Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 120 (120 összesen)
  1. #101
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Jó volt, nekem is eléggé rotty volt a kocsi, de izgi volt, azt reméltem, hogy előttünk a 3-as vonatot utolérjük amíg egybe van aztán tudunk egy keményet csatázni, de sajna nem így lett.
    Amúgy jobb lett volna nekem is ha nincs törve a kocsi.
    NANA! Ha a te kocsid nem lett volna törve, max akkor láttalak volna, mikor a köridőd írja. Jó meccs volt, nagyon tetszett, az első komoly vonatozásom volt. Látszott amúgy, mennyire küzdessz a kocsival te is. Következő jobb lesz!

  2. #102
    Huh. Jó verseny volt ez az R1-en nekem, bár kaptam én is néhányat, de végülis sárga autóval végig tudtam menni. Volt több csatám is Dabronkai Tamással, Balogh Tamással, Molnár Péterrel. Nagyon élveztem, köszi .
    Ugyan van R1 replayem, de sajnos csak a 3. körtől, remélem lesz valakinek az elejétől. Ha nem szivesen feltöltöm.

  3. #103
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    A pályára visszajöveteled a Sinkás ütközés után az én kocsim seggét kaptad el ha jól emlékszem, szép sötét narancs is lett, és a gyors balosokban is szarul ment meg a végsebesség sem volt az igazi.
    Utol is értek aztán a T4-ből kifele összeértem egy piros alfával, majd pörgés, próbáltam az összkerékkel kihúzni a szarból de nem sikerült de a gumik legalább elmelegedtek, emiatt aztán még megforogtam, majd beszedtem egy büntetést is, nagyon nem volt jó minimum 2seccel lassabb köröket menni és hiába csináltam bármit nem lett jobb...
    Így lett a 3-4. helyből 13.

    ahh igen, toled is elnezest kerek megzavarodtam ha komolyabb buntetest kapok egyetertek vele...

  4. #104
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Visszanéztem kb egy autónyit lecsúsztál az ívről és az autóm seggét eltaláltad, volt ott hely kettőnknek is csak picit elmérted. Szerencsére nem pördültem meg, de összetört az autóm elől narancsárágra hátul sárgára, ezáltal 1mpt lassultam. Az jó kérdés hogyha hátulról telibe kapnak akkor miért elől sérül jobban a kocsi.
    A végén szoros volt, valaki nagyon tepert a 2. helyért.
    Én voltam, nyomtam mint a hülye 7 tized Ha a 17 körben nem csúszok meg akkor utol is értelek volna
    Amúgy nem tudom mi történt de 3 kellett előznöm az egész versenyen kb. CSAK utolsó helyről indultam
    Mindenfelé pörgő-forgó keresztbe álló autók voltak az első 5 körben kb. A csatákat köszönöm Szőcs Attilának, Robinak megint! és Pfenning Kristófnak is Remélem én is annyira korrekt voltam mint ti

    Már nagyon várom a GT kupát remélem ott is ilyen gyors tudok majd lenni
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  5. #105
    Kis Gábor Versenyző kicsiii logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 21.
    Város
    Szarvas
    Üzenetek
    66
    Én is beállok a sorba, akik panaszkodnak a rajtra. Én csak ezen az egy sorozaton indulok, várom a versenyeket és amennyire időm engedni sokat készülök is rá. Rengeteget gyakorlok, hogy magamhoz képest javuljak. Ma is egész nap itt ültem ebben a cockpitba a verseny előtt. Sokan megszólták azt a radar appot, amit itt megmutattak, és ment a buli, hogy 6. érzék meg minden. Vannak itt nagyon jó és rutinos versenyzők, de van akik még nem ott tartanak, és néha egy ilyen kis app is segíthet. Én azért bedobtam, mert talán jól jön, ha meg nem, akkor meg kit zavar... Rajtnál jól megindultam, és kanyar előtt visszavettem, mert 3man mentünk egymás mellett 3 centire, belassítottam belső íven hogy, ne legyen kocc. Hármunk közül ha jól láttam a bal oldalon ráhúzták a mercire, ő meg rámpörgött, én meg mentem a levesbe. Kocsim mint a karácsonyfa. minusz 2-3-4 másodpecekkel lassabb lettem.Ennyi volt a verseny amire annyit készültem. Tudom, hogy mindenki hibázik. Sajnos ezen a versenyen én is elbénáztam pár dolgot, de 2 héttel ezelőtt úgyszintén a 4. kanyarban akarták megnyerni a versenyt, és akkor és én pihentem a homokban! El is durrant az agyam. Aztán próbáltam még visszatérni, de egy kanyarban megcsúsztam a 3. kőrben és kaptam a büntit. hangárnál voltam, és azon gondolkoztam, hogy hol a frászba töltsem le. Azt terveztem, hogy a célegyenes előtt megbújok a belső íven. Hülye voltam, mert akkor vettem észre, hogy Kiss Endre kemenyen jön , és elkapott. Visszajátszást újra megnéztem, és láttam, hogy én voltam a hibás. Inkább feláldozom a jobb helyezést a jó verseny érdekébe, de ezt a figyelmetlenséget sajnálom. Bocsánat érte.

    Ui. Megvan az egész r1 replay, ugyhogy már töltöm fel dropboxra.


    Update!
    Itt a replay.:

    https://www.dropbox.com/s/zqmr6f7ljc...bor%20Kis?dl=0
    Utoljára módosította: kicsiii; 2015. 05. 03. 23:27.

  6. #106
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    ahh igen, toled is elnezest kerek megzavarodtam ha komolyabb buntetest kapok egyetertek vele...
    Miben értesz egyet?
    Hogy nekem jöttél vagy a következményeiben?
    Az első szerintem ok, elcseszted van ilyen a többi meg jött magától azzal nem lehet mit kezdeni.
    Nem foglak megóvni szóval nem hiszem hogy büntit kapsz max ha más mondjuk Dani meg óv, de szerintem ő sem fog. Viszont nem büntetés miértje vagy mértéke miatt kell valamit elhinni vagy egyetérteni, én sem értek egyet sok büntetéssel de a nyilvánvaló hibákat el kell fogadni megnézni elemezni és tanulni belőle hogy máskor ne kövesd el ugyan azt.

  7. #107
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Miben értesz egyet?
    Hogy nekem jöttél vagy a következményeiben?
    Az első szerintem ok, elcseszted van ilyen a többi meg jött magától azzal nem lehet mit kezdeni.
    Nem foglak megóvni szóval nem hiszem hogy büntit kapsz max ha más mondjuk Dani meg óv, de szerintem ő sem fog. Viszont nem büntetés miértje vagy mértéke miatt kell valamit elhinni vagy egyetérteni, én sem értek egyet sok büntetéssel de a nyilvánvaló hibákat el kell fogadni megnézni elemezni és tanulni belőle hogy máskor ne kövesd el ugyan azt.
    Nem a buntetes miatt "hiszem el" hanem tudom hogy vetkes voltam. Ha megnezed a forumot a versenybirosag szuroproba szeruen belenez a replaybe es bunteteseket oszt ki. Kinyilvanitottam a velemenyem es hozzatettem hogy egyetertek ha emiatt buntetest kapok, nyomatekositas vegett.

  8. #108
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a buntetes miatt "hiszem el" hanem tudom hogy vetkes voltam. Ha megnezed a forumot a versenybirosag szuroproba szeruen belenez a replaybe es bunteteseket oszt ki. Kinyilvanitottam a velemenyem es hozzatettem hogy egyetertek ha emiatt buntetest kapok, nyomatekositas vegett.
    Aha.
    Azt nem tudtam, hogy véletlenszerűen nézegetnek.

  9. #109
    Idézet Eredetileg kicsiii írta Hozzászólás megtekintése
    Én is beállok a sorba, akik panaszkodnak a rajtra. Én csak ezen az egy sorozaton indulok, várom a versenyeket és amennyire időm engedni sokat készülök is rá. Rengeteget gyakorlok, hogy magamhoz képest javuljak. Ma is egész nap itt ültem ebben a cockpitba a verseny előtt. Sokan megszólták azt a radar appot, amit itt megmutattak, és ment a buli, hogy 6. érzék meg minden. Vannak itt nagyon jó és rutinos versenyzők, de van akik még nem ott tartanak, és néha egy ilyen kis app is segíthet. Én azért bedobtam, mert talán jól jön, ha meg nem, akkor meg kit zavar... Rajtnál jól megindultam, és kanyar előtt visszavettem, mert 3man mentünk egymás mellett 3 centire, belassítottam belső íven hogy, ne legyen kocc. Hármunk közül ha jól láttam a bal oldalon ráhúzták a mercire, ő meg rámpörgött, én meg mentem a levesbe. Kocsim mint a karácsonyfa. minusz 2-3-4 másodpecekkel lassabb lettem.Ennyi volt a verseny amire annyit készültem. Tudom, hogy mindenki hibázik. Sajnos ezen a versenyen én is elbénáztam pár dolgot, de 2 héttel ezelőtt úgyszintén a 4. kanyarban akarták megnyerni a versenyt, és akkor és én pihentem a homokban! El is durrant az agyam. Aztán próbáltam még visszatérni, de egy kanyarban megcsúsztam a 3. kőrben és kaptam a büntit. hangárnál voltam, és azon gondolkoztam, hogy hol a frászba töltsem le. Azt terveztem, hogy a célegyenes előtt megbújok a belső íven. Hülye voltam, mert akkor vettem észre, hogy Kiss Endre kemenyen jön , és elkapott. Visszajátszást újra megnéztem, és láttam, hogy én voltam a hibás. Inkább feláldozom a jobb helyezést a jó verseny érdekébe, de ezt a figyelmetlenséget sajnálom. Bocsánat érte.

    Ui. Megvan az egész r1 replay, ugyhogy már töltöm fel dropboxra.


    Update!
    Itt a replay.:

    https://www.dropbox.com/s/zqmr6f7ljc...bor%20Kis?dl=0

    Köszi a replay-t.

  10. #110
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Futam eredmények! (nem hivatalos)



    Replay-ek: AC DTM Tesztkupa - Replayek
    Óvások: AC DTM Tesztkupa - Óvások



    ------------------------------
    Következő eseményünk:

    05.05 - AC FunRace: Lotus 98T - Silverstone
    05.07 - AC GT Bajnokság - Silverstone


  11. #111
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Szabi.

    Ez az eredmeny tuti, h jo? Be sem fejeztem a versenyt es a 9. helyre hoz. B-)
    Mar a multkor is akartam irni.

    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G6-L11-el

  12. #112
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Ez az eredmeny tuti, h jo? Be sem fejeztem a versenyt es a 9. helyre hoz. B-)
    Mar a multkor is akartam irni.
    Mert a Practice eredményeit nézed...

  13. #113
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi.

    Ez az eredmeny tuti, h jo? Be sem fejeztem a versenyt es a 9. helyre hoz. B-)
    Mar a multkor is akartam irni.

    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G6-L11-el
    Szerintem a versenyt nézd, ne a practice-t

  14. #114
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi.

    Ez az eredmeny tuti, h jo? Be sem fejeztem a versenyt es a 9. helyre hoz. B-)
    Mar a multkor is akartam irni.

    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G6-L11-el
    Az a Practice eredménye, amit nézel. A futamon 21. lettél.

  15. #115
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mert a Practice eredményeit nézed...
    Upsz
    és még 2x upsz,

  16. #116
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    Gedő Miklós, ezer bocsánat a 2. körben a megforgatás miatt. Az első kanyarban történtek után igyekeztem fölzárkózni azt hittem beférek melléd a 6. kanyar kijáratnál, de mivel egész más íven akartuk venni a 7. kanyart így ez nem sikerült és már nem tudtam elkerülni az ütközést.
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  17. #117
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    Gedő Miklós, ezer bocsánat a 2. körben a megforgatás miatt. Az első kanyarban történtek után igyekeztem fölzárkózni azt hittem beférek melléd a 6. kanyar kijáratnál, de mivel egész más íven akartuk venni a 7. kanyart így ez nem sikerült és már nem tudtam elkerülni az ütközést.
    Nem számítottam rád.
    A crash után hiába javíttattam meg a 'je futóművet, csak egy körig jó volt, de még úgy is vagy 2 másodpercet lassultam a törött kasztni miatt.
    Aztán egy kör után megint elszállt a futómű hirtelen és tök magától -lehet h. túl nagy terhelést kapott 4-5 kanyarokban és elszakadtak a gyorskötözők (!??)
    Az újra elromlott futóművel már nem volt értelme folytatni.

    ..de meg van bocsájtva

  18. #118
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Jövő héten keress meg és közösen utánajárunk mi a gond nálad, de ezeket valóban nem futam előtt 2 perccel kell lecsekkolni...
    Szia!

    A multkori futamra mért kört futottam, a nevezésemet időben leadtam, a nevezési listán listán szerepeltem, a Skinpack-et telepítettem. Mivel a prequal szerverre mindig gond nélkül tudtam csatlakozni, így nem feltételeztem, hogy kihívást jelent majd a futam szerverére való csatlkakozás, így 20:30-kor kezdtem próbálkozni. Ha jól értettem a 2-es szerver névsorában kellet volna látni magam a játékban (bár az a szerveren aktuálisan fent levőket mutatja, vagy nem?), de én nem találtam magam. Jelszót pedig hiába írtam a bűvös "Join gomb" csak nem akart megjelenni, csupán a bookingolással kapcsolatos választhatatlan opciók jelentek meg.

    Ötlet?

  19. #119
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sályi Gergő írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    A multkori futamra mért kört futottam, a nevezésemet időben leadtam, a nevezési listán listán szerepeltem, a Skinpack-et telepítettem. Mivel a prequal szerverre mindig gond nélkül tudtam csatlakozni, így nem feltételeztem, hogy kihívást jelent majd a futam szerverére való csatlkakozás, így 20:30-kor kezdtem próbálkozni. Ha jól értettem a 2-es szerver névsorában kellet volna látni magam a játékban (bár az a szerveren aktuálisan fent levőket mutatja, vagy nem?), de én nem találtam magam. Jelszót pedig hiába írtam a bűvös "Join gomb" csak nem akart megjelenni, csupán a bookingolással kapcsolatos választhatatlan opciók jelentek meg.

    Ötlet?
    Szia, mint mondtam, a Rank App-ot nem tetted fel megfelelően, így nem kerültek elküldésre hozzánk azok az adatok, amik ahhoz kellettek volna, hogy bekerülhess az entry list-be.
    Hogy utána a restartnál a booking időszakban miért nem tudtál belépni, azt nem tudom, olyankor a jelszó birtokában elvileg bárki be tud lépni.


    Az AC online résznél a lobby-ban mindenki neve látszik, aki szerepel az entry list-ban, akkor is, ha nem lépett be a szerverre. Aki belépett, annak a neve sárga lesz.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 06. 11:17.

  20. #120
    Galatz Jenő Versenyző gjenck logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Szekelyudvarhely
    Üzenetek
    25

    Ohh

    Idézet Eredetileg Spanish Cousin írta Hozzászólás megtekintése
    Galatz Jenci sorry, hogy megkoccoltalak valamikor a 15. kör-ben. Nem tudom, hogy én voltam-e a hibás, de úgy tartottam fair-nak a dolgot hogy előttem érj be a célba.
    Aaaa , nem kellett volna , semmi gond nem volt , amugy serult volt az autom es emiatt a kanyarokelott hamarabb fektavot kellett vegyek emiatt zavarobb volt a hatsoknak es szerintem en nem neztem vissza az esetet de NO PROBLEMO
    Amugy meg az LFS ben enis csinaltam ezt a nagy gesztust hogy elengedtem azt akit kiutottem , biztosan sokan nem elnek meg a felevel ennek a gesztusnak ugyhogy koszonom , de tenyleg nem kellett volna ... En meg probaltalak befogni par koron belul de nem ment barha kozeledtem is , es a vegen azthittem hogy lassulasos buntetesed kellett a vege elott letoltsd !
    Mostmar ertem miert lassultal meg.
    Az elso koccanasomba en voltam a vetkes igazabol , persze nem keszakarva de meglehetett volna elozni a bajt, onnan mar az autom ramatyul ment es annyira jottel hatulrol hogy eselyem nem volt meglepni barmennyire akartam

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •