Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (69 összesen)
  1. #26
    köszönöm!!!!

  2. #27
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Van egy kis gáz. Elindítottam a progit, erre elkezdtett frissíteni. Elméletileg beleférek 9-ig, de ki tudja előre? Ez vis major, nem tehetek róla. Még 14 percet ír, szóval tartsátok a helyem az 1-esen!
    Persze remélem nem olyan frissítés jön, hogy azt sem tudom merre lesz az előre.

  3. #28
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg 8 előtt beírtam az időmhöz hogy "igen" de valamiért ne jelent meg .......így jártam....
    Erre nem tudok mit mondani, nem én töröltem ki a nevezésed... csak lezártam táblát 20:00 után és nem voltál benne.
    Gyere akkor te is #1-esre, de legközelebb ne az utolsó pillanatra hagyd a nevezést..
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 08. 20:33.

  4. #29

    masters

    Sziasztok!
    Nem tudok fel lépni a masters jelszóval

    Mi lehet a baj?

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Orlovics írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Nem tudok fel lépni a masters jelszóval

    Mi lehet a baj?
    Hogy nem az a jelszó!

    link

  6. #31
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    2 es szeróra be lehet ugrani?

  7. #32
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    2 es szeróra be lehet ugrani?
    Igen, ha gyakoroltál annyit, hogy nem vagy közveszélyes és tudsz vigyázni a többiekre!

  8. #33
    Persze, hogy most jön meg a vihar ide, tudtam hogy nekem lesz ez rossz, ilyen az én szerencsém...

  9. #34
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Van egy kis gáz. Elindítottam a progit, erre elkezdtett frissíteni. Elméletileg beleférek 9-ig, de ki tudja előre? Ez vis major, nem tehetek róla. Még 14 percet ír, szóval tartsátok a helyem az 1-esen! Persze remélem nem olyan frissítés jön, hogy azt sem tudom merre lesz az előre.
    21:15-ig tudsz csatlakozni még a Qual alatt.

    Arra figyelj, hogy a grafikai beállításokat felülírja a Patch, nekem bekapolscta péládul a Motion Blur-t, meg más faszságot és nem értettem mitől ilyen homályos a kép, és először nekiálltam törölgetni a szemüvegem...

  10. #35
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, hogy most jön meg a vihar ide, tudtam hogy nekem lesz ez rossz, ilyen az én szerencsém...
    Nyugi, most Kaposváron is elkezdett esni a jég. Én is lesem mi legyen, mert villámlásnál féltem a gépet, meg az agyam a fejhallgató miatt.

  11. #36
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Erre nem tudok mit mondani, nem én töröltem ki a nevezésed... csak lezártam táblát 20:00 után és nem voltál benne.
    Gyere akkor te is #1-esre, de legközelebb ne az utolsó pillanatra hagyd a nevezést..
    Isten ments hogy bárki elől elvegyem a helyét.....
    Jó lesz nekem a 2-es szeró is gondolom oda beférek.
    Habár így vissza gondolva a legutóbbi gt futamra, ott alapból 2-en el sem jöttek így lett volna hely,akkor is.
    Na mind egy megvárom hogy alakul majd, valahova beugrok.
    Utoljára módosította: endy papp; 2015. 07. 08. 21:05.

  12. #37
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Nyugi, most Kaposváron is elkezdett esni a jég. Én is lesem mi legyen, mert villámlásnál féltem a gépet, meg az agyam a fejhallgató miatt.
    Én is Tamásiból vagyok, közel hozzád.
    Itt villámlott és leállt a gép, a fejhallgató meg a fejemen volt..
    Ott inkább azt mondtam, hogy nem kockáztatok.

  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Én is Tamásiból vagyok, közel hozzád.
    Itt villámlott és leállt a gép, a fejhallgató meg a fejemen volt..
    Ott inkább azt mondtam, hogy nem kockáztatok.
    Sajnálom, hogy így alakult.. remélem a éped rendben van azért.
    Az 5 futamból 3 legjobb egyéni eredmény számít a végétékelésbe, így még nem csúsztál le semmiről ami a bajnokságot illeti...

  14. #39
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom, hogy így alakult.. remélem a éped rendben van azért.
    Az 5 futamból 3 legjobb egyéni eredmény számít a végétékelésbe, így még nem csúsztál le semmiről ami a bajnokságot illeti...
    Igen, géppel minden oké.

  15. #40
    ég a pofám

    messziről érkeztem, Kókai úr kifékezésére koncentráltam és Mezei urat löktem ki, aki jóval előtte volt. nem számítottam, hogy ennyire lassan veszitek ott messze elől a kanyart...ezer bocsánat!
    igazából nem is értem az egészet, hiszen a táblát sem nézhettem el..áááá, nagyon kár érte

  16. #41
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498

    áramszünet

    Hát hogy rohadjon meg, megint benyaltam 2 áramszünetet egymás után, így nem tudtam visszaloggolni a második futamra.
    Szántai Zoliva nem tudo, hogy esetleg összeakadtunk-e, de sajnos egyáltalán nem láttam. A pályán sehol, a pozíciódat max a kis minimapon tudtam követni.
    Nah majd legközelebb.

  17. #42
    race2 jobban sikerült
    csak az a gond, hogy lehet mindenkit a tükör ver át, mivel sokkal közelebb van a mögöttünk lévő, mint azt a tükör mutatja....de féktávon való irányváltás és féktáv előtti cikázás nem éppen vicces dolog. így egyedül a hátul lévő jóindulatán múlik, hogy elveszi-e vagy sem. jó lenne majd finomítani egyeseknek ezen, mert nem igen lehet lereagálni a kiszámíthatatlan dolgokat, ha a másik lökhárítóján vagyunk féktáv előtt. a kanyarokban keresztbe állásokra meg a finomabb fékezés a gyógyír...sokszor keresztbe csúszkáltak a kollégák.

    köszöntem

  18. #43
    Nem volt netem, ezért nem tudtam az első futamra jönni. A második előtt sem volt időm mért kört menni. Futam alatt többször eltűntek, majd visszajöttek az autók, sajnos két karambolt is elszenvedtem. Remélem nem tettem senki futamát tönkre!

  19. #44
    Mihály Gábris Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Tokod (Esztergom)
    Üzenetek
    25
    Nagyon csalódott vagyok
    Sajnos a futam előtt nem tudtam belépni a szerverre "Connection Lost"-ot dobott. De még Sinle player gyakorlásba se!
    Próbáltam mindent, aztán reinstall lett a vége.
    Így a második futamra be tudtam lépni, de a kormánybeállításaimnak lőttek....
    Nem volt rossz, de nem így terveztem az estét

    Gratulálok mindenkinek.

    Előttem elég sokan hullottak kifele, ennyire ment a lökdösődés?

  20. #45
    Gáspár József Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 12. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    50

    Cool Kegyetlen

    Köszönöm srácok a futamot!!

    Az első futamon a befutó a 12 hely körül basszus nagyon kemény volt. Körökön keresztül vonatozás.
    Viktor ne haragudj, én néztem be a manővert. Annyira okosan akartam megcsinálni, hogy a végén beforgattalak - te jól zártad a szöget.

    Második futamon az utsó körben killagot. Bocs Szabi, ha megzavart a csatában, egyszer csak elszállt a visszafordító után, pedig jót mentünk.

    @Ivanics Csongor: 2 futamon Te mit próbáltál? Először ki kamikazeztad az egyik srácot a kanyarba, de nem az, hogy kifékezted, hanem kb. 90 fokba volt már a kocsija mikor T3-ban belerongyoltál kisívről.
    Utána mindenhol megpróbáltál letolni engem, ahol csak lehetőséged adódott. Azzal foglalkoztam inkább, hogy ne torpedózz ki, mintsem, hogy vezessek. Kérlek, figyelj oda, mert értem én, hogy kell a pozíció, de ha nem feltétlen van gyorsabb, akkor legalább 1 helyet nézz, ahol próbálkozol, ne az, hogy füvön féktávon, murván kersztül csak azért is... Ha gyorsabb vagy, el fogsz tudni menni, ahogy többen meg is tették ezt és ott el is engedtem már, mikor egyértelmű volt.

    Óriási élmény volt a játék, nekem tuti befutó

  21. #46
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg WERES írta Hozzászólás megtekintése
    ég a pofám

    messziről érkeztem, Kókai úr kifékezésére koncentráltam és Mezei urat löktem ki, aki jóval előtte volt. nem számítottam, hogy ennyire lassan veszitek ott messze elől a kanyart...ezer bocsánat!
    igazából nem is értem az egészet, hiszen a táblát sem nézhettem el..áááá, nagyon kár érte
    Azt vettem észre, hogy totál másképp veszem a kanyarokat, nagyon hozzá vagyok szokva a hátsó kerekes autókhoz és úgy veszem a féktávot, majd lapos kigyorsítás, de mindig. Ami érdekes, hogy a köridőben ott voltam ahol Ti kb. A második verseny végére kezdtem ráérezni, hogy ezek az állat gépek jobban fordulnak, mint én azt elhiszem. Még az is elképzelhető, hogy a végén a második szerver második versenyén enyém lett a leggyorsabb kör, ezt nem tudom honnan lehetne megerősíteni. Kérlek cáfoljatok rá!

    Ha nehezen tudtatok tőlem boldogulni, akkor elnézést kérek, volt vagy két meglökésem is, mindegyik esetben én jártam rosszul amikor löktem, de akkor is elnézést kérek akivel ezt tettem !

  22. #47
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Race1:

    Nagyon jól sikerült a rajt, de sajna a vidikártyám nem túl erős, és mindenki eltűnt, így nem mertem hajtani, visszacsúsztam 7. helyre, de végül az ötödik lettem.

    Race2:
    Jó rajt, harmadikként követtem őket,de Szőcs Attila megelőzött, én meg később vissza. Ezt nem bírta elviselni, és az utolsó sikánba adott a Hondámnak egy csöpp kis puszit, amitől mindketten 2 helyet buktunk( remélem megérte).
    Ettől függetlenül jó futamok voltak.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  23. #48
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Nekem tetszett a verseny. A B szerveren az első versenyen azt hiszem hatan indultunk, ott első lettem, a másodikon már heten, ott második. Azt nem tudom hogy a V Tan kolléga, aki belépett a második futamra, ő jogosan volt nálunk a szerveren, vagy csak betévedt? Egyébként ő nyerte a második futamot.

    Az elsőn nem sikerült túl jól a rajt, Laszlo Laczo nagyon elment, aztán köröket autóztam a lökháritóján, de egyszer kicsit lecsúszott az ivről, ott sikerült elmennem mellette, igy átvettem az első helyet amit a végéig meg is tartottam. Mondjuk Laczo úrnak baromi széles volt az autója, még a hibázásánál is nagyon necces volt elmenni mellette. Szépen zárt minden ivet, egy csomószor utolértem, de mire be tudtam volna mellé bújni, mindig ivre húzta az autót én meg inkább elvettem, nehogy kilökjem.

    Összességében nekem tetszett a dolog, remélem a következő futamokra nagyobb lesz a részvételi arány a B szerveren, nem lenne jó úgy járni, mint a Masters Race07 kupa vége felé, mikor volt hogy ketten indultunk a B szerveren. Azért ott már kicsit elvész a versenyzés élménye....

    Laggot nem tapasztaltam egyszer sem, nekem olyan 90 körül volt az FPS-em a verseny során.

    Itt vannak a mentett képek a befutó sorrendről, illetve bocs az első futamot rosszul mentettem, ott csak az első három sorrendje van meg.
    B szerver

    Race1 befutó:


    Race2 befutó:
    Csatolt képek Csatolt képek
    Öregember nem gyorsvonat.......

  24. #49
    Az első futam borzasztó volt, már a rajtnál vlki oldalról arrébb pöckölt, majd én is adtam gazdagon. Viszont hha vlki melletted van, azt nem látni, mint az Assettoban, kis piros nyíl, nagy segítség pedig. Féktávon többször lekoccoltam az előttem lévőt, nagyon korán fékeztek. Akit bántottam, bocsánat, szokni kell még ezt a wtcc-t.
    A 2. futam már sokkal tisztább volt, köszönöm Varga Ákos a meccset, meg bocs a koccért de ott nagyon korán fékeztél hozzám képest, nem számítottam rá, bocs! Kár volt érte, mert a dobogóért ment a küzdelem. Sajnálom!
    Amúgy jó ez, jó szoros csaták vannak, test-test elleni küzdelmek, de szokni kell még.

  25. #50
    R2 szerver Replayek:
    1 futam: R2 Nürburgring WTCC Race 1 https://www.dropbox.com/s/yssn4xgdm3...e%201.Vcr?dl=0
    2 futam: R2 Nürburgring WTCC Race 2 https://www.dropbox.com/s/qhdyfh312u...e%202.Vcr?dl=0

    Az első futamban sikerült az utolsó helyről rajtolnom az 1 helyre Hegyi Zsolt nagyon nyomott, remélem még szabályosan védekeztem.
    A 2 futamban is sikerült feljönnöm, de hátulról kaptam egy lökést. Sajnos qualon nagyon rossz köröket mentem, és az elejét is nagyon elóvatoskodtam a végére meg mindkét alkalommal úgy éreztem hogy teljesen elfogyott a gumim.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •