Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (54 összesen)
  1. #26
    Egy klasszikussal tudnám jellemezni ezt a „versenyt”: „Magányos így egyedül a nyeregben, mióta a ló meghalt.”
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 07. 05. 23:08.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  2. #27
    Mihály Gábris Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Tokod (Esztergom)
    Üzenetek
    25
    Ez jó volt, csak nem bírom még a nyomást. Sokat hibáztam megint, és a kocsi is kapott.
    Gyakorlás rám fér. Egy koccot leszámítva szerintem senkinek nem okoztam gubancot, az a kocc meg oda- vissza volt szerintem. Bebújtak mellém én pedig nem számítottam rá.

    Gratulálok mindenkinek! Pár év és ott leszek a középmezőnyben!

  3. #28
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.058
    Na, ezmost egykét üresjáratot eltekintve, rendben volt.
    Egyes egyedüli anomália hogy Kemény Ákos az elején el-eltünt nekem. Aztán hibáztam egy kerékvetőn, beforgatott a hülyéje, ami miatt bekeveredtem egykét buliba, ami jól is esett. Ákos boxból kijövett ipphogy elémtudott visszajönni. Hajszál. Utána meg Széchy Szabolcsot értem utol, előztem meg, és bekkeltem ki a végéig.
    SLS merci se dadogott, nem krepált be semmi rajta. Naftából 5l maradt a végén, az ki volt centizve. Gumikopás 93-95% körül lehetett... Nem éreztem a box szükségességét. Talán gumikopást kéne feljebb csavarni, vagymég a kötelező kiállással is lehetne valamit kezdeni.
    Grat mindenkinek, amiket én láttam, szép, tiszta versenyek voltak!

    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    GTR 3 asokra gondoltál?
    lasabbak mint az ADAC 2014 esek a mekinél is mások a setupolási lehetőségek ,vezetni is jobb a 14 es mekit
    de szerintem "classon" belül elég egyformák az autók
    Utolsó mondattal kapcsoltaban hallottam hogy jön majd valami "kiegyenlitő" patch, valami...
    Utoljára módosította: Kettel; 2015. 07. 05. 22:41.

  4. #29
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg az R2-n a 22. körben 15 perccel a vége előtt a T1-T2 kombináció után a falnak mentem (motor szétment) az első helyről kb. 20 másodperces előnynél, mert már alig láttam valamit. 32 fok van itt éppen... az FFB meg elég keményre van állítva Ez van.
    Pedig nagyon szépen versenyeztél, sajnálom, hogy így történt. A végére már csak hárman maradtunk, de nekem így is rendkívül élménydús versenyem volt. Holnap bővebben, még ülepednie kell a dolognak.

  5. #30
    Trib Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    22
    A B futamban én estem ki először, sajnos falnak csaptam az oldalát a kocsinak és megadta magát Tehát én a 6. vagyok. Csak nem léptem ki, hogy ne okozzak lagot a többieknek.
    Pedig Krajcsi Richardal jókat versenyeztem. Lehet valahol nézni ilyenkor a versenyt? Mert szívesen néztem volna a többieket. Gratula nekik!

  6. #31
    Jó verseny volt leszámítva azt, hogy olyan szinten sikerült "elsetupolnom" a verdát ami miatt néhány kör alatt elfogytak a gumik és sorban mentek el mellettem az emberek.
    Amivel nincs is baj addig amíg nem úgy teszik, hogy az egyenesben mellettem haladva rámhúzzák és beszállok a korlátba.
    Endy Papp legközelebb figyelj egy picit jobban mert ez nem volt valami jó megmozdulás.

  7. #32
    Hegedüs Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 06. 18.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    3
    Nyugodt verseny volt a 2-es szerveren. Elég kevesen voltunk. Sajnáltam hogy Krisztián kiesett, megérdemelte volna a győzelmet. Az első negyed órában még úgy ahogy tartottam a tempót vele aztán utána hibáztam és csak távolról tudtam követni. Egyébként ér valamit ez a 2-es szerver győzelem?

  8. #33
    Hafner László Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 10. 05.
    Város
    Graz
    Üzenetek
    33
    Ez de kemény verseny volt(R1). A 4. helyről indultam 5. lettem,de olyan csatákban volt részem,hogy húúú.Ettől rosszabb verseny soha ne legyen.Maximálisan sportszerű és korrekt ellenfeleim voltak az utolsó kanyarig. Valakit meglöktem a futam elején,még nem néztem vissza a replayt,de ezúton kérek tőle elnézést.

  9. #34
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210

    Thumbs up

    Elég jó verseny volt élveztem minden percét.

    Nekem is sikerült qvali elejére el rontanom a beállításom amit már csak a végére sikerült kijavítani. A rajtot sajnálom elnézést kérek érte hogy neked mentem és kiforgattam valakit sajnos már nem tudtam hova menekülni mert nem gondoltam hogy a mellettem lévőnek nem sikerült jól a rajtja. Ezek után viszont kemény csatározásoknak a részese voltam ahol tetszett hogy nagyon figyeltünk egymásra . Majd jött a végéig tartó szoros küzdelem Hafner Lászlóval ami nagyon fer és élvezetes volt. A kockás zászlóig nem voltam teljesen biztos a helyezésemben.


    Egy kérdés azt nem lehet beállítani még hogy csak a versenyt mentse el a replaybe?

  10. #35
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Jó verseny volt. Arra azért kiváncsi lennék hogy rajtam kivül az egyes szerveren ment-e valaki 2013-as autóval, mert mindenki gyorsabb volt nálam sokkal. Ha más is ment ilyen autóval, akkor én vagyok lassú. Ha nem, akkor ezek szerint csak gyorsabb ténylegesen a 2014-es leosztás.
    A rajt pillanatában eltünt előlem a rajtrácsról Komlósi Peti. Rögtön elvettem a gázt és próbáltam minél nagyobb ivben kerülni, ha előkerül nehogy nekimenjek. Hát ez nem jött össze, mert hirtelen előkerült, viszont keresztbe állva előttem. Ugyhogy sajnos nem tudtam kikerülni, nekimentem. Ezen kivül más gebasz nem volt verseny közben, persze egy órához nem vagyok szokva, igy sikerült pár szép piruettet előadni, de összességében büszke vagyok arra, hogy ebből a mezőnyből egy óra alatt, csak öt embertől kaptam kört.....
    Azt hiszem kénytelen leszek beruházni a következő futamra a 2014-es kollekcióra, ha versenyben akarok valamilyen szinten maradni.

    Lagg nem volt hál istennek, a rajt utáni kalamajkát leszámitva nem volt eltünés sem, verseny közben minden jól müködött, nekem olyan 80 körüli FPS-em volt verseny közben.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Végeredményt kérlek mentsetek majd Print Screen-ben és Replay-is kérjük töltsetek majd fel!
    Haló, szerveren nincs se log, se replay... kérjük ezeket töltsétek fel ide a közösbe!

    Köszi!

  12. #37
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Jó verseny volt leszámítva azt, hogy olyan szinten sikerült "elsetupolnom" a verdát ami miatt néhány kör alatt elfogytak a gumik és sorban mentek el mellettem az emberek.
    Amivel nincs is baj addig amíg nem úgy teszik, hogy az egyenesben mellettem haladva rámhúzzák és beszállok a korlátba.
    Endy Papp legközelebb figyelj egy picit jobban mert ez nem volt valami jó megmozdulás.
    Értettem, legközelebb jobban figyelek a (előttem)mögöttem lassabb versenyzőkre is.
    Azért ha vissza nézed a replayt nem volt ott akkora ráhúzás ,főleg úgy hogy a hátsó lökösöm jobb széle ért az első lökösöd bal széléhez picit,vagyis nem kicsit voltam előtted.
    Melletted is volt még hely ,tudtál volna jobra húzódni ,ha akarsz,mivel te jobban láttad hogy én hol vagyok ,mint én mögötem te nagyon nem láttalak,plusz ha még picit el is veszed,akkor talán össze sem érünk,és utána te sem kötsz ki ott ahol.
    Mind ettől föggetlenül nem kelllett volna azzal bajlódnod hogy írogtsz fél percig álva és 4-en mennek el melletted ha egyből vissza jössz nem maradsz le,annyira.
    Természetesen bocsánat a kocc miatt.

  13. #38

  14. #39
    Idézet Eredetileg yeti95 írta Hozzászólás megtekintése
    A rajtot sajnálom elnézést kérek érte hogy neked mentem és kiforgattam valakit sajnos már nem tudtam hova menekülni mert nem gondoltam hogy a mellettem lévőnek nem sikerült jól a rajtja.
    Sajnos én voltam az a valaki. Lohner Balázs csúnyán beragadt előttem, próbáltam kikerülni, de igy is kicsit lekoccoltam aztán jött a kegyelem döfés. Nem árt az óvatosság a rajtnál (is) a játék sincs még kész és nem biztos, hogy mindenki próbálgatta már offlineban...
    5-6an tolatgattünk kicsit a rajt rácson

    Két kissebb hiba miatt lecsúsztam a pályáról, de azt leszámítva jó kis verseny volt. Lohner Balázsnak minden megbocsájtva a verseny 2/3ában 1.5 mp belül voltunk csak a sorrend változott néha

    Jó lesz ez!

  15. #40

  16. #41
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Valami nem gömbölyű. Engem nem zárt ki a játék és Gábris Mihály előtt futottam be. Ehhez képest a mentett végeredmény képen 14. vagyok és nem fejeztem be a versenyt. Azért ez igy nem az igazi, hogy végigtolom az egy órát és a játék szerint be sem futottam. :-(
    Öregember nem gyorsvonat.......

  17. #42
    Mihály Gábris Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Tokod (Esztergom)
    Üzenetek
    25
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Valami nem gömbölyű. Engem nem zárt ki a játék és Gábris Mihály előtt futottam be. Ehhez képest a mentett végeredmény képen 14. vagyok és nem fejeztem be a versenyt. Azért ez igy nem az igazi, hogy végigtolom az egy órát és a játék szerint be sem futottam. :-(
    Nem volt sok levágása? Mert akkor elvileg utólag is kizárhatja a játék. Ha jól emlékszem kék Corvette, mert akkor valóban előttem ért célba.

  18. #43
    Hafner László Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 10. 05.
    Város
    Graz
    Üzenetek
    33

    Cool


    háhá,legjobb Corvettes lettem

  19. #44
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Haló, szerveren nincs se log, se replay... kérjük ezeket töltsétek fel ide a közösbe!

    Köszi!
    B szerver Replay...
    https://db.tt/qXo4f6GT

    és befutó:
    https://db.tt/CuZRutrg

    Elég lehangoló, hogy a nevezettek harmada nem indult vagy eleve már a q-n sem volt.
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 07. 06. 10:49.

  20. #45
    A-szeró

    Rajt: 180 fokban jobbra elfordult a kormányom start előtt, ráadásul a FFB is fogta. Izomból próbáltam egyenesbe hozni, de befordultam a falba...

    Utána viszont rendben ment minden, tök utolsó helyről kapaszkodtam vissza, végig 58-as köröket tudtam menni gumikopás nélkül, végül a 7. helyen végeztem. Varga Balázzsal nagyon jókat csatáztunk, köszönöm a fair küzdelmet.

  21. #46
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Értettem, legközelebb jobban figyelek a (előttem)mögöttem lassabb versenyzőkre is.
    Azért ha vissza nézed a replayt nem volt ott akkora ráhúzás ,főleg úgy hogy a hátsó lökösöm jobb széle ért az első lökösöd bal széléhez picit,vagyis nem kicsit voltam előtted.
    Melletted is volt még hely ,tudtál volna jobra húzódni ,ha akarsz,mivel te jobban láttad hogy én hol vagyok ,mint én mögötem te nagyon nem láttalak,plusz ha még picit el is veszed,akkor talán össze sem érünk,és utána te sem kötsz ki ott ahol.
    Mind ettől föggetlenül nem kelllett volna azzal bajlódnod hogy írogtsz fél percig álva és 4-en mennek el melletted ha egyből vissza jössz nem maradsz le,annyira.
    Természetesen bocsánat a kocc miatt.

    Vissza néztem a replay-t és azért szólok mert ez már nem az 1. eset, hogy így viselkedsz velem ( és nem is a 2.) és felmerül bennem , hogy talán akkor másokkal is eljátszhatod ezt.
    Nem kell mindig másokban keresni a hibát de ha részletezni akarjuk akkor megnézzük az adott körben, hogy vetted be a 3-as és 4-es kanyarokat
    Annyi rutinod meg legyen már, hogy ha elmész mellettem és még nem látsz a tükörben akkor valszeg melletted lehetek(bevan kapcsolva a tükröd egyáltalán?).
    Előzni pedig ne úgy előzz meg, hogy két kocsiszélességgel hagyod el a pályát ugyanis az tisztességtelen előnyszerzés
    Utoljára módosította: pRoject; 2015. 07. 06. 10:52.

  22. #47
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Vissza néztem a replay-t és azért szólok mert ez már nem az 1. eset, hogy így viselkedsz velem ( és nem is a 2.) és felmerül bennem , hogy talán akkor másokkal is eljátszhatod ezt.
    Nem kell mindig másokban keresni a hibát de ha részletezni akarjuk akkor megnézzük az adott körben, hogy vetted be a 3-as és 4-es kanyarokat
    Annyi rutinod meg legyen már, hogy ha elmész mellettem és még nem látsz a tükörben akkor valszeg melletted lehetek(bevan kapcsolva a tükröd egyáltalán?).
    Előzni pedig ne úgy előzz meg, hogy két kocsiszélességgel hagyod el a pályát ugyanis az tisztességtelen előnyszerzés
    Értettem "mester" ezentúl vigyázni fok rád ha lassabb leszel sem előzlek meg.....
    Természetesen mindenben igazad van.....

  23. #48
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.058
    Idézet Eredetileg komlosip írta Hozzászólás megtekintése
    Rajt: 180 fokban jobbra elfordult a kormányom start előtt, ráadásul a FFB is fogta. Izomból próbáltam egyenesbe hozni, de befordultam a falba...
    Jah, ezt már kipróbáltam énis vmelyik előző futamon...
    Erre figyeltem is. De most a neveket akartam eltüntetni a rajtrácson várakozáskor, hogy ne zavarjon a sok repülő szöveg a dimidumiban. Úgyemlékeztem hogy valami N, vagy L-re, CTRL L, vagy N-re van rakva. Nemigazán láttam az eredményt, ezért csak indulás után jött a meglepi, amikor elértem az 50-es, vagy 80-as limitet? Méérnemmmegy ez? Limiter volt bekapcsolva Billentyűn matatás, kitalálás, rajtprocedúra továbbfolytatása. Szerencsére aki akart elment, nemvolt belőle gubanc.

  24. #49
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Értettem "mester" ezentúl vigyázni fok rád ha lassabb leszel sem előzlek meg.....
    Természetesen mindenben igazad van.....
    Ööö... nem biztos, hogy a megfelelő részét ragadod meg a problémának...
    Magával az előzéssel önmagával nincs gond viszont az alábbi elvek bizonyos mértékben sérültek a szóban forgó manővered során: pályára való visszatérés, hirtelen irányváltás, leszorítás...

    Ami pedig a fórumot illeti, a kissé lekezelő stílus sem feltétlenül helyénvaló...
    Tudom, hogy volt 1-2 konfliktusod más versenyzőkkel illetve a szervezőkkel is az elmúlt időszakban, de talán mindenkinek könnyben lenne a jövőre nézve, ha ezeken már továbblendülnénk és megpróbálnánk tiszta lappal és pozitívan állni egymáshoz... még akkor is ha esetleg kritikáról, vagy véleménykülönbségről van szó egyes témákban. Nem kell mindenben egyetértenünk egymással, de attól még feszkó nélkül is meg lehet ezeket beszélni...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 06. 11:53.

  25. #50
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ööö... nem biztos, hogy a megfelelő részét ragadod meg a problémának...
    Magával az előzéssel önmagával nincs gond viszont az alábbi elvek bizonyos mértékben sérültek a szóban forgó manővered során: pályára való visszatérés, hirtelen irányváltás, leszorítás...

    Ami pedig a fórumot illeti, a kissé lekezelő stílus sem feltétlenül helyénvaló...
    Tudom, hogy volt 1-2 konfliktusod más versenyzőkkel illetve a szervezőkkel is az elmúlt időszakban, de talán mindenkinek könnyben lenne a jövőre nézve, ha ezeken már továbblendülnénk és megpróbálnánk tiszta lappal és pozitívan állni egymáshoz... még akkor is ha esetleg kritikáról, vagy véleménykülönbségről van szó egyes témákban. Nem kell minden egyetértenünk egymással, de attól még feszkó nélkül is meg lehet ezeket beszélni..
    Megértettem,ennek szellemében fogok eljárni a továbbiakban, elnézést kérek mindenkitől.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •