Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (120 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ne vedd sértésnek és szarkasztikusnak. Tényleg az "agyad" - a fejed kell ahhoz, hogy működjenek ezek a dolgok. A fülelés az meg mindig fontos - bár a rajtnál akkora a hangzavar, hogy szinte csak a fejed meg a tükör marad. Nem hülyézett le senki senkit ez itt nem szokás, nem csináljuk és nem is engedjük.

    Szerintem felejtsd el - nem kell, félre vezeti, gátolja annak az érzéknek a kifejlődését a fejedben, hogy normálisan tudj versenyezni. A tanulás és az "agyad" fejlesztése lassú folyamat. Sokáig ki fogsz lökni embereket - nem szándékosan. A rajtnál inkább engedd el, hagyj több helyet, úgy is lesz még lehetőséged 60-90 perc alatt leelőzni, beérni - ha gyorsabb vagy. Ha ez nem célod, akkor használd. Senki nem fogja tiltani.
    Mielőtt nagyon félreértenénk egymást, sok éve szimulátorozom, csak veletek nem mentem még. Felőlem megvárhatjátok, amíg mindenki 6. érzékkel rendelkezik, de én amennyire látom, pár emberre ráférne még egy kicsi gyakorlás.

  2. #52
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    nem videozgatok most,de itt a replay sztem rendben volt a kör,setupotok van bőven

    http://data.hu/get/8720144/ks_alfa_r...silverstone_ZF
    /100mega
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  3. #53
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Összedobtam egy videót is a setup mellé.

    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 03. 10:26.

  4. #54
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg PeterM írta Hozzászólás megtekintése
    Mielőtt nagyon félreértenénk egymást, sok éve szimulátorozom, csak veletek nem mentem még. Felőlem megvárhatjátok, amíg mindenki 6. érzékkel rendelkezik, de én amennyire látom, pár emberre ráférne még egy kicsi gyakorlás.
    Nem értettünk félre. Te kérdeztél, mi válaszoltunk. Senki sem beszélt 6. érzékről ez nem misztérium. Jól látod ráférne (tegnap én is beleakadtam valakibe az első ívben), de ez a program amit kérdeztél pont ezt gátolja. Ha további kérdésed van ezzel, akkor Asetto Corsa - hasznos Appok topicba folytathatjuk, mert elkanyarodtunk a Silverstone-i futmatól.

  5. #55
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem, fontos információk a vasárnap esti futammal kapcsolatban!
    Kérnénk mindenkit, hogy a most következő sorokat nagyon alaposan olvassák el.

    Nevezés:
    Aki szeretne indulni a vasárnap esti futamon, az mindenképpen adja le a nevezését 19:59-ig!
    Aki érvényes nevezést ad le, az szerepel a következő listán, neve mellett köridő található és a nevére kattintva a saját fórum profilját kell látnia. Akinél bármelyik rész nem teljesül, az jelezze felénk!
    Aki nem tud indulni a vasárnap esti futamon, az kérjük vonja vissza a nevezését, mert mástól veszi el a helyet a rajtrácson!

    Skinpack:
    Kiadásra kerül a hivatalos skinpack frissített 1.1-es verziója, amit kötelező lesz letölteni minden résztvevőnek. A futamon csak a gyári, illetve a hivatalosan kiadott skinek lesznek használhatók.
    Infók és letöltés: link

    Szerverbeosztás:
    Minden szabályosan nevezett versenyző részt vehet a futamon, annyi szervert indítunk, amennyi csak szükséges, senki se fog kimaradni!
    A résztvevők az elért köridők alapján kerülnek besorolására R1, R2 és R3 szerverekre vasárnap este 20:00 után.

    Szerverre lépés:
    Minden nevezet versenyző bekerül név szerint a számára kirendelt szerver "entry list"-jébe. Tehát nem lesz szükség jelszóra, hanem csak a megfelelő szerverre kattintani és "JOIN". Vasárnap délután 18:00 körül elindításra kerülnek a szerverek, mindenki próbáljon meg még ekkor fellépni a saját szerverére, ha gondja van jelezze felénk! 20:45 körül lesz egy RESTART, jó lenne ha ekkorra már minden esetleges problémára fény derülne.


    A LEGFONTOSABB - Viselkedés a pályán:
    Minden résztvevőt fokozottan megkérünk, hogy maximálisan tartsa tisztában a többi résztvevő versenyét és a szórakozását és ne kockáztassa senki se a többiek testi épségét a verseny hevében.
    • Féktávon legyünk óvatosak, nem szeretnék buta hátulról történő kilökéseket látni a futamon!
    • Ha valaki mellénk ért, mindig hagyjunk neki helyet! Figyeljünk folyamatosan oldalra, egy-egy leszorításból nagyon könnyen lesz baleset, amit jó eséllyel egyik fél sem fog ép bőrrel megúszni!
    • Ha kicsúsztunk a pályáról, akkor ne jöjjünk egyből vissza! Előbb stabilizáljuk a gépet, majd az érkező forgalmat folyamatosan figyelve és őket nem zavara a pályával párhuzamosan haladva a pálya szélén jöjjünk vissza óvatosan az aszfaltra!



    Futamkiírás és indulási feltételek: link
    Futamra érvényes büntetések: link


    Akinek bármi gondja, kérése, kérdése van, az mielőbb jelezze, ne várja meg vele a rajtot!




    www.facebook.com/GTRMasters

  6. #56
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem, tölthető a skinpack és elindultak az éles szerverek a csatlakozás teszthez!

    SKINPACK:
    A frissített skinpackot kérjük minden résztvevő töltse le és másolja a fájlokat a leírás szerint a helyükre, letöltés és további infók itt: DTM Bajnokság - Skinek

    CSATLAKOZÁS TESZT:
    Elindításra kerültek az éles szerverek a nevezési lista aktuális állapota (19:00) alapján, kérjük mindenki próbáljon meg fellépni a neki kirendelt szerverre:

    1-20. helyezett: GTR-Masters.hu #R1
    21-40. helyezett: GTR-Masters.hu #R2
    41++ helyezett: GTR-Masters.hu #R3

    Minden szerver nevezési listája látható a "DRIVERS ON SERVER" képernyőn, a lista a 19:00-ás állapotot tükrözi, aki ez után nevezett, az majd csak a következő tesztben tud részt venni 20:00 után.
    Aki nem látja magát egyik szerver listájában sem, vagy nem tud csatlakozni ahhoz a szerverhez, ahol a neve van, az mielőbb jelezze a itt problémát!

  7. #57
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem értettünk félre. Te kérdeztél, mi válaszoltunk. Senki sem beszélt 6. érzékről ez nem misztérium. Jól látod ráférne (tegnap én is beleakadtam valakibe az első ívben), de ez a program amit kérdeztél pont ezt gátolja. Ha további kérdésed van ezzel, akkor Asetto Corsa - hasznos Appok topicba folytathatjuk, mert elkanyarodtunk a Silverstone-i futmatól.
    Ok, igazad/tok van! Bocs!

  8. #58
    Nika László Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 30.
    Város
    2851
    Üzenetek
    33
    hali srácok!

    Az autók setup file-át hova kell bemásolni, hogy tudjam használni?

    köszi előre is...
    Lac

  9. #59
    Nika László Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 30.
    Város
    2851
    Üzenetek
    33
    megvan kösz!

  10. #60
    Szabi, légyszíves nézd meg a prekvalon a profilom, valahogy nincs jól összekapcsolva. Idáig jó volt, most nemrég volt egy windows reinstall és most nem OK a link.
    Ha rákattintok a prekvalon a nevemre akkor nem a forum nickemhez kapcsol, hanem egy "albi1988" hoz. Az enyém "Katona Tamás"

    Köszi

    Idő: 2:20.508 a könnyebb megtalálhatóságért
    Utoljára módosította: Katona Tamás; 2015. 05. 03. 19:42.

  11. #61
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Katona Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi, légyszíves nézd meg a prekvalon a profilom, valahogy nincs jól összekapcsolva. Idáig jó volt, most nemrég volt egy windows reinstall és most nem OK a link.
    Ha rákattintok a prekvalon a nevemre akkor nem a forum nickemhez kapcsol, hanem egy "albi1988" hoz. Az enyém "Katona Tamás"

    Köszi
    Ok, most nézd meg kérlek.

    Azokon a Race07 Fun futamokon a profilodban te vettél részt idén év elején?

  12. #62
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ok, most nézd meg kérlek.

    Azokon a Race07 Fun futamokon a profilodban te vettél részt idén év elején?
    Igen, de vettem részt Asetto Corsával is, kb 44 hozzászólásom már volt

    De most próbálkoztam, úgy tűnik van egy "Katona Tamas" regisztrációmm is, de nem értem hogyan tudtam "a"-val és "á"-val is regisztrálni.

    Most "security error" üzeneteket dobál

    Bocsi!

    UI: most ezzel tudtam jelentkezni...

  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Katona Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, de vettem részt Asetto Corsával is, kb 44 hozzászólásom már volt

    De most próbálkoztam, úgy tűnik van egy "Katona Tamas" regisztrációmm is, de nem értem hogyan tudtam "a"-val és "á"-val is regisztrálni.

    Most "security error" üzeneteket dobál
    Fel tudsz jönni TS-re 20:10 körül?

  14. #64
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Fel tudsz jönni TS-re 20:10 körül?
    Bocsi, most az sincs még telepítve... majd a verseny után megoldjuk, de nagyon szépen köszönöm a segítséget!
    Most elvileg amúgy már jó lesz, ha nem akkor max bookingolok

  15. #65
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Ha már költözés után sikerült összeütni a rendszert időre , majd megpördülve, tolatva áthaladni a célvonalon, hogy legyen mért köröm, remélem azért nem ketten leszünk a hármas szerveren

  16. #66
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Azt honnan tudom hogy ha kapok esetleg vágásért büntit és lelassítok 35 alá, azt jelzi valahol?
    Mert annyit már tudok, hogy kaptam akkor fent pirosan villog aztán egy idő után eltűnik ha lassítok ha nem.

  17. #67
    Szabi el basztam... Töröltem az alfás időmet és el felejtettem be nevezni a BMWs időt...
    R2 szerveren lennék úgy is, mehetek ettől függetlenül?

  18. #68
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Üzenetek
    514
    Sorry srácok, hogy nem jövök, de már 10 főnél is vezethetetlenül szaggat, egyelőre csak hotlapozásra alkalmas a configom, max 5-6 emberig, 35-40 körüli fpssel .

    Nektek jó mókázást

  19. #69
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    sajna megint nem jön össze,mék alszok eggyet mer rámférjó versenyt srácok
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  20. #70
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161

    Sziasztok! Én nem látom csak a prequal servert! Miért?

    Sziasztok! Én nem látom csak a prequal servert! Miért?

  21. #71
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Már megvan! :-)

  22. #72
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Már megvan! :-)
    már kezdtem félni hogy megint duplázok:PPPXD
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  23. #73
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    20:45-kor restart, majd 3 perc booking annak, aki akar skin-t választani.
    2 db szerver lesz, prekval 1-23. helyezett kerül R1 szerverre, többiek R2.


    Replay-t majd kérlek mentsetek és töltsetek fel, köszi!
    (medium-on a teljes futam meglesz)
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 03. 20:44.

  24. #74
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Mi a bánat a jelszó???

  25. #75
    Nem tudok csatlakozni.

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •