Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 116 (116 összesen)
  1. #101
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést, ha tényleg én voltam a hibás! Nekem sajnos nem írt semmit a damage panel, pedig minden kis érzékelést mutatott..megvártalak volna, de nem voltam benne biztos, hogy hozzád értem-e. Még x1 elnézést!
    A 14. kör végén történt kintről nem tűnik erősnek egyáltalán, de bentről meglepő volt. Sokat nem vesztettem vele de ha nincs a két incidens Tomcy a végén nem előz meg és talán egy helyel előréb végezhettetem volna. Nincs harag...
    A király nem Elvis volt...

  2. #102
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    együtt mentem be valakivel én próbáltam a táblánál betartani a sebességhatárt ő meg berongyolt mint az ördög, a behajtásnál nem büntet? Mert már kifelé működött a limiter. [IMG]file:///C:\Users\stoth26\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\0 1\clip_image001.gif[/IMG]
    Velem jöttél ki – működik a limiter, csak nekem pont elején volt a boxom, így míg beszálguldottam és visszalassított a limiter a tempóra, addigra már én a helyemre is csúsztam. Vigasztaljon a tudat, hogy míg a tapipaddal összeraktam a boxkiállásomat, olyan 5mpel kerültem mögéd vissza, hiába előztelek meg…

    R1 kvali:
    Realizálódott bennem, hogy megint nem jó a T500on a váltóm és hol beveszi a felváltást, hol nem, hol kettőt…mérgemben 3 tizeddel javítottam meg a PBmet, miután feladtam a softtal való erőlködést és a mediumot megizzasztottam. Előkészültem a futamra is és úgy döntöttem hogy medium és 18.körös pit lesz a taktika.
    R1 futam:
    10. helyről vártam az áldást balról-jobbról, úgyhogy mondtam is páromnak ne menjen aludni idejekorán, úgyis csatlakozok én is 10percen belül… Ehelyett feljöttem 8.ra közvetlen a rajt után, sőt voltam talán 7. Is, de annyira figyeltem hogy ne legyen kontakt, hogy az 1. Kör végére az erőszakosság hiányában 1 karccal az orrán a 12. Helyen jöttem el. Előttem hamar körvonalazódott egy TT vezette sor, illetve még Péntek András volt kemény gumin a kis bolyunkban, 4en meg mediumon. Ezt a csihipuhit gondoltam kihagyom és óvatosan jövök a végén a sornak, figyelek gummára. 4 körön belül kifizetődött, mert különösebb csata nélkül kikerülgetvén az ívről lesódrodtakat áthaladtam rajtuk. 15. Körre 10mp előnyöm volt és körönként nyúltam el 1mpel, így a boxkiállás a kemény gumisokkal szemben működőképesnek ígérkezett. Ákos függvényében egy 6-7. Hely kilátásban volt, amit így 1,5hónap után örömmel vártam. Aztán kivillant a benzinlámpa, és gondoltam megnyomom az üres tankot: lila szektor után jött az amit írtam korábban és megforgattam magam. Oda a 10mp. Uccu még egy kemény körre. Szintén megforgás, vissza a középmezőnybe. Ekkor box, majd rákövetkező körben szintén sóderágy. Valahol eközben repült a szoba másik felére a headset és az alt-f4 a billentyűre.

    Át kell hegesztetnem az ülés háttámla keresztmerevítőjét, ugyanis a drága Playseat point ott nyom, ahol tartania kéne a hátam. 10 kör után zavar és párna után nyúlkáltam és összességében a túlerőltetés mellett ez volt a kiforgások másik oka, hogy másra figyeltem. Úgyhogy most szünet egy jó időre, Oschersleben 90 perc biztos nem hiányzik, míg meg nem lesz csináltatva kényelmesre. Ja és a T500n mikrokapcsoló csere is jön…

  3. #103
    Hát nekem ez már a sokadik GT verseny ami csalódás.
    Hotlap szerint az R1-es szerverre kerültem, de megtankolt idő szerint inkább az R2-es szerveren lett volna a helyem...
    A rajtnál valaki elaludt és neki is mentem, majd utána volt pár kör izgalom és végül Ákos elől való rohanás, de szart sem ért az egész mert a 17-dik körben már csúszkált az autó.
    Ami jó, mert látva a mögöttem haladókat csak nekem csúszkált...
    Volt még egy elfékezés majd végül fel adtam a francba mert tempó híján nem volt értelme szevedni..
    Majd talán Csütörtökön az Alfával!

  4. #104
    Én így életem egy az R2 szerver versenyét:

    Mivel sokan nem neveztek a prekvalifikációs időt teljesítők közül, a második leggyorsabb idővel kerültem az R2-es szerveren zajló versenybe. Ehhez képest az időmérő edzés kissé csalódás volt, csak az ötödik rajtkockát szereztem meg. Igaz, nem én voltam lassú, a többiek gyorsak! Zrubecz Lacinak külön gratulálok, mert akkora időt autózott, hogy csak kikerekedett szemekkel néztem

    A rajtom és az első kör viszont szenzációs volt. Remekül sikerült az elrugaszkodás, az előttem induló Khinyár Balázs nagyon nehezen mozdult - centikkel kerültem el. A mellőlem induló Reményi Balázs még jobban rajtolt, és mikor az első kanyar felé közeledtünk, kinéztem jobbra, és láttam, hogy ott van. A múlt heti RaceRoom-os ütközésből tanulva inkább fékeztem, elengedtem. Így ötödikként fordultam az első kanyarba. Elöl Zrubecz Laci autózott, de nem sikerült neki tökéletesen az első kanyar, mert elég lassan jött ki belőle. Pothorszki Attila picit meg is pöccintette hátulról, ezért Attila is belassult egy kicsit. Fábián Szilárd szintén túl gyorsan kanyarodott, a bukótérból igyekezett vissza a pályára, és talán Reményi Balázs is kicsit szélesebben fordult a kelleténél. A korai fékezésemnek köszönhetően hamar meg tudtam kezdeni a kigyorsítást. Balázs és Szilárd mellett elhaladtam, és bejöttem Attila mellé. Ő szerencsére nem csukta be a kaput és előzékenyen elengedett. A hosszú egyenesre (kanyarra) úgy fordultunk rá, hogy Laci szélárnyékában voltam. Mivel a McLaren végsebessége nem az igazi, már a hajtűkanyar előtt melléértem és így ki tudtam fékezni. Hatalmas arccal azt is mondhatnám, hogy olyan voltam mint Ayrton Senna az 1993-as Európa Nagydíj első körében: ötödikről az elsőre Köszönöm Lacinak és Attilának, hogy ilyen sportszerűen viselkedtek! Én meg egyszerűen nem akartam elhinni, hogy vezetem a versenyt.

    Attila gyorsan feljött a második helyre, de legnagyobb elképedésemre néhány tizedet tudtam neki adni körönként, így pár másodperces előnyt építettem ki. A nyolcadik kör környékén kezdett fogyni a medium gumi és a célegyenes bejárati kanyarjánál megforogtam és egy picit oda is csaptam az autót. Mivel szerencsére Attilával elég megnyugtató előnyt építettünk ki a mezőnnyel szemben, vissza tudtam jönni másodiknak. Attila kb. 8 másodpercre volt, amit picit sikerült csökkentetni a boxkiállásomig. Ezt az előre eltervezett taktika szerint a 17. körben végre is hajtottam. Szerintem sokat szerencsétlenkedtem az egérrel, mert 41 másodpercet vesztettem abban a körben.

    A boxkiállás után meglepődve tapasztalam, hogy össze-vissza csúszkál az autó! Fogalmam sincs, hogy milyen gumit raktak fel, de borzasztóan figyelnem kellett, nehogy megperdüljek. A köridőimön is meglátszik, hogy valami nem volt rendjén, mert a leggyorsabb körömet még a 6. körben futottam! Később a többiek is kimentek a boxba, és miután mindenki kint járt, újra Attila vezette a versenyt, kb. 12 másodperccel előttem. Ekkor úgy döntöttem, hogy a második helyre koncentrálok és kényelmesen végigautózom a hátralévő köröket. Ekkor vettem észre, hogy 6,1 mp-cal mögöttem jön Reményi Balázs, úgyhogy újra be kellett gyújtanom a rakétákat. Balázs így is gyorsabb volt, én meg próbáltam a korcsolyázó autót valahogy az úton tartani. Eközben Attilának megint ki kellett mennie a boxba és az élen találtam magam. Balázs keményen jött, én pedig egyre feszületebben figyeltem, hogy hány kör van még hátra. Ahogy fogytak a körök, úgy fogyott az előnyöm is. Az utolsó körre azt hiszem 1 mp-ces előnyel fordultam rá. Balázs nem volt igazán előzési távolságban, és szerencsére nem is próbált meg semmilyen "kamikáze" manővert, így elsőként értem be. Az utolsó körök alatt már szakadt rólam a víz (a pólóm ma reggelre se száradt meg), és remegett kezem-lábam.

    El sem hiszem, hogy nyertem! Igaz ha Attilának nincsenek gondjai, akkor valószínűleg ő lett volna az első, de a győzelemhez mindennek klappolnia kell, és nekem tegnap - a megforgásomtól eltekintve - minden összejött. Örülök, hogy végre nem azt kell magyaráznom, hogy miért lettem utolsó, vagy utolsó előtti, ez az érzés azért egészen más. Az különös örömmel tölt el, hogy a setupot is saját magam kísérleteztem ki, pedig eddig egyáltalán nem értettem hozzá. Ráadásul először versenyeztem Nissannal. Köszönöm mindenkinek a sportszerű küzdelmet, a lekörözötteknek a tökéletes elengedéseket. És köszönöm Szabinak, hogy pár hónapja rábeszélt az online versenyzésre! Sajnálom, hogy a Magyar Nagydíj miatt a monzai verseny kimaradt, de az idényzárón még találkozunk! (A RaceRoom most már háttérben marad nálam.) Bocs, ha hosszú voltam!
    Utoljára módosította: Sury; 2015. 08. 24. 15:50.

  5. #105
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    El sem hiszem, hogy nyertem! Örülök, hogy végre nem azt kell magyaráznom, hogy miért lettem utolsó, vagy utolsó előtti, ez az érzés azért egészen más. Az különös örömmel tölt el, hogy a setupot is saját magam kísérleteztem ki, pedig eddig egyáltalán nem értettem hozzá. Ráadásul először versenyeztem Nissannal. Köszönöm mindenkinek a sportszerű küzdelmet, a lekörözötteknek a tökéletes elengedéseket. És köszönöm Szabinak, hogy pár hónapja rábeszélt az online versenyzésre! Sajnálom, hogy a Magyar Nagydíj miatt a monzai verseny kimaradt, de az idényzárón még találkozunk!
    Gratulálok a győzelemhez és még sok hasonló gatyaizzasztó futamot kívánok!

  6. #106
    Egy kis észrevétel a 200%-os gumikopáshoz, és az 1 órás futamhoz: 2x-es gumikopás nagyon jó volt, sima 1 kiállás, 20-20 kört simán kibírt, tempóvesztés nélkül. Ha nem lett volna boxkiállás, akkor nem tudtam volna feljönni így, sokszor van ilyen, hogy valaki az önhibáján kívül esik az utolsó helyik egyikére, és onnan kell, hogy feljöjjön, sérült autóval, stb. Így, hogy mindenki kiállt, volt esélyem felzárkózni, szóval még így is, hogy a boxkiállás sz*rul van megcsinálva, sokkal több lehetőség van a taktikázásra, lehet gondolkodni, hogy mit hogyan csinálsz, gumikra is lehet vigyázni, minden egyes kis részletre kell figyelni, és nem az van, hogy egy med gumival simán végigmész 35 kört. Nekem nagyon bejött.

  7. #107
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Elöl Zrubecz Laci autózott, de nem sikerült neki tökéletesen az első kanyar, mert elég lassan jött ki belőle. Pothorszki Attila picit meg is pöccintette hátulról, ezért Attila is belassult egy kicsit.
    Hát először is én sem hittem a szememnek, hogy 'vezetem' a mezőnyt, aztán az is sokkban tartott, hogy belső ívre szorultam, mellettem Attila nyerte az ideális ívet, én meg kigyorsításkor elé csúsztam, emiatt meg is lökött, és én is inkább levettem a gázról a lábam, nehogy kipörgés legyen belőle. Így lassabban ugyan, de baleset nélkül vette a mezőny eleje a T1-et

    Köszi, hogy nem toltatok le egyből

  8. #108
    Pothorszki Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    49
    Én is köszönöm a nagyszerű versenyt. Én nem mesélek róla a többiek m&#224;r mindent elmeséltek. Nagyon élveztem ugyanakkor nagyon csakodott voltam a verseny végén. Sajnos boxkiálláskor keveset tankoltam és még1x ki kellett állnom. Friss gumikkal igyekeztem balázsék után de reménytelenül messze voltak. Gratulálok nekik. Uccsó futamon remélem lesz visszavágó

  9. #109
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok a győzelemhez és még sok hasonló gatyaizzasztó futamot kívánok!
    Köszönöm! Egyszer már tényleg megmérem, hogy mennyit fogyok egy futam alatt

    Erről a futamról készült log fájl?

  10. #110
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kis észrevétel a 200%-os gumikopáshoz, és az 1 órás futamhoz: 2x-es gumikopás nagyon jó volt, sima 1 kiállás, 20-20 kört simán kibírt, tempóvesztés nélkül. Ha nem lett volna boxkiállás, akkor nem tudtam volna feljönni így, sokszor van ilyen, hogy valaki az önhibáján kívül esik az utolsó helyik egyikére, és onnan kell, hogy feljöjjön, sérült autóval, stb. Így, hogy mindenki kiállt, volt esélyem felzárkózni, szóval még így is, hogy a boxkiállás sz*rul van megcsinálva, sokkal több lehetőség van a taktikázásra, lehet gondolkodni, hogy mit hogyan csinálsz, gumikra is lehet vigyázni, minden egyes kis részletre kell figyelni, és nem az van, hogy egy med gumival simán végigmész 35 kört. Nekem nagyon bejött.
    Én is ezen a véleményen vagyok. Ezen a 200%-on már tényleg lehetett taktikázni. Persze azért még mindig maradt hova fejlődni, mert ez igazából a 90 perces versenynél adná ki magát, hogy ki vállalja be a 2 med garnitúrát, vagy inkább 2 hardot választ helyette. Várom a következő futamot.

  11. #111
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Futam eredmények! (nem hivatalos)


    Replay-ek: AC GT3 SummerCup - Replayek (kérjük a replay-eket ide töltsétek fel, köszi! )
    Óvások: AC SummerCup - Óvások



    Illetve ide várjuk a véleményeket, tapasztalatokat az R3E és az AC GT3 futamok összevetését illetően:
    Assetto Corsa vs RaceRoom


    ------------------------------
    Következő eseményünk:

    08.25 - AC FunRace: Nissan GT-R - Hockenheim
    08.26 - R3E FunRace: DTM 2013 - Hockenheim
    08.27 - AC Historic Summer Cup - Hockenheim
    08.30 - R3E GT3 Summer Cup - Oschersleben


    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 25. 08:39.

  12. #112
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Elég érdekes futam volt.A rajt sima,de utána Knyihár Balázs pöccintett meg a célegyenes végén.....semmi gond,előfordul.Aztán a hajtűben többen túlcsúsztak így feljebb jöttem,de Gortva Józseffel való kakaskodásból én jöttem ki rosszul(mondjuk egyszer el is fékeztem és összekoccantunk)ideális íven voltam ő külsőn aztán nekem koccant és megforogtam....valószínű nem láthatott,nem gond ilyen van,valahova a vége felé estem vissza,az autó törött így azt gondoltam... box!Hard gumi,majdnem tele tank......mondanom sem kell az utolsó 10 kör kegyetlen volt annyira elkoptak a gumik. Végül is végigmentem,ez a lényeg.A dobogósoknak grat!Várom a következő futamot!

  13. #113
    Vasárnapi futamról itt a videó: https://www.youtube.com/watch?v=L4dGhROw7Bk
    Teljes hosszúság, vágások nélkül, és ami a leglényegesebb, zene nélkül

    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 25. 18:19.

  14. #114
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Vasárnapi futamról itt a videó: https://www.youtube.com/watch?v=L4dGhROw7Bk
    Teljes hosszúság, vágások nélkül, és ami a leglényegesebb, zene nélkül
    Nagyon élvezted te ezt a versenyt.
    Felkérek valakit a következő futamra hogy lökjön ki, de csak hogy élvezetes legyen számodra az is (asszem van is rá emberem).

    A sokszor balesetezők figyelmét külön felhívnám a Hairpin-ben történtekre, azon belül is a pályára való visszatérésre. Pont így kell visszajönni a pályára: akár további pozíciókat veszítve, de másokat nem veszélyeztetve. (Csak úgy feltűnt és gondoltam leírom, mert nem mindig ezt látom.)

  15. #115
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon élvezted te ezt a versenyt.
    Felkérek valakit a következő futamra hogy lökjön ki, de csak hogy élvezetes legyen számodra az is (asszem van is rá emberem).

    A sokszor balesetezők figyelmét külön felhívnám a Hairpin-ben történtekre, azon belül is a pályára való visszatérésre. Pont így kell visszajönni a pályára: akár további pozíciókat veszítve, de másokat nem veszélyeztetve. (Csak úgy feltűnt és gondoltam leírom, mert nem mindig ezt látom.)
    Köszi, de inkább ott egy könyedebb versenyt akarok

  16. #116
    Ingyen tipp:
    Ne akarjatok egy mediumra csinált setuppal hirtelen megfontolásból 110 liter benzinnel és harddal elindulni versenyen, kiállás nélküli stratégiára. Nem lesz jó élmény, de egyszer mindent ki kell próbálni

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •