Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 33 (33 összesen)

Téma: AC DP2 GT3 - Tesztfutam - 10.13

  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Futameredmények:


    Ha vkinek van replay-e, kérjük ide a topikba töltse fel, köszönjük!


    Vasárnap este pedig bajnoki futam ugyan itt csak dupla távval:
    AC GT3 - Nürburgring - 10.18


  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Tapasztalatokat kérjük írjátok le, akár az új autókról, akár a gumifizika változásáról, jöhet miden, ami hatással lehet a vasárnapi bajnoki futamra!

  3. #28
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    A setupban nem megfelelően mutatta a fogyasztást az Audi: 30 literre 25 kört írt. A statsbar 2,2l/kört írt. Sajnos még ez is kevés lett volna. Másnak mit írt?
    Medium gumi nekem kibírta ezt a távot. Viszont volt egy megpördülésem, utána meg vagy négyszer megforogtam még. Úgy látszik tényleg igaz amit a fejlesztők írtak, még a legóvatosabbnál is finomabban kell ilyenkor menni.
    Én is mediumon mentem végig, de 60 litert tankoltam rá. Így pont jó lett, egy körrel a vége előtt kezdett világítani a tankolás ikon. Előtte az időmérőn is versenyszimulációt mentem inkább, mint gyors köröket, így kaphattam jobb számolt értékeket a fogyasztásra. Mivel előtte csak 2-3 kört mnetem ezzel az Audival Barcelona-ban, inkább ezt éreztem jobb taktikának és be is vált.
    A gumi viszonylag jól bírta, az utolsó 3-4 körre fogyott el drasztikusan. A 16. kör tájékán még 96-97%-ot mutatott a kijelző, aztán nemigen néztem,mert folyamatosan csatában voltam és éreztem, hogy nagyon elkezdek csúszkálni. Zrubecz Laci külső íven meg is tudott előzni, után néztem rá a Tyre Temperature kijelzőre (a már mások által is linkelt Danny Giusa-s linkről szedtem le a frissített verziót és nálam jól működik) és kissé meglepődve láttam, hogy 90%-ra esett 3-4 kör alatt. Innentől már nagyon óvatosan kellett bánni az autóval. Edzésen én is pörögtem meg és utána még egy darabig rodeóztam a füvön, mire vissza tudtam jönni asz aszfaltra. Nagyon jól érezhető a koszos gumi
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2015. 10. 14. 10:25.

  4. #29
    Kemény Ákos Versenyző kemenyakos logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 09.
    Életkor
    24
    Üzenetek
    685
    Futamra nem maradtam, nem láttam sok értelmét. Időmérőn a legjobb Audis kapott 3mp-t, a legjobb nem DP2-s időhöz képest is jobbat mentem 1,5mp-el, kb. 20 perc alatt, míg azt kb. 1 óra alatt futottam meg.
    Lamborghini ebben a formában semmi féle képpen ne kerüljön be!! Az Audiról lehet szó, de akkor meg ki kell írni egy szavazást, hogy a résztvevők hány %-a vette meg a DP2-t. Szerintem vannak jó páran akik még nem vették meg..és az az egy autó szerintem nem ér meg ennyit, főleg úgy, hogy Mclaren copy adottságai szempontjából. Én a helyetekben hagynám a szokásos 5 autóval ezt a bajnokságot, de a tavaszira mindenképpen beraknám mindkettő autót meg a pályát is

  5. #30
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Életkor
    39
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Futamra nem maradtam, nem láttam sok értelmét. Időmérőn a legjobb Audis kapott 3mp-t, a legjobb nem DP2-s időhöz képest is jobbat mentem 1,5mp-el, kb. 20 perc alatt, míg azt kb. 1 óra alatt futottam meg.
    Lamborghini ebben a formában semmi féle képpen ne kerüljön be!! Az Audiról lehet szó, de akkor meg ki kell írni egy szavazást, hogy a résztvevők hány %-a vette meg a DP2-t. Szerintem vannak jó páran akik még nem vették meg..és az az egy autó szerintem nem ér meg ennyit, főleg úgy, hogy Mclaren copy adottságai szempontjából. Én a helyetekben hagynám a szokásos 5 autóval ezt a bajnokságot, de a tavaszira mindenképpen beraknám mindkettő autót meg a pályát is
    Tavasszal is meg kell venni.

  6. #31
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Bár a végére elfogytak rendesen a gumijaim, behoztam volna a 17.-ről a 7.-8.- helyen, ha nem kapok két lökést hátulról teljesen feleslegesen, amelyekkel megforgattak kétszer is Zeifel és Hajas Tamás. Nme volt szerencsém a futamon a Tamásokkal
    Egyébként jó meccs volt Zrubezc Lacival és Pothorszki Attilával pár körön át, csak edzeni kellene még az Audival. Első GT3-as versenynek végül is nem panaszkodhatok, így is 10. hely a 22-23 elindultból.
    Hali! Először is elnézést kérek ha kilöktelek,nem volt szándékos.Sajnos engem is kipöcköltek az elején kétszer is. nekem ez volt az első hosszabb távú versenyem köztetek és nekem nagyon tetszett,sajnos a hard gumik nálam elfogytak a 16-dik kör környékén,valahol ott értél be Erik és simán meg is előztél,majd amikor utolértelek akkkor kerültünk egymás mellé és összeértünk és sikeresen és is a palánkon kötöttem ki!De ezekből tanul az ember!Erősen gondolkodom a 2016-os szerver tagságon.Jó volt a tegnapi verseny,tetszett!!!Köszönöm még egyszer és elnézést kérek mégegyszer!!!
    Üdv: Zelfi

  7. #32
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás /Zelfy/ írta Hozzászólás megtekintése
    Hali! Először is elnézést kérek ha kilöktelek,nem volt szándékos.Sajnos engem is kipöcköltek az elején kétszer is. nekem ez volt az első hosszabb távú versenyem köztetek és nekem nagyon tetszett,sajnos a hard gumik nálam elfogytak a 16-dik kör környékén,valahol ott értél be Erik és simán meg is előztél,majd amikor utolértelek akkkor kerültünk egymás mellé és összeértünk és sikeresen és is a palánkon kötöttem ki!De ezekből tanul az ember!Erősen gondolkodom a 2016-os szerver tagságon.Jó volt a tegnapi verseny,tetszett!!!Köszönöm még egyszer és elnézést kérek mégegyszer!!!
    Üdv: Zelfi
    Semmi gond, ez nem volt éles futam. Szerintem érdemes benevezni, már csak a szórakozás kedvéért is. Nem összehasonlítható egy-egy ilyen verseny az offline körözgetéssel.

  8. #33
    Hajas Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 22.
    Város
    Vác
    Életkor
    35
    Üzenetek
    11
    Senkinek nincs meg a replay fájl?

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •