Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 46 (46 összesen)
  1. #26
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Bár ez nem Masters-specifikus, de itt láthatod, hogy világszerte ki milyen időt jött (amit linkelek, az csak ADAC GT Masters '14 géposztállyal):

    http://game.raceroom.com/leaderboard...riving_model=2
    Ott figyelek a 24. helyen, pedig nem is tudtam hogy van itt mért időm!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg SlayR007 írta Hozzászólás megtekintése
    A szerver "újra-nemindulásával" sikerült valamit kezdeni? :/
    Igen, pRoject segítségével sikerült a végére járni, most éjjel le is teszteltük és tökéletesen működik... szóval ezúton is köszönjük szépen Neki!

    A GTR-Masters.hu - GT3 szerver éjjel-nappal megállás nélkül fut 45 perc Qual és 8 perc Race beállítással, lehet nyüstölni!
    Az #1 és #2 végű szerverek csak futamon élnek majd!

  3. #28
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  4. #29
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, pRoject segítségével sikerült a végére járni, most éjjel le is teszteltük és tökéletesen működik... szóval ezúton is köszönjük szépen Neki!
    Ez titkos, vagy elmeséled mi volt a gond?

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Ez titkos, vagy elmeséled mi volt a gond?
    Volt egy komplett reinstall, admin módban kellett futtatni a Steam-et, illetve a Chrome a javasolt böngésző a futtatásra, így arra is átváltottunk.
    Hogy ezek közül pontosan melyik hozta el a megoldást, azt nem tudjuk, de valamelyik bevált, most már szépen átlépteti magát a következő event-re.

  6. #31
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    Sajna, nekem azt írja a piros csíkban, hogy a szerver nem felel.?

  7. #32
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Sajna, nekem azt írja a piros csíkban, hogy a szerver nem felel.?


    A központi GTR-Masters szerver feladatkezelője valamiért leállt és ezért nem lehetett fellépni mivel ugye ez egy webes felületről vezérlődik.

    Újraindítottam mostmár tökéletesen fut.

  8. #33
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    gondolom csak valamiert kidobal a szerver( miért? )

  9. #34
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    gondolom csak valamiert kidobal a szerver( miért? )


    Minden működik rendesen

  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Rövidesen indul a menet, a GTR-Masters.hu #1 és #2 beizzításra kerül és lehet csatlakozni!
    Helyek érkezés sorrendben elfoglalhatók a szervereken, jó szórakozást!

    Gyertek TS-re is a RaceRoom szobába: Masters TS

  11. #36
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.058
    Kösz a mókát. Jó lesz, lenne ez, mégnagyobb tömeg kéne.
    Bocsi a bénázásaimért, pl rajtnál rosszul állt a kormányom...

  12. #37
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Kösz a mókát. Jó lesz, lenne ez, mégnagyobb tömeg kéne.
    Bocsi a bénázásaimért, pl rajtnál rosszul állt a kormányom...

    Jössz 2 pohár vmi piával..


    De az a Merci nagyon megy az egyenesben,még szélárnyékban sem tudtalak tartani

  13. #38
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Ez a tegnapi fun királyság volt. Csak pár dolgot még nem értek:
    - miért nem lehet gumit és üzemanyagot magunktól állítani?
    - miért pattansz úgy le a falról vagy egy másik autóról, mint ha gumiból lenne?
    - és másnak nem volt olyasfajta problémája, hogy az időmérő utolsó 4-5 percében, illetve a verseny felénél a váltó átváltott önműködőre és folyamatosan le, hol fel kapcsolt, pl 5-ből 3-ba az egyenesben vagy kigyorsításnál 1-2-3 ugrált?
    A második futamot vezettem egész jó előnnyel, erre az egyik kanyar kigyorsításánál 2-ből 4-be rakta, visszaváltottam volna, erre 1-esbe küldte, rögtön kitört a feneke, bele a falba. De, amint vége lett, és indult a practice, akkor már minden rendben volt. Csak időmérő vége és verseny közepétől csinálta ezt.

    Amúgy szerintem vagány lesz majd ez, igen tetszetős volt!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  14. #39
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.058
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Jössz 2 pohár vmi piával..
    Elbaltázott rajtot akartam visszahozni, igyekeztem, nemvolt lehetőségem felmérni másokat, téged, hogy ott a lefele induló balosban hol fékeztek. Vagy én megyek ott be túl gyorsan, de mások is hamarabb fékeztek nálam. Szóval ezért történt, de történt, bocs. A második pohár már nemtudom miért lehetett

    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a tegnapi fun királyság volt. Csak pár dolgot még nem értek:
    - miért nem lehet gumit és üzemanyagot magunktól állítani?
    - miért pattansz úgy le a falról vagy egy másik autóról, mint ha gumiból lenne?
    - és másnak nem volt olyasfajta problémája, hogy az időmérő utolsó 4-5 percében, illetve a verseny felénél a váltó átváltott önműködőre és folyamatosan le, hol fel kapcsolt, pl 5-ből 3-ba az egyenesben vagy kigyorsításnál 1-2-3 ugrált?
    A második futamot vezettem egész jó előnnyel, erre az egyik kanyar kigyorsításánál 2-ből 4-be rakta, visszaváltottam volna, erre 1-esbe küldte, rögtön kitört a feneke, bele a falba. De, amint vége lett, és indult a practice, akkor már minden rendben volt. Csak időmérő vége és verseny közepétől csinálta ezt.

    Amúgy szerintem vagány lesz majd ez, igen tetszetős volt!
    - Passz, sajna még nincs bennt a játékban. Nagy hiány.
    - Na azért nem AC ez, ahol pont hogy kugligolyó effekt van a kontaktoknál. Sokkal megbocsáltóbbak RR-be az ütközések, pöckölések.
    - Ez eléggé úgy fest hogy autokulpung nélkül mentél (F5). Olyankor egy idő után megmakacsolja magát a váltómű.

  15. #40
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Elbaltázott rajtot akartam visszahozni, igyekeztem, nemvolt lehetőségem felmérni másokat, téged, hogy ott a lefele induló balosban hol fékeztek. Vagy én megyek ott be túl gyorsan, de mások is hamarabb fékeztek nálam. Szóval ezért történt, de történt, bocs. A második pohár már nemtudom miért lehetett



    - Passz, sajna még nincs bennt a játékban. Nagy hiány.
    - Na azért nem AC ez, ahol pont hogy kugligolyó effekt van a kontaktoknál. Sokkal megbocsáltóbbak RR-be az ütközések, pöckölések.
    - Ez eléggé úgy fest hogy autokulpung nélkül mentél (F5). Olyankor egy idő után megmakacsolja magát a váltómű.

    Köszi a válaszokat.
    Hiányoznak még azért setupolási lehetőségek, de bizonyára ezt pótolni fogják. Az tény, hogy az AC-ban még durvább a falas és koccolásos elpattanás, de a RACE-hez képest, itt is durva. Az is lehet, hogy mivel ahhoz vagyok szokva, nem az a valós, hanem inkább ez.
    Jaja, ki volt kapcsolva az autokuplung, akkor e miatt lehetett? Basszus, erre nem gondoltam. Köszi, erre oda fogok figyelni, bár nem értem miért adja meg magát, de mindegy.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  16. #41
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Sajnos egyelőre a játék nagy hibája, hogy ha a szerveren be van kapcsolva a mechanikai sérülés és manuális kuplunggal mész, akkor a második körre már tönkremegy a váltód és onnantól kezdve az autó vezethetetlen. Én sem örülök neki, mert ez rajtnál nem mindegy hogy manuális vagy auto kuplunggal mész, de egyelőre emiatt muszáj az auto kuplung.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  17. #42
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos egyelőre a játék nagy hibája, hogy ha a szerveren be van kapcsolva a mechanikai sérülés és manuális kuplunggal mész, akkor a második körre már tönkremegy a váltód és onnantól kezdve az autó vezethetetlen. Én sem örülök neki, mert ez rajtnál nem mindegy hogy manuális vagy auto kuplunggal mész, de egyelőre emiatt muszáj az auto kuplung.
    Nálam auto kuplung van bekapcsolva de manuálisan kuplungolva indulok a rajtoknál,de verseny közbe is ha nagyon akarnék kuplungolhatnék,szerintem ezen részével nincs probléma nekem legalább is.

  18. #43
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Ha az auto kuplunf be van kapcsolva, szerintem nem tudsz manualisan kuplungolni. Legalabbis nekem nem szokott reagalni a kuplung, ha automatara van allitva.

    Tapatalk-kal küldve az én SM-N9005-el
    Öregember nem gyorsvonat.......

  19. #44
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    Azért az túlzás, hogy mindig a WTCC-t nyomjátok. Tegnap este is 8,órakor nem volt GT szerver, akár hogy is volt, de nem volt, mert én kerestem. Kiírás szerint. Később volt látom aki indítja.. Pablic szerveren kell menni, ha GT versenyt akarok menni? pedig azt írták, hogy na most akkor... Mert ott be lehet szálni és versenyezni. Most sincs GT szerver.

  20. #45
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Azért az túlzás, hogy mindig a WTCC-t nyomjátok. Tegnap este is 8,órakor nem volt GT szerver, akár hogy is volt, de nem volt, mert én kerestem. Kiírás szerint. Később volt látom aki indítja.. Pablic szerveren kell menni, ha GT versenyt akarok menni? pedig azt írták, hogy na most akkor... Mert ott be lehet szálni és versenyezni. Most sincs GT szerver.
    hát, tegnap pedig volt GT szerver, sőt mi több, verseny is volt.

    ma meg más a program:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...burgring-06-21
    ha nem tetszik a WTCC akkor meg lehet gyakorolni a mugelloi GT futamra AC-val.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  21. #46
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Ha az auto kuplunf be van kapcsolva, szerintem nem tudsz manualisan kuplungolni. Legalabbis nekem nem szokott reagalni a kuplung, ha automatara van allitva.

    Tapatalk-kal küldve az én SM-N9005-el
    Szerintem meg igen.
    Ne mondanám ha nem így lenne.
    Pedig nálam úgy van a kezdetektől és műkszik halkan megjegyzem, nem csak ebben a játékban ,AC,pCars,iRacing ...

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •