Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (116 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Ne már Laci, Mclaren?
    Mi bajod van vele? Eddig minden SC versenyen mekivel mentem. Kicsit lassú egyenesben, de élvezet vezetni.

  2. #27
    Valaki kitapasztalta már, hogy mennyit bír a medium gumi verseny távon?

  3. #28
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Egyébként az már el van döntve hogy hány fokos lesz az aszfalt a versenyen? Futamtáv? Valahogy úgy kellene variálni a dolgokat hogy a medium gumi ne bírja ki a távot, a hard viszont igen. Lehetne taktikázni picit. Zandvoortban hiába indultam fele üzemanyaggal, futam felénél bejöttem új gumiért és 1 másodpercel gyorsabb voltam utána a második helyezettnél, a boxban elveszett időt végül nem tudtam ledolgozni. A 2x-es gumikopás és forró aszfalt esetleg már keverne a dolgon.

  4. #29
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként az már el van döntve hogy hány fokos lesz az aszfalt a versenyen? Futamtáv? Valahogy úgy kellene variálni a dolgokat hogy a medium gumi ne bírja ki a távot, a hard viszont igen. Lehetne taktikázni picit. Zandvoortban hiába indultam fele üzemanyaggal, futam felénél bejöttem új gumiért és 1 másodpercel gyorsabb voltam utána a második helyezettnél, a boxban elveszett időt végül nem tudtam ledolgozni. A 2x-es gumikopás és forró aszfalt esetleg már keverne a dolgon.
    2x-es gumikopással a hard is egy rongy lesz 1 óra után De lehet, hogy még mindig az az előnyösebb taktika

  5. #30
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg olyannak kéne nyilatkoznia, aki vezetett mát GT- akárhányas autót, addig sosem tudjuk meg mi az igazság a valóság és a az AC jelenlegi állapota között. A pillanatnyi szerver beállításokkal már ~4mp a különbség az AC és a R3E között.
    Jelentem én még nem vezettem, de már ültem ilyenben. Seiji Ara, a 2004-es Le Mans-i győztes vitt egy GT1-es Nissannal Brnoban

    Na jó ez csak tréfa volt! Komolyra fordítva a szót: kínlódok a setuppal, mert vagy gyors az autó, de borzasztóan instabil, vagy lassú, de viszonlylag jól kezelhető. Nincs valakinek valami használható beállítása Nissanra? A megfelelő topicban nem találtam sajnos, csak Monzára, az meg ide végképp nem jó, még alapnak sem.

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként az már el van döntve hogy hány fokos lesz az aszfalt a versenyen?
    Egyelőre még várjuk a részletes visszajelzéseket tőletek, hogy hogyan hat a gumi tapadásra és a kopásra az magasabb hőmérséklet...

  7. #32
    Gumikopast nem befolyasolja nagyon szerintem..a 2x es gumikopas viszont egyertelmuen. Tapadast talan egy nagyon kicsit valtoztatja a magasabb homerseklet, a rosszabb iranyba.

  8. #33
    Mentem most 15-20 kört ezen az emelt hőmérsékleten.
    A tapadás valamelyest kevesebb, úgy érzem kicsit hamarabb indul el a feneke mint 26 foknál. A gumihőmérséklet értelemszerűen magasabb, nálam úgy 5-6 fokkal. A bal hátsó gumim rendszeresen túl is hevült a pálya bizonyos részein, ami további tapadás vesztéssel járt. Ezen setuppal biztosan lehet segíteni valamennyire, de ebbe nem merültem most bele.
    A köridők közel voltak a 26 fokon futott időhöz. Az elején, mikor még nem melegedtek túl a gumik, még talán gyorsabb is voltam egy picit, aztán mikor felment a bal hátsó hőmérséklete 110 fölé, már 2-3 tizeddel lassabb voltam.
    A kopás szerintem erősebb volt. 26 fokon 8, a mostanin 6 kör után már 98%-ot írt, ami jelentős különbségnek mondható. Nyilván ahhoz, hogy erről pontosabb képet kapjunk, többet kéne menni egyhuzamban mint 10 kör, de erre most nem volt ambícióm.

  9. #34
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Nyilván ahhoz, hogy erről pontosabb képet kapjunk, többet kéne menni egyhuzamban mint 10 kör, de erre most nem volt ambícióm.
    Előttünk a hétvége, nyüstöljétek, hogy kiderüljön érdemes-e ezzel a paraméterrel játszani...

  10. #35
    Hát a hosszú hétvége nekem valami másról fog szólni...
    De kötve hiszem hogy fog bárki is többet tesztelni ezzel kapcsolatosan mint amennyit én tettem eddig. Senki nem fog lenyomni 30 kört csak úgy, hacsak nem az éles futamon. A puding próbája az evés... (és a 2x gumikopást sem teszteltük mielőtt be lett vezetve)

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Hát a hosszú hétvége nekem valami másról fog szólni...
    De kötve hiszem hogy fog bárki is többet tesztelni ezzel kapcsolatosan mint amennyit én tettem eddig. Senki nem fog lenyomni 30 kört csak úgy, hacsak nem az éles futamon. A puding próbája az evés... (és a 2x gumikopást sem teszteltük mielőtt be lett vezetve)
    A teszteknek csak úgy van értelme, ha van mivel összevetni az eredményeket. A 100%-ost, a 150%-ost már teszteltük, így van mihez viszonyítani.
    Egyébként nem kell 30 kört futni, elég 10-10 is a melegebb és a hidegebb aszfalton, ennél sokkal fontosabb a tapasztalt értéket pontos lejegyzése...

  12. #37
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Nekem prekval-on kemény gumival már a 13. körben 98% volt, 1:41 vége, 42 eleje körökkel.

  13. #38
    Assetto Corsa online miért nem tudok játszani? Szerverek el vannak szürkülve. Előre is köszönöm a segítséget!

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg lacko63 írta Hozzászólás megtekintése
    Assetto Corsa online miért nem tudok játszani? Szerverek el vannak szürkülve.
    A Hockenheim pályát feltetted?

  15. #40
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Sziasztok!


    Egy ki segítségre lenne szükségem, letöltöttem a hockenheim ringet kicsomagoltam a c:\Program Files\Steam\SteamApps\common\assettocorsa\content\ tracks\ mappába, és amikor lépnék fel a szerverre miután betöltötte az autókat "runtime errort" kapok és nem tudom elindítani a pályát, hotlap módban sem, másik pálya betöltése sikerül viszon ott meg a motorhang ment el (szél gumik minden ok csak a motorhang) vkinek van valmi ötlete mi lehet a ond?
    Köszi!

  16. #41
    egy körszámot kaphatnánk plusz infónak?

  17. #42
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!


    Egy ki segítségre lenne szükségem, letöltöttem a hockenheim ringet kicsomagoltam a c:\Program Files\Steam\SteamApps\common\assettocorsa\content\ tracks\ mappába, és amikor lépnék fel a szerverre miután betöltötte az autókat "runtime errort" kapok és nem tudom elindítani a pályát, hotlap módban sem, másik pálya betöltése sikerül viszon ott meg a motorhang ment el (szél gumik minden ok csak a motorhang) vkinek van valmi ötlete mi lehet a ond?
    Köszi!
    melyik autóval próbáltad hotlap módban elindítani? ha nem gyári autóval, akkor próbáld azzal. a runtime errorra én sajnos nem tudok megoldást, de lehet hogy a többiek tudnak valamit rá.

  18. #43
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    egy körszámot kaphatnánk plusz infónak?
    35 kör

    Az uccsó futamot meg megtoldjuk majd 90 percesre..

  19. #44

    A Hockenheim pályát feltetted?

    Most már igen. Gondoltam benne van gyárilag. Köszi!

  20. #45
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    melyik autóval próbáltad hotlap módban elindítani? ha nem gyári autóval, akkor próbáld azzal. a runtime errorra én sajnos nem tudok megoldást, de lehet hogy a többiek tudnak valamit rá.
    gyárival próbáltam, újraraktam a játékot biost reseteltem, de a probléma továbbra is fennáll egyik kombó sem működik sem online sem offline :/

  21. #46
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az uccsó futamot meg megtoldjuk majd 90 percesre..
    Muszáj? Oschersleben elég dolgos pálya, alig van olyan egyenes, ahol lehet pihenni...

  22. #47
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Muszáj? Oschersleben elég dolgos pálya, alig van olyan egyenes, ahol lehet pihenni...
    jó az a 90 perc

  23. #48
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Srácok, ne feledkezzetek meg róla, hogy a gumikopás ezen a futamon kétszeres, ezért valószínű, hogy érdemes lesz a box-ot is majd használni!

    A GTR-Masters.hu #Fun szervert beállítottam csak versenyre, ott lehet gyakorolni a boxolást, nincs más dolgod csak kiállni futam közben és adja magát a dolog...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 23. 12:06.

  24. #49
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Az miért lehet, hogy a prekvalban nem látom az időmet, de a rank oldalon fent van?

    Még délelőtt, 11:30-kor futottam egy 1:42-es kört, de hiába frissítgetem, nem látom?

  25. #50
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    Az miért lehet, hogy a prekvalban nem látom az időmet, de a rank oldalon fent van?
    Még délelőtt, 11:30-kor futottam egy 1:42-es kört, de hiába frissítgetem, nem látom?
    A szerver log-ban egyáltalán nem is szerepelsz, a prequal szerveren mentél egyáltalán?

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •