Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 113 (113 összesen)
  1. #101
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg szerver pluginnal nem lehetne elleőrizni?
    Megsasolom mit lehet ezzel kezdeni.
    Ha jól emlékszem (de nem biztos) a PitLane Penalty app, chat-ben és log-ban is jegyzi, KI, MIKOR van/volt a boxban...,de nem biztos hogy ez nagy segitség..:/

  2. #102
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól emlékszem (de nem biztos) a PitLane Penalty app, chat-ben és log-ban is jegyzi, KI, MIKOR van/volt a boxban...,de nem biztos hogy ez nagy segitség..:/
    de azt nem jelzi sajnos h h kerültél oda, és itt ez lenne a lényeg...

  3. #103
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    a qualos esc használat: így h nem lehet ellenőrizni semmilyen módon így én speciel nem tiltanám...
    egyébként érdekes amit Szabi felvetett h érdekesebb lenne a qual hisz jóval kevesebb próbálkozási lehetőség lenne q-n...
    ha ez cél h izgalmasabbak , nagyobb téttel bíróak legyenek a q-k, akkor ezt szerintem egyszerűbben el lehet érni azzaal h nem 30 perces a q, hanem csak mondjuk 15 perc...így gyak 2-3 próbálkozás férne bele...30 perc alatt gyak még én is simán összeraktam egy jobb időt mint a prekvalon
    mondjuk nekem így is izgalmas vol, de tényleg izgalmasabb ha nincs annyi lehetőség

  4. #104
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ...ha ez cél h izgalmasabbak , nagyobb téttel bíróak legyenek a q-k, akkor ezt szerintem egyszerűbben el lehet érni azzaal h nem 30 perces a q, hanem csak mondjuk 15 perc...
    Attól, hogy rövidebb, még nem lesz annyival izgibb, mintha sokkal jobban kéne vigyázni az ótóra.
    Nevelő/fegyelmező hatású is lenne, főleg a nagyobb forgalom miatt.
    De így, hogy nem lehet visszanézni, sajnos felejtős.

  5. #105
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Na akkor én is hozzászólok.

    Végigolvastam az összes hozzászólást és sok mindenkinek igaza lehet....de....
    Személy szerint én azért jöttem a GTR Masterhez versenyezni mert Get real.... és amikor még Race07-el mentünk, akkor ez hellyel közzel igaz is volt.
    Nagyon remélem, hogy az 1.3-al jönnek majd olyan javítások amik ezt a getrílt előre viszik, gondolok itt a állítható, vagyis szerver oldalon beállítható kötelező belső nézetre és még sorolhatnám.....
    Azok az emberek, akik erőltetik a Esc tiltását, nos ők is a getrííl miatt teszik, szerintem.
    Én teljesen meg voltam győződve arról (eddig), hogy akik itt versenyeznek, azok teljesen élethű versenyzésre törekszenek ...... de sajnos nem így van ..... sokan írtátok, hogy eszetekbe sem jut az esc használata, nekem sem jut eszembe. Ha tényleg getríííl szeretnénk lenni, akkor igenis mindenhol be kéne tiltani az esc használatát, versenyen is és időmérőn is. Ok értem én, hogy több lenne a baleset és a feltartás, több lenne a poroszkáló versenyző a pályán, de ez az élethű, nem?
    Egyébként ha rajtam múlna, akkor még a "H" váltót is kötelezővé tenném..... hogy néz az ki, hogy az 50 éves Alfa GT.-t pillangóval váltják, az életben nem így volt/van...... Tudom, hogy nem lehet kötelezővé tenni, és azt is tudom, hogy sok embernek nincs, csak pillangója......
    Akinek meg túl nehéz "H"-ban belső nézetből, Esc nélkül tényleg getríílben mennie, az meg menjen nídforszpídezni...... már bocsánat, hogy ezt mondom, akinek nem inge......
    Azt gondolom, hogy ez Magyarország legjobb legszínvonalasabb szimulátoros közössége, jóhogy ide szeretne tartozni mindenki, pedig sajnos szelektálni, vagy "rákényszeríteni" kéne az embereket. Szerintem a VB-nek is erre kéne/kell törekedni..... tegyük olyanná, amilyennek a többség szeretné látni, és az nem a nídforszpíd, hanem a getrííl
    Ez az én egyéni véleményem.
    Utoljára módosította: CsG; 2015. 09. 26. 10:12.

  6. #106
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Na akkor én is hozzászólok.

    Végigolvastam az összes hozzászólást és sok mindenkinek igaza lehet....de....
    Személy szerint én azért jöttem a GTR Masterhez versenyezni mert Get real.... és amikor még Race07-el mentünk, akkor ez hellyel közzel igaz is volt.
    Nagyon remélem, hogy az 1.3-al jönnek majd olyan javítások amik ezt a getrílt előre viszik, gondolok itt a állítható, vagyis szerver oldalon beállítható kötelező belső nézetre és még sorolhatnám.....
    Azok az emberek, akik erőltetik a Esc tiltását, nos ők is a getrííl miatt teszik, szerintem.
    Én teljesen meg voltam győződve arról (eddig), hogy akik itt versenyeznek, azok teljesen élethű versenyzésre törekszenek ...... de sajnos nem így van ..... sokan írtátok, hogy eszetekbe sem jut az esc használata, nekem sem jut eszembe. Ha tényleg getríííl szeretnénk lenni, akkor igenis mindenhol be kéne tiltani az esc használatát, versenyen is és időmérőn is. Ok értem én, hogy több lenne a baleset és a feltartás, több lenne a poroszkáló versenyző a pályán, de ez az élethű, nem?
    Egyébként ha rajtam múlna, akkor még a "H" váltót is kötelezővé tenném..... hogy néz az ki, hogy az 50 éves Alfa GT.-t pillangóval váltják, az életben nem így volt/van...... Tudom, hogy nem lehet kötelezővé tenni, és azt is tudom, hogy sok embernek nincs, csak pillangója......
    Akinek meg túl nehéz "H"-ban belső nézetből, Esc nélkül tényleg getríílben mennie, az meg menjen nídforszpídezni...... már bocsánat, hogy ezt mondom, akinek nem inge......
    Azt gondolom, hogy ez Magyarország legjobb legszínvonalasabb szimulátoros közössége, jóhogy ide szeretne tartozni mindenki, pedig sajnos szelektálni, vagy "rákényszeríteni" kéne az embereket. Szerintem a VB-nek is erre kéne/kell törekedni..... tegyük olyanná, amilyennek a többség szeretné látni, és az nem a nídforszpíd, hanem a getrííl
    Ez az én egyéni véleményem.

  7. #107
    Nem igaz, hogy még mindig ezt vitatjuk..

  8. #108
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Nem igaz, hogy még mindig ezt vitatjuk..
    Egyetértek. Beszélünk itt get real-ről, meg mindenféle egyéb dologról...

    ...de a verseny előtt derül ki egyeseknek, hogy a szerveren van jelszó. Az hogy elolvassák a szabályzatot az luxus. Az hogy vannak akik egy kört nem tudnak nem csupán hibamentesen menni (inkább lassabban kicsit), hanem egyáltalán ütközés és kilökés nélkül az is elgondolkodtató. Akkor jönnek a helicorsa app-l amitől az eszem megáll, mert már mindenhez app kell, meg mindenféle szar, csak a fejünket és az eszünket ne kelljen használni. Az meg már vicc kategória, hogy mindent megunnak, mert csak a legújabb a jó, a többi már nem is kell. Az hogy a futamokat lassan 10 percesre csökkentjük és már taktika sincs, csak odaülök azt annyi.

    Tiltanék én mindent, lenne H váltó meg kuplung (ha lehetne) és nekem is meg kellene tanulni rendesen 3 pedállal vezetni - mert így nem vagyok rákényszerítve - és kuplungolva jelentősen lassabb az ember, pedig lenne rá igényem.

    Szóval skacok vihar ez a biliben, amit még 40 oldalon át lehet habosítani, de lényegtelen. És lehet ezt játszani esc-l és anélkül is - olyan mindegy nem itt a gond, hanem a fejekben. Lassan be is zárom ezt a topikot.

  9. #109
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Nem igaz, hogy még mindig ezt vitatjuk..
    Ez már a levezető kör.

  10. #110
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Ez már a levezető kör.
    Pedig én még akartam reagálni a sok "@Đ%!đß$Łß"-ra, amit nekem szegeztetek a témában.

  11. #111
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól emlékszem (de nem biztos) a PitLane Penalty app, chat-ben és log-ban is jegyzi, KI, MIKOR van/volt a boxban...,de nem biztos hogy ez nagy segitség..:/
    Én arra gondoltam, hogy pl az autók pozíciójában történt "nagy" változást lehetne jegyezni szerver oldalon.
    Persze lehet lag is, de normál esetben, ha van egy tűréshatár két pozíció között, akkor az azon túli változást ki lehetne írni logba.
    Itt a kérdés, hogy lehet e ilyet, mármint a pozíciókat kinyerni. Ha lesz időm, ránézek.
    Persze ez a legbonyolultabb megoldás, egyszerűbb lenne, ha a szerver jelezné a pit-et.
    Utoljára módosította: nortsen; 2015. 09. 26. 22:28.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  12. #112
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    nem lesz ESC használat az AC futamokon!
    Köszönjük!

  13. #113
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ha ez cél h izgalmasabbak , nagyobb téttel bíróak legyenek a q-k, akkor ezt szerintem egyszerűbben el lehet érni azzaal h nem 30 perces a q, hanem csak mondjuk 15 perc...
    Ha izgalmas quali rendszert akarsz látni (talán nem újdonság számodra) akkor nézd meg ezt!

    https://www.youtube.com/watch?v=7FqATq7CIDU

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •