Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (61 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Örök hála! Az "aszfaltra ragasztós" setupoddal sikerült egy 8:47-es kört összerakni, kb. öt óra gyakorlás után.... Pedig az utolsó a nagy egyenes előtti, ill. utáni kanyarkombinációt el is rontottam, mert annyira izgultam, hogy végre sikerül-e kalamajka nélkül körbeérni
    Maga a setup kvalifikációra majdnem tökéletes, csak a második kör végére már erősen elfogynak a soft gumik. Lehet, hogy harddal kell indulni a versenyen? Remélem lesz "második ligás" szerveren is futam, én ott szeretnék megküzdeni a többiekkel.
    A soft gumikat szerintem felejtsd el, még az időmérőre is. 1 körre elég, de a felvezetővel együtt az már 2 és arra már nem elég. A kemény gumi megint csak felesleges, végig tudod vinni a versenyt a közepessel is. Csak a fékúton vigyázz, ne fékezd el sokszor a kerekeket mert akkor gyorsan elhasználódnak.

  2. #27
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    A soft gumikat szerintem felejtsd el, még az időmérőre is. 1 körre elég, de a felvezetővel együtt az már 2 és arra már nem elég. A kemény gumi megint csak felesleges, végig tudod vinni a versenyt a közepessel is. Csak a fékúton vigyázz, ne fékezd el sokszor a kerekeket mert akkor gyorsan elhasználódnak.
    Köszi a tippet! a Ferrarinál van supersoft is, vajon az meddig bírja? Fél körig? Lehet, hogy holnap megpróbálok még egy kvalifikációs kört futni közepesen, hátha azzal tudok egy kicsit faragni az időből. A versenyen mindenképpen közepessel indulok, de valószínű, hogy csere is lesz féltávnál, mert nem hiszem, hogy megúszom a futamont egy nagyobbfajta javítás nélkül

  3. #28
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    A soft gumikat szerintem felejtsd el, még az időmérőre is. 1 körre elég, de a felvezetővel együtt az már 2 és arra már nem elég. A kemény gumi megint csak felesleges, végig tudod vinni a versenyt a közepessel is. Csak a fékúton vigyázz, ne fékezd el sokszor a kerekeket mert akkor gyorsan elhasználódnak.
    Én softot használtam, nagyon rá kell érezni, hogy az utolsó kilométereken ne szálljon el az ember, el kell hinni, hogy oda fogja eldobni a gép, ahova az ember szeretné, persze tenni nem keveset kell érte. Softtal természetesen csak 1 hotlap teljesíthető, óvatos felvezetővel 100%-ról indul a gumi, végére 95-94% maradhat.

    Vagy két este a turista változaton gyakoroltam supersoftot használva, a korcsolyázásra így volt a legkönnyebb ráhangolódni. Minden próbálkozásnál máshol sikerült elmelegíteni a gumikat, így különbözőképpen szoktattam magam ahhoz, hogy mit lehet a kanyarokban vállalni. És nem veszti figyelmét az ember azt a buta felvezetőt teljesítve. Nem tudom mennyire vagyok ezzel egyedül vagy sem, de nagyon kellene hogy megcsinálják a gp-s melegítőkört.

    Holnap szerintem megpróbálom mediummal lefutni a távot, mert hosszútávon eléggé hátrányban vagyok.

    Köszi a tippet a gumihoz, mivel egyikkel sincs túl sok tapasztalatom, ezért jobban hajlottam a hardra, mint mediumra 8 körnél. A fogyasztást meglátjuk, szerintem 110 literrel kibírom majd, 7200 környékén váltok végig.
    Utoljára módosította: csumidex; 2015. 06. 03. 00:31.

  4. #29
    Nagyon érdekes. Múltkor volt egy futam máshol ugyanezen a pályán 100%os pályatapadással és a Nissannal egy tempót tudtam menni a Mercivel és a McLarennel (Kemény Ákos is ott volt a Mercivel), most meg simán kapok 10mp-t egy körön. Ennyire kijönne a 94%os tapadás a Nissannál? Tudom nem muszáj Nissannal mennem de azért ez engem idegesít egy kicsit, hogy ez mitől van.
    Utoljára módosította: Leitner Norbert; 2015. 06. 04. 15:04.

  5. #30
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon érdekes. Múltkor volt egy futam máshol ugyanezen a pályán 100%os pályatapadással és a Nissannal egy tempót tudtam menni a Mercivel és a McLarennel (Kemény Ákos is ott volt a Mercivel), most meg simán kapok 10mp-t egy körön. Ennyire kijönne a 94%os tapadás a Nissannál? Tudom nem muszáj Nissannal mennem de azért ez engem idegesít egy kicsit, hogy ez mitől van.
    Igen, ez simán lehet attól.
    Itt jobban kijön az, hogy a Nissan a kanyarokban és a kigyorsításoknál gyengébb, mint Mercedes vagy a Mclaren.
    Egyenesben viszont ugyanaz, mint a 100%, ott Nissannal nem tudsz hozni többet, a 94%-on, mint a 100%-on.

  6. #31
    Lengyel Dániel Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 09.
    Város
    Salgótarján - Győr
    Üzenetek
    31
    Sziasztok!

    Sajnos meló miatt már nem tudok versenyszimulációt futni, így aki McLarennel megy, az meg tudná mondani kb. mennyi üzemanyagra lesz szükség? Gondolom a közepes gumi bírni fogja.

  7. #32
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg daneepapa írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Sajnos meló miatt már nem tudok versenyszimulációt futni, így aki McLarennel megy, az meg tudná mondani kb. mennyi üzemanyagra lesz szükség? Gondolom a közepes gumi bírni fogja.
    Most futottam egy fél versenytávot Mclarennel és telitankra 8.3 kört kalkulál ki hatótávnak. Mindegyik autóval ilyen necces?

  8. #33
    Nekem a McLaren 12.5 és 12,8 között szokott fogyasztani (egy korábbi hsz.-ben feltöltött setuppal). Egy versenyszimulációt futottam korábban, ott 108 literrel indultam és ha jól rémlik 6.5 maradt. A közepes gumik a végére ~2 másodperccel voltak lassabbak (folyamatos 94% tapadás mellett), de a tapadás megvolt végig.
    Ha csatázol, kicsit többet fogyaszt a kocsi, így én versenyre is benne hagyom a a 108-at és közepes gumit választok.

  9. #34
    Laczkó Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 06. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    45
    üdv! Hány férőhely van egy szerveren?

  10. #35
    Lengyel Dániel Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 09.
    Város
    Salgótarján - Győr
    Üzenetek
    31
    Köszi srácok!

  11. #36
    Malinák Márk Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 04. 03.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    10
    Futottam egy 8:34-es időt, de csak a 8:37-es jelenik meg. Nem volt még felrakva az app mikor a 34-et sikerült futnom. Valahogy nem lehet megoldani, hogy az legyen benne a prequaliba? Már nincs idő futni jobbat.
    Pontosabban: Mercedes SLS AMG GT3 8:34:792 ma 13:06
    Utoljára módosította: bulldog; 2015. 06. 04. 20:01.

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    20:00 után elidnul az éles szerver, mindenki próbáljon meg majd fellépni és ha gondja van jelezze itt, vagy TS-en!
    20:15-kor lesz restart, utána 4 perc booking, aztán indul a menet.

    Booking alatt lehet csatlakozni annak, ki nem nevezett, vagy nem látja a nevét az entry listben, illetve itt lehet majd skint választani
    pass: "masters"

  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Mennek a szerverek!

    Kalmár Péter, neked megint bookingolnod kell majd...

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg bulldog írta Hozzászólás megtekintése
    Futottam egy 8:34-es időt, de csak a 8:37-es jelenik meg. Nem volt még felrakva az app mikor a 34-et sikerült futnom. Valahogy nem lehet megoldani, hogy az legyen benne a prequaliba? Már nincs idő futni jobbat.
    Pontosabban: Mercedes SLS AMG GT3 8:34:792 ma 13:06
    Megvan az időd a logban, booking-gal bejöhetsz R1-re

  15. #40
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    R2-n 3an vagyunk. R1-en mindenki megjelent?

  16. #41
    Lengyel Dániel Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 09.
    Város
    Salgótarján - Győr
    Üzenetek
    31
    Látom a nevem a listán, mégis bookingolnom kell. Ez miért lehet?

  17. #42
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Na, indul a mandula!

    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Két szerver lesz?
    Igen

    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    R2-n 3an vagyunk. R1-en mindenki megjelent?
    Azt ilyenkor még nem tudni, bármikor megérkezhetnek a nevezők a qual alatt is.
    R1-re csak külön engedéllyel lehet jönni bookign alatt.

    R2-re lehet jönni, aki felkészült!


    Idézet Eredetileg daneepapa írta Hozzászólás megtekintése
    Látom a nevem a listán, mégis bookingolnom kell. Ez miért lehet?
    Nem kell booking-olnod, csak meg kell várnod míg vége a booking-nak, aztán join.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 04. 20:22.

  18. #43
    Megint le csúsztam a bookingról... Ezt nem hiszem el!

  19. #44
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Nyomom mint az allat, remelem hazaerek.

    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G6-L11-el

  20. #45
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    Köszi a lehetőséget! Sajnos egy kerékvető végzett velem, ahonnan nem volt már tovább.....

    simraceseries.com

  21. #46
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    24-n kezdtük az R1-t, és csak 12-n maradtunk a végére? Volt még GT2-s befutó rajtam kívül?

  22. #47
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Grat aki végigment.
    Hát nemúgysikerült semmisem ahogy terveztem. Jó, hát túlnagy terv nemvolt az asztalomon. De hogy az 50 perces időmérőn nem tudtam egy mért kört sem menni, azért az csalódás. Futamon is, elbénáztam besárgult a spoilerem, onnantól minden bajom volt, a szék nemvolt kényelmes, szomjas voltam, berepült a szúnyog, "jé itt miértnem szoktam felváltani?", ésatöbbi...
    Nekszt.

  23. #48
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    24-n kezdtük az R1-t, és csak 12-n maradtunk a végére? Volt még GT2-s befutó rajtam kívül?
    Ha a Corvette annak számít akkor volt

  24. #49
    Hát ez végül is jó szar verseny volt. Kicsit csalódott vagyok...
    Az időmérőn balek voltam, de végül is nem baj, 17-es időt úgysem tudtam volna menni.
    A rajtot jól kaptam el, jobban mint a két Merci, közeledtem is hozzájuk, aztán Ákos kicsit korábban fékezett mint amire én számítottam. Balra menekültem, csúszkáltam egy kicsit, így Norbi be tudott jönni mellém az 1. kanyarban. A 2.-ban Norbi elég szélesen fordult, így bementem mellé és egy picit össze is értünk. A balesetet a saját számlámra írom, bár egy kis megcsúszás miatt kissé balra tartottál, ezt nekem kellett volna lereagálnom, de nem jött össze, elnézést.
    Sajnos a koccanás miatt sérült a kocsi, ami azt eredményezte hogy nem volt meg a kívánt végsebességem. Olyan 274 körül tudtam menni 280 helyett ami be is tett a versenynek. 1-2 mp-vel gyorsabb körökre lettem volna képes sérülés nélkül, amivel még úgy ahogy tudtam volna tartani a Mercik tempóját.
    Dani kocsija a verseny felénél megsérült, így utolérhettem, de megelőzni már nem tudtam, túl sok apró hibát vétettem. A vége azért elég kemény volt, a hosszú egyenesben 2x előztük meg egymást, majd végül egy kicsit összelaggoltunk és nekem kellett a broki rosszabbik felé állnom. De egy tipikus "csak egy maradhat" szituáció volt, mondtam is magamban hogy én ugyan nem veszem el, kellett volna...

    Ákosnak pedig gratulálok, szépen hoztad amit kell, hiba nélkül 8 kör ezen a pályán. Szép volt!

  25. #50
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez végül is jó szar verseny volt. Kicsit csalódott vagyok...
    Az időmérőn balek voltam, de végül is nem baj, 17-es időt úgysem tudtam volna menni.
    A rajtot jól kaptam el, jobban mint a két Merci, közeledtem is hozzájuk, aztán Ákos kicsit korábban fékezett mint amire én számítottam. Balra menekültem, csúszkáltam egy kicsit, így Norbi be tudott jönni mellém az 1. kanyarban. A 2.-ban Norbi elég szélesen fordult, így bementem mellé és egy picit össze is értünk. A balesetet a saját számlámra írom, bár egy kis megcsúszás miatt kissé balra tartottál, ezt nekem kellett volna lereagálnom, de nem jött össze, elnézést.
    Sajnos a koccanás miatt sérült a kocsi, ami azt eredményezte hogy nem volt meg a kívánt végsebességem. Olyan 274 körül tudtam menni 280 helyett ami be is tett a versenynek. 1-2 mp-vel gyorsabb körökre lettem volna képes sérülés nélkül, amivel még úgy ahogy tudtam volna tartani a Mercik tempóját.
    Dani kocsija a verseny felénél megsérült, így utolérhettem, de megelőzni már nem tudtam, túl sok apró hibát vétettem. A vége azért elég kemény volt, a hosszú egyenesben 2x előztük meg egymást, majd végül egy kicsit összelaggoltunk és nekem kellett a broki rosszabbik felé állnom. De egy tipikus "csak egy maradhat" szituáció volt, mondtam is magamban hogy én ugyan nem veszem el, kellett volna...

    Ákosnak pedig gratulálok, szépen hoztad amit kell, hiba nélkül 8 kör ezen a pályán. Szép volt!
    Köszönöm! Én is gratulálok mindenkinek aki célba ért!
    Kvali:
    Úgy terveztem, hogy egy felvezető-kettő gyors, ebből egy felvezető és egy 8.28-as kör lett a hiba után, volt 10 perc pihenő.
    21 perccel a vége előtt elindultam, egy felvezető-egy gyorskört akartam, ez már sikerült is, pole, 90 ezreddel a 2.előtt egy 26km-es pályán.
    Verseny:
    A rajtom olyan volt, mint amilyenre számítottam, kicsit korán fékeztem az egyes kanyarban, nem akartam túl csúszni, a 2.kanyart Dani egy kicsit szélesen vette és így megelőztem, utána mindig 1mp-en belül volt hozzám képest, de aztán valahol hibázott, nem tudom, hogy pontosan hol, így már csak elrontani tudtam.
    Szerencsére tanultam a hibáimból, és itt most nem követtem el semmit.
    Mégegyszer grat. mindenkinek!
    SEE YOU AT IMOLA

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •