Oldal: 4 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (236 összesen)
  1. #76
    Milyen stratégia lehet a legoptimálisabb? MED gumin kb féltávnál kijönni kerékcserére és tankolni is vagy az elején teli tankal indulni? Szerintetek?

  2. #77
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    http://www.racedepartment.com/downloads/pitconfig.8032/

    ebben nem kell már semmit csinálni , ahogy megállsz a pit-edben már kezdődik is akerékcsereanimáció stb....4 presetet is beállíthatsz ha a váratlanra is fel akarsz készülni

    a serveren tiltott gumikeverék esetén is megfelelően működik a leírás alapján....

    a fentebb más által említett nálam nem is nagyon működött , meg a több féle gumi keverékek is bekavartak nála ahogy olvastam...


    UI: egy dologra figyeljetek: alapértelmezetten az üzemannyagállításnál azt jelenti a 18 h 18 litert töltenek belepluszban (congi fájlban át lehet állítani h a 18 azt jelentse h 18 literig töltsék a tankot
    Megnézem, kösz.

  3. #78
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Megnézem, kösz.
    amúgy aki nem szereti teleaggatni a képernyőt appokkal, annak is kiváló, mert beállítod mondjuk időmérőn és nyugodtan leveheted a képernyőről...ha megállasz a boxban a jelzett helyen akkor már csinálják is amit beállítottál
    (csak mondjuk ha valami váratlant akarsz művelni a boxban akkor egy kicsit így macerásabb előbányászni menetközben, de amúgy nem kell)

  4. #79
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem, én ilyen féktávokkal mentem volna a sóderágyban mindig Tegnap éjjel próbáltam ki a Lambo-t, az AMG SLS-t, a Nissan-t és a BMW-t, felmérendő, hogy merrefelé helyezkedem el a mezőnyben. Az elvárás a 107%-on belülre kerülés volt így elsőre, ezt végül is mind a négy autóval elértem. Kb. két óra alatt mentem végig a négy vason, így olyan nagyon sokat nem tudtam velük foglalkozni, csak próbáltam egy relatíve könnyebben kezelhetőt találni. A videóval összehasonlítva amit a magam köreihez képest észrevettem, hogy az első sikán "kövein" ennél sokkal rázósabban jutottam át (a hátsónál dettó), mindig megdobtak, ha így rájuk hajtottam. A kanyarokba érkezésem sokkal óvatosabb, egyszerűen ilyen szintű tapadásom nincs. A féktávok meg jóval hosszabbak, főként a hátsó sikán utáni dupla balos előtti. Így végül is logikus az a bő 5 másodpercnyi különbség.
    Videórögzítésre mit javasolsz amúgy? Mivel érdemes "felvenni az adást"? Hogy legyen videó a mezőny hátsó részéből is.
    Én MSI Afterburnert használok, utána pedig átkonvertálom AVS Video Converterrel...nekem ezek jönnek be, de biztos, hogy vannak ezeknél jobbak is
    Így egy ilyen 2 perces videó feltöltése az én netemmel 20 perc. Másnál ez kb. 3
    Utoljára módosította: kemenyakos; 2016. 02. 07. 15:25.

  5. #80
    Én raknék fel videót, de három monitorral sehogy nem tudom felvenni, állitgatni meg nem fogom
    Shadowplay nem megy, bandicam meg felveszi a háttérben futó menüt

  6. #81
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Videórögzítésre mit javasolsz amúgy? Mivel érdemes "felvenni az adást"? Hogy legyen videó a mezőny hátsó részéből is.
    Open Broadcaster Software
    A rögzített felvételt meg Sony Vegassal megvágom szerkesztem, renderelem és úgy megy Youtubera.

  7. #82
    Itt a replay az eddigi legjobb időmről: BMW Z4 GT3 - Imola 1:46.141 (videót nem csinálok, mert nem tudom hogy kell, meg nem is érdekel mert nem akarok vele pöcsölni)
    Valaki magyarázza már el nekem hogy hol hagyok a körömben egészen pontsan 1.068 másodpercet?
    A célegyenesre szerintem jól fordultam rá, az első kombináció is jó lett. A Villeneuve (5-6) érzésre is gyenge, hagytam benne mondjuk 2 tizedet. Tosa (7) is jó volt, de mondjuk vettem már jobban is. Ezek után egészen a sikánig ézésre jól mentem, itt vágtam egy picit, meg a kigyorsítás sem volt az igazi, lehetett volna mondjuk 1 tizeddel jobb. Az utolsó két kanyart nem tudnám jobban venni.
    Ha nagyon összerakom a kört akkor összejön mondjuk 3 tized, de legyünk optimisták, 4 tized. Még mindig ott van 6 tized amire nem találok magyarázatot és talán soha nem is fogok.

  8. #83
    Én is Ákos setupját használom, ugyanazzal az autóval megyünk, és pár nap után azért vannak észrevételeim, amiket én sem értettem korábban. A fékezés nem minden. Ha csak fékezel ugyanott, ahol ő akkor esel le a pályáról. Időben be kell fordítani az autó elejét is, játszani a súlyponttal, és mivel orrtolós a setup, ezért lassul még annyit, hogy pont ráesik az apexra. Nem értek hozzá (mármint a programhoz), de olyan, mint ha a két fajta tapadás lenne, egy a fékhatás, egy pedig a kanyarodás, radírozás következtében bekövetkező tapadás (lassulás), ami így "összeadódik". Nem tudom mennyire érthető, de sokkal jobban nem tudom elmagyarázni. Akit érdekel komolyan, az üljön bele a Lambóba, rakja be a setupot, és áldozzon rá 2-3 órát legalább. Eddig kb nekem is ennyibe van a prekval időm, és az 3 mp-vel lassabb, mint Ákosé. Másik meg a rázőkő dobálás. Ha megnézitek a videóját látszik, hogy az első féktáv után csak a kis szegélyt használja, de a hurkákat nem. Ha rámész arra a bumszli hurkára eldob természetesen. Csak hát ez leírva könnyű, megcsinálni kurva nehéz És akkor még ott van a kigyorsítás, ami megint csak egy külön lecke

  9. #84
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Itt a replay
    1.kanyarban sok időt vesztesz azzal hogy leváltasz 2esbe, túl alacsony sebességgel mész be így a kanyarba, és a kimeneti tempó se jó.
    2.kanyarban nagyon kisodródsz balra, így a 3.kanyart kicsit szögletesen kell venned hogy be tudj egyáltalán fordulni, és nagyon nem akar fordulni az autó, kicsit alulkormányzottnak tűnik nekem. ezért megint alacsony a kimeneti tempo.(megnéztem, a 3.kanyar utáni külső rázó végénél, már 5km/h a lemaradásod az enyémhez képest, pedig még csak most jöttünk ki a kanyarból)
    4.kanyar egész jó volt, viszont utána az 5. ben megint leváltasz 2esbe amivel megint rengeteg időt vesztesz. (itt is megnéztem, az 5.kanyar kijáratánál lévő rázókő végénél 12km/h a kül.)
    6.hajtű egész jó volt, de egy kicsit megint észre lehet venni az alulkormányzottságot
    7.ben rámész nagyon a belső rázókőre, a kigyorsításod megint nem az igazi, de egy kicsit kompenzálja a bemeneti tempó
    aztán abba a 8. enyhe bal törésben nagyon a jobb oldalon helyezkedsz, amivel több utat teszel meg mintha egyből visszajönnél a bal oldalra. csak ez a kis dolog számított kb. fél tizedet.(saját próbálkozásaimból kiindulva)
    a 9. és a 10. kanyart nem vetted rosszul de megint nagyon látszik hogy alig akar befordulni az autó, így nem tudsz akkora tempót bevinni a kanyarokba, plusz a 10.kanyarban még a hátulja is elmegy, miközben alulkormányzott az egész.
    11-12.kanyar, a sikán szinte tökéletes volt, csak annyi hogy egy kicsit rámentél a külső műfűre, de azzal nem gondolom hogy vesztettél bármit is. mondtad még vmikor, hogy itt egy kicsit levágtad, de szerintem ezt így is kell venni, perfect volt
    13.megint jó volt
    14.előtt egy kicsit elmegy a hátulja ezért nem tudsz időben a gázra lépni, fél tized biztos hogy maradt benne ott is, ha nem több
    utána okosan a jobb oldalon maradsz, nem úgy mint a 8.ban
    összességében azt mondom hogy a legtöbbet az első és a középső szektorban veszted el, a sikántól kezdve kb.1-1,5 tized van benne
    Az áttételezést a helyedben változtatnám, hogy ne kelljen leváltani 2esbe, magyarul vedd lejjebb az első 4et vagy 5t
    illetve valahogy oldd meg azt hogy ne legyen alulkormányzott és menjen el a segge egyszerre.
    amit elfelejtettem:
    Amikor még 2 tizedre voltak többen is az akkori időmtől, akkor én se gondoltam volna hogy van benne 7-8 tized. de aztán próbálgattam a verseny setupomat, amin szinte csak a kerékdőlést vettem lejjebb. és mentem egy nagyon közeli időt az akkori legjobb időmérős körömhöz képest. értetlenkedtem egy darabig hogy hogy sikerült ilyen jól, kb. 50l el..aztán meghagytam a verseny setupot, de a benzint lejjebb vettem 5l re.
    és lám-lám, aznap javítottam 7,5 tizedet a körömön, úgy hogy csak a kerékdőlést vettem lejjebb. szóval ha azt gondoljátok, hogy azzal a setuppal már nincs benn több, akkor próbáljátok meg megváltoztatni mert nincs tökéletes kör, se setup.
    Utoljára módosította: kemenyakos; 2016. 02. 07. 16:25.

  10. #85
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Én MSI Afterburnert használok, utána pedig átkonvertálom AVS Video Converterrel...nekem ezek jönnek be, de biztos, hogy vannak ezeknél jobbak is
    Így egy ilyen 2 perces videó feltöltése az én netemmel 20 perc. Másnál ez kb. 3
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Open Broadcaster Software
    A rögzített felvételt meg Sony Vegassal megvágom szerkesztem, renderelem és úgy megy Youtubera.
    Köszönöm, meg fogom nézni ezeket.

  11. #86
    Kovács Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 08. 23.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    158
    Van lehetőség arra, hogy megnézzük a prekvalban futott legjobb kör adatait mint ahogyan a rank-on?
    Valahogy így:
    Csatolt képek Csatolt képek

  12. #87
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg KommyKT írta Hozzászólás megtekintése
    Van lehetőség arra, hogy megnézzük a prekvalban futott legjobb kör adatait mint ahogyan a rank-on?
    Jelenleg nincs, a prekval és a rank oldal teljesen más elvek alapján működik.
    Ha szerencséd van, akkor viszont a Rank oldalon találsz prekvalos időket is..
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 02. 07. 18:35.

  13. #88
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Fontos infók!

    Ma este indul a Masters GT3 Bajnokság első futama, ezért szeretném összeszedni a legfontosabb tudnivalókat az indulással kapcsolatban:

    1. A Versenyszabályzatot köteles minden induló ismerni és betartani, különös tekintettel a névhasználatra és a pályán való viselkedésre vonatkozó részekre.
    2. Az éles futamra érvényes szerverjelszó a szervertagok fórumában található meg, ez csak annak kell, aki a skin miatt booking-olni szeretne a futamra
    3. Kiadásra került a hivatalos SkinPack, kérjük mindenki töltse le és másolja a fájlok a megfelelő helyre a leírás szerint
    4. A futamra való nevezés egyénileg a prekvalifikációs oldalon történik ma este 19:00-ig, aki nem nevez és nem zöld a neve, annak nincs biztosított helye a szerveren.
      (aki már nevezett, de mégsem tud jönni, az mindenképpen vonja vissza a nevezését, mert különben mástól veszi el a helyet!)
    5. A pontos szerverbeosztás ma este 19:00 után kerül ebben a topikban kihirdetésre, a nevezések fényében döntjük el hogy hány szerver fog indul és azok hány fővel. Aki rossz szerverre megy fel, az kizárásra kerül, mert más elől veszi el a helyet.
    6. 18:00-tól elindítom az éles szervereket BELÉPÉS TESZT céljából, mindenki próbáljon meg fellépni a szerverre és mielőbb jelezzétek, ha gond van!
    7. Aki skin-t akar választani, vagy bármilyen okból nem tud belépni, az 19:45-kor booking-olhat a 2. pontban linkelt titkos jelszóval!
    8. A vágásokra kérjük mindenki ügyeljen a kvalifikáción és a futamon is egyaránt, ezeket bejelentés alapján, vagy szúrópróba szerűen is ellenőrizhetjük. Szabály: 2 kerék teljes terjedelmével mindig a fehér vonalon belül!
    9. Replay: kérjük mindenki mentse le és őrizze meg a replay-t ("LOW", vagy "Very LOW" minőség kell), hamarosan lesz egy topik, ahová ezeket fel is lehet majd tölteni.


    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!

    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 90 perces lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!

    Rengetegen leszünk a szerveren, nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadósnak a testi épségét és ezzel a versenyét.


    Minden egyéb infó a topik a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek a futamra, jó szórakozást és nagyon figyeljetek egymásra!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 02. 07. 18:35.

  14. #89
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Ket gyors kerdes csak, hogy tisztan lassak:

    1.Kotelezo-e hasznalni mindket gumit vagy szabadon valaszthato ki mivel megy?

    2. Be lesz-e kapcsolva a program sajat vagasfigyelo rendszere, ami 35km/h ala lassitasra kenyszerit?

  15. #90
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    elfogyott a nissan...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  16. #91
    Téglási Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 10. 30.
    Város
    Gyál
    Üzenetek
    12
    Meg a BMW.

  17. #92
    Laczkó Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 06. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    45
    hány fős egy szerver? 20 ugye?

  18. #93
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    elfogyott a nissan...
    és a BMW, pedig gondoltam most javítok az időmön, de így nem tudok!

  19. #94
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Indítottam egy 3. prekval szervert is!

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ket gyors kerdes csak, hogy tisztan lassak:
    1.Kotelezo-e hasznalni mindket gumit?
    2. Be lesz-e kapcsolva a program sajat vagasfigyelo rendszere, ami 35km/h ala lassitasra kenyszerit?
    Nem, nem.

  20. #95
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Elindítottam a GTR-Masters.hu #R1, #R2 és #R3 szervereket belépés teszt céljából!

    Mindenki próbáljon meg fellépni és jelezzétek ha gond van itt topikban, vagy Team Speak-en!
    A szerverbeosztás még nem végleges, csak 19:00 után lesz a nevezések fényében.


    Éles futam szerver 19:45-kor indul 5 perces booking-gal, itt lehet majd skin-t választani, aki akar.

  21. #96
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    és a BMW, pedig gondoltam most javítok az időmön, de így nem tudok!
    Van szabad BMW slot, nyomas

  22. #97

    Thumbs up Szerver infok

    Sajnos nem találom magam egyik szerveren sem se R1 se R2 se R3 Bár az időm alapján az R1 en kéne lennem..utána néznétek köszönöm..

    Audi val lennék és neveztem is...

  23. #98
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Elindítottam a GTR-Masters.hu #R1, #R2 és #R3 szervereket belépés teszt céljából!

    Mindenki próbáljon meg fellépni és jelezzétek ha gond van itt topikban, vagy Team Speak-en!
    A szerverbeosztás még nem végleges, csak 19:00 után lesz a nevezések fényében.


    Éles futam szerver 19:45-kor indul 5 perces booking-gal, itt lehet majd skin-t választani, aki akar.
    Fellepek az R1 szerverre es egyedul vagyok. A lobbyban mutatja a neveket, de ha fellepek nincs ott senki. Ez csak a booking lista a lobbyban vagy valami hiba?

  24. #99
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Somogyi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem találom magam egyik szerveren sem se R1 se R2 se R3 Bár az időm alapján az R1 en kéne lennem..utána néznétek köszönöm..
    18:00 után neveztél, ezért nem kerülté be most a listára. 19:00 után lesz még egy belépés teszt, már a végleges szerverbeosztással..

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Fellepek az R1 szerverre es egyedul vagyok. A lobbyban mutatja a neveket, de ha fellepek nincs ott senki. Ez csak a booking lista a lobbyban vagy valami hiba?
    Nincs hiba, ők is neveztek a szerverre, de még nem léptek be.


    Akinek kérdése van, az TS-en megtalál!

  25. #100
    Laczkó Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 06. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    45
    az hogy most sem látom magam az R2-őn (pedig ott kellene legyek) az már nem olyan jó ugye?

Oldal: 4 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •