters csapat tagja vagyok. Varga Balázs, Nézsai Gábor és jómagam alkotjuk ezt a csapatot
    Szabit kérném, hogy a csapat-tagok táblázatot, ha lehet linkeljen be, hogy lásd a csapat összeállításokat.
    Még egyszer köszi a közvetítést
    Kiegészíteném még néhány észrevétellel Csaba javaslatait.

    - Tényleg egy kicsit gyorsan jött a rajt és amit hiányoltam: milyen futam ez, mit néznek a kedves nézők? Tudom, ki van írva a felső csíkra és mi mindannyian tudjuk, de aki nem, az nem feltétlen érti, mit is fog látni. Mindenképpen elmondanám, hogy ez a GTR Masters szervezésében zajló 2016-os tavaszi WTCC bajnokság a Raceroom szimulátor programmal és a 2014-es szezon autóival az XY ringen, annak is az első futama és az idő napos, a pálya száraz (ez majd nyilván akkor lesz érdekes, amikor már állíthatunk időjárást is) és ez az A-szerver, ahol az összesen jelentkezett 386 pilótából a legjobb 14 méri össze a tudását és autója képességeit, bla-bla... A Masters-t is sokkal többször említeném meg, hogy ez a második WTCC bajnokság már, de amúgy Szabiék száz éve szerveznek szimulátor versenyeket és vannak a WTCC-n kívül GT3-as, Formula 3, Historic bajnokságok is.
    - A bajnokság állásának bevágása tényleg nem volt szerencsés. Érdemes lenne az elején betenni az aktuális állást, pár szót mondani róla és ehhez lehet fűzni a fentebb említett alig bújtatott promóciót a Masters-nek. A futam végén pedig nyilván jöhet a már frissített tábla és a felhívás, hogy a következő futam ez lesz és ekkor kerül megrendezésre. Sőt, minden bizonnyal élő közvetítés is várható valamelyik versenyző jóvoltából (ha mondjuk Nézsai Gabi vagy más - lehetőleg a mezőny elejéről - beállít stream-et), aminek az elérhetősége a Masters honlapján vagy a Facebook oldalán lesz elérhető. Ez utóbbira egyébként Toldi Balázs a VSR-nél készített egy jó megoldást. Saját honlapján hozott létre egy oldalt, aminek állandó a linkje, így ő ott cseréli a stream-je beépítését oda, de más weboldalak tudják ennek az oldalnak a fix linkjét ajánlani (pl. a szimversenyzes.hu-n létrehoztam egy oldalt, ahol ezeket az élő közvetítéseket lehet egy helyről elérni). Hasonlót itt is meg lehetne oldani és csak frissíteni, ha már tudható, mikor lesz a következő élő közvetítés, ki adja és hol lesz látható.
    - Néha úgy éreztem, kicsit nagyon hatásosan akartál közvetíteni Gábor, halmozva a jelzőket ("Gerőcs iszonyatosan brutálisan jól megy") vagy különböző szófordulatokat vegyítettél kicsit furán ("Nézsai talán beleszól a pitébe", nem a küzdelembe) . Én nyugodtan megmondanám a nézőknek, azért nehéz tudni, hogy Miklós Attila vagy Sebestyén Csabi van előrébb, mert nem csak ők ketten mennek 5-ös számú zengős Honda-val, hanem még úgy 4-5-en rajtuk kívül is, lévén nem lehet egyelőre egyedi skin-eket használni a programban.
    - Varga Ákos és Kis Tibi érezhetően szorosan kötődött hozzád. Mi tudjuk, hogy Ákos sokat segített neked, róla több infód is volt emiatt, de mások nem. Pár futam után, ha jobban megismered a mezőnyt, ez persze sokat változhat és mi is sokat tehetünk érte, hogy te el legyél látva kellő mennyiségű információval a közvetítéshez (pl. Ákos legalább 30 órát gyakorolt a futamra vagy én szinte egyet sem, mert nem volt biztos, hogy elindulok egyáltalán, csak 4 perccel a határidő előtt nyomtam a Nevezés gombra, stb...). Ezek az infók hiányoznak még, hogy ne csak a neveket tudd mondani és ezerféleképpen leírni szóban, hogy éppen egymással küzdenek . A helyedben én kérnék egy pár mondatos bemutatkozást mindenkitől, hogy mióta versenyez, miért Chevy, Honda vagy Lada, mennyire komolyan készül a bajnokságra (csak ez vagy máshol is versenyez-e?).

    Talán nem gurult el túl messzire a gyógyszerem, csak ezek megfogalmazódtak bennem, ha már közvetítés és nagyon komoly bajnokság a cél. Nyilván ennek is ki kell forrnia, ehhez idő kell, de úgy gondolom, érdemes erre energiákat fordítani.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2016. 04. 10. 11:28.

  17. #117

    Hartge

    Igen , nos a második futamot kicsit elsiettem.. Végezni akartam vele hétvégéig, hogy meglegyen. Volt egy felvezetője a második futamnak, de egy az egybe kivágtam annyira lapos, unalmas volt a hangom rajta emiatt a hülye idő miatt. Ott követtem el a hibát, hogy amikor az első versenyen pörögtem utána fel is kellett volna venni a másodikat. Ebből majd tanulok. Sajnos vágási hibát is vétettem, amit nem szoktam. Lehetséges egy rendes szponzortól kapok egy második monitort amivel lehet könnyebbé tudom tenni a munkát. Kamerakezelést mindenképp újra fogom gondolni a ringre ez tuti. Ugye elején a Masters vezetőségével TS-en egyeztettünk ők is kérték túl sok kameraváltás ne essen ugye az hülyén néz ki, na most oda estem át, hogy sokat volt egy jelenet. Megpróbálom majd a több csatát prioritásba helyezni még ha mondjuk egy Sebi Mik is csatázik az élen. Nehéz mondjuk azért "hiába felvétel" azért én is beleélem magam "másképp nem is menne" , szóval nehéz adott esetben eldönteni melyik ujjam harapjam meg

    Vágás: Sajnos az nem várt esemény lett. Vissza backeltem a vágásnál, egy jelenetet újra rendezte azt a szakaszt és bent maradt a bajnokság állása valahogy. Vissza kellett volna csekkolnom a sort, de figyelmetlen voltam. Ezt én rontottam el. Pedig mennyi dícséretet kaptunk amit bevágtam és most rontom el..... A felvezetőt pedig hát igen kivágtam annyira lapos és unalmas volt a hangom, hogy hihetetlen. (Időjárás fáradtság). Hiába ez a hétközbeni futam melóval mindennel együtt érződik még nekem is.

    Autók: Na igen ez így Honda márkakupa. Marad is szerintem majd a sima driver info, mert hiába írjuk ki megy két Zengő Honda és sokszor én sem tudom ki kicsoda nem hogy a néző. A Youtube felirat tartalmazza, hogy GTR-Masters WTCC Slovakia Race 2, tehát ebből aki szeretné tudja hol járunk, főleg ha látta az első futamot. Igyekszem majd mindenre figyelni, azért egyedül sok mindenre kell. Maximum a Masters év végén levonja a megfelelő következtetéseket és átadja másnak Ha és amennyiben még emeltebb szint lenne az "elvárás" tehát bemutatkozás, driver info (amit esetleg fotóval kiegészítve ki is tehetnénk verseny előtt (mint a nagyoknál amikor mókáznak ilyen kis mini videóban) ahhoz kellene egy ügyes photosop menő aki ezt PROFI szintre tudja szerkeszteni, és persze 1 autó 1 ember. Azaz nincs 340000 Honda hanem van három Castrol Honda egy Zengő meg egy Rydell és viszonlátásra Tehát ha szintet szeretnétek lépni akkor ehhez ezek is szükségesek (az én oldalamról nézve). Egyébként minden tanácsot infót igyekszem persze elfogadni, bedolgozni, de tudjátok ez társadalmi munkában végzem teljesen free és szabadidőmet rá áldozva, tehát nálam is van egy határ, amikor az elvárás és a lelkesedés mérlege ha az elvárás oldalára esik át akkor nem éri meg csinálnom mert csak szenvedek vele hogy nem jó.
    Persze ezzel együtt törekszem a jó minőségre, látjátok időmérő lista is aránylag korrekt lett, próbálok mindig újat hozni stb.
    Még ehhez idő kell nekem is mire kialakul egy standard séma ami alapján lehet dolgozni konstans. Lantitól is rengeteget szeretnék tanulni, ezért inni fogom a szavait futamról futamra. Nagyon tisztelem mint kommentátort és mint embert.

    Szerk: Szabolcsot is Balázst is kérdeztem, miért nem modelleztek WTCC-t? Válasz: Mert nem kényszeríthetem X Y hogy menjen Ladával. Ok. Pálya? Van amin "nem szeretnek menni" ja bocsánat Akkor milyen komolyságról beszélünk?
    Nem megyek Citroennel mert szar, Nem megyek az orosz pályán mert szar. Ne haragudjatok, de ez messze áll a komolyságtól.
    Ez így Suzuki Swift kupa, amiben ha véletlenül egymásba koccannak (túra autózásban), a másik torkának esnek és rommá büntetik egymást. Mintha attól a kilökött vagy sérelmezett személy vissza kapná a pontjait :/ Ha a profi szintet tűzzük ki célnak akkor le kell (szerény véleményem szerint) modellezni a NAGYOKAT és az ő profi szintjükhöz HŰ versenyzési filozófiát tudunk pályára vinni.
    Ez az én szigorú privát véleményem. Coronel is megtehetné, hogy nyilvános fórumon rommá olt mindenkit, de nem teszi, pedig ott SÚLYOS euró 100 ezrek mennek levesbe ha valami törik, kicsúszik, elmegy. Itt meg összekoccanunk és jajj úristen?
    Tudom rossz én is versenyeztem, de túra autó. TÚRA AUTÓ!! Wéber erre annyit mondana: Benne van.

    Tehát egy szó mint száz, (szerintem) a nagyon komoly bajnokság az egy WTCC modellezés ugyan azokkal az autókkal. pályákkal, versenyzőkkel modellekkel. Nem az hogy elindul 45 Honda mert az a legjobb. (Nagyon privát vélemény csak). Igenis az a kihívás egy versenyzőnek amikor tudja, hogy a Citroen dobálja a seggét, de csak azért is odateszi a Citroent a rácsra, mert versenyző. Ha ez megvan akkor jöhet a driver info, lehet bele szerkeszteni egy jó minőségű fotót amit esetleg pályabemutatókhoz fel tudok használni, vagy egymás után szalagként be lehet animálni adáshoz és alatta tudok kicsit beszélni is. Persze ezek mind mind az adás időt növelik ami több GB, több konvertálás, több feltöltés, több idő. Nekem is rengeteg ötletem lenne, de vagy pthotosop kellene hozzá, vagy az adás időt tolná ki nagyon komolyan.

    Szerintem mindezekkel együtt ebben a csomagban törekedhetünk a profi szintre, de csak megközelíteni tudjuk jó esetben
    Ne feledjük Lantiék is ketten vannak és ott profi stáb működik komoly technikával, háttérrel nem beszélve a wtcc közvetítés profi szintjéről.
    Azért ezt így otthon akár csak megközelíteni is nagyon nehéz ..de szabad a pálya próbáljátok ki magatokat és meglátjátok milyen


    Köszönettel a monitor felajánlást, bár NAGYON örültem neki lemondom.
    Nekem arra nincs szükségem, hogy MIÉRT NEM CSINÁLTAD ÚGY AHOGY MONDTUK hisz még monitort is kaptál című megjegyzésre!!
    Srácok az megvan hogy ezért én egy fillért nem kapok? Én jöttem a Mastershez és ajánlottam fel , hogy szívesen csinálom, de elkezdett a dolog átesni a ló túlsó végére.
    Utoljára módosította: Hartge; 2016. 04. 10. 12:27.
    Real Cars Real Racing Hungary (RCRRHU) - Hartge Fox3

  18. #118
    Idézet Eredetileg Hartge írta Hozzászólás megtekintése
    Igen , nos a második futamot kicsit elsiettem.. Végezni akartam vele hétvégéig, hogy meglegyen. Volt egy felvezetője a második futamnak, de egy az egybe kivágtam annyira lapos, unalmas volt a hangom rajta emiatt a hülye idő miatt. Ott követtem el a hibát, hogy amikor az első versenyen pörögtem utána fel is kellett volna venni a másodikat. Ebből majd tanulok. Sajnos vágási hibát is vétettem, amit nem szoktam. Lehetséges egy rendes szponzortól kapok egy második monitort amivel lehet könnyebbé tudom tenni a munkát. Kamerakezelést mindenképp újra fogom gondolni a ringre ez tuti. Ugye elején a Masters vezetőségével TS-en egyeztettünk ők is kérték túl sok kameraváltás ne essen ugye az hülyén néz ki, na most oda estem át, hogy sokat volt egy jelenet. Megpróbálom majd a több csatát prioritásba helyezni még ha mondjuk egy Sebi Mik is csatázik az élen. Nehéz mondjuk azért "hiába felvétel" azért én is beleélem magam "másképp nem is menne" , szóval nehéz adott esetben eldönteni melyik ujjam harapjam meg

    Vágás: Sajnos az nem várt esemény lett. Vissza backeltem a vágásnál, egy jelenetet újra rendezte azt a szakaszt és bent maradt a bajnokság állása valahogy. Vissza kellett volna csekkolnom a sort, de figyelmetlen voltam. Ezt én rontottam el. Pedig mennyi dícséretet kaptunk amit bevágtam és most rontom el..... A felvezetőt pedig hát igen kivágtam annyira lapos és unalmas volt a hangom, hogy hihetetlen. (Időjárás fáradtság). Hiába ez a hétközbeni futam melóval mindennel együtt érződik még nekem is.

    Autók: Na igen ez így Honda márkakupa. Marad is szerintem majd a sima driver info, mert hiába írjuk ki megy két Zengő Honda és sokszor én sem tudom ki kicsoda nem hogy a néző. A Youtube felirat tartalmazza, hogy GTR-Masters WTCC Slovakia Race 2, tehát ebből aki szeretné tudja hol járunk, főleg ha látta az első futamot. Igyekszem majd mindenre figyelni, azért egyedül sok mindenre kell. Maximum a Masters év végén levonja a megfelelő következtetéseket és átadja másnak Ha és amennyiben még emeltebb szint lenne az "elvárás" tehát bemutatkozás, driver info (amit esetleg fotóval kiegészítve ki is tehetnénk verseny előtt (mint a nagyoknál amikor mókáznak ilyen kis mini videóban) ahhoz kellene egy ügyes photosop menő aki ezt PROFI szintre tudja szerkeszteni, és persze 1 autó 1 ember. Azaz nincs 340000 Honda hanem van három Castrol Honda egy Zengő meg egy Rydell és viszonlátásra Tehát ha szintet szeretnétek lépni akkor ehhez ezek is szükségesek (az én oldalamról nézve). Egyébként minden tanácsot infót igyekszem persze elfogadni, bedolgozni, de tudjátok ez társadalmi munkában végzem teljesen free és szabadidőmet rá áldozva, tehát nálam is van egy határ, amikor az elvárás és a lelkesedés mérlege ha az elvárás oldalára esik át akkor nem éri meg csinálnom mert csak szenvedek vele hogy nem jó.
    Persze ezzel együtt törekszem a jó minőségre, látjátok időmérő lista is aránylag korrekt lett, próbálok mindig újat hozni stb.
    Még ehhez idő kell nekem is mire kialakul egy standard séma ami alapján lehet dolgozni konstans. Lantitól is rengeteget szeretnék tanulni, ezért inni fogom a szavait futamról futamra. Nagyon tisztelem mint kommentátort és mint embert.

    Szerk: Szabolcsot is Balázst is kérdeztem, miért nem modelleztek WTCC-t? Válasz: Mert nem kényszeríthetem X Y hogy menjen Ladával. Ok. Pálya? Van amin "nem szeretnek menni" ja bocsánat Akkor milyen komolyságról beszélünk?
    Nem megyek Citroennel mert szar, Nem megyek az orosz pályán mert szar. Ne haragudjatok, de ez messze áll a komolyságtól.
    Ez így Suzuki Swift kupa, amiben ha véletlenül egymásba koccannak (túra autózásban), a másik torkának esnek és rommá büntetik egymást. Mintha attól a kilökött vagy sérelmezett személy vissza kapná a pontjait :/ Ha a profi szintet tűzzük ki célnak akkor le kell (szerény véleményem szerint) modellezni a NAGYOKAT és az ő profi szintjükhöz HŰ versenyzési filozófiát tudunk pályára vinni.
    Ez az én szigorú privát véleményem. Coronel is megtehetné, hogy nyilvános fórumon rommá olt mindenkit, de nem teszi, pedig ott SÚLYOS euró 100 ezrek mennek levesbe ha valami törik, kicsúszik, elmegy. Itt meg összekoccanunk és jajj úristen?
    Tudom rossz én is versenyeztem, de túra autó. TÚRA AUTÓ!! Wéber erre annyit mondana: Benne van.

    Tehát egy szó mint száz, (szerintem) a nagyon komoly bajnokság az egy WTCC modellezés ugyan azokkal az autókkal. pályákkal, versenyzőkkel modellekkel. Nem az hogy elindul 45 Honda mert az a legjobb. (Nagyon privát vélemény csak). Igenis az a kihívás egy versenyzőnek amikor tudja, hogy a Citroen dobálja a seggét, de csak azért is odateszi a Citroent a rácsra, mert versenyző. Ha ez megvan akkor jöhet a driver info, lehet bele szerkeszteni egy jó minőségű fotót amit esetleg pályabemutatókhoz fel tudok használni, vagy egymás után szalagként be lehet animálni adáshoz és alatta tudok kicsit beszélni is. Persze ezek mind mind az adás időt növelik ami több GB, több konvertálás, több feltöltés, több idő. Nekem is rengeteg ötletem lenne, de vagy pthotosop kellene hozzá, vagy az adás időt tolná ki nagyon komolyan.

    Szerintem mindezekkel együtt ebben a csomagban törekedhetünk a profi szintre, de csak megközelíteni tudjuk jó esetben
    Ne feledjük Lantiék is ketten vannak és ott profi stáb működik komoly technikával, háttérrel nem beszélve a wtcc közvetítés profi szintjéről.
    Azért ezt így otthon akár csak megközelíteni is nagyon nehéz ..de szabad a pálya próbáljátok ki magatokat és meglátjátok milyen


    Köszönettel a monitor felajánlást, bár NAGYON örültem neki lemondom.
    Nekem arra nincs szükségem, hogy MIÉRT NEM CSINÁLTAD ÚGY AHOGY MONDTUK hisz még monitort is kaptál című megjegyzésre!!
    Srácok az megvan hogy ezért én egy fillért nem kapok? Én jöttem a Mastershez és ajánlottam fel , hogy szívesen csinálom, de elkezdett a dolog átesni a ló túlsó végére.



    Szerintem teljesen jól csináltad, szimes körökben még senkit nem hallottam ilyen jól közvetíteni magyarban mint ahogy te csinálod. És szerintem ez a te hobbid, magadnak csinálod mert szeretsz ezzel foglalkozni ugyanúgy mint ahogy pl én szeretek versenyezni. Ha egyesek kritizálják hát szard le. Aki tud jobbat hát ott a lehetőség

  19. #119
    Idézet Eredetileg Hartge írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát egy szó mint száz, (szerintem) a nagyon komoly bajnokság az egy WTCC modellezés ugyan azokkal az autókkal. pályákkal, versenyzőkkel modellekkel.
    Ezzel kapásból az a legnagyobb probléma, hogy (még mindig) nincs teljes WTCC szezon a játékban. Akár a tavalyi, akár az idei naptárat vesszük, Termas, Marrakech, Villa Real, Motegi és Losail nincsenek is még megcsinálva.

    Viszont amit (ha jól rémlik) Mammel Erik vetett fel nemrég, hogy egy csapaton belül nem csak azonos autót, hanem azonos festést is legyen kötelező használni, szerintem érdemes lenne megfontolni. Persze nehéz lenne megoldani magas résztvevőszámnál, hogy ne legyen sehol sem átfedés, de egy átlagos fordulón átláthatóbbá tehetné a mezőnyt, ha már egyedi festések használatára nincs és valószínűleg nem is lesz lehetőség.

  20. #120
    Hartge, szerintem nagyon félreérted a fentebb leírtakat és ez esetben elnézést kérek, amennyiben félreérthetően fogalmaztam. Ha azt mondod, hogy "Fiúk-lányok, ez van most, erre van időm és azért csinálom így, mert ezt gondolom a legjobbnak.", tiszteletben tartjuk és megköszönjük az ebbe feccölt idődet és energiádat.
    Nyilván ezt is gyakorolni kell, mint a versenyzést és türelem kell hozzá. Nagyon jó, amit csinálsz és én támogatnám, hogy ez ne csak hobbi legyen, de ez nem rajtam múlik.

  21. #121
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Hartge írta Hozzászólás megtekintése
    Szerk: Szabolcsot is Balázst is kérdeztem, miért nem modelleztek WTCC-t? Válasz: Mert nem kényszeríthetem X Y hogy menjen Ladával. Ok. Pálya? Van amin "nem szeretnek menni" ja bocsánat Akkor milyen komolyságról beszélünk?
    Nem megyek Citroennel mert szar, Nem megyek az orosz pályán mert szar. Ne haragudjatok, de ez messze áll a komolyságtól.
    Ez így Suzuki Swift kupa, amiben ha véletlenül egymásba koccannak (túra autózásban), a másik torkának esnek és rommá büntetik egymást. Mintha attól a kilökött vagy sérelmezett személy vissza kapná a pontjait :/ Ha a profi szintet tűzzük ki célnak akkor le kell (szerény véleményem szerint) modellezni a NAGYOKAT és az ő profi szintjükhöz HŰ versenyzési filozófiát tudunk pályára vinni.
    Azért azt nem szabad elfelejteni, hogy a valós WTCC-ben teljesen más körülmények befolyásolják a felhozatalt és pályákból és autókból, mint nálunk. Nálunk a legfőbb szempont az egyenlő esélyek és minél kisebb belépési korlátok, míg a WTCC-ben a legfőbb szempont a PÉNZ. Ha le szeretnénk modellezni a WTCC-ét, akkora előre megszabnánk melyik autóból mennyi van, és árverést rendeznénk a helyekért, ki adja a legtöbbet a Hondáért? Aztán pedig a legtöbb pénzt befizetők mondanák meg, hogy milyen pályákon menjünk. A többiek meg (a kispénzűek) csöndben örülhetnének maguknak, hogy egyáltalán itt lehetnek a mezőny végén, akár a legszarabb autóval is. Azért azt lássuk be, hogy ez a fajta profi autósport (F1, WTCC, WRC) mindenről szól, csak nem a pilóták közti igazságos versenyről és az egyenlő esélyekről. Ez a vállalatok, a konstruktőrök és a pénz versenye... mi pedig nem pont ezt szeretnénk itt is lemodellezni.


    Szóval egy szó mint száz: itt a Masters-en soha ne fogunk senki olyan autóba kényszeríteni, amilyennel nem akar versenyezni. Azt esetleg el tudom képzelni, hogy a skin-ek felhasználhatóságát korlátozzuk, hogy ne legyen már tényleg 25 Zengő Honda a mezőnyben, de a Hondák számát biztosan nem fogjuk limitálni, ami amúgy sem lenne ésszerűen kivitelezhető, tekintve, hogy a részvevők száma sem állandó, mint a WTCC-ben. A versenynaptár összeállításnál pedig nálunk is a pénz az egyik fő szempont, csak másként... olyan naptárat igyekszünk összeállítani, ami nem ró túl nagy anyagi terhet a résztvevőkre. Gondoljatok csak bele, minél drágábban beszerezhető pályákon zajlana a bajnokság, annál kevesebb résztvevője lenne a futamoknak és az esetleges újonnan csatlakozók számára is csak növekednének a belépési korlátok. Ezek a változások lehet, hogy javítanánk a közvetítések színvonalán, de abban már nem vagyok biztos, hogy a nagybetűs VERSENY érdekeit is szolgálnák.

    Ez a skin-es téma pedig szerintem csak is kizárólag a Sector3 szegénységi bizonyítványa, égjen csak az ő pofájuk miatta, hogy ilyen hülye rendszert találtak ki.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 04. 10. 13:38.

  22. #122
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Ha egyesek kritizálják hát szard le. Aki tud jobbat hát ott a lehetőség
    Egy kicsit sem szántam kritikának. Az előző futam után Hartge kérte, hogy írjuk le, ha valami ötletünk, javaslatunk, észrevételünk van.

  23. #123
    Idézet Eredetileg Hartge írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így Suzuki Swift kupa, amiben ha véletlenül egymásba koccannak (túra autózásban), a másik torkának esnek és rommá büntetik egymást. Mintha attól a kilökött vagy sérelmezett személy vissza kapná a pontjait :/ Ha a profi szintet tűzzük ki célnak akkor le kell (szerény véleményem szerint) modellezni a NAGYOKAT és az ő profi szintjükhöz HŰ versenyzési filozófiát tudunk pályára vinni.
    Ez az én szigorú privát véleményem. Coronel is megtehetné, hogy nyilvános fórumon rommá olt mindenkit, de nem teszi, pedig ott SÚLYOS euró 100 ezrek mennek levesbe ha valami törik, kicsúszik, elmegy. Itt meg összekoccanunk és jajj úristen?
    Tudom rossz én is versenyeztem, de túra autó. TÚRA AUTÓ!! Wéber erre annyit mondana: Benne van.
    Az utóbbi években nem egy versenye ment el azon Mullernek és Tarquininek, hogy oldschool túraautós módon oldottak meg egy-két "előzést", ezért kapásból küldték is őket boxutca áthajtásra. És ez EGY lökés per futam. Szóval szerintem ez a rész egy kissé öngól.

  24. #124
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Sajnálom Hartge ha szívedre vetted a dolgot. A helyzet az, hogy itt senkinek se lehetnek elvárásai. És kétlem hogy bárkinek lenne is.
    itt minden hozzászólás maximum építő kritika, amin esetleg érdemes lehet csiszolni. Aztán eldöntheted, hogy gépi, időbeli korlátaid épp mit engednek meg.
    Amit itt elkezdtél, szerintem egyeseknek (ahogy nekem is) egyik álma volt, akármilyen szintű is a kommentelés.
    A monitort a helyedben elfogadnám, mert pl ha nekem lenne egy amit nem használok, szó nélkül odaadnám. Aztán ha max nem használod, majd visszaküldöd. E mögé nem hiszem hogy kellene elvárásokat képzelned.
    Lehet a közvetítésekkel is van olyan jellegű probléma, hogy megpróbálsz többet kihozni, mint amennyi igazából lehetne, és ott megkavarodnak a dolgok és elveszíted a fonalat.
    Eddig 2 hétvégét közvetítettél. Én nagyon remélem hogy kitart ez a dolog, és próbálj csak annyi munkát belefektetni, hogy ne munka legyen, hanem megmaradjon hobby szinten.
    Részemről még anyagilag is hozzá járulnék, ha úgy alakul. Ha beválik, talán az éves díjba is bele lehetne majd kalkulálni.
    Az autók meg sajnos olyanok amilyenek. Mivel anyagi indíttatás nincs a háttérben, így marad az hogy jó autóval mennyünk, amivel versenyben lehet lenni.
    Reméljük, hogy a 2015-ös autókkal változatosabb lesz a mezőny. Festés tekintetében biztosan jobb lesz a helyzet.
    Más:
    Ami a pályákat illeti... A legtöbb embernek 30-150ezres kormánya van. kokpit. 4 fajta autó verseny program. Érdekes gondolat, hogy valaki majd ezért nem jön versenyezni, mert mondjuk 1 szezonban(3-4hónap) 1-szer meg kellene vennie egy pályát teszem azt 2000Ft-ért.

  25. #125
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    En annyit fuznek hozza, hogy amig ebbol a csomagbol a Honda a leggyorsabb, nagyjabol mindenki azzal fog menni. Az a gond, hogy az elmenok is a pontra mennek. Azt pedig a lwgjobb, leggyorsabb auto fogja hozni. En bevallaltam a Citroent, de mivel a lassabb versenyzok koze tartozom, semmi ertelme nem volt. Amig azok az emberek, akik lassabb, nehezebben kezelheto autoval is tudnanak versemykepesek lenni, megis a gyorsabb auroba ulnek a pontszerzes es a gyozelem miatt, addig a mezony lassabb pilotai minek kinlodjanak az eleve lassabb es nehezebben kezelheto autokkal? Egyebkent szerintem senki nem akart felelossegre vonni a kozvetites miatt, ani teljesen rendben van, otleteket kertel, otleteket adtak. Ennyi

    Tapatalkkal küldve a Nokia 3310 készülékemről.
    Öregember nem gyorsvonat.......

Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •