Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (134 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Megy a GTR-Masters.hu #Fun2 szerver, 5 perc Qual-al és 12 kör futammal!
    Lehet gyakorloni a rajtot, a mezőnyben autózást és boxkiállás menetét!

    A szerverre bármikor lehet bárkinek csatlakozni, ha új rajtot akartok akkor szavazzátokát!
    Szuper, köszönjük szépen, holnap felmegyek!

  2. #52
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Sziasztok, mi lehet az oka annak, hogy nem tudok csatlakozni a szerverhez, hibát nem ír ki join után csak visszaugrik a szerverek panelra, 2 autóval is próbáltam és nem sikerült... vkinek van ötlete?
    köszi!

  3. #53
    Kovács Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 08. 23.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    158
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, mi lehet az oka annak, hogy nem tudok csatlakozni a szerverhez, hibát nem ír ki join után csak visszaugrik a szerverek panelra, 2 autóval is próbáltam és nem sikerült... vkinek van ötlete?
    köszi!
    jelszót beírtad?

  4. #54
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    Nekem akkor csinálja ezt, ha már nincs szabad mclaren (0/5 mclaren) amikor fel akarok lépni a szerverre a mekivel.
    Egyébként csak a prequal szerveren futott idők kerülnek a táblázatba?

  5. #55
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Indítottam még egy Prequal szervert (#2) arra az esetre, ha esetleg elfogyna az egyik típus a másikon.
    És igen, csak a prequal szervere(ke)n futott érvényes köridők kerülnek be a Prekvalifikációs listába-ba.


    Igen fontos infók fognak kikerülni ide a holnap reggel, mindenképpen figyeljétek a topikot!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 19. 21:29.

  6. #56
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    a 90 perces futamhoz elég lowra állítani a replayt 500MB esetén vagy ultra lowban fér el csak?

  7. #57
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310
    A prekval vége akkor mikor lesz? Mert az első hsz-ben ez van: Nevezés: futam napján este 19:30-ig

    Viszont a prekval oldalon "Nevezési határidő: 2015-09-20 20:00:00" van.

    Illetve a booking időszak milyen hosszú lesz? Jó lenne legalább 10 perc szerintem, hogy mindenki tudjon saját skin-t választva booking-olni.
    Asrock 880G Extreme 3 | AMD Phenom II X4 965 (3.4GHz) | Corsair XMS3 8GB (2x4GB) | Sapphire Radeon HD 6950 2GB | Corsair TX650 v2 | Samsung BX2231 | Logitech G27

  8. #58
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Mizo írta Hozzászólás megtekintése
    A prekval vége akkor mikor lesz? Mert az első hsz-ben ez van: Nevezés: futam napján este 19:30-ig

    Viszont a prekval oldalon "Nevezési határidő: 2015-09-20 20:00:00" van.

    Illetve a booking időszak milyen hosszú lesz? Jó lenne legalább 10 perc szerintem, hogy mindenki tudjon saját skin-t választva booking-olni.
    Hát elvileg 19:30-ra akartam, de úgy látom rosszul állítottam be.
    OK, akkor most már nem variálunk, most kivételesen 20:00-ig lehet nevezni.

  9. #59
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Próbáltam skin-t választani a gyáriak közül a prequal szerveren csatlakozás előtt de mindig ugyanazt adja be. Csak booking-os szerveren lehet választani?

  10. #60
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    a 90 perces futamhoz elég lowra állítani a replayt 500MB esetén vagy ultra lowban fér el csak?
    Nekem "Medium"-on a 32 perces Shakedown futamon ~24 autóval 212 MB lett a repaly.
    Azt gyanítom, hogy talán elég lesz a "Low", de azért 1-2 résztvevő "Ultra low"-ot is állítson be, hogy biztosan meglegyen a rajt vkinél.

    Vagy ha vki esetleg idő előtt kilép, az is mindenképpen mentsen replay-t!

  11. #61
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáltam skin-t választani a gyáriak közül a prequal szerveren csatlakozás előtt de mindig ugyanazt adja be. Csak booking-os szerveren lehet választani?
    Csak booking alatt lehet skin-t választani, itt a leírás: SKINVÁLASZTÁS

    A skinpack hamarosan elérhető lesz...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 20. 17:08.

  12. #62
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Utolso pillanatban fog kiderulni hogy hazaerek e versenyre ezert vontam vissza a nevezesem r1rol. Booking idoszakban tudok csatlakozni r2re ha bevagodok gep ele addig? Koszi

  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg CsabaH írta Hozzászólás megtekintése
    Utolso pillanatban fog kiderulni hogy hazaerek e versenyre ezert vontam vissza a nevezesem r1rol. Booking idoszakban tudok csatlakozni r2re ha bevagodok gep ele addig? Koszi
    Igen, utolsó szerverre (#R2, vagy #R3) gyere majd, booking 20:15-kor 5 perc lesz!

    És köszi, hogy visszavontad a nevezésed, mindenkitől ezt a hozzáállást várjuk, aki nem biztos benne, hogy indulni tud a futamon!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 20. 17:43.

  14. #64
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, utolsó szerverre (#R2, vagy #R3) gyere majd, booking 20:15-kor 5 perc lesz!

    És köszi, hogy visszavontad a nevezésed, mindenkitől ezt a hozzáállást várjuk, aki nem biztos benne, hogy indulni tud a futamon!
    Koszi

  15. #65
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Fontos infók!

    Ma este indul a Masters GT3 Bajnokság első futama, ezért szeretném összeszedni a legfontosabb tudnivalókat az indulással kapcsolatban:

    1. A Versenyszabályzatot köteles minden induló ismerni és betartani, különös tekintettel a névhasználatra és a pályán való viselkedésre vonatkozó részekre.
    2. Az éles futamra érvényes szerverjelszó a szervertagok fórumában található meg, ez csak annak kell, aki booking-olni szeretne a futamra
    3. Kiadásra került a hivatalos SkinPack, kérjük mindenki töltse le és másolja a fájlok a megfelelő helyre a leírás szerint
    4. A futamra való nevezés egyénileg a prekvalifikációs oldalon történik ma este 20:00-ig, aki nem nevez és nem zöld a neve, annak nincs biztosított helye a szerveren.
      (aki már nevezett, de mégsem tud jönni, az mindenképpen vonja vissza a nevezését, mert különben mástól veszi el a helyet!)
    5. A pontos szerverbeosztás ma este 20:00 után kerül ebben a topikban kihirdetésre, a nevezések fényében döntjük el hogy hány szerver fog indul és azok hány fővel. Aki rossz szerverre megy fel, az kizárásra kerül, mert más elől veszi el a helyet.
    6. 18:00-tól elindítom az éles szervereket BELÉPÉS TESZT céljából, mindenki próbáljon meg fellépni a szerverre és mielőbb jelezzétek, ha gond van!
    7. Aki skin-t akar választani, vagy bármilyen okból nem tud belépni, az 20:15-kor booking-olhat a 2. pontban linkelt titkos jelszóval!
    8. A vágásokra kérjük mindenki ügyeljen a kvalifikáción és a futamon is egyaránt, ezeket bejelentés alapján, vagy szúrópróba szerűen is ellenőrizhetjük. Szabály: 2 kerék teljes terjedelmével mindig a fehér vonalon belül!
    9. Replay: kérjük mindenki mentse le és őrizze meg a replay-t ("LOW", vagy "Very LOW" minőség kell), hamarosan lesz egy topik, ahová ezeket fel is lehet majd tölteni.


    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!

    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
      A futam 90 perces lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!

    Rengetegen leszünk a szerveren, nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadósnak a testi épségét és ezzel a versenyét.


    Minden egyéb infó a topik első hozzászólásában!

    Sok sikert mindenkinek a futamra, jó szórakozást és nagyon figyeljetek egymásra!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 20. 20:19.

  16. #66
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Elindítottam a GTR-Masters.hu #R1 és #R2 szervereket belépés teszt céljából!

    Mindenki próbáljon meg fellépni és jelezzétek ha gond van itt topikban, vagy Team Speak-en!
    A szerverbeosztás még nem végleges, csak 20:00 után lesz a nevezések fényében.


    Éles futam szerver 20:15-kor indul 5 perces booking-gal, itt lehet majd skin-t választani, aki akar.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 20. 18:45.

  17. #67
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Nevezes leadva, de még rookie a statusz, pedig csutortokkel elindult az utalas. Remelem nem hiaba sietek fel Paksrol, bár a prekval igy is uszik :/

  18. #68
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nevezes leadva, de még rookie a statusz, pedig csutortokkel elindult az utalas. Remelem nem hiaba sietek fel Paksrol, bár a prekval igy is uszik :/
    Igen, de mért időt még nem futottál, így a nevezésed nem teljes, így booking alatt tudsz majd csak belépni 20:15-kor...

  19. #69
    Sziasztok, szeretnem tajekoztatni a szervezoket, hogy a mai napon nem leszek kepes indulni a versenyen, mert az internetem allandoan leszakad. Nem akarom masok versenyet tonkretenni a megbizhatatlan es ma kulonosen lassu netemmel.

    Koszonom Talk-Talk

    Andras

    Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

  20. #70
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg akodolanyi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, szeretnem tajekoztatni a szervezoket, hogy a mai napon nem leszek kepes indulni a versenyen, mert az internetem allandoan leszakad. Nem akarom masok versenyet tonkretenni a megbizhatatlan es ma kulonosen lassu netemmel.
    Szia, sajnáljuk hogy így alakult, viszont kérlek szépen vond vissza a nevezésed a Prekvalifikációs oldalon is, mert ez a hivatalos módja a lemondásnak.
    Köszi szépen és reméljük, hogy mihamarabb meglesz a hiba oka!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 20. 19:04.

  21. #71
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Elindítottam a GTR-Masters.hu #R1 és #R2 szervereket belépés teszt céljából!

    Mindenki próbáljon meg fellépni és jelezzétek ha gond van itt topikban, vagy Team Speak-en!
    A szerverbeosztás még nem végleges, csak 20:00 után lesz a nevezések fényében.


    Éles futam szerver 20:15-kor indul 5 perces booking-gal, itt lehet majd skin-t választani, aki akar.
    19:30-kor frissítem a szervert az új nevezőkkel, aki még nem lépett fel, az mindenképpen tesztelje le még futam előtt.

    További fontos infók itt: LINK

  22. #72
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    20:05-körül még egyszer elindítom a végleges beosztással a szervert, meg lehet próbálni belépni és skin-t választani és jelezni a problémákat.

    Aztán 20:15 kor RESTART és indulunk!

  23. #73
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Mennek a szerverek, pass a booking-hoz itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    20:05-körül még egyszer elindítom a végleges beosztással a szervert, meg lehet próbálni belépni és skin-t választani és jelezni a problémákat.

    Aztán 20:15 kor RESTART és indulunk!

    SZERVERBEOSZTÁS a nevezések alapján:

    1-24. helyezett: GTR-Masters.hu #R1
    25-44. helyezett: GTR-Masters.hu #R2
    45-58. helyezett: GTR-Masters.hu #R3
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 20. 20:24.

  24. #74
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Mennek az éles szerverek, REPLAY-t a futam után mindenki mentse le, "Low", vagy "Very Low" minőséggel, hogy beleférjen az 500 megába, köszi!

  25. #75
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Hát jó kis csetepatéval indul az #R2 szerver rajtja, a mezőny jó része a T1-ig sem jutott el...

    Végignéztem az eseményeket, igazából egyetlen ember hibája (az se túl nagy) elég volt ahhoz, hogy a komplett mezőny egymásnak menjen, ráadásul úgy, hogy a többiek mind teljesen vétlenek voltak...


    MÁS:
    Páran jelezték nekem, hogy a 97%-os tapadásnak túl erős a hatása és hogy túlságosan csúszkálnak az autók, és hogy előnyösebb lenne 98%, vagy 99%-kal indítani a prekvalt és a futamokat.

    Szeretnénk kérni, hogy a beszámolójába mindenki ejtsen pár szót a pályatapadás-, valamint a gumik állapotának alakulásról a futam során és hogy szerinte érdemes lenne-e valamilyen irányba változtatni a beállításokon?

    Köszönjük!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 20. 23:10.

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •