Oldal: 12 / 20 ElsőElső ||| 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 276 - 300 (481 összesen)
  1. #276
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs valakinek valami ötlete ezzel kapcsolatban?
    CCCleanerrel takaríts ki majd a dokumentumok/my games mappából töröld a komplett simbin mappát tehát az egész profilt és konfigolj újra mindent.

  2. #277
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    CCCleanerrel takaríts ki majd a dokumentumok/my games mappából töröld a komplett simbin mappát tehát az egész profilt és konfigolj újra mindent.
    Leírom mi van most. 3 nappal ezelőtt próbáltam utoljára, és minden látszólag rendben volt, de csak külföldi szerverre tudtam csatlakozni, mert itt a Mastersen most csak ez az NSU megy, az meg nincs meg nekem és nem is lesz. Mindenesetre tök normális pingeket láttam és senki sem ugrált.
    Hogy mi volt? Csak sejtésem van, de nem igazán értem amúgy, nem vagyok egy IT guru.
    Amikor nálunk áramszünet van, utána mindig DOS-szal indul a gépem, nem bootol a Windows alapból. Ez Zolder előtt is így volt, és mivel mindig az a képernyő fogad ilyenkor, hogy átkapcsolhatom az alaplap/proci tulajdonságait takarékos, normál és teljesítmény között, így most kivételesen a teljesítményre kapcsoltam (bocs, ha nem jól fejezem ki a dolgokat). Aztán ezt már el is felejtettem utána, és amikor nem működött a játék, eszembe sem jutott, hogy ennek lehet köze bármihez is.

    Aztán később bevillant, hogy mi van, ha.... Szóval beléptem a DOS-ba, és a "szokásos" normálra állítottam az alaplapot. És a következő próbálkozásnál már a külföldi szervereken (kettőt is próbáltam) nem volt gond.

    Na, akkor ez hogy is van?

  3. #278
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Leírom mi van most. 3 nappal ezelőtt próbáltam utoljára, és minden látszólag rendben volt, de csak külföldi szerverre tudtam csatlakozni, mert itt a Mastersen most csak ez az NSU megy, az meg nincs meg nekem és nem is lesz. Mindenesetre tök normális pingeket láttam és senki sem ugrált.
    Hogy mi volt? Csak sejtésem van, de nem igazán értem amúgy, nem vagyok egy IT guru.
    Amikor nálunk áramszünet van, utána mindig DOS-szal indul a gépem, nem bootol a Windows alapból. Ez Zolder előtt is így volt, és mivel mindig az a képernyő fogad ilyenkor, hogy átkapcsolhatom az alaplap/proci tulajdonságait takarékos, normál és teljesítmény között, így most kivételesen a teljesítményre kapcsoltam (bocs, ha nem jól fejezem ki a dolgokat). Aztán ezt már el is felejtettem utána, és amikor nem működött a játék, eszembe sem jutott, hogy ennek lehet köze bármihez is.

    Aztán később bevillant, hogy mi van, ha.... Szóval beléptem a DOS-ba, és a "szokásos" normálra állítottam az alaplapot. És a következő próbálkozásnál már a külföldi szervereken (kettőt is próbáltam) nem volt gond.

    Na, akkor ez hogy is van?
    Egyik este ha gondolod csinálunk egy szervert amire fellépünk és megnézzük, hogy most milyen.

  4. #279
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Leírom mi van most. 3 nappal ezelőtt próbáltam utoljára, és minden látszólag rendben volt, de csak külföldi szerverre tudtam csatlakozni, mert itt a Mastersen most csak ez az NSU megy, az meg nincs meg nekem és nem is lesz. Mindenesetre tök normális pingeket láttam és senki sem ugrált.
    Hogy mi volt? Csak sejtésem van, de nem igazán értem amúgy, nem vagyok egy IT guru.
    Amikor nálunk áramszünet van, utána mindig DOS-szal indul a gépem, nem bootol a Windows alapból. Ez Zolder előtt is így volt, és mivel mindig az a képernyő fogad ilyenkor, hogy átkapcsolhatom az alaplap/proci tulajdonságait takarékos, normál és teljesítmény között, így most kivételesen a teljesítményre kapcsoltam (bocs, ha nem jól fejezem ki a dolgokat). Aztán ezt már el is felejtettem utána, és amikor nem működött a játék, eszembe sem jutott, hogy ennek lehet köze bármihez is.

    Aztán később bevillant, hogy mi van, ha.... Szóval beléptem a DOS-ba, és a "szokásos" normálra állítottam az alaplapot. És a következő próbálkozásnál már a külföldi szervereken (kettőt is próbáltam) nem volt gond.

    Na, akkor ez hogy is van?

    A DOS alatt Bios-t értesz? Amikor bootol a gép akkor a del vagy F1/F2 billel tudsz oda belépni.
    Mindenesetre ennek tudatában kellene egy alaplapi BIOS frissítés és egy komplett rendszer uninstall.


    De mondok én is egy sztorit:

    3 hete azt hittem, hogy a VGA kártyám (GTX970) meghalt. Azt produkálta, hogy 10 perc játék után a fix 144 fps-em leesett 30-ra majd elég érdekesen cicergett közben a VGA. Már azt hittem ,hogy gariztatni kell és egy hónapig nem lesz gépem amikor is a PH fórumban felhívták a figyelmem egy olyan kártevőre ami a VGA teljesítményére hat ki. Na ekkor fogtam magam és format C majd komplett rendszer install.

    És láss csodát tökéletesen működik azóta.

    Tehát néha kell az újra konfig és install.
    Ha nem tudsz megbírkózni a BIOS frissítéssel akkor dobd be egy pc szervizbe gyorsan megoldják neked.

  5. #280
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyik este ha gondolod csinálunk egy szervert amire fellépünk és megnézzük, hogy most milyen.
    Biztos lesz majd hamarosan olyan fun, amire el tudok jönni. Emiatt nem érdemes most szervert csinálni, de azért köszi.

  6. #281
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    A DOS alatt Bios-t értesz? Amikor bootol a gép akkor a del vagy F1/F2 billel tudsz oda belépni.
    Mindenesetre ennek tudatában kellene egy alaplapi BIOS frissítés és egy komplett rendszer uninstall.


    De mondok én is egy sztorit:

    3 hete azt hittem, hogy a VGA kártyám (GTX970) meghalt. Azt produkálta, hogy 10 perc játék után a fix 144 fps-em leesett 30-ra majd elég érdekesen cicergett közben a VGA. Már azt hittem ,hogy gariztatni kell és egy hónapig nem lesz gépem amikor is a PH fórumban felhívták a figyelmem egy olyan kártevőre ami a VGA teljesítményére hat ki. Na ekkor fogtam magam és format C majd komplett rendszer install.

    És láss csodát tökéletesen működik azóta.

    Tehát néha kell az újra konfig és install.
    Ha nem tudsz megbírkózni a BIOS frissítéssel akkor dobd be egy pc szervizbe gyorsan megoldják neked.
    Igen, BIOS, csak tegnap már nem volt oda az eszem, rohadtul fáradt voltam.
    Tudok BIOS frissítést csinálni, az nem gond. A Win 10 még nem olyan régi a gépen, ráadásul elég ritkán is használjuk, mert inkább a laptopokat meg a táblát nyúzzuk, úgyhogy full reinstall biztos nem kell még.
    Viszont azt nem tudom, hogy egy áramszünet után miért BIOS-szal indul. Régi gépemmel nem volt ilyen gond. Az alaplapon lévő elemeknek ehhez nincs valami köze? Csak találgatok.
    Ez a gép sem mai csirke, 4-5 éves kábé, de az i5-ös proci, a 8GB RAM meg a GTX 970 elhajt mindent a mai napig, úgyhogy nem csereérett még nekem.

  7. #282
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont azt nem tudom, hogy egy áramszünet után miért BIOS-szal indul. Régi gépemmel nem volt ilyen gond. Az alaplapon lévő elemeknek ehhez nincs valami köze? Csak találgatok.
    Igazából a géped mindig a BIOS-al indul, annak a feladata ellenőrizni, hogy milyen hardverek és perifériák vannak az alaplapodhoz csatlakoztatva. Csak egy mai gép már annyira gyors, hogy mikor minden rendben van, akkor ez egy pillanat alatt megtörténik, ezért látszólag szinte azonnal a Windows bootol. Viszont áramszünet után, mikor az alaplap is hosszabb ideig van áramtalanítva, "elfelejthet" bizonyos dolgokat és ilyenkor hosszabb ideig gondolkodik, esetleg rá is kérdez bizonyos beállításokra.
    Utoljára módosította: balage06; 2016. 06. 10. 09:53.

  8. #283
    Érdemes megemlíteni, hogy a fejlesztők néhány héten belül bevezetik a Steam account alapú felhasználó azonosítást, tehát a honlapra és a játékba is azzal lehet majd bejelentkezni (jó esetben ezzel semmi teendőnk nem lesz és kívülről nem is fog változni semmi). Ez esetleg azoknak okozhat némi kellemetlenséget, akiknek jelenleg több RaceRoom felhasználója is van és váltogatni szokta őket a Steam accountjában. Ilyen esetben ajánlott minden RaceRoom profilhoz egy külön Steam fiókot létrehozni és összekapcsolni őket, hogy a későbbiekben ne legyen belőle gond. Illetve ha már van profilod, de sosem indítottad el a játékot, akkor ezt érdemes legalább egyszer megtenni, hogy linkelni tudja hozzá a Steam fiókot, amit a későbbiekben használni fogsz.

  9. #284
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, BIOS, csak tegnap már nem volt oda az eszem, rohadtul fáradt voltam.
    Tudok BIOS frissítést csinálni, az nem gond. A Win 10 még nem olyan régi a gépen, ráadásul elég ritkán is használjuk, mert inkább a laptopokat meg a táblát nyúzzuk, úgyhogy full reinstall biztos nem kell még.
    Viszont azt nem tudom, hogy egy áramszünet után miért BIOS-szal indul. Régi gépemmel nem volt ilyen gond. Az alaplapon lévő elemeknek ehhez nincs valami köze? Csak találgatok.
    Ez a gép sem mai csirke, 4-5 éves kábé, de az i5-ös proci, a 8GB RAM meg a GTX 970 elhajt mindent a mai napig, úgyhogy nem csereérett még nekem.

    i5 GTX970 teljesen jó még, ezt még tényleg nem kell cserélni. Viszont ha alaplapi hálózati kártyát használod és ilyen gond van akkor lehet kikellene próbálni egy pci-s külső hálókártyát. hátha.

  10. #285
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos lesz majd hamarosan olyan fun, amire el tudok jönni. Emiatt nem érdemes most szervert csinálni, de azért köszi.
    Pl szerdán lesz egy ilyen: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5897

  11. #286
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Sziasztok. Közel 1 év után újra kiakarom próbálni a raceroomot, da ahhogy betölt a game, az egerem azonnal megbolondul, és csak mászik fölfelé. Már mindent kihuztam az USB portokból, csak a bill. és az egér maradt benn, de semmi változás. Restart is volt.
    Ötlet valakinek?

  12. #287
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Nekem akadozni, fagyogatni szokott az egerem R3E alatt. Huzd ki a kormanyt, ugy inditsd el a progit es nezd meg akkor mit csinal az egered. Nekem ezt mas jatekok alatt szokta csinalni az eger, ahol azzal kellene iranyitani. Ha a kormanyt kihuzom, az eger rendbejon.

    Tapatalkkal küldve a Nokia 3310 készülékemről.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  13. #288
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Közel 1 év után újra kiakarom próbálni a raceroomot, da ahhogy betölt a game, az egerem azonnal megbolondul, és csak mászik fölfelé. Már mindent kihuztam az USB portokból, csak a bill. és az egér maradt benn, de semmi változás. Restart is volt.
    Ötlet valakinek?
    Próbáld meg ezt

  14. #289
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    ahhogy betölt a game, az egerem azonnal megbolondul, és csak mászik fölfelé. Már mindent kihuztam az USB portokból, csak a bill. és az egér maradt benn, de semmi változás. Restart is volt.
    Ötlet valakinek?
    Nekem a PTR pedálomtól "örül meg" (nem Leo elektronikás) és bemonyomott Joy-nak érzékeli. Két megoldás van, vagy kihúzom az USB-ből a menüben és visszadugom a pályán, vagy cirkuszi mutatvánnyal felérő módon próbálom a pedálokkal egyensúlyban tartani az egeret!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 06. 19. 18:00.

  15. #290
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáld meg ezt
    Köszi. Ez volt a gond.

  16. #291
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Közel 1 év után újra kiakarom próbálni a raceroomot, da ahhogy betölt a game, az egerem azonnal megbolondul, és csak mászik fölfelé. Már mindent kihuztam az USB portokból, csak a bill. és az egér maradt benn, de semmi változás. Restart is volt.
    Ötlet valakinek?
    Nekem is volt ilyen. Sajnos nem emlékszem, hogy melyik controller applikáció csinálta, de miután letöröltem elmúlt. Két tippem van MMJOY2 vagy JoytoKey
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2016. 06. 19. 18:10.

  17. #292
    Van, aki már telepítette az évfordulós frissítést Win10-hez? Természetesen hazavágta a Logitech driveremet, gyorsan újratelepítettem, de hiába állítom be a Profilerben, hogy a RaceRoom felülbírálhatja a beállításokat, minden autóhoz 900 fokos elfordulást állít, pedig eddig működött, hogy a játékon kívül univerzálisan 900 fok volt állítva, a menüben pedig autónként változtatható a setupban. Valami ötlet erre?

    Szerk.: Sikerült megoldani, töröltem a Dokumentumok mappából a profilomat és hagytam, hogy a játék újra tisztán detektálja a kormányt, így most már normálisan működik.
    Utoljára módosította: balage06; 2016. 08. 03. 22:13.

  18. #293
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Van, aki már telepítette az évfordulós frissítést Win10-hez? Természetesen hazavágta a Logitech driveremet, gyorsan újratelepítettem, de hiába állítom be a Profilerben, hogy a RaceRoom felülbírálhatja a beállításokat, minden autóhoz 900 fokos elfordulást állít, pedig eddig működött, hogy a játékon kívül univerzálisan 900 fok volt állítva, a menüben pedig autónként változtatható a setupban. Valami ötlet erre?

    Szerk.: Sikerült megoldani, töröltem a Dokumentumok mappából a profilomat és hagytam, hogy a játék újra tisztán detektálja a kormányt, így most már normálisan működik.
    ezt jó tudni...

  19. #294
    Az új 372.54-es GeForce Driverrel nem indul el a játék, csak szólok

  20. #295
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Az új 372.54-es GeForce Driverrel nem indul el a játék, csak szólok
    Nálam minden gond nélkül indul és működik miden,csak szólok.....

  21. #296
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam minden gond nélkül indul és működik miden,csak szólok.....
    És Win10 alatt próbáltad? Mert nálunk egyik gépen se futott vele

    Mindenesetre holnapra ígérnek hotfixet
    Hi guys,

    There seems to be multiple different issues related to the latest drivers. We have found one of the causes of "Raceroom has stopped responding" and we'll try to have a hotfix patch tomorrow.

    In the meantime, rolling back to the previous driver seems to do the trick.


    Tapatalkkal küldve az én NEM-L21 eszközömről
    Utoljára módosította: balage06; 2016. 08. 17. 21:11.

  22. #297
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    És Win10 alatt próbáltad? Mert nálunk egyik gépen se futott vele

    Mindenesetre holnapra ígérnek hotfixet
    Hi guys,

    There seems to be multiple different issues related to the latest drivers. We have found one of the causes of "Raceroom has stopped responding" and we'll try to have a hotfix patch tomorrow.

    In the meantime, rolling back to the previous driver seems to do the trick.


    Tapatalkkal küldve az én NEM-L21 eszközömről
    Nos az lehet mert Win7 van nálam , egy darabig még nekem jó is lesz.....több más jellegű régebbi játékom nem is menne 10-el

  23. #298
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Hali!
    Tegnap este nem tudtam semmit kezdeni mert egy füstölgő kisautóig jutott csak el betöltéskor. Valaki találkozott már ilyennel?

  24. #299
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!
    Tegnap este nem tudtam semmit kezdeni mert egy füstölgő kisautóig jutott csak el betöltéskor. Valaki találkozott már ilyennel?
    Tegnap délután nálam is Error 500 volt. Ilyenkor próbáld megnyitni a weboldaluk, ha az se megy akkor nagyon nagy valószínűséggel központi hiba van

  25. #300
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap délután nálam is Error 500 volt. Ilyenkor próbáld megnyitni a weboldaluk, ha az se megy akkor nagyon nagy valószínűséggel központi hiba van
    Próbáltam azt is, csináltam intergrity-t is de semmi. Ez dühít engem ebben a game-ban, végre van időm erre bebaszik mindig vmit. Lehet az R3E az én keresztem és azt akarja minden, hogy AC-k... Pedig szeretem a WTCC-t..
    Azért kösz!

Oldal: 12 / 20 ElsőElső ||| 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •