Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (120 összesen)
  1. #76
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Mi a bánat a jelszó???
    ha neveztél már pedig igen 19.vagy,így automatikusan bekerülsz,csak join

    Szabi
    Jelszó és szerver beosztás: itt a topikban kerül kihirdetése futam napján este 8 után
    ezt a jelszavas dolgot meg töröld ki onnan nem helytálló így,vagy fogalmazd át
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  2. #77
    Nem látom a nevemet egyik szerveren sem.

  3. #78
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sályi Gergő írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudok csatlakozni.
    Rank App-ot nem tetted fel megfelelően, így nem kerültek elküldésre hozzánk azok az adatok, amik a csatlakozásodhoz kellettek volna.
    Nyomok ismét egy Restartot 21:00-kor, akkor tudsz R2 csatlakozni a 3 perc booking alatt!

    Jelszó: "masters"

  4. #79
    Köszönöm.

  5. #80
    Nem enged csatlakozni, nincs is mire kattintanom, de nem tartalak fel titeket tovább.

  6. #81
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sályi Gergő írta Hozzászólás megtekintése
    Nem enged csatlakozni, nincs is mire kattintanom, de nem tartalak fel titeket tovább.
    Jövő héten keress meg és közösen utánajárunk mi a gond nálad, de ezeket valóban nem futam előtt 2 perccel kell lecsekkolni...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 03. 21:08.

  7. #82
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Na miután időmérőn belenyaltam 2.16ba, sikerült 3 kört menni - eltűnt képernyőm, majd másodpercre rá visszajött, csak kormányinput nélkül.
    Jobb is ez ha csak beesek futamra, agyam eldobnám, ha egy heti gyakorlás után végezném így...
    Replay itt R2

  8. #83
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Na egy kicsit megint idegbeteg vagyok!

    Szerv.1
    Q:. 15 hely... asszem. Nem futottam meg a PB-t, 3 tizeddel elmaradtam.
    R: Mercivel indultam, nagyon sokat gyakorlom a rajtot, 2 alfa közül rajtoltam tudtam, hogy lenyomnak, így is lett az első kanyar előtt két alfa között mentem, gondoltam elengedem a gázt hamarabb, hagy menjenek, aztán csinálnak amit akarnak, erre hátulról kaptam egy ütést úgy, hogy visszaestem, nem is ez volt a fő gond, hanem a kormányom 25 fokkal balra állt, a végsebességem pedig kb 10 km/h-val rosszabb lett. ...
    ..értem én, hogy igyekszünk poziciót fogni, de ne az első kanyarban gázoljunk már át egy pár emberen, aki próbál óvatosan menni, mert látja, hogy mi van maga előtt,...... te meg jössz hátulról mint a mérgezett egér és szétba..od más versenyét egy pillanat alatt.
    ..... és ilyenkor jogosan mondja Sziszka is és Szabi is, hogy óvjam meg,......... dehogy óvom, sz..rok rá. Csak kurva szomorú vagyok. Még csak meg sem nézem, hogy ki volt,..... pedig ilyenkor olyan kíváncsi lennék rá, hogy a prequalon, én hány kört mentem a héten, és az aki tönkretette a versenyemet, az hány kört ment.....

  9. #84
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Sajnos fel kellett adjam mert valami tortent a nettel es emiatt elnezest kerek egy mercistol mert szerintem ezert jott nekem hatulrol es csuszott ki..
    Sinka Danival is osszeertem, amibol en jottem ki rosszabbul, meg kell nezzem a visszajatszast hogy lassam mennyire csusztam le az ivrol de valszeg en vagyok a hibas ezert bocsanatot kerek! Igaz ahogy lattam vissza tudtal allni a masodik helyre.

  10. #85

    Csatlakozom az előttem szólóhoz!!

    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Na egy kicsit megint idegbeteg vagyok!

    Szerv.1
    Q:. 15 hely... asszem. Nem futottam meg a PB-t, 3 tizeddel elmaradtam.
    R: Mercivel indultam, nagyon sokat gyakorlom a rajtot, 2 alfa közül rajtoltam tudtam, hogy lenyomnak, így is lett az első kanyar előtt két alfa között mentem, gondoltam elengedem a gázt hamarabb, hagy menjenek, aztán csinálnak amit akarnak, erre hátulról kaptam egy ütést úgy, hogy visszaestem, nem is ez volt a fő gond, hanem a kormányom 25 fokkal balra állt, a végsebességem pedig kb 10 km/h-val rosszabb lett. ...
    ..értem én, hogy igyekszünk poziciót fogni, de ne az első kanyarban gázoljunk már át egy pár emberen, aki próbál óvatosan menni, mert látja, hogy mi van maga előtt,...... te meg jössz hátulról mint a mérgezett egér és szétba..od más versenyét egy pillanat alatt.
    ..... és ilyenkor jogosan mondja Sziszka is és Szabi is, hogy óvjam meg,......... dehogy óvom, sz..rok rá. Csak kurva szomorú vagyok. Még csak meg sem nézem, hogy ki volt,..... pedig ilyenkor olyan kíváncsi lennék rá, hogy a prequalon, én hány kört mentem a héten, és az aki tönkretette a versenyemet, az hány kört ment.....

    Csatlakozom az előttem szólóhoz!!

  11. #86
    Jó lesz visszanézni a replayeket, mert az első kanyarban történtekért úgy érzem, hogy teljesen vétlen vagyok, ha jól láttam, akkor csak az pördült ki, aki hozzám ért.
    10. kör környékén elnézést az egyik mercistől 16. pozi körül akit kicsit hátulról megkoccoltam.

  12. #87
    Huh, de jó volt ez a futam, nekem a vártnál sokkal jobban sikerült, igyekeztem óvatos lenni az elején, ki is tudtam kerülni a "csomó"-kat, de végig élveztem. A végére már nagyon elkoptak a mediumok, meg nagyon a nyakamon lógtak, de sikerült megtartani a pozíciót.
    Vissza kell nézni, hogy átlássam mi történt.

  13. #88
    Na fasza most R2-őn végén olyan káosz lett hogy nem is tudom hányadik lettem. Pos 2/10-et irt a végén , a final position 5. Mikor meg kiléptem 6. helyet írt, szóval kiváncsi vagyok

  14. #89
    Galatz Jenci sorry, hogy megkoccoltalak valamikor a 15. kör-ben. Nem tudom, hogy én voltam-e a hibás, de úgy tartottam fair-nak a dolgot hogy előttem érj be a célba.

  15. #90
    Ez jó verseny volt. Sajna az első körben nekimentem egy kipördülő autónak és repedt szélvédővel kellett folytatnom, de hál' Istennek, most nem volt technikai hiba. Jókat csatáztam Balogh Tomival, vagyis nekem tetszett, helyette nem nilatkozhatom Pár körrel a vége előtt kicsit megijedtem, hogy összemegyünk, mikor a célegenesre ráfordítóban kívülről elözött. Akkor nekem kicsit keménynek tűnt az akció, replay-en viszont láttam, hogy volt még hely, szóval én nekem nem volt elég t@k@m. Így 2 helyet buktam. Gratulálok mindenkinek4 Aki pörgött-forgott, koccolt az elején, annak meg jobbulást kívánok! Az első 4 kör pedi hiányzik a replay-ből, mert elfelejtettem beállítani a felvétel minőségét.

  16. #91
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos fel kellett adjam mert valami tortent a nettel es emiatt elnezest kerek egy mercistol mert szerintem ezert jott nekem hatulrol es csuszott ki..
    Sinka Danival is osszeertem, amibol en jottem ki rosszabbul, meg kell nezzem a visszajatszast hogy lassam mennyire csusztam le az ivrol de valszeg en vagyok a hibas ezert bocsanatot kerek! Igaz ahogy lattam vissza tudtal allni a masodik helyre.
    Hát az sajna én voltam, már szépen felküzdöttem magam a kezdeti káoszból, kezdhettem előlről, semmi baj..., a végére még utólértem a Szőcs-Nyilas duót.
    Utoljára módosította: Bakos Gábor; 2015. 05. 03. 22:45.

  17. #92
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Na egy kicsit megint idegbeteg vagyok!

    Szerv.1
    Q:. 15 hely... asszem. Nem futottam meg a PB-t, 3 tizeddel elmaradtam.
    R: Mercivel indultam, nagyon sokat gyakorlom a rajtot, 2 alfa közül rajtoltam tudtam, hogy lenyomnak, így is lett az első kanyar előtt két alfa között mentem, gondoltam elengedem a gázt hamarabb, hagy menjenek, aztán csinálnak amit akarnak, erre hátulról kaptam egy ütést úgy, hogy visszaestem, nem is ez volt a fő gond, hanem a kormányom 25 fokkal balra állt, a végsebességem pedig kb 10 km/h-val rosszabb lett. ...
    ..értem én, hogy igyekszünk poziciót fogni, de ne az első kanyarban gázoljunk már át egy pár emberen, aki próbál óvatosan menni, mert látja, hogy mi van maga előtt,...... te meg jössz hátulról mint a mérgezett egér és szétba..od más versenyét egy pillanat alatt.
    ..... és ilyenkor jogosan mondja Sziszka is és Szabi is, hogy óvjam meg,......... dehogy óvom, sz..rok rá. Csak kurva szomorú vagyok. Még csak meg sem nézem, hogy ki volt,..... pedig ilyenkor olyan kíváncsi lennék rá, hogy a prequalon, én hány kört mentem a héten, és az aki tönkretette a versenyemet, az hány kört ment.....
    Sziasztok!

    En voltam, aki oldalba vertelek. Kerlek nezd vissza a replayt, es mondd meg, hogy lehetett volna elkerülni. Mellettem balrol-jobbrol auto... Raalltam a fekre, es probaltam balra kiterni, de egyszeruen nem tudtalak.

    A verseny jo volt, de mar megint az elso kanyarban lett elrontva minden. Spaban is mindket versenyen töres volt, egyszeruen nem figyelünk egymasra.

    Koszonom a hatalas vonatozást Balogh Tamásnak, eszmeletlen izgalmas volt előtte-mellette-mögötte menni a felétől. Ha nem lett volna serült az autom, nagyobbat meccselünk!

  18. #93
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos fel kellett adjam mert valami tortent a nettel es emiatt elnezest kerek egy mercistol mert szerintem ezert jott nekem hatulrol es csuszott ki..
    Sinka Danival is osszeertem, amibol en jottem ki rosszabbul, meg kell nezzem a visszajatszast hogy lassam mennyire csusztam le telibeaz ivrol de valszeg en vagyok a hibas ezert bocsanatot kerek! Igaz ahogy lattam vissza tudtal allni a masodik helyre.
    Visszanéztem kb egy autónyit lecsúsztál az ívről és az autóm seggét eltaláltad, volt ott hely kettőnknek is csak picit elmérted. Szerencsére nem pördültem meg, de összetört az autóm elől narancsárágra hátul sárgára, ezáltal 1mpt lassultam. Az jó kérdés hogyha hátulról telibe kapnak akkor miért elől sérül jobban a kocsi.
    A végén szoros volt, valaki nagyon tepert a 2. helyért.

  19. #94
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos fel kellett adjam mert valami tortent a nettel es emiatt elnezest kerek egy mercistol mert szerintem ezert jott nekem hatulrol es csuszott ki..
    Sinka Danival is osszeertem, amibol en jottem ki rosszabbul, meg kell nezzem a visszajatszast hogy lassam mennyire csusztam le az ivrol de valszeg en vagyok a hibas ezert bocsanatot kerek! Igaz ahogy lattam vissza tudtal allni a masodik helyre.
    A pályára visszajöveteled a Sinkás ütközés után az én kocsim seggét kaptad el ha jól emlékszem, szép sötét narancs is lett, és a gyors balosokban is szarul ment meg a végsebesség sem volt az igazi.
    Utol is értek aztán a T4-ből kifele összeértem egy piros alfával, majd pörgés, próbáltam az összkerékkel kihúzni a szarból de nem sikerült de a gumik legalább elmelegedtek, emiatt aztán még megforogtam, majd beszedtem egy büntetést is, nagyon nem volt jó minimum 2seccel lassabb köröket menni és hiába csináltam bármit nem lett jobb...
    Így lett a 3-4. helyből 13.

  20. #95
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg PeterM írta Hozzászólás megtekintése
    Ez jó verseny volt. Sajna az első körben nekimentem egy kipördülő autónak és repedt szélvédővel kellett folytatnom, de hál' Istennek, most nem volt technikai hiba. Jókat csatáztam Balogh Tomival, vagyis nekem tetszett, helyette nem nilatkozhatom Pár körrel a vége előtt kicsit megijedtem, hogy összemegyünk, mikor a célegenesre ráfordítóban kívülről elözött. Akkor nekem kicsit keménynek tűnt az akció, replay-en viszont láttam, hogy volt még hely, szóval én nekem nem volt elég t@k@m. Így 2 helyet buktam. Gratulálok mindenkinek4 Aki pörgött-forgott, koccolt az elején, annak meg jobbulást kívánok! Az első 4 kör pedi hiányzik a replay-ből, mert elfelejtettem beállítani a felvétel minőségét.
    Figyeltem hogy legyen hely.

  21. #96
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Gila Dezső írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    En voltam, aki oldalba vertelek. Kerlek nezd vissza a replayt, es mondd meg, hogy lehetett volna elkerülni. Mellettem balrol-jobbrol auto... Raalltam a fekre, es probaltam balra kiterni, de egyszeruen nem tudtalak.

    A verseny jo volt, de mar megint az elso kanyarban lett elrontva minden. Spaban is mindket versenyen töres volt, egyszeruen nem figyelünk egymasra.

    Koszonom a hatalas vonatozást Balogh Tamásnak, eszmeletlen izgalmas volt előtte-mellette-mögötte menni a felétől. Ha nem lett volna serült az autom, nagyobbat meccselünk!
    Jó volt, nekem is eléggé rotty volt a kocsi, de izgi volt, azt reméltem, hogy előttünk a 3-as vonatot utolérjük amíg egybe van aztán tudunk egy keményet csatázni, de sajna nem így lett.
    Amúgy jobb lett volna nekem is ha nincs törve a kocsi.

  22. #97
    Ha valaki tudna feltölteni R1 replayt azt nagyon megköszönném. Köszi

  23. #98
    Galatz Jenő Versenyző gjenck logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Szekelyudvarhely
    Üzenetek
    25
    Az eleje jol ment de sajnos rossz pillanatban keson vettem el , es a razoko tapadasmentes feluletesem segitett es mar nem tudtam Balogh Tamas moge bebujni es ezuttal Bocsanatot kerek mivel egy apro kocc is eleg galibat okozott .
    Rossz helyen , a balos hajtuben nemsokkal a cel utan a kigyorsitasom jobb volt es bar a kovetkezo balosig nem tudtam elebe kerulni mire elvettem a gazt a razora rakellett huzzam hogy belul maradhassak de nem segitett 20cm eleg lett volna
    Utana mar serult volt az auto es nemigen tudtam hozni a szokott format , aztan meg valaki fektavon lebillentett egy kanyarban .
    Sajnalom hogy igy alakult ...de ilyen a verseny..
    Gratulalok az elejenek !

    Visszanezve m1x a replayt es latszik hogy keson es nem vettem vissza teljesen a gazt ezert az en Hibam miatt pordultunk sajnos.
    Utoljára módosította: gjenck; 2015. 05. 03. 22:59.

  24. #99
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Amúgy nem tudom hogy csak nekem tűnik e úgy de mint ha kicsit túlságosan törnének a kocsik, ezt a lassítós büntetést meg nettó hülyeségnek tartom, semmi értelme, mivel olyan szitukba is megkapja az ember amikor semmilyen előnyszerzés nincs.
    Ha valaki vág meg kell óvni mint a többi bajnokságban, ezeknek a gépi automata büntetéseknek soha nem is volt és soha nem is lesz értelme, szóval ezt ki kellene venni, mert így az én szememben nevetséges az egész nem több egy játéktermi hülyülésnél.

  25. #100
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Na egy kicsit megint idegbeteg vagyok!

    Szerv.1
    Q:. 15 hely... asszem. Nem futottam meg a PB-t, 3 tizeddel elmaradtam.
    R: Mercivel indultam, nagyon sokat gyakorlom a rajtot, 2 alfa közül rajtoltam tudtam, hogy lenyomnak, így is lett az első kanyar előtt két alfa között mentem, gondoltam elengedem a gázt hamarabb, hagy menjenek, aztán csinálnak amit akarnak, erre hátulról kaptam egy ütést úgy, hogy visszaestem, nem is ez volt a fő gond, hanem a kormányom 25 fokkal balra állt, a végsebességem pedig kb 10 km/h-val rosszabb lett. ...
    ..értem én, hogy igyekszünk poziciót fogni, de ne az első kanyarban gázoljunk már át egy pár emberen, aki próbál óvatosan menni, mert látja, hogy mi van maga előtt,...... te meg jössz hátulról mint a mérgezett egér és szétba..od más versenyét egy pillanat alatt.
    ..... és ilyenkor jogosan mondja Sziszka is és Szabi is, hogy óvjam meg,......... dehogy óvom, sz..rok rá. Csak kurva szomorú vagyok. Még csak meg sem nézem, hogy ki volt,..... pedig ilyenkor olyan kíváncsi lennék rá, hogy a prequalon, én hány kört mentem a héten, és az aki tönkretette a versenyemet, az hány kört ment.....
    A 4. kanyarban azt hiszem én is megpöcköltem valakit, sajnos nem tudom megnézni mi történt. Már szinte megálltam, de tényleg, mert elég nagy volt a tumultus és az ellőttem egy Alfa kipördült, de nem tudom én értem-e hozzá. Ahogy kerültem ki, láttam, hogy egy Merci is csúszik le, azt hiszem az Alfa nekiment a Mercinek hátulról és egymásnak b@szták el a versenyt. Olyan volt az a kanyar, mintha valami csatajelenet lenne. Én sem értem, miért kell erőltetni az első pár kanyart. Hideg gumi, kevés hely, rajtizgalom,stb... Ha a nem jön nekem egy kipördülő autó a 6. fordulóban, 20. helyről a 10-re jöttem volna fel fél pályánál. Ilyen dolgok miatt miatt szinte semmit nem ér a qualy, mert jobb a végéről indulni, ha mindig szétbombázzák az élbojt.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •