Találatok: 1 - 10 (10 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    R3E FunRace: GT1 - Monza - 07.29

    Friss hírek: Indulnak a Masters - R3E Nyári Kupák!!
    ----------------------------------------------------

    Kedves Versenyzők!

    A következő időszakban szerdánként Fun és Teszt futamokat fogunk rendezni a SimBin (Sector3) új szimulátorával, a R3E-vel!
    Most szerda este az ingyenes GT1-es gépeket hajtjuk meg Monza-ban!



    Helyszín: Monza (LINK)
    Időpont:
    2015.07.29 - szerda
    Autók: GTR1 (a Saleen S7R ingyenes!!!)
    Practice: 20:00 (60 min)
    Qual1: 21:00 (15 min)
    Race1: 21:15 (~15 min)
    Qual2: 21:35 (15 min)
    Race2: 21:50 (~15 min)
    Nehézség: Get Real
    Gumi és üzemanyag használat:
    100%

    Szerver1: GTR-Masters.hu #1
    Szerver2: GTR-Masters.hu #2
    Gyakorló: GTR-Masters.hu - Fun
    Szerverjelszó:
    masters


    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!
    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!




    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 28. 10:23.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Péntek estig akciós a European Track Pack!!

    A 14 híres európai versenypályát tartalmazó csomag péntek este 18 óráig 25%-os kedvezménnyel szerezhető be a RaceRoom Shop-jából. A csomag olyan közismert helyszíneket tartalmaz, mint Brands Hatch, Monza, Nürburgring, Moszkva, Slovakia Ring, Red Bull Ring és természetesen szerepel benne a Hungaroring is! Érdemes mindenkinek megfontolni a vételt, aki hosszútávon tervez a RaceRoom-mal, illetve a GTR-Masters-es futamokon való részvételhez sem kell majd jó ideig pályavásárlásra költenie annak, aki beszerzi most a Pack-et. Azon pályák ára természetesen levonódik a vételárból, amelyekkel már rendelkeztek..



    Beszerzés után kérlek frissítsétek a meglévő pályáitokat tartalmazó táblázatot, ezzel segítve nekünk, hogy hol rendezzünk a jövőben futamokat: R3E Felmérés
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 28. 10:24.

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Up a ma esti futamnak!

    Ne feledjétek, hogy az induláshoz csak Monza kell, a GT1-es Saleen ingyenes..

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Megy a szerver, ha a futamtávon, lebonyolításon esetleg szeretnétek változtatni, akkor még időben szóljatok!

  5. #5
    Ha esetleg valakinek segít, kicsit állítgattam az autón, próbáltam viszonylag kezessé tenni:
    Saleen setup - Monza

  6. #6
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Most is gáz volt a szerverrel (vagy a játékkal), 2-3 perccel a futam vége előtt kidobott bennünket a szerver listához.
    Utoljára módosította: Bakos Gábor; 2015. 07. 29. 20:32.

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Most is gáz volt a szerverrel (vagy a játékkal), 2-3 perccel a futam vége előtt kidobott bennünket a szerver listához.
    Az én voltam... újralőttem a szervert a 9 órai kezdéshez..

  8. #8
    Akkor azért volt egy Lost connection-öm

    Varga Ákostól elnézést a két kis koccanásért a Parabolica-ban és az első sikánban. Utána inkább lemaradtam, hogy ne ismétlődjön, ha már hasonló tempót mentünk. A startnál valamiért nem indult el az autó, csak állt, aztán kettőbe téve megmoccant, miután elment mellettem mindenki.
    A második futamnál már jobban ment, de aztán elnéztem a féktávot az Ascari-nál és beálltam a falba. Az autónak meg annyi is volt.

  9. #9
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor azért volt egy Lost connection-öm

    Varga Ákostól elnézést a két kis koccanásért a Parabolica-ban és az első sikánban. Utána inkább lemaradtam, hogy ne ismétlődjön, ha már hasonló tempót mentünk. A startnál valamiért nem indult el az autó, csak állt, aztán kettőbe téve megmoccant, miután elment mellettem mindenki.
    A második futamnál már jobban ment, de aztán elnéztem a féktávot az Ascari-nál és beálltam a falba. Az autónak meg annyi is volt.
    Ez előfordul. Viszont kár , hogy lemaradtál utána, mert így csak magammal csatáztam, és sikerült majdnem kilöknöm magam.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  10. #10
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Ez előfordul. Viszont kár , hogy lemaradtál utána, mert így csak magammal csatáztam, és sikerült majdnem kilöknöm magam.
    Na jó, igazából én is jó párszor elmértem itt-ott a féktávokat és le-lecsúsztam a pályáról. Bosszantó, mert magam is meglepődtem, hogy sikerült pole-t futnom mindkét időmérőn. A rajtokat meg egyszerűen majd gyakorolnom kell offline versenyeken. Így inkább azt néztem, hogyan változik az időkülönbség kettőnk közt. Általában csökkent, aztán megfejeltem 2-3 másodperccel valamilyen lelkes kanyarvétel során
    A második futamra meg egy elég masszív fejfájás jött rám, képtelen voltam folyamatosan koncentrálni, ezért kezdtem az Ascari-ban 70 méternél fékezni, ami borítékolható autótörést eredményezett.

    Summa summarum, a GT1-es autók még igényelnek némi megszokást, a nagyobb teljesítmény miatt sokkal könnyebb hibázni velük, mint "holmi" WTCC-s vasakkal. Lehet, ezért is voltunk kevesebben, meg páran le is morzsolódtak a futamok közben is, talán hasonló törések és esés-kelés miatt.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •