Szavazás eredménye: Részt vennél-e egy DTM 2013 kupasorozaton?

  • Igen, mindenképpen

    19 41,30%
  • Talán

    17 36,96%
  • Nem

    10 21,74%
Szavazók
46 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (104 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Ebben a modban se gumikopás, se benzinfogyás nincs, ha jól láttam (vagy csak nincs beállítva a szerveren)
    Ettől függetelenül nem gondolom, hogy az a megoldás, hogy mindenki szokjon át 900/24-es beállításra

    Van gumikopás is és van üzemanyag fogyás is! És be is van állítva a szerveren.

    Te felvetettél egy problémát én csak próbáltam neked segíteni, senki nem kötelezi a mezőnyt arra, hogy 900-as kormányszöggel menjen. mindenki úgy megy ahogy akar illetve tud.
    Viszont a versenyzőtársakra mindenkinek kötelessége figyelni, hogy ne tegyük tönkre egymás versenyét.

    Pont most mentünk egy versenyt és féktávon a T1-ben toltál le elég durván. Ezekre a versenyen légyszives majd figyelj oda.

    Ne tegyük tönkre mások versenyét felelőtlen manőverek miatt.

  2. #52
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Van gumikopás is és van üzemanyag fogyás is! És be is van állítva a szerveren.

    Te felvetettél egy problémát én csak próbáltam neked segíteni, senki nem kötelezi a mezőnyt arra, hogy 900-as kormányszöggel menjen. mindenki úgy megy ahogy akar illetve tud.
    Viszont a versenyzőtársakra mindenkinek kötelessége figyelni, hogy ne tegyük tönkre egymás versenyét.

    Pont most mentünk egy versenyt és féktávon a T1-ben toltál le elég durván. Ezekre a versenyen légyszives majd figyelj oda.

    Ne tegyük tönkre mások versenyét felelőtlen manőverek miatt.
    Én már magamon is próbáltam segíteni, így, de nem oldotta meg, most levettem 26-ra és még mindig nem tudok/merek a pálya szélén menni, mert véletlenszerűen elúszik az autó, ami gyors kanyarok előtt különösen kellemetlen...
    Én is csak jeleztem, hogy nem ez lenne az igazi megoldás a problémára

    Azt a rajtot én így éltem meg: közöttetek voltam, akkor bejöttél elém (kettőtök közé szrítva), ha nem veszem el, akkor nekem jössz, emiatt kimentem jobbra, de akkor kijöttél vissza elém jobbra, ez eléggé kizökkentett, ami miatt lehetséges, hogy kicsit későn fékeztem, ezért elnézést, nem volt szándékos, de előtte volt egy kis cikázás részedről szerintem, nézd vissza a replayt az én szemszögemből. Tehát ez a figyeljünk oda, kölcsönös
    És még a versenyedet sem tettem tönkre szerencsére, ennél durvább adok-kapok szokott lenni
    Utoljára módosította: 1m1; 2016. 03. 13. 13:35.

  3. #53
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    És még a versenyedet sem tettem tönkre szerencsére, ennél durvább adok-kapok szokott lenni

    Ez nem verseny volt, a verseny az 19.30-kor kezdődik

  4. #54
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Látom lejjeb lett véve a szerveren a körszám. Azt esetleg be lehetne állítani, hogy ez alatt is kötelező legyen a kerékcsere?
    És jól láttam, hogy nem lehet ez alatt drs-t használni? Ezt is át lehetne állítani?
    Csak a gyakorlás végett. Nekem ezek relatíve új dolgok, és tegnap is bénázgattam még ezekkel

  5. #55
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap kiderült, hogy nem csak nálam nem lehet normálisan egyenesben tartani az autót nagy sebességnél, mert elkezd "imbolyogni". Ez azért rossz, mert akaratlanul is pont akkor lehet elveszteni a kontrollt (vagy nekimenve a másiknak, vagy lemenve a pályáról), amikor hosszú egyenes vége felé meg akarjuk előzni a másikat (ez meg is történt miközben versenyezgettünk egymással). Ez így nem túl, jó, annak ellenére, hogy egyébként nagyon élvezetes vezetni.
    Ezt egyetlen módon tudtuk csökkenteni, ha a kormányszöget nagyon lecsökkentettük, akkor viszont túl nagyot kellett a többi kanyarban tekerni a kormányon
    Lehet érdemes lenne szétnézni a futómű beállítása körül is, pl a nem megfelelő kerékösszetartás (toe in) érték okozhat ilyen jellegű problémákat is, pláne nagy sebességen.

    Ezt anélkül mondom, hogy egy kört is tettem volna az autóval, szóval ez csak egy amolyan általános tanács/ötlet, vagy segít, vagy nem.

  6. #56
    Beállítottam 5 perc időmérő és 15 perc versenyre.


    Így lehet gyakorolni a boxkiállást és a DRS használatát is!

  7. #57
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Sziasztok. Setup-ot lehetne kérni? Én lehet csak késve tudok csatlakozni és nincs időm próbálgatni nagyon. Előre is köszönöm

  8. #58
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Setup-ot lehetne kérni? Én lehet csak késve tudok csatlakozni és nincs időm próbálgatni nagyon. Előre is köszönöm
    AUDI SET:


  9. #59
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    érdemes nevezni?

  10. #60
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    érdemes nevezni?


    Ez még csak bemelegítő verseny, nem kell Majd a kupaversenyeken

  11. #61
    Hamarosan kezdődik a verseny!




    Megkérek minden résztvevőt, hogy fokozottan figyeljen a többi versenyzőre mivel ez egy tesztfutam lesz és sokan most mennek első alkalommal ezekkel a gépekkel plusz van akinek sajnos nem volt elég ideje gyakorolni ezért különösen figyeljünk egymásra.

    Futam után ide a topikba jöhetnek az észrevételek és a vélemények.


    Jó játékot mindenkinek

  12. #62
    Sziasztok!
    Box az automatikus, az autó végig vezeti magát a boxutcán?
    Üzemanyagot látom az általatok közzétett kerékcsere bemutató képeken, viszont nálam nincs meg, valaki help?

  13. #63
    Idézet Eredetileg Choler írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Box az automatikus, az autó végig vezeti magát a boxutcán?
    Üzemanyagot látom az általatok közzétett kerékcsere bemutató képeken, viszont nálam nincs meg, valaki help?

    Üzemanyagra nincs szükség az alap 100 liter elég a 30 perces versenyre bőven. A pitstop presetben állítsd be a kerékcserét és a javitást (fix aero) más nem kell. Ami fontos, hogy a pitstop preset legyen aktiv úgy kell állnia ahogy a PITSTOP Tájékoztatóban látható képen van belőve.


    A boxbejáratig te mész de vigyázni kell,hogy csak 80km/h val lehet menni ezután a gép visz be (auto AI) és akkor mikor átvált auto AI-ra akkor lesz egy lehelletnyi időd a billentyűzettel a CONFRIM-ra entert nyomni. Más dolgod nincs a kerék lelesz cserélve majd a "gép" kivezet a boxból és mehetsz tovább.

  14. #64
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Esetleg az élmenők, ha nagyon elhúznak, néha bevárhatnák a hátrébb levőket (persze ehhez az kell, hogy más is "vegye a lapot"), hogy vmi verseny is kialakulhasson, ha szétszakadna a mezőny...
    Vagy ez eretnek ötlet?

  15. #65
    Várvölgyi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    52
    DRS-t hol kell beállitani? Az options menüben sehol nem találom és beszeretném állitani a kormányra. Előre is köszönöm a választ.

  16. #66
    Idézet Eredetileg Higgins írta Hozzászólás megtekintése
    DRS-t hol kell beállitani? Az options menüben sehol nem találom és beszeretném állitani a kormányra. Előre is köszönöm a választ.
    Beállítások- control - secondary
    pRoject THX!

  17. #67
    Várvölgyi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    52
    Idézet Eredetileg Choler írta Hozzászólás megtekintése
    Beállítások- control - secondary
    pRoject THX!
    Köszi műkszik!

  18. #68
    Futamnak UP!


    Szerver Megy!

  19. #69
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Gondoltam újra megpróbálkozom r3e-vel:

    - Ezt a nagy tempónál kóválygást mivel lehet megszüntetni?
    - Miért kezd el egyre jobban tekeregni a kormány már álló helyzetben is? (gondolom a kettő összefügg)
    - Be lehet állítani, hogy "lássam a pedálokat", azaz, konkrétan, hogy mennyire nyomom a féket? (sajnos AC és R3e között váltásnál el szokott mászni a potméter, és valamikor izomból kell taposni, valamikor kevésbé)
    -
    El lehet menteni/betölteni a setupokat vagy továbbra is "screenshotos" megoldás van csak?
    - van olyan lehetőség, mint AC-ban, hogy pici piros nyilak mutatják ha valaki melletted van? (mindenki másnak kötelezővé tenném, mert 4 kanyar alatt annyiszor szorítottak le, mint máshol egy versenyen sem )

    köszi

  20. #70
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    Hááát rég bénáztam ennyit, már éppen ideje volt.
    Elnézést kérek mindenkitől, akinek gondot okoztam.
    Úgy tűnik, hogy mégse való nekem a DTM+R3E.

  21. #71
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    Nem feladni, gyakorolni.

    Én ezt az app-ot használom. Bár kicsit sokat beszél, de már megszoktam, és ad egy +fílinget a versenyzéshez.
    LINK

  22. #72
    Az első verseny rajtjánál az egész mezőnyt dicséret illeti nagyon figyelmesen én simán jött el mindenki a T1-ben GRAT

    Miklós Attilával nagyon fain csatát nyomtunk a kerékcseréig ahonnan sajna forgalomba kerültem vissza és esélytelen volt, hogy utolérjelek a futam többi része is élvezetes volt


    2. futam rajtnál Illés Imre pöckölte meg Ősz Balázst a T1-ben és ezért fordult ki a Balázs, nem volt ez nagy kocc épp egy kicsi de ott abban a helyzetben elég volt, hogy keresztbe álljon és a fél mezőny versenye kuka legyen


    LAG-ot talán 1x láttam a Sóos Krisztiánnál azt hiszem.

  23. #73
    Idézet Eredetileg adfar94 írta Hozzászólás megtekintése
    Hááát rég bénáztam ennyit, már éppen ideje volt.
    Elnézést kérek mindenkitől, akinek gondot okoztam.
    Úgy tűnik, hogy mégse való nekem a DTM+R3E.


    Többet kell gyakorolni, teljesen jól terelgethető vasak ezek simán lehet velük csúszáshatáron egyensúlyozni

  24. #74
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Ősz Balázs, bocs a 2. futamon, hogy megpöcköltelek

  25. #75
    Miklós Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 06.
    Város
    Vác
    Üzenetek
    56
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése

    Miklós Attilával nagyon fain csatát nyomtunk a kerékcseréig ahonnan sajna forgalomba kerültem vissza és esélytelen volt, hogy utolérjelek a futam többi része is élvezetes volt

    Tényleg jó kis meccs volt, izgalmasra sikeredett mindkét futam a számomra. Jó kis gépek ezek, viszont a gumikopás és az üzemanyag fogyása szerintem röhejesen kevés Így picit furcsa ez a box kiállás, hogy lecserélem a 99%os kereket 100% ra.. De ettől eltekintve izgalmas volt és élvezetes.

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •