Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (188 összesen)
  1. #26
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Bár tudom nem sokan mennek Mercivel de azért megosztom. A köröm nem sikerült olyan jól, de nagyon nehéz vezetni itt a kocsit, rálépek a gázra akkor alulkormányoz.
    Én sajnos még nem vagyok valami gyors, de furcsa számomra hogy az 5ös kanyarnál nekem nem megy le 165 alá a sebesség bmw-vel, neked meg 155ig is. A 4est amúgy én szélesebben szoktam venni, ellestem a nagyoktól

    Nekem az az igazi bajom, hogy a vezetési stílusomnak rendelem alá az autót és nem fordítva.

  2. #27
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Én sajnos még nem vagyok valami gyors, de furcsa számomra hogy az 5ös kanyarnál nekem nem megy le 165 alá a sebesség bmw-vel, neked meg 155ig is. A 4est amúgy én szélesebben szoktam venni, ellestem a nagyoktól

    Nekem az az igazi bajom, hogy a vezetési stílusomnak rendelem alá az autót és nem fordítva.
    Mercinek kevesebb a végsebessége szerintem mint a BMW-nek. 4-est elrontottam, túl szűken mentem, emiatt is alulkormányozott a kocsi.
    Meg a beállítások se jók még, nem próbáltam ki az összes szárnyállást sem (ez a kör 4-es szárnnyal volt, lehet még kisebb kéne).

  3. #28
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Kedves élmenők egy kérdés.Nektek mennyi idő volt mire eljutottatok erre a szintre?
    Azért kérdezem,mert én kb.5 hónapja kezdtem a szimezést és még mindíg 1.5 sec.-re vagyok az elejétől. Szóval ti milyen fejlődési görbét írtatok le?
    Felérhetek még az elejébe, van még időm gyorsulni,vagy lassan elkönyvelhetem,hogy ennyit tudok csak.?

  4. #29
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves élmenők egy kérdés.Nektek mennyi idő volt mire eljutottatok erre a szintre?
    Azért kérdezem,mert én kb.5 hónapja kezdtem a szimezést és még mindíg 1.5 sec.-re vagyok az elejétől. Szóval ti milyen fejlődési görbét írtatok le?
    Felérhetek még az elejébe, van még időm gyorsulni,vagy lassan elkönyvelhetem,hogy ennyit tudok csak.?
    Én 2012-ben kezdtem el még a Codemasterses F1-2011-el de az nyilván nem szimulátor..
    rfactorral meg 2014-ben kezdtem el ligázni, még a VSR-be, csak egy fél szezont mentem, de egész jól ment
    assettoval 2015 február óta játszok, de már az első 2 gt3 tesztfutamon ott tudtam lenni az elején..de ez mindenkinél más sztem
    5 hónap alatt egyáltalán nem rossz az a 1,5s..idővel javulni fog az, csak ne add fel

  5. #30
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Én 2012-ben kezdtem el még a Codemasterses F1-2011-el de az nyilván nem szimulátor..
    rfactorral meg 2014-ben kezdtem el ligázni, még a VSR-be, csak egy fél szezont mentem, de egész jól ment
    assettoval 2015 február óta játszok, de már az első 2 gt3 tesztfutamon ott tudtam lenni az elején..de ez mindenkinél más sztem
    5 hónap alatt egyáltalán nem rossz az a 1,5s..idővel javulni fog az, csak ne add fel
    Na akkor még van remény,köszi a bíztatás!Talán én már nehezebben fejlődök mint te,de nem adom fel.
    Sajnos egyenlőre mi más ligában focizunk.

    Tapatalk-kal küldve az én D5803-el

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves élmenők egy kérdés.Nektek mennyi idő volt mire eljutottatok erre a szintre?
    Azért kérdezem,mert én kb.5 hónapja kezdtem a szimezést és még mindíg 1.5 sec.-re vagyok az elejétől.
    Ez teljesen egyén függő, semmilyen általános görbét nem lehet felmutatni. Nincs rá semmi garancia, hogy ha évekig gyakorolsz, akkor biztosan utoléred az elejét. Mindenki más előgyakorlattal, tudással, tehetséggel és tanulási készségekkel érkezik, de azért az elmondható, hogy ha csak fél év van mögötted, akkor az már igen jó eredmény. Az idő múlásával inkább ösztönössé válik a vezetés és sokkal gyorsabban képes lesz alkalmazkodni új körülményekhez, jobban fogod ismerni a setup összefüggéseit és a kis apró vezetéstechnikai trükköket, hamar és könnyebben leszel képes stabil, versenyképes teljesítményt nyújtani. De az utolsó 1-0,5 másodperc leküzdése, az már más tészta...

    Viszont ha minden összevetne nem vagy egy született tehetség, akkor jó eséllyel ~1 év alatt kijön belőled még egy másodperc, ahogy belerázódsz. Mondjuk ha jól emlékszem Sinka Daninak is kb 1 év kellett, mire kibújt a szög a zsákból.

  7. #32
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    még mindig 1.5 sec.-re vagyok az elejétől
    És ez egy rövid pálya. Legjobb öröm a káröröm, mellesleg én vagyok vagy 3ra 1 hónap után...

    Azért az is számít, hogy Ákos, ha nem is minden nap, de hét közben is körözget. Sokunknál sajnos nincs erre lehetőség.

  8. #33
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez teljesen egyén függő, semmilyen általános görbét nem lehet felmutatni. Nincs rá semmi garancia, hogy ha évekig gyakorolsz, akkor biztosan utoléred az elejét. Mindenki más előgyakorlattal, tudással, tehetséggel és tanulási készségekkel érkezik, de azért az elmondható, hogy ha csak fél év van mögötted, akkor az már igen jó eredmény. Az idő múlásával inkább ösztönössé válik a vezetés és sokkal gyorsabban képes lesz alkalmazkodni új körülményekhez, jobban fogod ismerni a setup összefüggéseit és a kis apró vezetéstechnikai trükköket, hamar és könnyebben leszel képes stabil, versenyképes teljesítményt nyújtani. De az utolsó 1-0,5 másodperc leküzdése, az már más tészta...

    Viszont ha minden összevetne nem vagy egy született tehetség, akkor jó eséllyel ~1 év alatt kijön belőled még egy másodperc, ahogy belerázódsz. Mondjuk ha jól emlékszem Sinka Daninak is kb 1 év kellett, mire kibújt a szög a zsákból.
    Itt volt kb 2 hetes g25ös első kormányom, amit még a ballagásra kapott pénzemből vettem.

    http://www.gtr-masters.hu/result/2301

    prekval: http://www.gtr-masters.hu/prequal/2301

    Persze más mezőny, más játék de mindig az utolsó 1-1.5 mp a legnehezebb. Mondjuk ha mostani Imolás GT3 futamot nézzük és az időeredményeket, akkor nem sokat fejlődtem az előző 5 évben.
    Az utolsó 1mphez kell jó gép kormány monitor és valamennyi setup tudás. De ha mostani prekvalt nézed és Kiss Norbi készül rendesen akkor őt veheted úgyhogy nála a világon nem sok gyorsabb pilóta van szimben, őt lehet mércének venni.
    Utoljára módosította: sinka; 2016. 02. 15. 18:59.

  9. #34
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    És ez egy rövid pálya. Legjobb öröm a káröröm, mellesleg én vagyok vagy 3ra 1 hónap után...

    Azért az is számít, hogy Ákos, ha nem is minden nap, de hét közben is körözget. Sokunknál sajnos nincs erre lehetőség.
    Igen, az is egy előny És jó is h mondod, mert megakarom majd próbálni 1x úgy, hogy csak 2 napot gyakorlok futam előtt. de nem hiszem h birni fogom, h ne menjek
    Utoljára módosította: kemenyakos; 2016. 02. 15. 18:48.

  10. #35
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, az is egy előny És jó is h mondod, mert megakarom majd próbálni 1x úgy, hogy csak 2 napot gyakorlok futam előtt. de nem hiszem h birni fogom, h ne menjek
    Ha van időd meg kedved gyakorolj Próbálj ki minél több szimet azzal lehet fejlődni, ott az iracing F1 és GT3 VB. Ezek mellett nagyon felfutóban van az E-sport, ha valós pilota ülés nem jön össze akkor is lehet mit kezdeni ezzel a tudással.

  11. #36
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Ha van időd meg kedved gyakorolj Próbálj ki minél több szimet azzal lehet fejlődni, ott az iracing F1 és GT3 VB. Ezek mellett nagyon felfutóban van az E-sport, ha valós pilota ülés nem jön össze akkor is lehet mit kezdeni ezzel a tudással.
    Egyenlőre még maradok az Ac-nál aztán meglátjuk hogy mi sul ki belole

  12. #37
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Hol találok ilyen régi prekval eredményeket?

  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Hol találok ilyen régi prekval eredményeket?
    Archívum!

    Kint a főoldalon is...

  14. #39
    Üdv.
    Szeretnék egy kis segítséget kérni.Játék közben néha megáll a kép egy pillanatra.Mi okozhatja?
    Már az első futamon is jelentkezett a probléma,nem függ attól hogy pl.1,vagy 10 autó van a képernyőn.Ha egyedül megyek akkort is jelentkezik.

  15. #40
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Archívum!

    Kint a főoldalon is...
    Oh..köszi

  16. #41
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez teljesen egyén függő, semmilyen általános görbét nem lehet felmutatni. Nincs rá semmi garancia, hogy ha évekig gyakorolsz, akkor biztosan utoléred az elejét. Mindenki más előgyakorlattal, tudással, tehetséggel és tanulási készségekkel érkezik, de azért az elmondható, hogy ha csak fél év van mögötted, akkor az már igen jó eredmény. Az idő múlásával inkább ösztönössé válik a vezetés és sokkal gyorsabban képes lesz alkalmazkodni új körülményekhez, jobban fogod ismerni a setup összefüggéseit és a kis apró vezetéstechnikai trükköket, hamar és könnyebben leszel képes stabil, versenyképes teljesítményt nyújtani. De az utolsó 1-0,5 másodperc leküzdése, az már más tészta...

    Viszont ha minden összevetne nem vagy egy született tehetség, akkor jó eséllyel ~1 év alatt kijön belőled még egy másodperc, ahogy belerázódsz. Mondjuk ha jól emlékszem Sinka Daninak is kb 1 év kellett, mire kibújt a szög a zsákból.
    Én nagyjából tudom,hogy hol van a maradék idő,csak még nem tudom megcsinálni amit elképzelek.Talán a gyakorlás segít majd.
    A versenytempómon sokat kell még javítani.

    Tapatalk-kal küldve az én D5803-el

  17. #42
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Itt volt kb 2 hetes g25ös első kormányom, amit még a ballagásra kapott pénzemből vettem.

    http://www.gtr-masters.hu/result/2301

    prekval: http://www.gtr-masters.hu/prequal/2301

    Persze más mezőny, más játék de mindig az utolsó 1-1.5 mp a legnehezebb. Mondjuk ha mostani Imolás GT3 futamot nézzük és az időeredményeket, akkor nem sokat fejlődtem az előző 5 évben.
    Az utolsó 1mphez kell jó gép kormány monitor és valamennyi setup tudás. De ha mostani prekvalt nézed és Kiss Norbi készül rendesen akkor őt veheted úgyhogy nála a világon nem sok gyorsabb pilóta van szimben, őt lehet mércének venni.
    A setap már egész jól megy,de én még nem vagyok elég stabil.A környezet megvan a jó eredményhez,már csak magaban bízhatok.

    Tapatalk-kal küldve az én D5803-el

  18. #43
    Üdv.
    Szeretnék egy kis segítséget kérni.Játék közben néha megáll a kép egy pillanatra.Mi okozhatja?
    Már az első futamon is jelentkezett a probléma,nem függ attól hogy pl.1,vagy 10 autó van a képernyőn.Ha egyedül megyek akkort is jelentkezik.

  19. #44
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Pető László írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék egy kis segítséget kérni.Játék közben néha megáll a kép egy pillanatra.Mi okozhatja?
    Már az első futamon is jelentkezett a probléma,nem függ attól hogy pl.1,vagy 10 autó van a képernyőn.Ha egyedül megyek akkort is jelentkezik.
    Winyó, vagy memória probléma... vagy ezek közül szinte bármelyik felsorolt alkalmazás: LINK

  20. #45
    Idézet Eredetileg Pető László írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv.
    Szeretnék egy kis segítséget kérni.Játék közben néha megáll a kép egy pillanatra.Mi okozhatja?
    Már az első futamon is jelentkezett a probléma,nem függ attól hogy pl.1,vagy 10 autó van a képernyőn.Ha egyedül megyek akkort is jelentkezik.
    OV1 info nevű app fenn van? Nekem az csinálta ezt.

  21. #46
    Idézet Eredetileg Pető László írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv.
    Szeretnék egy kis segítséget kérni.Játék közben néha megáll a kép egy pillanatra.Mi okozhatja?
    Már az első futamon is jelentkezett a probléma,nem függ attól hogy pl.1,vagy 10 autó van a képernyőn.Ha egyedül megyek akkort is jelentkezik.
    Nekem az hogy a kurva windows úgy döntött Ő energia takarékosságból le állítja a vinyót!
    16GB ram mellett meg elég kevésszer töltött volna HDD-ről, de amikor igen akkor 2.5 mp-ra kifagyott a játék..

    http://www.makeuseof.com/tag/windows...des-explained/

    Az energia beállításoknál találod!

  22. #47
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    Azt lehet már tudni, hogy hány körös lesz a verseny?

  23. #48
    Javítottam a setupon.
    Mercedes-Benz AMG GT3, Brands Hatch setup: https://www.dropbox.com/s/e5vk2t1ms8...BH_v3.ini?dl=0

  24. #49
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg ipojan írta Hozzászólás megtekintése
    Azt lehet már tudni, hogy hány körös lesz a verseny?
    61

  25. #50
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    61

Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •