Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (134 összesen)
  1. #101
    Fábián Szilárd Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    121
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán jött a csattanó:
    [...]
    Ez meg WTF kiáltottam fel. Szóval így kellett mennem mind a 38 kört hogy eau rouge bejáratába szinte vakon repültem be de valahogy sikerült mindig bevennem.
    Win10 és AMD VGA, jól tippelek? Remélem a következő Catalyst-ban kijavítják, mert nem vagy egyedül - és elméletileg driveres bug...

  2. #102
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Itt a R3 replay: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post210730

    R3: Jól sikerült a qual (4.hely) és a rajt is sima volt. Zrubi te pont mögöttem voltál amikor kiütött valaki téged...csak annyit láttam hogy pörögsz (replayből kiderül minden).Maga a futam jó volt végre versenyben voltam Jó boxtaktikával nagyjából elég jó köröket tudtam menni,a végén még jót csatáztam Jónás Bertalan-al,de sikerült megelőznöm és így lettem 3. A pálya állapotáról és a gumikról annyit,hogy nekem most határeset volt.....éppen belefért a kis csúszkálás és a gumikopás sem volt vészes.Lekörözötteknek grat,nálam semmi gond nem volt Csak így tovább!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 21. 02:46.

  3. #103
    Pothorszki Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    49
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    MÁS:
    Páran jelezték nekem, hogy a 97%-os tapadásnak túl erős a hatása és hogy túlságosan csúszkálnak az autók, és hogy előnyösebb lenne 98%, vagy 99%-kal indítani a prekvalt és a futamokat.

    Szeretnénk kérni, hogy a beszámolójába mindenki ejtsen pár szót a pályatapadás-, valamint a gumik állapotának alakulásról a futam során és hogy szerinte érdemes lenne-e valamilyen irányba változtatni a beállításokon?

    Köszönjük!
    Szerintem minden szerverbeállítás jó így ahogy van. A törés, tapadás és a gumikopás is megfelelő. Az első 20 kör alatt fogyott el egy hard set és a maradék 18-ra be tudtam osztani egy medium set-et. 1 kiállással mentem és tökéletesen működött a taktika.
    Bai Laci túl gyors volt őt a mai futamon nem tudtam megverni. Gratulálok az R2 győzelemhez!!!

  4. #104
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Balogh Tamástól elnézést kell kérnem a pöckölésekért, sajnos ilyen az ha előre-hátra ugrál az autója valakinek, szinte lehetetlen megelőzni.
    Amúgy az egészről, spongyát rá...

  5. #105
    R2: Számomra a "tévedések vígjátéka" volt a tegnapi verseny. Kezdődött azzal, hogy az edzést elrontottam. Aztán a rajtnál majdnem sikerült kikerülnöm a kalamajkát, de mégis csak belémszállt valaki oldalról. Rögtön mentem is kalapáltatni, mert rossz autóval nem szeretek versenyezni. Két kiállást terveztem, de az elsőnél elfelejtettem tankolni, a másodiknál meg kereket cserélni és mehettem vissza Ez a három nem tervezett pit-stop így másfél perc mínusz kapásból... Az öt boxkiállásos stratégia ellenére sem lettem utolsó. Palla Csabával és Gedő Miklóssal volt egy pár oda-vissza előzésünk, nekem nagyon tetszett. Magát a futamot is élveztem (a viszontagságok ellenére), mert a Ákos némileg módosított setupjával mentem, amitől szenzációsan stabil lett az autó. Talán túl stabil is a tempó kárára! (Az egész futam alatt egyszer perdültem meg.) És a kezdeti kétkedésem ellenére elnyerte a tetszésemet a másfél órás futamhossz is.

    Egyébként jó kis mezőny jött össze az R2-n. Az első AC futamonon, tavaszal majdnem az összes versenyző röpködött a szélrózsa minden irányába, most meg alig láttam sárga zászlót.

    A 97%-os tapadás nem lenne rossz, bár a futam második felében, amikor már gumizódott a pálya, élvezetesebb volt a versenyzés. A végére hány %-os lett? 98? Mert ha igen, akkor lehetne 98-ról indulni! A 200%-os gumikopás viszont azért nem tetszik, mert ha kb. 1,5%-ot kopik a gumi, már nem lehet rendeset fékezni...

    Bai Lászlónak gratulálok!
    Utoljára módosította: Sury; 2015. 09. 21. 13:54.

  6. #106
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Replay-ek: AC GT3 Bajnoskág - Replay-ek

    Akinek van, töltse fel!
    Akinek nincs, töltse le!


    ---------------
    MÁS:
    Páran jelezték nekem, hogy a 97%-os tapadásnak túl erős a hatása és hogy túlságosan csúszkálnak az autók, és hogy előnyösebb lenne 98%, vagy 99%-kal indítani a prekvalt és a futamokat.

    Szeretnénk kérni, hogy a beszámolójába mindenki ejtsen pár szót a pályatapadás-, valamint a gumik állapotának alakulásról a futam során és hogy szerinte érdemes lenne-e valamilyen irányba változtatni a beállításokon?

    Köszönjük!
    Az elejen valoban eleg korcsoja volt a palya szerintem lehetne jobb a tapadas bar megszokhato. Nekem az volt a fo gond amit mar irtam hogy a gumitaktikam mas lett volna ha felkeszules alatt is ugyanazok a korulmenyek vannak. Versenyen tovabb birtak a gumik. Egy kerekcsere jelentos idot vesz igenybe. Esetleg nincs valakinek infoja arrol hogy mennyi ido megy el vele? Ez a kattintgatos marhasag pedig kiakaszt. Miert nem lehet ezt vezetes kozben beallitani? Lesz mit fejleszteni meg AC-n.

  7. #107
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    Itt a R3 replay: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post210730

    R3: Jól sikerült a qual (4.hely) és a rajt is sima volt. Zrubi te pont mögöttem voltál amikor kiütött valaki téged...csak annyit láttam hogy pörögsz (replayből kiderül minden).Maga a futam jó volt végre versenyben voltam Jó boxtaktikával nagyjából elég jó köröket tudtam menni,a végén még jót csatáztam Jónás Bertalan-al,de sikerült megelőznöm és így lettem 3. A pálya állapotáról és a gumikról annyit,hogy nekem most határeset volt.....éppen belefért a kis csúszkálás és a gumikopás sem volt vészes.Lekörözötteknek grat,nálam semmi gond nem volt Csak így tovább!
    A qualifikációm jó sikerült, a harmadik rajtkockára sikerült behozni a Nissan-t! A rajtot is jól kaptam el, ami sikerült még egy pozíciót nyernem, így az E-Rouge-ba már másodikként hajtottam fel, a mögöttem lévők kicsit leszakadtak. Az első helyen az SLS Mercit hajtót nem sikerült be hoznom, bár két körig még reménykedtem, de beláttam ez nem fog menni, jól tartotta magát és el is húzott tőlem egy pár kör után. Így hát folytattam a második helyért a futamot, amit sikerült a médium gumikkal kihúznom 20 körig, de már rettentően elfogytak a gumik alólam. Sajnos a boxkiállásom nem sikerült a legjobban, így visszaestem a 4. helyre. Pár kör után sikerült behoznom a harmadik helyen lévőt, de nem tudtam tartani nem volt elég nagy a végsebességet sem, talán a motorerő, vagy valami más miatt. Később még is visszakerültem a harmadik pozícióba, aminek örültem volna, jó bemutatkozás lett volna, de a vége előtt pár körrel nagyon felzárkózott rám a Mercedes-t hajtó Horváth Roland, nem tudtam tartani őt mert megint csak a gumik beleszóltak a versenybe. Élvezetes volt, és FAIR küzdelem a harmadik helyért, az utolsó körben dőlt el, hogy Roland a célegyenes végén jobb íven fordult, és így elcsípte a bronzot, ezekután így utólag is gratulálok Neked Roland, jó volt a küzdelem!!! Már várom a következő futamot, remélem az is ilyen élvezetes lesz, készülj Roli!

  8. #108
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    A qualifikációm jó sikerült, a harmadik rajtkockára sikerült behozni a Nissan-t! A rajtot is jól kaptam el, ami sikerült még egy pozíciót nyernem, így az E-Rouge-ba már másodikként hajtottam fel, a mögöttem lévők kicsit leszakadtak. Az első helyen az SLS Mercit hajtót nem sikerült be hoznom, bár két körig még reménykedtem, de beláttam ez nem fog menni, jól tartotta magát és el is húzott tőlem egy pár kör után. Így hát folytattam a második helyért a futamot, amit sikerült a médium gumikkal kihúznom 20 körig, de már rettentően elfogytak a gumik alólam. Sajnos a boxkiállásom nem sikerült a legjobban, így visszaestem a 4. helyre. Pár kör után sikerült behoznom a harmadik helyen lévőt, de nem tudtam tartani nem volt elég nagy a végsebességet sem, talán a motorerő, vagy valami más miatt. Később még is visszakerültem a harmadik pozícióba, aminek örültem volna, jó bemutatkozás lett volna, de a vége előtt pár körrel nagyon felzárkózott rám a Mercedes-t hajtó Horváth Roland, nem tudtam tartani őt mert megint csak a gumik beleszóltak a versenybe. Élvezetes volt, és FAIR küzdelem a harmadik helyért, az utolsó körben dőlt el, hogy Roland a célegyenes végén jobb íven fordult, és így elcsípte a bronzot, ezekután így utólag is gratulálok Neked Roland, jó volt a küzdelem!!! Már várom a következő futamot, remélem az is ilyen élvezetes lesz, készülj Roli!

    Köszi Úgy legyen,várom már én is a következőt!

  9. #109
    Idézet Eredetileg Fabian Szilard írta Hozzászólás megtekintése
    Win10 és AMD VGA, jól tippelek? Remélem a következő Catalyst-ban kijavítják, mert nem vagy egyedül - és elméletileg driveres bug...

    Jól tippelsz. Nem tudtam h mitől lehet ez. Volt amikor nem volt ilyen, érdekes volt mindenesetre. Én is ajánlom hogy javítsák mihamarabb
    Egyébként mas jatekoknál nem fordult elő ilyen jelenség, csak Assettonál.

  10. #110
    Remélem ilyen verseny nem lesz többször...
    A hosszú egyes miatt tudtam hogy rajtnál gondok lesznek, de végül csak Ákos ment el mellettem. Versenyre felraktam a szárnyat 2-re, így egyenesben nem volt esélyem sem a mercikkel szemben, nem is tudtam sokáig tartani a pozíciómat. Aztán Danival picit összeértünk, megpusziltam a falat és ezzel elszálltak az esélyeim. Én lagot nem tapasztaltam, csak egy picit hamarabb kezdtél kigyorsítani, de mivel alapból csak centikre voltunk egymástól, hamar összeértünk. Maga a lökés totál jelentéktelen volt, vagyis annak kellett volna lennie, de inkább elindult a kocsi segge. Ezek a pici koccanások offline olyan jók, nem értem online miért nem működik. Ezt az esetet betudom a játék hibájának...
    Ezután a végsebességem lecsökkent, a kocsi tolta az orrát mint állat, másodpercekkel voltam lassabb. Aztán Márk kicsit elnézte a féktávot, elémcsúszott és megadta a kegyelemdöfést. Kimentem a boxba tatarozni, kb. 1 percig tartott, mire kijöttem Ákos már mögöttem volt ~20mp-re.
    Sajnáltam nagyon, mert a tempóm szerintem nagyon jó volt. Az elején (tatarozás után) közel olyan tempót mentem kemény gumival mint az eleje közepessel (persze én egyedül, nem csatázva). Nem vagyok biztos abban hogy ki tudták volna autózni a +1 kiállást velem szemben, mert én csak 1-et terveztem. De ezt megint nem tudjuk meg, talán majd a következő futamon.
    Utoljára módosította: gaall; 2015. 09. 21. 11:17.

  11. #111
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Tudna esetleg valaki dobni egy linket a pontozasi rendszerrol? Kicsit megkavart gondolatban a 3 szerver 3 verseny felallas....

    Koszi

  12. #112
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg CsabaH írta Hozzászólás megtekintése
    Tudna esetleg valaki dobni egy linket a pontozasi rendszerrol? Kicsit megkavart gondolatban a 3 szerver 3 verseny felallas....

    Koszi
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5428

  13. #113
    Pothorszki Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    49
    Idézet Eredetileg CsabaH írta Hozzászólás megtekintése
    Tudna esetleg valaki dobni egy linket a pontozasi rendszerrol? Kicsit megkavart gondolatban a 3 szerver 3 verseny felallas....

    Koszi
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...senyszabályzat

  14. #114
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    R1
    Egész elfogadható versenynek indult ahhoz képest, hogy este 1/2 7-re alakult ki egyáltalán melyik kocsival megyünk. A rajt utáni szerencsés folytatás után a Rouge-ban megúszott egy leheletnyit a gép és szerencsétlen módon pont a csapattársam ért hozzám fal lett belőle visszaesés a végére és a törés miatti jelentős sebességcsökkenés. Sajnos féltávig így mentem, esélytelen voltam az SLS-ekkel szemben (amúgy is...) úgy mentek el mellettem az egyenesekben. Kérem vissza a Saleen-t!
    A király nem Elvis volt...

  15. #115
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Utolsó helyen kvalifikáltam az R1-be. A 23. helyről fogtam egy jó rajtot, T1-be már 20.-ként érkeztem. Ott sikerült kimaradni a billiárdból, így az Eau Rougeba a 15. hely környékén értem be. Az első 10 körben iszonyatosan élvezetes, kemény de korrekt meccset vívtam két másik mekivel. A maradék 28 körben sikerült nagyobb hiba nélkül a saját tempómban körözgetni ami végül a 9. helyre volt elég. Bónuszként az első kiállás után, 50 liter benyával másfél tizedet faragtam a prequal időn. Szuper futam volt, soha rosszabbat.

    A gumikopást a 6. körtől kezdtem érezni és a 11.-től kellett óvatoskodni. Mediumon, 23.0-ás köröknél. Végsebességre állítottam az autót, szemre is szélesebben fordultam a szűkebb kanyarokban mint a velem hasonló időket autózók. Az ,hogy elfogyott a gumi az etapok végére számomra inkább feature mint hiba, szóval nekem megfelel a 97%, vagy akár még lejjebb is mehet.

  16. #116
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Koszi

    Sent from my SM-G900F using Tapatalk

  17. #117
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    Az ,hogy elfogyott a gumi az etapok végére számomra inkább feature mint hiba, szóval nekem megfelel a 97%, vagy akár még lejjebb is mehet.
    Kevered a dolgokat, a gumikopás és a pályagumizódás két ellentétes folyamat. (meg különben is az a gumi kerül fel a pályára amit te elhagysz a verdáról )

    Itt a kérdés az volt, hogy a 97%-os induló pályatapadás nem túl kevés-e, induljon-e a prekval és a futam előtti practice kicsit magasabb értékről mondjuk 98, vagy 99%-os értékről, hogy ne csúszkáljanak annyira a gépek a felkészülés és az időmérő alatt..

    Természetesen ha növeljük a kezdő értéket, akkor a felgumizódás ütemét is arányosan kell csökkenteni, de ez már mi megoldjuk.
    Prekvalon nem gumizódik a pálya, de a futamokon úgy láttam a végére már átlépte a 99%-ot és közelített a 100% felé a pálya állapota.


  18. #118
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Először is grt. mindenkinek!
    A kvalin benne volt egy jobb kör, de nem tudtam összerakni, nem volt rossz a P3.
    Rajtom jól sikerült, eljöttem elsőnek, a nagy csihi-puhinak köszönhetően már 8mp előnyöm volt az 5.körben. A boxkiállásom után Cola mögé jöttem vissza, aztán az utolsó kanyarban összekoccantunk, mégx1 bocsánat azért! Lekörözöttek bezavartak egy kicsit, de nem mentség. 2.boxkiállásnál megjavítattam az autót, szerencsére nem vesztettem vele semmit. Utána pedig már csak elveszteni tudtam a 10mp-es előnyből..ami majdnem sikerült is a 35.körben az Eau Rougeban, elég közel volt a fal De végül Norbival bejöttünk 1-3-ban, így mindkettő bajnokságot mi vezetjük, grt. mégx1 mindenkinek!

    Gumik, pálya állapota tökéletes!! Ha feljebb vennétek 98-ra akkor nem lenne érezhető a gumizódás.
    mit mondjak eléggé megleptél vele olyan Satós bevetődés volt:Pha tudtalak volna még vagy 3-4 körig tartani akkor izgibb lett volna a vége mert olyan 14-15-körre akartam felrakni a med-et,ígyis rizikoztam vele hogy hamarabb kimentem cserélni hátha bejön,de már pozíció hátrányban is voltam meg bénáztunk is nem egyszerolyan vissza is akartalak engedni meg nem is?
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  19. #119
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291

    Gumizódás

    Sziasztok!

    Én azt tartottam irreálisnak kicsit, hogy bőven 1-1,5 másodpercet gyorsult a pálya a verseny végére.
    Megtankolt autóval kényelmesen mentem 2.21.5-öt 98% Hard gumin, miközben a qualin a 2.21.7 is izzadós lett volna.

    Na most azért élőben nem javul annyit a pálya egy hétvége alatt, hogy telitankkal futkározznak quali időket.

    Nézek elég GT3-as bajnokságot , de sztem amúgy ez mindenhol így van, hogy nem nagyon döntögetik a quali időket versenyen.
    Részemről indulhatna magasabban a pálya.

    Ami számomra fura volt, hogy csináltam elég sok telitankos tesztet, sokkal inkább köröztem megtankolva. A legjobb prequalis időm is 8 kör benyával volt futva.
    Mégis ahogy beléptem az R2-es szerverre, mintha felborult volna a kocsi egyensúlya. Sokkal jobban, és többet csúsztam oldallal, mint pár perccel előtte a prequal szerveren. Erre tud nekem mondani valami magyarázatot? O.o más is tapasztalt ilyet? vagy esetleg behaluztam?
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  20. #120
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Ami számomra fura volt, hogy csináltam elég sok telitankos tesztet, sokkal inkább köröztem megtankolva. A legjobb prequalis időm is 8 kör benyával volt futva. Mégis ahogy beléptem az R2-es szerverre, mintha felborult volna a kocsi egyensúlya. Sokkal jobban, és többet csúsztam oldallal, mint pár perccel előtte a prequal szerveren. Erre tud nekem mondani valami magyarázatot? O.o más is tapasztalt ilyet? vagy esetleg behaluztam?
    A prekval azonos tapadással futott végig (97%), mint ahogy a practice indult... az egyelten különbség a pálya hőmérséklete volt, mert tegnap kicsit jobban sütött a nap Spa-ban.

  21. #121
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Na hát ennél biztos jobb lesz csak. Zanzásítva: last minute belőttem Gaál Laci setupját, mert nem volt Mekihez setupom Spaba (ami nonszensz, hisz voltunk már itt), de nekem nagyon izgága volt. Tudtam 1 mért kört futni, C2. hely. Rajtnál párom elkezdett ágyazni, eközben valamit a billentyűzeten elnyomott ahogy pakolta le az ágyról - idióta kameraállásra váltott a rendszer és míg kerestem a gombot hogy elváltsak onnét, Eau Rouge fal...box. 5. kör box#2 mert kiforogtam. És ennyi. Onnan már acs.exe leállt, pedig látszólag a háttérben még mozgott az idő egy darabig.
    0 pont, lapozzunk.

  22. #122
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    mit mondjak eléggé megleptél vele olyan Satós bevetődés volt:Pha tudtalak volna még vagy 3-4 körig tartani akkor izgibb lett volna a vége mert olyan 14-15-körre akartam felrakni a med-et,ígyis rizikoztam vele hogy hamarabb kimentem cserélni hátha bejön,de már pozíció hátrányban is voltam meg bénáztunk is nem egyszerolyan vissza is akartalak engedni meg nem is?
    mindenképpen vissza akartam adni a poziciot, tudtam hogy én voltam a hibás, de amikor hátranéztem, nem láttalak utána vettem észre hogy a fal mellett jöttél vissza..és aztán ott bénáztam egy kicsit..
    Többször nem lesz ilyen a részemről!

  23. #123
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A prekval azonos tapadással futott végig (97%), mint ahogy a practice indult... az egyelten különbség a pálya hőmérséklete volt, mert tegnap kicsit jobban sütött a nap Spa-ban.
    Ezt észrevettem! Emiatt nem láttam a kanyarjelző táblákat a buszmegállós lassító előtt

  24. #124
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kevered a dolgokat, a gumikopás és a pályagumizódás két ellentétes folyamat. (meg különben is az a gumi kerül fel a pályára amit te elhagysz a verdáról )

    Itt a kérdés az volt, hogy a 97%-os induló pályatapadás nem túl kevés-e, induljon-e a prekval és a futam előtti practice kicsit magasabb értékről mondjuk 98, vagy 99%-os értékről, hogy ne csúszkáljanak annyira a gépek a felkészülés és az időmérő alatt..

    Természetesen ha növeljük a kezdő értéket, akkor a felgumizódás ütemét is arányosan kell csökkenteni, de ez már mi megoldjuk.
    Prekvalon nem gumizódik a pálya, de a futamokon úgy láttam a végére már átlépte a 99%-ot és közelített a 100% felé a pálya állapota.

    Szerintem igen, de a verseny előtti practice-re jobb lenne már a futamra is érvényes értékeket adni.

  25. #125
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    A szerver

    Nem voltam valami gyors se a prekvalon, sem az időmérőn, mert nagyon nem bírom ezt a pályát és ezért nem is tudtam igazán ráhangolni a mekit. Ennek megfelelően a középmezőnyből indultam, a 13. helyről. DE! Ha tudom, hogy valaki hátulról ilyen eszement módon fog beesni az első kanyarba, akkor inkább nem is erőltetem a kvalit, indulok inkább a végéről! Nem hiszem el, hogy A szerveren ilyen megtörténhet!!! Nem tudom, hogy az illetőnek ez hányadik online futama volt, de ha még rutintalan, akkor miért erőlteti a pozíció szerzést egy 1,5 órás futam első kanyarjában??? Hogy lehet így beleszállni a Spa-i pálya T1-be, amit kb. 60-al veszünk be és borítékolható a rajt utáni torlódás??? Fel nem foghatom... Most egy kicsit bánom, hogy már nem vagyok versenybíró...

    Az első kör végén ki kellett mennem javíttatni a boxba, mert körönként olyan 4-5 mp-et lassult a kocsi. Utána viszonylag eseménytelen volt a verseny, White-al, a csapattársammal próbáltunk a végéről feljönni és menteni, ami menthető. Mert hát ugye a rajt utáni ámokfutásba sajnos ő is belekerült... A végén fogható lett volna a 11-12. hely számomra, de az órúzs kifogott rajtam és sikerült nekicsapni a falnak. Az utolsó 8 kört már ezzel a törött kocsival teljesítettem, de sikerült megtartani a 15. pozíciót (a táblázatban 14. helyen látom magam, én 15-re emlékszem...).

    A 97%-os pálya szerintem jó, én akár még nehezítenék is egy kicsit rajta, viszont a felgumizódást én is nagyon túlzónak találom. Szerintem a pályának nem kéne ennyit javulnia...

Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •